صفحه 103 از 589 نخستنخست ... 35393949596979899100101102103104105106107108109110111112113153203 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,021 تا 1,030 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط beh_ra نمایش پست ها
    سلام سوالی دارم اگر یک دانشجوی مقطع لیسانس باشید که سال سوم رو تموم کرده و قصد داره برای ارشد اپلای کنه. به عبارتی توی همین سال دور و بر پاییز و زمستون میخواد اپلای کنه. در سال چهارم به یه فیلد خاصی علاقمند شده و شروع به کار تو اون زمینه در آزمایشگاه یکی از اساتید کرده و میخواد پروژه کارشناسیش رو هم در همون مورد بده اما هنوز مقاله ای تو این فیلد نداره ولی مقاله توی فیلد دیگری داده سابقه هایی مثل TA و تجربه چندماهه کاری (نه اختصاصا تو همون فیلد خاص) داره. یعنی فعالیت هایی داشته تو این 3 سال اما تو سال چهارم تخصصی وارد یک فیلد شده این دانشجو میتونه به استادی که تو این زمینه پیدا کرده میل بزنه و بگه من علاقمند هستم و این سابقم هست ؟ این تجربه کار و مقاله نداشتن تو این فیلد جدید و صرف علاقه و کارهایی که الان داره روش میکنه میتونه استاد رو جذب کنه و بهش اطمینان بده که تو این فیلد مصمم هستید ؟ تشکر
    بله، شما هر فعالیت علمی ای که می کنید اگر هنوز به هیچ نتیجه ی خاصی هم نرسیده، خوبه که مطرح کنید. (در SOP و ...)

Senior Member aida8404 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط beh_ra نمایش پست ها
    سلام سوالی دارم اگر یک دانشجوی مقطع لیسانس باشید که سال سوم رو تموم کرده و قصد داره برای ارشد اپلای کنه. به عبارتی توی همین سال دور و بر پاییز و زمستون میخواد اپلای کنه. در سال چهارم به یه فیلد خاصی علاقمند شده و شروع به کار تو اون زمینه در آزمایشگاه یکی از اساتید کرده و میخواد پروژه کارشناسیش رو هم در همون مورد بده اما هنوز مقاله ای تو این فیلد نداره ولی مقاله توی فیلد دیگری داده سابقه هایی مثل TA و تجربه چندماهه کاری (نه اختصاصا تو همون فیلد خاص) داره. یعنی فعالیت هایی داشته تو این 3 سال اما تو سال چهارم تخصصی وارد یک فیلد شده این دانشجو میتونه به استادی که تو این زمینه پیدا کرده میل بزنه و بگه من علاقمند هستم و این سابقم هست ؟ این تجربه کار و مقاله نداشتن تو این فیلد جدید و صرف علاقه و کارهایی که الان داره روش میکنه میتونه استاد رو جذب کنه و بهش اطمینان بده که تو این فیلد مصمم هستید ؟ تشکر
    من خیلیا را دیدم که بخاطر علاقه وارد فیلد جدید شدن و استاد را هم جذب کردن ولی باید بتونید ثابت کنید که واقعا میتونید از پسش بر بیایید و واقعا علاقمندید.
    وقتی زندگی برايت خيلی سخت شد يادت باشه که دريای آروم ناخدای قهرمان نميسازه...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناس ارشد تربیت بدنی و علوم ورزشی

سلام
    من عضو جدید هستم،میخوام بدونم وب سایت اساتید رو چطور میشه پیدا کرد؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط arvina نمایش پست ها
    سلام
    من عضو جدید هستم،میخوام بدونم وب سایت اساتید رو چطور میشه پیدا کرد؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
    خوش آمدید...
    برید سایت دانشگاه، دانشکده مورد نظرتون، سپس Faculty members.

ApplyAbroad Veteran
    alireza2475 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD graduated from SHU

سلام دوستان.
    من 6-7 ماه پیش به یه استاد تو کانادا ایمیل زدم و رزومه هم فرستادم و همون فوری بعدش جواب داد که من فعلا دانشجو نمی گیرم. ولی من برای همون دانشگاه بدون داشتن استاد اپلای کردم ( برای ژانویه 2012) که هنوز هیچ جوابی ازشون نیومده.
    الان شنیدم که دانشجوهاش رفتند ولی خبر ندارم که آیا دانشجو می گیره یا نه.
    به نظرتون با توجه به اینکه قبلا بهم جواب داده بوده و اینکه برای اون دانشگاه اپلای کردم، بهش ایمیل بزنم و اینکه اگه آره چی بگم ؟
    - لبخند، کم هزینه ترین هدیه ای است که می توانید به بشریت بدهید. لطفا دریغ نکنید.
    - مرجع پوزیشن های دکترا، عموماً در اروپا : www.findaphd.com
    - راهنمایی برای تهیه CV, Research Statement & Cover Letter
    - شاید برای پرداخت های آنلاین بتوانم به دوستان کمک کنم.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza2475 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من 6-7 ماه پیش به یه استاد تو کانادا ایمیل زدم و رزومه هم فرستادم و همون فوری بعدش جواب داد که من فعلا دانشجو نمی گیرم. ولی من برای همون دانشگاه بدون داشتن استاد اپلای کردم ( برای ژانویه 2012) که هنوز هیچ جوابی ازشون نیومده.
    به نظرتون با توجه به اینکه قبلا بهم جواب داده بوده و اینکه برای اون دانشگاه اپلای کردم، بهش ایمیل بزنم و اینکه اگه آره چی بگم ؟
    همون ايميلي كه بهتون جواب داده بود رو ريپلاي كن و بگو براي ژانويه دانشگاه اپلاي كردي و مي خواستي ببيني پوزيشني تا حالا باز شده و استاد موقعيت خالي داره يا نه. به هر حال با گذشت زمان شرايط تغيير مي كنه. يكمي هم از كارش و اينكه دوست داري باهاش كار كني بگو. ايميل بزن از چيزي نترس.
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

Senior Member vv_matin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UTSA

دوستان یک سوال.
    اگر من نمره TOEFL ام آماده باشه ولی هنوز GRE نداده باشم، پیشنهاد میکنید با استادهای دانشگاههای آمریکا تماس بگیرم؟ آخه اگر بخوایم صبر کنیم تا نمره GRE بیاد، نزدیک ددلاین دانشگاههاشون میشه!

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza2475 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    بنظر من اگر تو ایمیلشون ابراز علاقه به کار کردن با شما کردن بهشون ایمیل بزنید. چون بعضی استادا واقعا دوست دارن با یه نفر کار کنن ولی شرایطش را ندارن برای همین ابراز تاسف میکنن و میگن اگه شرایط تغییر کنه خیلی دوست دارم باهاتون کار کنم. ولی گاهی استادا نمیخوان با کسی کار کنن مودبانه ردش میکنن. شما میتونید از ایمیلش اینو متوجه بشید. بنظر من اگر از موارد اول هست حتما باهاش تماس بگیرید ولی اگه نیست توی همون دانشگاه دنبال افراد دیگه بگردید. موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط vv_matin نمایش پست ها
    دوستان یک سوال.
    اگر من نمره TOEFL ام آماده باشه ولی هنوز GRE نداده باشم، پیشنهاد میکنید با استادهای دانشگاههای آمریکا تماس بگیرم؟ آخه اگر بخوایم صبر کنیم تا نمره GRE بیاد، نزدیک ددلاین دانشگاههاشون میشه!
    پیشنهاد من اینه که تماس بگیرید. اساتید خیلی وقتا اصلا به این نمره ها اهمیت نمیدن (البته مهمه ها ولی هر استادی یه ملاکی برای خودش داره). و معمولا استادا درک میکنن که شما برای ددلاین خودتان را اماده خواهید کرد

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط vv_matin نمایش پست ها
    دوستان یک سوال.
    براي تماس با استادها لازم نيست نمره زبانتون آماده باشه. آماده بودنش خوبه اما ضرورتي نداره. اگر استادي پرسيد نمره جي ار ايت چنده مي گي دارم مي خونم فلان تاريخ امتحان مي دم و نمره ام تا فلان تاريخ مي رسه دانشگاه.
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.