صفحه 104 از 589 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104105106107108109110111112113114154204 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط vv_matin نمایش پست ها
    دوستان یک سوال.
    اگر من نمره TOEFL ام آماده باشه ولی هنوز GRE نداده باشم، پیشنهاد میکنید با استادهای دانشگاههای آمریکا تماس بگیرم؟ آخه اگر بخوایم صبر کنیم تا نمره GRE بیاد، نزدیک ددلاین دانشگاههاشون میشه!
    اساتيد دانشگاه دستي در گرفتن شما به اون صورت ندارند مگر اينكه استثنا باشند. علت پرسيدن نمره ي GRE اينه كه يك حساب سر انگشتي داشته باشن كه روي چند تا شبيه شما حساب باز كنن. قطعا اگر نمره كم باشه همون موقع جواب ميدن كه اصلا مداركتو نفرست. لذا الان اگر تماس بگيري جواب نهايي اين خواهد بود كه من از رزومه ات خوشم اومده. فاند هم دارم. اما لطفا GRE رو كه دادي خبرم كن چند شدي. من از اين نمونه جواب زياد داشتم. GRE ملاك بالايي براي دانشگاه و براي فاند خواهد بود.
    پس تماس بگير و سعي كن شما هم چند تاشون رو آماده نگه داري تا GRE بدي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza2475 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من 6-7 ماه پیش به یه استاد تو کانادا ایمیل زدم و رزومه هم فرستادم و همون فوری بعدش جواب داد که من فعلا دانشجو نمی گیرم. ولی من برای همون دانشگاه بدون داشتن استاد اپلای کردم ( برای ژانویه 2012) که هنوز هیچ جوابی ازشون نیومده.
    الان شنیدم که دانشجوهاش رفتند ولی خبر ندارم که آیا دانشجو می گیره یا نه.
    به نظرتون با توجه به اینکه قبلا بهم جواب داده بوده و اینکه برای اون دانشگاه اپلای کردم، بهش ایمیل بزنم و اینکه اگه آره چی بگم ؟
    ايميلشون رو Reply كن و بگو من مداركمو فرستادم. اگر موقعيت شما در گرفتن دانشجوي جديد تغيير كرده لطفا به من اطلاع بدين. خوشحال ميشم در گروه شما مشغول بشم. ( البته اين بستگي داره پذيرش بگيري يا نه. اينو ميگي كه بره مداركتو يك نگاهي بندازه.)‌
    بدرود

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Senior Member aida8404 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    اساتيد دانشگاه دستي در گرفتن شما به اون صورت ندارند مگر اينكه استثنا باشند.
    ببخشید میشه از استثناها بیشتر بگید؟ چه سمتی میتونه این استثنارو بوجود بیاره؟ مرسی
    وقتی زندگی برايت خيلی سخت شد يادت باشه که دريای آروم ناخدای قهرمان نميسازه...

Global Moderator

Simon آواتار ها

مثلا خودش مدير گروه باشه. يا مثلا آدم معروف و با نفوذي باشه كه به كميته بگه الا و بلا من اينو ميخوام . يه پسري بود GRE‌نميرسيد به يه دانشگاه توپ اما استاده براش فرجه گرفت 2-3 ماهه خوند و قبولش كردن. از اين چيزا بعيد نيست. اونا حاضر نيستند مورد خوب رو از دست بدن مثلا به بهانه ي تافل پايين. اما بشرطي كه طرف خودش دست اندر كار پذيرش باشه. يكيشون به من گفت اپلاي نكن چون اونا كه امسال ديديم رقابتو سخت كردن و با اين GRE شانسي نداري. منم كلي دعاش كردم.
    Gotcha??

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    مثلا خودش مدير گروه باشه. يا مثلا آدم معروف و با نفوذي باشه كه به كميته بگه الا و بلا من اينو ميخوام . يه پسري بود GRE‌نميرسيد به يه دانشگاه توپ اما استاده براش فرجه گرفت 2-3 ماهه خوند و قبولش كردن. از اين چيزا بعيد نيست. اونا حاضر نيستند مورد خوب رو از دست بدن مثلا به بهانه ي تافل پايين. اما بشرطي كه طرف خودش دست اندر كار پذيرش باشه. يكيشون به من گفت اپلاي نكن چون اونا كه امسال ديديم رقابتو سخت كردن و با اين GRE شانسي نداري. منم كلي دعاش كردم.
    Gotcha??
    بله دوست من گرفتم. اخه یه استادی که director program بود به گفت اپلای کن. اونم نه واسه رشته ای که من بهش میل داده بودم بلکه یه رشته مرتبط که خودش دیرکتورش بود. مثلا تو همچین موردی چقدر احتمال پذیرش بالا میره؟ برای فاند هم یه قولایی داده بود. روی این قولش چقدر میشد حساب کشید؟ مرسی

ApplyAbroad Editor
    amirmousavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام. یه استاد ایرانی از یه دانشگاه ایمیل داده
    Please send me your resume and list of courses
    این list of courses یعنی چی بهش بدم ؟ خودش مگه نمیدونه چی پاس کردیم

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmousavi نمایش پست ها
    He means a list of related courses (to his field) that you took. If you have good grades just let him know
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmousavi نمایش پست ها
    شما براش بفرست. درسته که میدونن چی پاس کردید ولی دانشگاه ها واحدهای متفاوتی ارائه میدن (ممکنه شبیه باشن ولی متفاوتن). برای همین حتی تو رزومه هم خوبه کورس های مشترک با رشته ای که قصد اپلای دارید را ذکر کنید.

Member ravak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    applied mathematics

بچه ها من الان دارم اسم استاد ها رو که می خوام باهاشون تماس بگیرم یه جا جمع می کنم (حقیقتا کار طاقت فرساییست!) می خوام بدونم حدودا به چند نفر ایمیل بزنم که جواب بگیرم؟ چون پیدا کردن استاد تو زمینه درسیم زیاد راحت نیست. (رشته ام ریاضی کاربردی تحقیق در عملیاته)

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ravak نمایش پست ها
    بچه ها من الان دارم اسم استاد ها رو که می خوام باهاشون تماس بگیرم یه جا جمع می کنم (حقیقتا کار طاقت فرساییست!) می خوام بدونم حدودا به چند نفر ایمیل بزنم که جواب بگیرم؟ چون پیدا کردن استاد تو زمینه درسیم زیاد راحت نیست. (رشته ام ریاضی کاربردی تحقیق در عملیاته)
    Are you sure!! There are many faculty members in the area in Industrial Engineering departments
    make an Excel sheet, names, email address, key words of their research area, key words of their most recent publications, and how many times you emailed them

Good Luck
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)