صفحه 109 از 589 نخستنخست ... 95999100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119159209 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,081 تا 1,090 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

[QUOTE=farbod_1989;776007]lمن هنوز SOP ,یا Cover Lettter را اماده نکردم . می خواستم ببینم اگه به استادا میل بزنم ، بهم میگن که SOP رو بفرست یا نه ؟ البته میدونم که استاد به استاد فرق داره ، ولی یک جواب کلی می خواست

اساتيد اصولا نميخوان و رزومه براشون مهمتره. اونو دانشگاه و كميته ميخوان.
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Senior Member aida8404 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط farbod_1989 نمایش پست ها
    lمن هنوز SOP ,یا Cover Lettter را اماده نکردم . می خواستم ببینم اگه به استادا میل بزنم ، بهم میگن که SOP رو بفرست یا نه ؟ البته میدونم که استاد به استاد فرق داره ، ولی یک جواب کلی می خواستم .
    بله پیش میاد که دانشگاه هردو را برای ادمیشن شما بخواد.
    وقتی زندگی برايت خيلی سخت شد يادت باشه که دريای آروم ناخدای قهرمان نميسازه...

دوستان ، برخی استادان که P. Eng. هستند ، این معادل چه سمتی در سیستم ما است ؟

Professional Engineer (P.Eng.) Meets all academic and experience requirements, licensed to practice engineering at a professional level, takes professional responsibility for work.
    معادلشو نمی دونم! اصلا داریم؟

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط metehan نمایش پست ها
    سلام .من دکترای کامپیوتروریاضی دارم اگه میشه یکی من رو در مورد پست دکتری راهنمای کنه چطوری میتونم پذیرش از کانادا یا کشورهای اروپایی بگیرم .الان چند ماهه به دانشگاههای مختلف و اساتید در رشته کامپیوتر وریاضی ایمیل میزنم ولی جوابی نمیگیرم خواستم ببینم کجای کارم ایراد داره ؟کدوم کشور بهتر پذیرش میده؟
    ببین پست دکترا یک دوره درسی نیست یک موقیعت تحقیقاتی که یک دانشگاه یا موسسه تحقیقاتی با توجه به نیاز تخصصی که دارد آن پوزیشن را اعلام میکنه. معمولا در postdoc آنها به یک نفر نیاز دارند که در آن زمینه خاص تخصص داشته باشه و تنها آشنایی به آن موضوع کافی نیست و نوع پروژه معمولا اینطور نیست که آنها فرصت به شما بدهند که در مورد آن پروژه ابتدا چیز یاد بگیرید و سپس تحقیق را جلو ببرید زیرا فرصتی ندارند و ظرف یک سال یا دو سال میخواهند به جواب برسند لذا ایمیل به استادهای مختلف و دپارتمانهای راه حل نیست اگر واقعا استادی را پیدا میکنید که علایق تحقیقش با تز شما مطابقت دارد ضرری ندارد به او ایمیل بزنید ولی معمولا در اروپا این پوزیشن postdoc در سایت دانشگاه یا دانشکده در بخش vacant positions یا jobs اعلام میشه و شما یا بصورت آنلاین یا از طریق ایمیل برای آن اقدام و مدارک خود را بفرستید. همانطور که ghlobe هم اشاره کرد چون یک کار خیلی تخصصی است معمولا استاد ها با توجه به رزومه شما و توصیه استادتان که اگر برای آنها شناخته شده باشد کمک بزرگی است در این مورد تصمیم میگیرند و کمی بدره دکترا فرق دارد و مسلما تعدادش هم کمتر از پوزیشن دکترا است.
    ضمنا همانطور که قبلا هم گفتم بعضی استاد ها فرصت جواب دادن به همه ایمیلهای دریافتی را ندارند لذا فقط ایمیلهایی که از دوستان یا همکارانشان است و در آن شخصی را معرفی کرده اند نگاه میکنند.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

ApplyAbroad Guru

عضویت سازمان نظام مهندسی.
    بعنوان مثال در کانادا برای اساتید دانشکده های مهندسی اجباری است که عضو سازمان نظام مهندسی ایالتی باشند.

Junior Member

سلام .منظورم از دکترای کامپیوتر و ریاضی رشته ریاضی کاربردکامپیوتر هست .من لسیانسم رو از امیر کبیر در تهران در ریاضی کاربرد کامپیوتر وفوق لیسانس در رشته کامپیوتر در آذربایجان و دکترا در رشته ریاضی کاربردی در آذربایجان گرفتم.کدوم کشور راحت تر پذیرش میده؟میتونید راهنمای کنید

Junior Member

سلام .خوشبختانه یکی از اساتید دیروز بهم ایمیل زد و گفت از الان میتونی من رو ادوایزر خودت بدونی فقط دانشگاه ما فعلا فاند نداره ولی اگه بتونی اسکالر شیپ از یه جا جور کنی من نامه اپروال میدم .کسی میتونه من رو راهنمای کنه از کجا میتونم اسکالرشیپ بگیرم؟

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

سلام .خوشبختانه یکی از اساتید دیروز بهم ایمیل زد و گفت از الان میتونی من رو ادوایزر خودت بدونی فقط دانشگاه ما فعلا فاند نداره ولی اگه بتونی اسکالر شیپ از یه جا جور کنی من نامه اپروال میدم .کسی میتونه من رو راهنمای کنه از کجا میتونم اسکالرشیپ بگیرم؟
    خوب این یک جواب امیدوار کننده ای نیست خیلی از استادها که فاند ندارند میگویند از نظر آنها مشکلی نیست فقط فاند را خودت فراهم کن. همانطور که قبلا هم گفتم posdoc یک پوزیشن کاری است که پیشنهاد میشه و گاهی هم به صورت research fellowship است که از سوی یک موسسه ، دولت یا دانشگاه اعطا می شود و عملا کسی با هزینه شخصی این کار را نمی کند. من نمی دانم کدام کشور اقدام کرده ای ولی حالا شما کاری که میتوانید بکنید این است که اگر در ایران در یک دانشگاه مشغول کار هستی شاید به عنوان فرصت مطالعاتی بتوانی بخشی از هزینه را تامین کنی اگر مثال برای کانادا اقدام میکنی بعضی بورسها هست که آن ایالت میده که البته معمولا برای کسانیست که PR یا شهروند آنجا هستند و خیلی رقابتی است. ولی بعضی کشورها مثل آلمان موسسه DAAD هست که شما اگر از یک دانشگاه پذیرش گرفته باشی برای فرصت های تحقیقاتی کوتاه مدت در حدود ۶ ماه کمک مالی میکنند.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Global Moderator

Simon آواتار ها

فهميدي به منم بگوآخه برادر من اينو كه دانشگاه بعد پذيرش مشخص ميكنه. بقول دوستم اين يه جواب عاديه كه خودم 10 تا نمونه دريافت كردم . اما نا اميد نشو .
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.