صفحه 111 از 589 نخستنخست ... 1161101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121161211 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,101 تا 1,110 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط farbod_1989 نمایش پست ها
    دوستان ، من موضوع نامه روبه این صورت مینویسم :
    Interested in doing research on Turbulence and Aerodynamics
    یعنی مثلا میرم از کارای استاد ، دو تاشو ور میدارم( فرضا رو 4 تا موضوع مجزا کار میکنه) و می نویسم به عنوان موضوع نامه . حالا استاد با دیدن این موضوع ، شاید اصلا دانشجو نخواد رو این قسمت ها و رو قسمت های دیگه( اون پروژه هایی که من عنوان نکردم علاقمندم ) دانشجو می خواد . خوب اینجوری اصلا باز نمی کنه ایمیل رو .
    حالا من چجور میتونم موضوع رو بنویسم که این مشکل پیش نیاد ؟ ( استاد فرضا LAB ندارد تا بنویسم دوست دارم اون جا کار کنم) و میخوام که استاد بفهمه که Template نیست ؟
    سوال دوم ، دوستان اگه یک استاد جواب نداد ، 4-5 روز دیگه به همون FORWARD کنم یا بفرستم یک استاد دیگه ؟

از موضوعات اول سايتشون بر ندارو برو به صفحه تحقيقات جاري و از اونجا موضوع بردار. گاهي همه ي اونايي رو كه نوشته كار نميكنه يا مال 20 سال پيشه. ايميل و تكرار كن اما 10 روز بعد. ميتوني به استاد ديگه هم با يه فاصله زماني مناسب بفرستي. شاد باشي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

دوستان به نظر شما تو ایمیلم به استاد ، این قسمت که چند تا مقاله نوشتم را BOLD کنم ؟
    سوال دوم ، اگه یک استاد جواب نداد ، باز براش FORWARD کنم ایمیل رو ؟ ( دقیقا همون ایمیل اول رو ؟ یا این که بنویسم که من یک بار هم قبلا به شما ایمیل زده بودم و جواب ندادین ؟

اگر مقاله چيز به روزيه يا مورد نظر استاده بلدش كن. كمك ميكنه همهي ايميلم اگر نخوند يه نگاهي به اين بلد شده بندازه. ايميلتو تكرار كن اما نيازي نيست بگي قبلا هم فرستادم. غر زدن تو مرامشون نيست. فقط 10 روز بعد تكرارش كن. هميشه هم منتظر پاسخ نباش. همشون وقت اينكارو ندارن. شاد باشي

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

ببخشید یه سوال
    در مورد نحوه نگارش ایمیل ارسالی به استاد باید به کدوم قسمت مراجعه کنم؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    ببخشید یه سوال
    در مورد نحوه نگارش ایمیل ارسالی به استاد باید به کدوم قسمت مراجعه کنم؟
    http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?600-subject-ایمیل-به-استاد-چی-باید-باشه؟

كپي برداري نكن الگوبرداري كن . موفق باشي

دوستان به نظر شما تو ایمیلم به استاد ، این قسمت که چند تا مقاله نوشتم را BOLD کنم ؟
    سوال دوم ، اگه یک استاد جواب نداد ، باز براش FORWARD کنم ایمیل رو ؟ ( دقیقا همون ایمیل اول رو ؟ یا این که بنویسم که من یک بار هم قبلا به شما ایمیل زده بودم و جواب ندادین ؟
    [QUOTE=MaryamMB80;783437]به نظر من توي ايميل دوم بگو كه يكبار قبلا ايميل زده بودي و چون خيلي به كارش علاقه داري خواستي مطمئن بشي كه ايميل به دستش رسيده. براي من پيش اومده كه استاد به ايميل دومم جواب داده و پوزش خواسته كه ايميل اول رو بي جواب گذاشته

[QUOTE=MaryamMB80;783443]
    نقل قول نوشته اصلی توسط MaryamMB80 نمایش پست ها
    به نظر من توي ايميل دوم بگو كه يكبار قبلا ايميل زده بودي و چون خيلي به كارش علاقه داري خواستي مطمئن بشي كه ايميل به دستش رسيده. براي من پيش اومده كه استاد به ايميل دومم جواب داده و پوزش خواسته كه ايميل اول رو بي جواب گذاشته
    بله،واسه من هم اتفاق افتاده که بار دوم جواب داده و بابت جواب ندادن ایمیل اول معذرت خواسته...حدود 30% افرادی که بار اول جوابمو ندادن،بار دوم جواب دادن...من دقیقا هفته پیش توی همین قسمت فروم از بچه ها کمک خواستم که چطور می شه ایمیل دوم رو فرستاد!توی همین یک هفته خیلی ها با ایمیل دومم جواب دادن

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام دوستان ، به نظرتون چند روز صبر کنیم که استاد ایمیل رو جواب بده و اگر جواب نداد بعد دوباره ایمیل بفرستیم؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط aammott نمایش پست ها
    سلام دوستان ، به نظرتون چند روز صبر کنیم که استاد ایمیل رو جواب بده و اگر جواب نداد بعد دوباره ایمیل بفرستیم؟
    ممنون
    آره.همون ایمیل قبلی رو فوروارد کن و بالاش بنویس چون خیلی دوست داشتی باهاش کار کنی، و ایمیل اولتو جواب نداده،این ایمیل رو دوباره فرستادی.واسه من که داره خوب جواب می ده

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Biomedical Engineering

ممنون
    در اغلب مواقع استاد اگه قرار باشه ج بده زیر 24 ساعت یا نهایتا زیر 48 ساعت ج میده.
    البته گاهی درگیر کار یا پروژه یا سفر ای هستند و دیده شده به کررات که بعد 4-5 روز ج دادند و ج خوبی هم دادند!
    شخصا اعتقادم اینه که حدود 5 تا 7 روز صبر کنید (بعضی استادا آخر هفته به برخی ایمیلهایی که در طول هفته داشتند ج میدند)، اینطوری شما موادبانه و صبورانه منتظر ج موندید و تاثیر گذار تر هستش، نشون میده چقدر براتون مهمه که بعد 1 هفته مجددا دارید ایمیل میزنید و مثل اونایی نیستید که روزی به 20 نفر ایمیل میزنند و پشت سرشون رو هم نگاه نمیکنند (البته همه همینکارو میکنند تقریبا ولی خب تابلو نکنید :دی)
    موفق باشید
    با پوزش فراوان امکان پاسخگویی به پیام های خصوصی را ندارم، در صورت تمایل، پس از بیان پرسش در فروم، لینک آنرا برای من ارسال کنید.
    در نوشته ها و گفتار خویش، تا جاییکه می توانیم از واژه های فارسی استفاده کنیم.
    ثروتمندان Facebook روند و تهیدستان سوی تو آیند، Applyabroad جان!

Global Moderator

Simon آواتار ها

ممنون
    نرمالش 1 هفته صبر كن. جواب نداد بفرست. البته 10 روزم خوبه. استثنا پيش بياد كه استادي ديرتر جواب بده . اونا رو تو آمار نيار. نرم كارت رو فرستادن ايميل با فاصله ي 1 هفته يا 10 روز بزار اونم 2 بار شايدم 3 بار. موفق باشي دوستم