صفحه 112 از 589 نخستنخست ... 1262102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122162212 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,111 تا 1,120 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

دوستان با یکی از استادا دارم مکاتبه میکنم. درجواب یکی از ایمیلاش که زمان مصاحبه رو گفته خواستم تشکر کنم سوتی بدی دادم!
    نوشتم: Many thanks for you quick.
    میخواستم بنویسم: Many thanks for your quick reply.
    متاسفانه خیلی تند تایپ کردم حواسم نبود. الان ایمیل بزنم بگم منظورم این بود؟

Cool پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    دوستان با یکی از استادا دارم مکاتبه میکنم. درجواب یکی از ایمیلاش که زمان مصاحبه رو گفته خواستم تشکر کنم سوتی بدی دادم!
    نگران نباشید چیزه مهمی نیست خودش می فهمه. نمی خواد توضیح بدی، بهتره همون ایمیل که فرستادی رو دوباره فوروارد کنی و این دفعه درستش کنی. این نشون می ده آدم دقیقی هستی.
    البته خودم هم یه زمانی همین نگرانی ها رو داشتم . موفق باشید.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نه دوست عزیز. خودشون هم از این سوتی ها می دن. حالا اگر سوتی در اسم استاد بود شاید باید دوباره می فرستادی، اما وسط متن مورد نداره.
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

Global Moderator

Simon آواتار ها

حرف دسوتم كاملا درسته اما گاهيم نشون ميده زيادي روي مسائل بي اهميت گيريو حساس. بنظرم اصلا فراموش كن .
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    البته به نظر من تا اونجایی که میشه نباید یک ایمیل تمپلت به نظر برسه باید تا اونجایی که ممکنه هدفمند و طراحی و نوشته شده برای همون استاد باشه.

ApplyAbroad Hero

مرسی بچه ها. والا همین الان ایمیل رو فوروارد کردم و اصلاحش کردم! نمیدونم کار درستی بوده یا نه!

ApplyAbroad Guru

مرسی بچه ها. والا همین الان ایمیل رو فوروارد کردم و اصلاحش کردم! نمیدونم کار درستی بوده یا نه!
    اصلا نیازی نبود. اشتباه پیش میاد بالاخره کلا تماس با استادها تا حد زیادی غیر رسمیه و اصلا این چیزا مهم نیست. البته تکرارش هم اشکالی نداره ولی همیشه استادها از ایمیل فراری هستن.

Junior Member

سلام. ببخشید من هنوز با اساتید تماس نگرفتم. ولی میخوام این کارواینطوری شروع کنم:
    یک کتاب از استادی که می خوام بهش میل بزنم ترجمه کردم. ازش میخوام که یک مقدمه برای چاپش بنویسه. البته کتاب خیلی معتبر و معروفیه و استادم هم ترجمه ش رو اگه لازم باشه تایید می کنه. یعنی در حقیقت فقط همین مونده که مقدمه براش نوشته بشه تا چاپ شه. بعد می خوام برم سر بحث مقدس اینکه می خواستم برا MS بیام دانشگاه شما و...
    به نظر شما خوبه؟ کسی تجربه ای داره تو این زمینه؟ استاده عصبانی نشه بی اجازش کتابشو ترجمه کردم؟ یا اصلاً جواب میده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط edd نمایش پست ها
    سلام. ببخشید من هنوز با اساتید تماس نگرفتم. ولی میخوام این کارواینطوری شروع کنم:
    یک کتاب از استادی که می خوام بهش میل بزنم ترجمه کردم. ازش میخوام که یک مقدمه برای چاپش بنویسه. البته کتاب خیلی معتبر و معروفیه و استادم هم ترجمه ش رو اگه لازم باشه تایید می کنه. یعنی در حقیقت فقط همین مونده که مقدمه براش نوشته بشه تا چاپ شه. بعد می خوام برم سر بحث مقدس اینکه می خواستم برا MS بیام دانشگاه شما و...
    به نظر شما خوبه؟ کسی تجربه ای داره تو این زمینه؟ استاده عصبانی نشه بی اجازش کتابشو ترجمه کردم؟ یا اصلاً جواب میده؟
    "قاعدتا" احتمال اینکه استاده خوشحال بشه و براتون مقدمه هم بنویسه خیلی خیلی کمه (مگر اینکه طرف اینقدر آدم باحالی باشه که خلاف قواعد رفتار کنه). همچنین اینو می خواستم بگم که فکر می کنم اصولا ترجمه کتاب اهمیت خاصی نداره (شاید حتی کمتر از مقاله) پس خیلی روی اینکه چون کتابش رو بصورت غیرقانونی دارید ترجمه و چاپ می کنید استاد رو تحت تاثیر قرار بدید حساب نکنید.

شاید یه راه بینابین این باشه که نگید الان ترجمه کردید بگید می خواهید ترجمه کنید و ببینید بقول معروف مزه دهنش چیه...بعد اگه گرم رفتار کرد مثلا یک ماه دیگه بگید تموم شد و رفت زیر چاپ!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط woody نمایش پست ها
    "قاعدتا" احتمال اینکه استاده خوشحال بشه و براتون مقدمه هم بنویسه خیلی خیلی کمه (مگر اینکه طرف اینقدر آدم باحالی باشه که خلاف قواعد رفتار کنه). همچنین اینو می خواستم بگم که فکر می کنم اصولا ترجمه کتاب اهمیت خاصی نداره (شاید حتی کمتر از مقاله) پس خیلی روی اینکه چون کتابش رو بصورت غیرقانونی دارید ترجمه و چاپ می کنید استاد رو تحت تاثیر قرار بدید حساب نکنید.

شاید یه راه بینابین این باشه که نگید الان ترجمه کردید بگید می خواهید ترجمه کنید و ببینید بقول معروف مزه دهنش چیه...بعد اگه گرم رفتار کرد مثلا یک ماه دیگه بگید تموم شد و رفت زیر چاپ!
    ایده بدی نیست اما کتابش به قول خودشون Bible تو رشته ما. و منظورتون از غیر قانونی دقیقاً چیه؟ چون من کتابو خریدم از آمریکا. یعنی از روی pdf ترجمه نکردم که! و در نهایت اینکه کتابش اونقدرا آسون نیست که یک ماهه تموم شه ترجمش. همونطور که گفتم خیلی معتبره و سخت. 504 صفحه هم هست. منظورم اینه که تو یه ماه مترجم حرفه ای هم نمی تونه ترجمش کنه! حالا با این اوصاف نظرتون چیه؟ یعنی پیشنهاد جدیدی دارید؟