صفحه 118 از 589 نخستنخست ... 1868108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127128168218 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,171 تا 1,180 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط farbod_1989 نمایش پست ها
    این شخص پس یعنی چه کاره است ؟ Researcher است اونجا؟ منظور از Fellow چیست ؟
    این پست داک هست. یعنی دکتراشو گرفته داره از یه استاد حقوق میگیره رو پروژش کار میکنه. قراردادش معمولا دو سال یا کمتره، و تموم بشه احتمالا میره جای دیگه
    این دانشجو نمیگیره

الان ایا تعطیلات دانشگاه های امریکا و کانادا هستش ؟
    ایا ان ها بین دو ترم هم به ایمیل ها جواب میدن ؟

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط farbod_1989 نمایش پست ها
    الان ایا تعطیلات دانشگاه های امریکا و کانادا هستش ؟
    ایا ان ها بین دو ترم هم به ایمیل ها جواب میدن ؟
    خیلی ها الان در تابستون مشغول کار هستند، بله ایمیل ها رو غیر از موارد خاص که شخص سفری چیزی رفته باشه جواب میدن.

Junior Member

بجه ها یکی به من جواب بده
    نقل قول نوشته اصلی توسط mosbad نمایش پست ها
    با تشکر از نقطه نظرات ارزشمند وودی عزیز و سایمن گرامی، من سعی کردم متن قبلی رو هم از نظر گرامری و هم ویرایش تغییر بدم. می خواستم مجددا نظراتتون رو در رابطه با متن اصلاح شده زیر بگید. ممنون.
    Dear Professor Kemeny,
    I am a mining engineering graduate and have published three books and 9 papers. Moreover, my master thesis entitled “Determination of Ore Fragmentation after Blasting by Image Processing in Sungun Copper Mine”. My research interests include Rock Fragmentation and Mine-to-mill optimization.
    Inasmuch as I found your interests and recent researches in line with mines, it would really be appreciated if you inform me about your plan to select a graduate student for your future researches. You may access my CV which is sent as an attachment to this email.
    Sincerely yours,
    Mostafa .

Global Moderator

Simon آواتار ها

دوست خوبم بهتر شده

Dear Professor Kemeny,
    I am a graduated mining engineering and have published three books and 9 papers. Moreover, my master thesis entitled “Determination of Ore Fragmentation after Blasting by Image Processing in Sungun Copper Mine”. My research interests include Rock Fragmentation and Mine-to-mill optimization.
    Inasmuch as I found your interests and recent researches in line with mines, iI would be most pleased to know if you could assess my background and tell me I have the eligibility to receive any sort of support as TA or RA assistantship. You may access my CV which is sent as an attachment to this email.
    Sincerely yours,
    Mostafa

شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

Dear Professor Kemeny,I am a graduated mining engineer. I have published three books and nine papers. My master thesis entitled “Determination of Ore Fragmentation after Blasting by Image Processing in Sungun Copper Mine”. My research interests include Rock Fragmentation and Mine-to-mill optimization.Inasmuch as I found your interests and recent research work are similar to those of mine, I would be most pleased to know if you could assess my background and let me know whether I am eligible to join your research and to receive any sort of financial support as TA or RA. You may find my detailed CV attached.Sincerely yours,Mostafa

اگه عنوان تز فوق لیسانستون مرتبط با علایق تحقیقاتیتون هست جمله ی معرفی تز رو بندازید بعد از جمله ای که علایقتون رو کوتاه بیان کردید.

Junior Member cal آواتار ها

سلام
    من به اون استادی که دوسال دیگه قراره ایمیل بزنم بعضا می یاد ایران.الان من ترم چهارمم.اگه واسه کنفرانسی چیزی اومد برم با هاش حرف بزنم یا نه؟نکنه فکر کنه سرکاریه؟آخه ترم چهارمم.
    با اساتید دانشگاه ما هم خیلی رابطه خوبی داره.اگه اومد برم یا صبر کنم دو سال بعد ایمیل بفرستم؟
    یکی از اساتید گفت با یک استاد تو دانشگاهمون حرف بزنم تو کنفرانس با اون برم پیشش.ولی من هنوز تو رزومم چیز خاصی نیست.

Senior Member don_omid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - University of South Carolina

سلام به همه دوستان عزیز. امیدوارم که حالتون خوب باشه.
    من قصد دارم برای Fall 2013 توو رشته مکانیک اپلای کنم واسه مستر.
    استادی که دارم باهاش کار میکنم تابستونه پارسال تازه اومد توو دانشگاهمونو شروع به کار کرد. جوونه و تقریبا خیلی باهاش مچ شدمو توو lab اش هم چندوقتی هست دارم باهاش کار میکنم. خودش دکتراشو آمریکا گرفته و post-phd شو کانادا. زمینه کارشم با استاداش همون چیزایی بوده که من بهش علاقه دارم. حالا میخواسم از دوستان سوال کنم که به نظرتون میشه بهش بگم قبل اینکه من به استادا ایمیل بزنم اون باهاشون مکاتبه کنه و یه جورایی منو به سوپروایزراش توو کانادا و آمریکا معرفی کنه؟ یا اینکه خودم توو متن ایمیل بنویسم مثلا من با دکتر فلانی کار کردم که از دانشجوهاتون بوده.
    ممنون میشم راهنماییم کنین

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط don_omid نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان عزیز. امیدوارم که حالتون خوب باشه.
    من قصد دارم برای Fall 2013 توو رشته مکانیک اپلای کنم واسه مستر.
    استادی که دارم باهاش کار میکنم تابستونه پارسال تازه اومد توو دانشگاهمونو شروع به کار کرد. جوونه و تقریبا خیلی باهاش مچ شدمو توو lab اش هم چندوقتی هست دارم باهاش کار میکنم. خودش دکتراشو آمریکا گرفته و post-phd شو کانادا. زمینه کارشم با استاداش همون چیزایی بوده که من بهش علاقه دارم. حالا میخواسم از دوستان سوال کنم که به نظرتون میشه بهش بگم قبل اینکه من به استادا ایمیل بزنم اون باهاشون مکاتبه کنه و یه جورایی منو به سوپروایزراش توو کانادا و آمریکا معرفی کنه؟ یا اینکه خودم توو متن ایمیل بنویسم مثلا من با دکتر فلانی کار کردم که از دانشجوهاتون بوده.
    ممنون میشم راهنماییم کنین
    بهتره این مساله رو با استادتون مطرح کنیدو اون با توجه به شناختی که از اساتیدش داره بهتون راه مناسب رو پیشنهاد خواهد کرد.
    موفق باشید.
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

دوستان عزیز سلام . نظرتون راجع به جواب دادن استادای چینی چیه ؟ میگن معمولا فقط از خود چینی ها دانشجو می گیرن ؟