صفحه 119 از 589 نخستنخست ... 1969109110111112113114115116117118119120121122123124125126127128129169219 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,181 تا 1,190 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط don_omid نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان عزیز. امیدوارم که حالتون خوب باشه.
    من قصد دارم برای Fall 2013 توو رشته مکانیک اپلای کنم واسه مستر.
    استادی که دارم باهاش کار میکنم تابستونه پارسال تازه اومد توو دانشگاهمونو شروع به کار کرد. جوونه و تقریبا خیلی باهاش مچ شدمو توو lab اش هم چندوقتی هست دارم باهاش کار میکنم. خودش دکتراشو آمریکا گرفته و post-phd شو کانادا. زمینه کارشم با استاداش همون چیزایی بوده که من بهش علاقه دارم. حالا میخواسم از دوستان سوال کنم که به نظرتون میشه بهش بگم قبل اینکه من به استادا ایمیل بزنم اون باهاشون مکاتبه کنه و یه جورایی منو به سوپروایزراش توو کانادا و آمریکا معرفی کنه؟ یا اینکه خودم توو متن ایمیل بنویسم مثلا من با دکتر فلانی کار کردم که از دانشجوهاتون بوده.
    ممنون میشم راهنماییم کنین
    اگر خيلي رفيق شديد و به كارتون اعتماد داشته باشه ميتونه ( اگر خودش اونطرف مورد قبول باشه) حتي به همكارش پيشنهاد بده كه اگر فاند داره به شما بده و خودش به عنوان يك Referee‌عمل كنه. اما بستگي داره ايشون چه اخلاقي داشته باشه ارتباطش با شما در چه حد باشه و شما چه رزومه اي داشته باشيد از نظرش. اما با خودش مطرح كردن در بدو قضيه بنظرم بهتره. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

وقت همگي بخير.
    دوستان خيلي ضايع است تو اولين ايميل بگي فاند هم مي خواي؟ مثلا يه همچين چيزي:
    ...my preference is to be financial supported ...

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedato نمایش پست ها
    وقت همگي بخير.
    دوستان خيلي ضايع است تو اولين ايميل بگي فاند هم مي خواي؟ مثلا يه همچين چيزي:
    ...my preference is to be financial supported ...
    اونا ميدونن دانشجويي كه فاند نميخواد ايميلم نميزنه مستقيم اپلاي ميكنه. تعارف و بزار كنارفقط كمي ملايمترش كن. شادزي

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

سلام به دوستان
    من در حال حاضر سال چهارم کارشناسی معماری ام و یه ترم از درسم مونده.میخوام برای پاییز 2013 اپلای کنم.البته الان هنوز هیچ کار خاصی انجام دادم.تاپیک ها رو که خوندم مثکه روال اینطوریه که همه قبل از اپلای به استادا میل میزنن. می خواستم بپرسم که این درسته؟یعنی هنوز هیچ کاری نکرده به استاد باید ایمیل زد؟ و به جز رزومه راجع به چی باید حرف زد؟به جز اینکه مثلا به زمینه کاری استاد علاقه داری و این حرفا.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط flakflik نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    من در حال حاضر سال چهارم کارشناسی معماری ام و یه ترم از درسم مونده.میخوام برای پاییز 2013 اپلای کنم.البته الان هنوز هیچ کار خاصی انجام دادم.تاپیک ها رو که خوندم مثکه روال اینطوریه که همه قبل از اپلای به استادا میل میزنن. می خواستم بپرسم که این درسته؟یعنی هنوز هیچ کاری نکرده به استاد باید ایمیل زد؟ و به جز رزومه راجع به چی باید حرف زد؟به جز اینکه مثلا به زمینه کاری استاد علاقه داری و این حرفا.
    كساني كه اصولا فاند ميخوان و براي دكتري اقدام ميكنن ايميل زدن براشون چاره ساز تره. حالا شما هم اگر رزومه ي خوبي داري يا براي دكتري مستقيم يا ارشد با فاند اقدام كن. قبلش ايميل بزن ببين در مواجه با رزومه ات چه جواب هايي ميگيري. در نظر داشته باش ميزان فاند براي ارشد بسيار كمتر از دكتري ست و اكثرا به افراد با رزومه هاي خوب تعلق ميگيره. شادزي

Banned

دوستان فرمت این نامه مودبانه و بدون غلط هست؟
    Dear professor,
    My opinion is to concentrate on ..... gene transfer which is widely investigated in other parts of the body.
    we can apply this system in eye and find a practical treatment for RP.
    please inform me of your suggestion.

احساس میکنم میتونم کلمات بهتری استفاده کنم یا یکم رسمی تر هم بشه.

Junior Member

من برای مدارک زبانم به ددلاین های امسال نمیرسم اگر به استادی میل بزنم و اونم جوابم رو بده و من رو بخواد ولی نرسم و نتونم برم شانسم رو برای سال بعد با همون استاد از دست میدم؟چون خیلی جاهای کمی رو موضوع من کار کردن و امکان هام محدودن

سلام،
    من یه طرحی داشتم که می خواستم به واسطه ی اون طرح از یکی از دانشگاه های امریکا، کانادا و یا اروپا پذیرش بگیرم. اساتیدی رو هم پیدا کردم که زمینه کاریشون درست مربوط به طرح منه.
    اما من اصن تجربه ای تو این زمینه ندارم و از یه طرف می ترسم شانسمو از دست بدم در مورد استاده و از طرف دیگه شاید ایده ی کلی رو هم بخوام بگم شاید طرحم ازدست بره.
    اول اینکه آیا با این روش میشه پذیرش گرفت و دوم اینکه حالا اگه میشه مرحله به مرحله باید چیکار کرد و ایمیلی که برای استاده می فرستیم باید شامل چه چیزهایی باشه؟؟
    در هر صورت ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید.
    سپاس
    محمد

نقل قول نوشته اصلی توسط don_omid نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان عزیز. امیدوارم که حالتون خوب باشه.
    من قصد دارم برای Fall 2013 توو رشته مکانیک اپلای کنم واسه مستر.
    استادی که دارم باهاش کار میکنم تابستونه پارسال تازه اومد توو دانشگاهمونو شروع به کار کرد. جوونه و تقریبا خیلی باهاش مچ شدمو توو lab اش هم چندوقتی هست دارم باهاش کار میکنم. خودش دکتراشو آمریکا گرفته و post-phd شو کانادا. زمینه کارشم با استاداش همون چیزایی بوده که من بهش علاقه دارم. حالا میخواسم از دوستان سوال کنم که به نظرتون میشه بهش بگم قبل اینکه من به استادا ایمیل بزنم اون باهاشون مکاتبه کنه و یه جورایی منو به سوپروایزراش توو کانادا و آمریکا معرفی کنه؟ یا اینکه خودم توو متن ایمیل بنویسم مثلا من با دکتر فلانی کار کردم که از دانشجوهاتون بوده.
    ممنون میشم راهنماییم کنین
    دوست من تقریبا می تونم حدس بزنم در مورد چه استادی دارید صحبت می کنید . به نظر من داشتن یک رفرنس که بطور خاص شما رو توصیه کنه از هر چی معدل و مقاله هست بیشتر ارزش داره. پس بهتره اول خودتون رو به ایشون ثابت کنید بعد در مورد گرفتن پذیرش و ... صحبت کنید. موفق باشید.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط pejmanxp نمایش پست ها
    دوست من تقریبا می تونم حدس بزنم در مورد چه استادی دارید صحبت می کنید . به نظر من داشتن یک رفرنس که بطور خاص شما رو توصیه کنه از هر چی معدل و مقاله هست بیشتر ارزش داره. پس بهتره اول خودتون رو به ایشون ثابت کنید بعد در مورد گرفتن پذیرش و ... صحبت کنید. موفق باشید.
    منم ی چنین مسئله ای هست حتی نصفه و نیمه استادم تو اون دانشگاه هنوز داره کار میکنه کورس هیئت علمی داشته (دکتری و پست داکش رو اونجا بوده بعدش بهش هیئت علمی پیشنهاد شده) میدونید اثبات کردن خودمون یعنی خودکشی چون اینا نمیان خودشونو با معرفی یک دانشجو که ممکنه هر لحظه گندی بزنه و ابرو ببره خراب کنن. من الان استادم تحویلم گرفته حتی من که الان ارشد اینجام (تو دوتا دانشگاه کانادا پوزیشن داره یکی تورنتو یکی رایرسون)من خیلی از ارشدم اینجا ناراضی بودم بهم گفت من الان پوزیشن دارم برای رایرسون. اگر تورنتو رو میگفت میپریدم بغلش!!!!
    خلاصه الانم رفته تورنتو دو ماهه منم رک و پوست کنده بهش گفتم میخام دکتری ی دانشگاه خوب بخونم وضعیت اپلای امسال بجه های شریف هم خیلی خوب نبوده اگر شما بتونین مثل یک کاتالیزور برام عمل کنید ومن یک استاد یا خودتون اونجا داشته باشم که بخادم خیلی عالی میشه اونم گفتش ببینم چیکار میکنم. فلان استاد رو جور کنم کمک های مالی یا حتی معنوی(اسمش در مقالم بیاد) بکنه. خودمم خیلی خوب نشون دادم . بحث اینجاس که فکر نمیکنم استاد اون دلسوزی که باید رو بزاره وخیلی خیلی تعریف کنه و پیگیر کار دانشجوش باشه هر چند بدونه دانشجوی تاپی هست.
    نمیدونم امیدوارم هم شماها هم من از این طریق یا هر طریق دیگه به یک دانشگاه تاپ برسیم.