صفحه 120 از 589 نخستنخست ... 2070110111112113114115116117118119120121122123124125126127128129130170220 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,191 تا 1,200 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

سلام دوستان. من 8 ماه پیش از یه استاد توی آمریکا جواب خیلی خوبی گرفتم، اما اون زمان مدرک زبان نداشتم که اپلای کنم. توی این فاصله یه مقاله ISI عالی چاپ کردم که خیلی وقت برد و نتونستم نمره زبانو بیارم (6 آوردم در حالی که 6.5 لازم) تا برای spring 2013 اپلای کنم. به نظر شما آیا من باید به استاد ایمیل بزنم که دارم مدارکمو آماده می کنم و یک مقاله چاپ کردم و به زودی اپلای می کنم یا بعد گرفتن نمره زبانم وقتی آماده اپلای هستم به استاد ایمیل بزنم.

Member marjan912 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Allameh Tabatabaei

آره حتما ایمیل بزنید و بگید که از اون زمان تا حالا چه دستاوردهایی داشتید. همون جواب خوبی رو که گرفتید رو همون ریپلای کنید تا به خاطر بیاره. منتهی برای پیگیری نکردنتون در اون زمان دنبال نوشتن دلیل دیگه ای به غیر از مدرک زبان باشید. چون به نظرم اصلا جالب نیست که استادا فکر کنن دانشجوها همین جوری ایمیل می زنن و بعد هم خدا حافظ. اونوقت ممکنه تاثیر منفی روی ایشون بزاره.

موفق باشید

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط atefe1990 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من 8 ماه پیش از یه استاد توی آمریکا جواب خیلی خوبی گرفتم، اما اون زمان مدرک زبان نداشتم که اپلای کنم. توی این فاصله یه مقاله ISI عالی چاپ کردم که خیلی وقت برد و نتونستم نمره زبانو بیارم (6 آوردم در حالی که 6.5 لازم) تا برای spring 2013 اپلای کنم. به نظر شما آیا من باید به استاد ایمیل بزنم که دارم مدارکمو آماده می کنم و یک مقاله چاپ کردم و به زودی اپلای می کنم یا بعد گرفتن نمره زبانم وقتی آماده اپلای هستم به استاد ایمیل بزنم.
    You can tell him that your previous research is done and you have published a paper based on that
    You are ready for the next one and want to do it under his superviosion
    There is no need to mention your failed attemps for English proficiency tests
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

Junior Member

سلام دوستان
    من میخواستم به یکی از استادا که زمینه اش رو تا حالا کار نکرده ام ولی خیلی علاقه مندم ایمیل بزنم. خیلی کار راحتی نیست که اول مقاله بدم و بعد باهاش تماس بگیرم؛ از یه طرف ممکنه دیر شه و از طرف دیگه تجربه ام تو این کار کمه. فکر میکنین به جز این چه راهی هست که بتونم تو یک فیلد دیگه با احتمال بالا پذیرش بگبرم (پاییز 2013)؟ مرسی از راهنمایی!

رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط monamomeni نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخواستم به یکی از استادا که زمینه اش رو تا حالا کار نکرده ام ولی خیلی علاقه مندم ایمیل بزنم. خیلی کار راحتی نیست که اول مقاله بدم و بعد باهاش تماس بگیرم؛ از یه طرف ممکنه دیر شه و از طرف دیگه تجربه ام تو این کار کمه. فکر میکنین به جز این چه راهی هست که بتونم تو یک فیلد دیگه با احتمال بالا پذیرش بگبرم (پاییز 2013)؟ مرسی از راهنمایی!
    If you had any course which was related to his research you can put his area of interest in your research interest
    Just tell him that you are interested and you chose that course because of your interest

I can not understand your second question
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

Junior Member

مرسی از جوابتون، ببخشید مبهم گفتم، منظور من همین بود کهبدون مقاله مرتبط دیگه چه راهی هست که بشه برای پذیرش گرفتن بهش امیدوار بود، چون معمولاً روی حساب علاقه مندی خیلی جدی تلقی نمیشه. مثلاً من رشته ام برقه و پردازش تصویر کار کردم، اما تصویربرداری پزشکی هیچ تجربه ای ندارم. اگه یه رشته متفاوت بود میتونستم اول واسه مستر اپلای کنم که سابقه research کسب کنم، اما با وجود فوق برق فکر نمیکنم راهی به جز مقاله دادن داشته باشم. باز هم ممنون.

رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط monamomeni نمایش پست ها
    مرسی از جوابتون، ببخشید مبهم گفتم، منظور من همین بود کهبدون مقاله مرتبط دیگه چه راهی هست که بشه برای پذیرش گرفتن بهش امیدوار بود، چون معمولاً روی حساب علاقه مندی خیلی جدی تلقی نمیشه. مثلاً من رشته ام برقه و پردازش تصویر کار کردم، اما تصویربرداری پزشکی هیچ تجربه ای ندارم. اگه یه رشته متفاوت بود میتونستم اول واسه مستر اپلای کنم که سابقه research کسب کنم، اما با وجود فوق برق فکر نمیکنم راهی به جز مقاله دادن داشته باشم. باز هم ممنون.
    It is not my field but these days image processing has application almost everywhere
    You can tell him that you can be beneficial for his team to process the images which they take
    or
    you are interested in Image Processing in ... j

He will find if they need you or not in his team

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Groningen

سلام در مورد ایمیل زدن به اساتید شما به جای من بودبد جی کار میکردید؟
    تو یه دانشگاه ۴ ۵ تا استاد با زمینه ی تحقیقاتل خوب هست که به ۲ تا ایمیل زدم اصلا آدم حسابم نکردن ولی یکی از این ۵ استاد که با پیگیری هام میدونم ترم اولشه اومده هیات علمی شده و استادیاره ولی از کرنل فارق التحصیل شده و نکته مهم قضیه اینه که فقط ۲ تا دانشجوی فوق و ۰ دکترا داره خوب ایمیل به همچین کسی اصولا بالای ۹۰ ٪ موفقیت امیز خواهد بود ولی خوب استادیاره تازه استاد شده و ... البته خوب مثلا فضای بیشتری هم برای تحقیق دارم ...

سلام دوستان
    من يه ابهامي در زمينه شروع مكاتبه با اساتيد برام پيش اومده لطفا راهنمايي كنيد. خيلي از اساتيد تو وب پيچشون يه بخشي دارن به اسم Graduate Opportunities در اين مواقع ما مي تونيم در صورتي كه زمينه كاري با علائق پژوهشيمون و سوابق تحصيليمون با اون position يكي بود به استاد مربوطه ايميل بزنيم. حالا اگه استادي بود كه از اين موقيعيتها نداشت چي ؟ درسته كه اصلا بهش ايميل بزنيم ؟ و بر فرض اگه بخوايم ايميل بزنيم چي بگيم؟ درسته كه بگيم آيا موقيعيتي داري كه بدرد ما بخوره يا نه بايد خودمون براش پروپوزال بنويسم و موضوع ارائه بديم!!؟

Junior Member

اگر به چند تا استاد که با هم توی یک تیم تحقیقاتی هستند میل بزنیم بازخورد بدی پیدا میکنه؟متاسفانه جاهای خیلی کمی روی موضوع من کار کردن و اکثرا با هم در ارتباطن! مثلا 4 تا از کسایی که کار کردن همکارن به یکی شون میل بزنم یا به همه که شانسم بالاتر بره؟