صفحه 123 از 589 نخستنخست ... 2373113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133173223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,221 تا 1,230 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Junior Member fbmsf آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    civil

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

سلام به همه
    من خاستم بدونم که کسی تا حالا تعاملی با استادای ایرانی توی آمریکا داشته یا نه؟ وطرز جواب دادنشون چطور بوده؟میشه روشون حساب باز کرد؟چون من چند تا پیدا کردم خاستم بدونم وضعیت چطوریاس

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط fbmsf نمایش پست ها
    سلام به همه
    من خاستم بدونم که کسی تا حالا تعاملی با استادای ایرانی توی آمریکا داشته یا نه؟ وطرز جواب دادنشون چطور بوده؟میشه روشون حساب باز کرد؟چون من چند تا پیدا کردم خاستم بدونم وضعیت چطوریاس
    سلام،
    من به شخصه نظرم رو میگم: به هیچ وجه و در هیچ جای دنیا به چنین چیزی دلخوش نکنید.
    در دنیای آکادمیک و حرفه ای، ارتباط رزومه و پیشینه علمی و کاری افراد مهمترین و تنهاترین فاکتور برای پیوند دادن آنها به سایر اساتید و فعالان است.
    ارتباط این چنینی که طرف چون هم ملیتی شماست پس... کاملا بی پایه و اساس، و فاقد مفهومی خاص در دنیای واقعی هست.
    موفق باشید.
    با پوزش فراوان امکان پاسخگویی به پیام های خصوصی را ندارم، در صورت تمایل، پس از بیان پرسش در فروم، لینک آنرا برای من ارسال کنید.
    در نوشته ها و گفتار خویش، تا جاییکه می توانیم از واژه های فارسی استفاده کنیم.
    ثروتمندان Facebook روند و تهیدستان سوی تو آیند، Applyabroad جان!

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط fbmsf نمایش پست ها
    سلام به همه
    بستگي داره كه قبلا ايشون از كجا دانشجو گرفته باشه و چه ديدي به بقيهي دانشگاه ها داشته باشه. به جرات ميگم در مورد استاد ايراني قضيه كاملا متفاوته. رو اجنبي بيشتر ميشه حساب كرد تا ايراني. اما بعضي هاشونم خوب جواب ميدن اونم چون حس ميكنن يه هموطني و بايد دستتو بگيرن.ولي عمدتا در حد جواب دادن.بعدم داري از اينجا ميري از اين وضعيت راحت شي اونجام نميخواي دست از سر اين استادا برداري؟ شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Senior Member Simplex آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mousavi_66 نمایش پست ها
    بچه ها این جمله درسته:
    The words in ‘’Italic’’ are not included in the paper
    ضمنا پست 1209 هم لطف کنید نظرتونو بگید
    سپاس
    I assume "The italic words ..." is better, without quotation marks.

به نظر دوستان آیا متن زیر مناسب برای میل به اساتید می باشد

Dear Dr xxx

I am currently a BSc student at Iran University of Science and Technology majoring in Mechanical engineering (Top second student with a GPA of 18.08/20 until now) and remarkable level of English language proficiency (IELTS band score of 8).
    After deliberate study of your webpage I realized my interest in your field of research as I have previously conducted germane research for my BSc thesis (CFD simulation of solid-liquid flow in two opposing harmonically oscillating impinging streams: Prediction of mean residence time and holdup of solid particles, still in progress).
    Consequently, I was wondering if there are any vacancies in your research team for fall 2013 and I would substantially appreciate your time if you could possibly peruse my resume which is attached to this cover letter and inform me of my eligibility to join your research team .
    Yours faithfully
    my name

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh6 نمایش پست ها

Dear Dr xxx

I am currently a BSc student at Iran University of Science and Technology majoring in Mechanical engineering (Top second student with a GPA of 18.08/20 until now) and remarkable level of English language proficiency (IELTS band score of 8).
    After deliberate study of your webpage I realized my interest in your field of research as I have previously conducted germane research for my BSc thesis (CFD simulation of solid-liquid flow in two opposing harmonically oscillating impinging streams: Prediction of mean residence time and holdup of solid particles, still in progress).
    Consequently, I was wondering if there are any vacancies in your research team for fall 2013 and I would substantially appreciate your time if you could possibly peruse my resume which is attached to this cover letter and inform me of my eligibility to join your research team .
    Yours faithfully
    my name
    از خودت زياد تعريف نكن. خود نمره ي 8 نشون ميده . حالا معدل اشكال ندارهمي پسندم. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    از خودت زياد تعريف نكن. خود نمره ي 8 نشون ميده . حالا معدل اشكال ندارهمي پسندم. شادزي
    ممنون از راهنماییتون ولی یه سوال برام پیش اومدکه منظورتون اینه که به نمره زبانم اشاره نکنم یا اینکه فقط اون remarkable رو حذف کنم

Dear Dr xxx

Yours faithfully
    my name
    Dear XXX,

I am currently a BSc student at Iran in the University of Science and Technology majoring in Mechanical engineering (Top second student with a GPA of 18.08/20 until now) and remarkable level of English language proficiency (IELTS band score of 8).or I am currently a Bsc student in Mechanical engineering at the university of science and technology in Ira that achieved a high ranked GPA of ….. and language proficiency indeed. DO NOT MENTIOEN YOUR IELTS BAND.
    After deliberate study of your webpage, I realized that I have a great enthusiasm and motivation to my interest in your field of research as I have previously conducted germane research for my BSc thesis (CFD simulation of solid-liquid flow in two opposing harmonically oscillating impinging streams: Prediction of mean residence time and holdup of solid particles, still in progress).
    Or (I would be very grateful if you advise me in this way):
    Your prompt reply will be highly appreciated.

Yours faithfully,

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba_lg نمایش پست ها
    Dear XXX,

I am currently a BSc student at Iran in the University of Science and Technology majoring in Mechanical engineering (Top second student with a GPA of 18.08/20 until now) and remarkable level of English language proficiency (IELTS band score of 8).or I am currently a Bsc student in Mechanical engineering at the university of science and technology in Ira that achieved a high ranked GPA of ….. and language proficiency indeed. DO NOT MENTIOEN YOUR IELTS BAND.
    After deliberate study of your webpage, I realized that I have a great enthusiasm and motivation to my interest in your field of research as I have previously conducted germane research for my BSc thesis (CFD simulation of solid-liquid flow in two opposing harmonically oscillating impinging streams: Prediction of mean residence time and holdup of solid particles, still in progress).
    Or (I would be very grateful if you advise me in this way):
    Your prompt reply will be highly appreciated.

Yours faithfully,
    با تشکر از راهنماییتون
    ولی اسم دانشگاهم به همونصورتی که نوشته بودم صحیحه چون تو سایت خود دانشگاهم به همین صورت نوشته( اسم دانشگاه: دانشگاه علم و صنعت ایران نه دانشگاه علم و صنعت که داخل ایرانه)
    این قسمتم متوجه نشدم اگه ممکنه دوباره توضیح بدین
    Or (I would be very grateful if you advise me in this way)
    آیا بند IELTS رو توی
    CV هم نیارم؟ مشکل این کار چیه؟
    با تشکر
    ویرایش توسط kaveh6 : August 15th, 2012 در ساعت 02:54 AM

با تشکر از راهنماییتون
    ولی اسم دانشگاهم به همونصورتی که نوشته بودم صحیحه چون تو سایت خود دانشگاهم به همین صورت نوشته( اسم دانشگاه: دانشگاه علم و صنعت ایران نه دانشگاه علم و صنعت که داخل ایرانه)
    این قسمتم متوجه نشدم اگه ممکنه دوباره توضیح بدین
    Or (I would be very grateful if you advise me in this way)
    آیا بند IELTS رو توی
    CV هم نیارم؟ مشکل این کار چیه؟
    با تشکر
    سلام
    چون شما اول گفتید ک دانشجوی لیسانس هستید پس بهتره بگید چه رشته ای...بعدش اسمه دانشگاه و کشور البته غلط نیست،تا حالا کدوم دانشگاه تو دنیا تو سایتش نوشته مثلا دانشگاه هاروارد آمریکا دانشگاه منچستر انگلستان یا ....هر چیزی ک بنویسن ک لزوما درست نیست.
    اون جمله هم همون ب معنای I was wondering.... اونم بنویسید درسته در ضمن من اینجا درست نتونستم تصصیح کنم یعنی تو این محیط....آها کلمه consequently iهم حتما حذفش کنید....بیشتر در انشا بکار میره تا نامه نگاری...دیگه اونجا ک بعد از motivation i عبارت my interest اونم حذفش کنید دیگه لزومی نداره بگید...
    در مورد CV هم وسواس بخرج بدین حتما نمره IELTS رو بنویسید مثلا IELTS BAND : 8 در مورده معدل هم بهتره از 1 تا 4 بنویسید....در ضمن برای CV میتونید برید و ی CV استاندارد اروپایی تو اینجا درست کنید بعدش با هر فرمتی ک بخایین بهتون میده
    http://europass.cedefop.europa.eu/en...rriculum-vitae

موفق باشید