صفحه 125 از 589 نخستنخست ... 2575115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135175225 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,241 تا 1,250 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط amene jooon نمایش پست ها
    منم همین فکرو می کنم! جند نفر که بهم جواب دادن فکر کردن می خوام واسه spring اقدام کنم! بعدش اینها پیش خودشون نمی گن این بابا چقدر هوله؟! ما هنوز داریم واسه spring دنبال دانشجو می گردیم این از الان شروع کرده؟!!

لطفا یه راهنمائی کنین!
    اونها ميدونن دانشنجو از الان براي فاند پاييز سال بعد ايميل ميزنه. دانشجوي بهار به شرطي كه دانشگاه براي بهار وعده ي فاند داده باشه كه نادر هست. لذا نگران نباشيد. درمتن ايميل برخي دوستان هم مثلا تو سابجكت قيد شده كه ترم پاييز. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member mehran82 آواتار ها

سلا دوستان
    من جواب زیر رو از یکی از اساتید انگلیس تو رشته مکانیک گرفتم. به نظرتون برای فاند از دانشگاه هادرزفیلد چقدر شانس هست با این صحبتش؟
    ممنون از دوستانی که پاسخ میدن.

Hello Mehran,
    In general it is difficult to get a fund to support your PhD study. However, we can try to apply for the fee waiver studentship offered by our university. The funding is very competitive. Candidates must be very excellent in education and research experiences, for example you should have some papers published, all of your BS and MSC courses must have very high markers. Etc.
    Thus apart from the materials I need you papers to evaluate if you are potential for applying the fund.
    Regards
    Feng,

Member
    رشته و دانشگاه
    Pennsylvania State University

سلام
    من یه سوال خیلی خیلی ساده دارم
    توی رزومه ای که برای اساتید میفرستیم نمره ها و معادلامون باید در رنج 4 باشند؟ یا نه می شه نوشت مثلا 17/20 ؟
    کدوم بهتره؟؟؟؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemeh007 نمایش پست ها
    سلام
    من یه سوال خیلی خیلی ساده دارم
    توی رزومه ای که برای اساتید میفرستیم نمره ها و معادلامون باید در رنج 4 باشند؟ یا نه می شه نوشت مثلا 17/20 ؟
    کدوم بهتره؟؟؟؟
    به نظر من شما معدل رو به صورتي كه گرفتيد قرار بديد. اونا خودشون تغيير ميدن. شادزي

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Pennsylvania State University

یک سوال: من به یک استاد میل زدم و در کمال ناباوری ظرف 3 ساعت جوابش اومد که
    I may be recruiting new students in the Fall of 2013. The availability of funding for assistantships right now is uncertain but I would encourage you to apply to our program.
    حالا من می خوام بدونم با توجه به اینکه این دانشگاه اکیدا توصیه کرده که اگه یه استاد پیدا نکنیم که ساپورتمون کنه کلا application را نگاه هم نمی کنن من چی باید به این استاده بگم؟ اصلا امیدوار باشم یا نه صرفا خواسته مودبانه بگه نه؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemeh007 نمایش پست ها
    یک سوال: من به یک استاد میل زدم و در کمال ناباوری ظرف 3 ساعت جوابش اومد که
    I may be recruiting new students in the Fall of 2013. The availability of funding for assistantships right now is uncertain but I would encourage you to apply to our program.
    حالا من می خوام بدونم با توجه به اینکه این دانشگاه اکیدا توصیه کرده که اگه یه استاد پیدا نکنیم که ساپورتمون کنه کلا application را نگاه هم نمی کنن من چی باید به این استاده بگم؟ اصلا امیدوار باشم یا نه صرفا خواسته مودبانه بگه نه؟
    همينو كه دانشگاه خواسته ازش بپرس و بگو چطوريه؟ ميتونم اسم شما رو بزارم. ببين چي ميشگه.
    شادزي مودبانه نگفته نه گفته نياز داره اما به شما بله هم نگفته فقط خواسته آفيشيالي اقدام كني بتونه مداركتو بررسي كنه.

جواب یک استاد در عرض یک ساعت!!
    Dear Kaveh,
    Please email me a copy of your transcripts!
    Regards
    xxxx
    چون من هنوز ریز نمراتمو نگرفتم( به خاطر این که نمراتم تایید نشده بودن) واین کار یه مدتی طول می کشه بهش بگم فرستادن ریز نمراتم زمان بره؟( به خاطر اجلاس سران و تعطیلی دانشگاه شاید یه ماه هم طول بکشه)
    ودلیشم براش ذکر کنم؟

Junior Member

سلام
    ی استاد به من اینطور جواب داده ،به نظرتون این یه نه دوستانه ست؟ یا من میتونم جوابی بدم که به نتیجه مثبت برسه؟
    Thank you for your interest in our program. You can obtain more detailed information at the university web site. Most of our graduate students are supported in some manner; however, we generally only guarantee assistantships in advance to students who are exceptionally well qualified and who are pursuing a Ph.D. For other students, including MS students, we offer numerous opportunities to earn support, including assisting in research projects and classroom instruction, on a case-by-case basis once enrolled.
    You appear to be well qualified from what you have sent, but funding will also be dependent on your TOEFL and GRE scores.

If you are interested in applying, please go to website and follow the instructions there. I am happy to discuss our program in more depth if you desire. You can contact me by my email
    Regards,

نقل قول نوشته اصلی توسط rouge_b نمایش پست ها
    سلام
    ی استاد به من اینطور جواب داده ،به نظرتون این یه نه دوستانه ست؟ یا من میتونم جوابی بدم که به نتیجه مثبت برسه؟
    Thank you for your interest in our program. You can obtain more detailed information at the university web site. Most of our graduate students are supported in some manner; however, we generally only guarantee assistantships in advance to students who are exceptionally well qualified and who are pursuing a Ph.D. For other students, including MS students, we offer numerous opportunities to earn support, including assisting in research projects and classroom instruction, on a case-by-case basis once enrolled.
    You appear to be well qualified from what you have sent, but funding will also be dependent on your TOEFL and GRE scores.

If you are interested in applying, please go to website and follow the instructions there. I am happy to discuss our program in more depth if you desire. You can contact me by my email
    Regards,
    نگفته نه که!!اتفاقا گفته we offer numerous opportunities to earn support ولی گفته فاند به GRE و TOEFL بستگی داره...فک کنم نه تافل داری نه جی آر ای...باهاش در مورد برنامه ها دیسکاس کن همینطور در مورد ساپورت مالی که می تونن بهت بدن و بعد اپلای کن.بهش هم بگو که اپلای کردم تا پیگیر کارای پذیرشت بشه..به نظر تمپلت میاد اما جواب خوبیه

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh6 نمایش پست ها
    جواب یک استاد در عرض یک ساعت!!
    Dear Kaveh,
    Please email me a copy of your transcripts!
    Regards
    xxxx
    چون من هنوز ریز نمراتمو نگرفتم( به خاطر این که نمراتم تایید نشده بودن) واین کار یه مدتی طول می کشه بهش بگم فرستادن ریز نمراتم زمان بره؟( به خاطر اجلاس سران و تعطیلی دانشگاه شاید یه ماه هم طول بکشه)
    ودلیشم براش ذکر کنم؟
    امیدوارم استاده آدم زبون نفهمی نباشه یه استادی می خواست کارای اپلای من رو خودش انجام بده...روز 27 اسفند گفت تا 8 روز دیگه ترجمه مدارکت باید به دستم برسه...هرچی گفتم بابا عید نوروزه...همه جا تعطیله...تو کلش نرفت که نرفت