صفحه 130 از 589 نخستنخست ... 3080120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140180230 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,291 تا 1,300 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Junior Member faraz a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Toronto

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran1511 نمایش پست ها
    با سلام
    پیرو صحبت های دوست عزیزمون باید بگم که من کسی هستم که با حدود 15 مقاله ای اس ای و چندین اختراع و اوارد های مختلف و نمره تافل و جی ار ای بالا پارسال از 6 دانشگاه آمریکا به دلیل نداشتن استاد ریجکت شدم!
    در اینجا دو بحث وجود داره! هدف شما از ایمیل چیه؟ معمولا اکثر ایرانی ها دنبال مطرح کردن علایق نیستن! بلکه هدف گرفتن فاند هست! اگر هدف شما هم این هست باید بگم که متاسفانه باید به ایمیل زدن و گرفتن جواب های منفی ادامه بدین..شاید تا 3000 تا ایمیل باید بزنید تا 1 نفر پیدا بشه بگه بله!!!!
    اما اگر شما نیازی به ساپورت مالی ندارید میتونم بگم که زیاد مشکلی ندارید شاید با 50 تا ایمیل کارتون حل بشه به شرطی که شرایط ادمیشن رو داشته باشید...

موفق باشید
    بهتون نگفتن چرا ریجکت کردن شما رو؟

Member sajad6363 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

سلام متخصیین عزیز. لطفا نظرتون رو در مدرد ایمیل من بگین. قبلش بگم که این اولین ایمیل من به اساتید هست و کل 129 صفحه رو خوندم:
    Dear professor X,
    I am a master graduate in computer engineering from Azad University, Qazvin Branch, Iran with GPA 18.59/20. I am eager to apply for PhD program in **** university and I wanted to know if there is any opportunity for assistantship in your group.
    I am interested in novel agent-oriented software architectures to supply non-functional aspects of ERP systems such as Integrity, flexibility, and Intelligent Notification (my MSc thesis). I have 5 journal and conference papers in this field and now I am working on two other papers as well.
    My MSc thesis was about "****". However, for my PhD program I am actually open to other objects since I also worked in Formal Methods in software developments.
    You may kindly refer to the brief CV attached for further details on my personal and academic information.
    Looking forward your kind reply
    Sincerely yours,
    راستی معدل کارشناسیم هم 17.01 هست که اگه نقطه قوت حساب میشه میخوام عنوان کنمش، فقط نمیدونم کجا؟!
    با تشکر قبلی

نقل قول نوشته اصلی توسط sajad6363 نمایش پست ها
    سلام متخصیین عزیز. لطفا نظرتون رو در مدرد ایمیل من بگین. قبلش بگم که این اولین ایمیل من به اساتید هست و کل 129 صفحه رو خوندم:
    Dear professor X,
    I am a master graduate in computer engineering from Azad University, Qazvin Branch, Iran with GPA 18.59/20. I am eager to apply for PhD program in **** university and I wanted to know if there is any opportunity for assistantship in your group.
    I am interested in novel agent-oriented software architectures to supply non-functional aspects of ERP systems such as Integrity, flexibility, and Intelligent Notification (my MSc thesis). I have 5 journal and conference papers in this field and now I am working on two other papers as well.
    My MSc thesis was about "****". However, for my PhD program I am actually open to other objects since I also worked in Formal Methods in software developments.
    You may kindly refer to the brief CV attached for further details on my personal and academic information.
    Sincerely yours,
    راستی معدل کارشناسیم هم 17.01 هست که اگه نقطه قوت حساب میشه میخوام عنوان کنمش، فقط نمیدونم کجا؟!
    با تشکر قبلی
    به نظر من یکم از هم گسسته است. مثلاً اون اول که داری خودتو معرفی می‌کنی عنوان تزت هم بگو نه این‌که یه‌بار تو پرانتز بگی بعد باز تو جمله عنوان کنی. یعنی پاراگراف معرفی، بعد علایق، بعدم ارتباطش با کارای استاد که البته اشاره‌ای نکردی (هرچند که فرمت مشخصی وجود نداره). چندتا هم اشکالات دستوری داری که بازبینی بکن (مثل I wanted که بشه I want و...)

رشته و دانشگاه
    Software Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط zdesign نمایش پست ها
    به نظر من یکم از هم گسسته است. مثلاً اون اول که داری خودتو معرفی می‌کنی عنوان تزت هم بگو نه این‌که یه‌بار تو پرانتز بگی بعد باز تو جمله عنوان کنی. یعنی پاراگراف معرفی، بعد علایق، بعدم ارتباطش با کارای استاد که البته اشاره‌ای نکردی (هرچند که فرمت مشخصی وجود نداره). چندتا هم اشکالات دستوری داری که بازبینی بکن (مثل I wanted که بشه I want و...)
    بسیار ممنون از راهنمایی شما. راستش هنوز استاد مشخصی رو در نظر ندارم و فعلا دارم یه قالب درست واسه ایمیل هام تهیه میکنم تا بعد اسم لابراتوار اساتید یا کارای مرتبطشون رو اضافه کنم. تصحیح کردم متن رو. دوستان در مورد عنوان کردن معدل کارشناسی نظری ندارن؟
    Dear professor X,
    I am a master graduate in computer engineering from Azad University, Qazvin Branch, Iran with GPA 18.59/20. My MSc thesis was about "a Formal presentation of an agent-oriented architecture to supply Intelligent Notification in ERP systems" (with grade 19.75/20).
    I am eager to apply for PhD program in **** university and I want to know if there is any opportunity for assistantship in your group.
    I am interested in novel agent-oriented software architectures to supply non-functional aspects of ERP systems such as Integrity, flexibility, and Intelligent Notification. I have 5 journal and conference papers in this field and now I am working on two other papers as well. However, for my PhD program I am actually open to other objects since I also worked in Formal Methods in software development.
    Sincerely yours,
    ویرایش توسط sajad6363 : August 31st, 2012 در ساعت 11:01 PM

Junior Member

سلام دوستان من سه چهار روزه ایمیل زدم ب چندتا استاد جواب ندادن میشه منو راهنمایی کنید ک ایا دوباره ایمیل هارو بفرستم یانه؟ چقدباید صبر کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط eli_hash نمایش پست ها
    سلام دوستان من سه چهار روزه ایمیل زدم ب چندتا استاد جواب ندادن میشه منو راهنمایی کنید ک ایا دوباره ایمیل هارو بفرستم یانه؟ چقدباید صبر کنم؟
    سلام
    این که چه قدر صبر کنی بستگی به خودت داره. یکی از بچه ها تو همین فروم فکر میکنم پیشنهاد داده بود بعد یه هفته دوباره ایمیل بدی!
    موفق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط eli_hash نمایش پست ها
    بعد از 1 هفته دوباره بفرست.دوست عزیزم این یه پروسه اعصاب خورد کنه.خیلی از بچه ها بالای 2000 ایمیل دادن و جوابی نگرفتن.ناامید نشو.احتمال اینکه استادهایی که بهشون ایمیل فرستادی جوابتو ندن بسیار بالاست.

Senior Member ahmadlove آواتار ها

دوستان یه سوال دارم ممنون میشم راهنمایی کنید.
    من مستر قبول شدم و دارم میرم. تو نامه پذیرشم اسم استاد راهنما coordinator نوشته شده. ایا لازمه قبل از رفتن باهاش تماسی بگیرم یا ایمیلی بزنم و خودم رو معرفی کنم یا ببینم که توصیه یا پیشنهادی قبل رفتنم داره یا نه؟ اصلا تو دوره ی مستر ایا کوردینیتر مهمه؟ یه جورایی هم این استاد خیلی خفنه و منم چون تغییر رشته ی اساسی دادم میترسم ازش از نظر علمی!
    انتخاب هدف. پیدا کردن راههای موجود. بررسی هرکدوم از راهها. انتخاب یک راه. و رسیدن به هدف.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadlove نمایش پست ها
    دوستان یه سوال دارم ممنون میشم راهنمایی کنید.
    من مستر قبول شدم و دارم میرم. تو نامه پذیرشم اسم استاد راهنما coordinator نوشته شده. ایا لازمه قبل از رفتن باهاش تماسی بگیرم یا ایمیلی بزنم و خودم رو معرفی کنم یا ببینم که توصیه یا پیشنهادی قبل رفتنم داره یا نه؟ اصلا تو دوره ی مستر ایا کوردینیتر مهمه؟ یه جورایی هم این استاد خیلی خفنه و منم چون تغییر رشته ی اساسی دادم میترسم ازش از نظر علمی!
    قویا توصیه میکنم این کارو انجام بدید. هم با هم اشنا میشید هم ممکنه یه سری کارا قبل رفتن لازم باشه انجام بدید بتون میگه.

رشته و دانشگاه
    Software Engineering

اولین ایمیلمو فرستادم و اولین سوتی رو دادم!! بجای اسم دانشگاه، MMM بود که یادم رفت درستش کنم