صفحه 142 از 589 نخستنخست ... 4292132133134135136137138139140141142143144145146147148149150151152192242 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,411 تا 1,420 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

سلام دوستان.
    من یک سوال داشتم ممنون میشوم جواب منا بدید.
    من می خوام برای دانشگا های کا نادا برای دکترا اقدام کنم .از نظر مالی می تونم مثلا برای سال اول خودم پولما بدم . در ظمن برای اقامت کانا دا هم اقدام کردم و در مراحل آخر هستم .برای دو تا دانشگاه هم اقدام کردند گفتند شرایط را داری فقط باید استاد پیدا کنی . به نظر شما این سه مورد را در ایمیل به استاد قید کنم . ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط s.yazde نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من یک سوال داشتم ممنون میشوم جواب منا بدید.
    من می خوام برای دانشگا های کا نادا برای دکترا اقدام کنم .از نظر مالی می تونم مثلا برای سال اول خودم پولما بدم . در ظمن برای اقامت کانا دا هم اقدام کردم و در مراحل آخر هستم .برای دو تا دانشگاه هم اقدام کردند گفتند شرایط را داری فقط باید استاد پیدا کنی . به نظر شما این سه مورد را در ایمیل به استاد قید کنم . ممنون
    در تماس اول با استاد هیچ نیازی نیست راجب پول صحبت کنید. اقامت رو هم به نظر من توی ایمیل ننویسید چون اگر به عنوان متخصص اقامت گرفتید به این معنیه که شما دارید به نیت کار کردن به کانادا می رید نه تحصیل بنابراین اگر استاد چیزی از قانون مهاجرت بدونه به چشم دروغگو به شما نگاه می کنه. علاوه بر این تا اونجایی که من می دونم استاد براساس سوابق تحصیلی و کاری شما تصمیم گیری می کنه نه داشتن اقامت.

Junior Member

من پارسال با یه استادی مکاتبه کردم جواب خیلی خوبی بهم داد اپلای کردم ردم کرد :-) . امسال دوباره باهاش تماس گرفتم گفتم می خوام توی همون پروژه شرکت کنم گفت من فقط یه دانشجوی دکترا می گیرم با همکارم تماس بگیر به همکاره ایمیل زدم گفتم فلانی تو رو معرفی کرده می خوام توی پروژتون همکاری کنم دانشجو می گیری یا نه جواب نداد :-) . حالا یه استاد ایرانی توی همون دپارتمان پیدا کردم که تحقیقاتش کاملا با اونا فرق داره . اصلا توی تیمه اونا نیست. می خوام بهش ایمیل بزنم نمی دونم باید بهش بگم پارسال اپلای کردم و با اونا در تماس بودم یا نه به نظرتون تأثیر منفی داره؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Zephyr نمایش پست ها
    در تماس اول با استاد هیچ نیازی نیست راجب پول صحبت کنید. اقامت رو هم به نظر من توی ایمیل ننویسید چون اگر به عنوان متخصص اقامت گرفتید به این معنیه که شما دارید به نیت کار کردن به کانادا می رید نه تحصیل بنابراین اگر استاد چیزی از قانون مهاجرت بدونه به چشم دروغگو به شما نگاه می کنه. علاوه بر این تا اونجایی که من می دونم استاد براساس سوابق تحصیلی و کاری شما تصمیم گیری می کنه نه داشتن اقامت.
    نه دوست عزیز چنین چیزی نیست که اگرشما با مهاجرت متخصص به کانادا بیایید یعنی بقصد کار کردن آمده اید. اتفاقا دولت کانادا خودش مهاجرین رو تشویق میکنه که ادامه تحصیل بدهند.

اقامت داشتن پوئن مثبتی برای پذیرش است به چند دلیل: یکی اینکه استاد می داند که اگر قبل از گرفتن پذیرش کار مهاجرتتان درست شد مشکل ویزا ندارید و دوم اینکه هزینه تحصیلتون پایین تر است و درنتیجه استاد باید مبلغ کمتری برای شما هزینه کند. ضمن اینکه شانس گرفتن اسکالرشیپ های کانادایی را هم خواهید داشت. میتونید در نامه تان وضعیت اقامتی تان را ذکر کنید.

اگر فاند میخواهید حتما در همان نامه اول بگویید. این تفکر رایج که صحبت فاند را باید به بعد موکول کنید نادرست است. شما باید در همان ایمیل اول وضعیت خودتان را صریح توضیح بدهید و وقت استاد را نگیرید. اگر هزینه سال اول را میتوانید تامین کنید بگویید هرچند گمان نمیکنم تاثیر زیادی داشته باشد یعنی اگر استاد فاند داشته باشد چهار سال و سه سال فرق زیادی ندارد.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Zephyr نمایش پست ها
    من پارسال با یه استادی مکاتبه کردم جواب خیلی خوبی بهم داد اپلای کردم ردم کرد :-) . امسال دوباره باهاش تماس گرفتم گفتم می خوام توی همون پروژه شرکت کنم گفت من فقط یه دانشجوی دکترا می گیرم با همکارم تماس بگیر به همکاره ایمیل زدم گفتم فلانی تو رو معرفی کرده می خوام توی پروژتون همکاری کنم دانشجو می گیری یا نه جواب نداد :-) . حالا یه استاد ایرانی توی همون دپارتمان پیدا کردم که تحقیقاتش کاملا با اونا فرق داره . اصلا توی تیمه اونا نیست. می خوام بهش ایمیل بزنم نمی دونم باید بهش بگم پارسال اپلای کردم و با اونا در تماس بودم یا نه به نظرتون تأثیر منفی داره؟
    لزومی نداره بهش بگید. اگر پیشنهاد کرد که با اون استادها کار کند بعد بهش بگیدکه با اونها قبلا تماس گرفته اید.

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

نقل قول نوشته اصلی توسط Simplex نمایش پست ها
    تز انجام دادن چیزی مثل کار کردن برای اون شرکت می مونه. یعنی اونها پوزیشن باز می کنند با هدفی که دارند، بعد آگهی می زنند که اگر کسی می خواهد تزش رو اینجا انجام بده، اپلای کنه. یعنی شما برای اون کاری که اونها می خواهند اپلای می کنی. قرارداد با زمان اتمام مشخص می گیری و کار می کنی. هم کار اونها رو انجام می دی، هم تز خودت رو می نویسی.

حالا شما این کار رو داری می کنی، یا اینکه همین جوری بهشون ایمیل می زنی که بیام اونجا کار کنم؟ اگر دنبال انجام دادن تز توی شرکت هستی، باید دنبال پوزیشن های آگهی داده شده بگردی و اپلای کنی. هدف شرکت ها به دست آوردن سود است، نه گسترش علم. اگر هم برای علم کاری کنند، باید براشون صرفه اقتصادی مشخص داشته باشه.

دقیقا نمی دونم شما داری چه کار می کنی، و کجا هستی. اما به نظرم اگر دنبال پوزیشن های آگهی داده شده بگردی، سریع تر نتیجه می گیری. این شرکت هایی که بهشون ایمیل می زنی شاید اصلا دانشجو برای تز نگیرند.

من برای این که تز خودم رو انجام بدم، باید اونو در یک شرکت پیاده کنم و نتایج رو ببینم. الان دارم موضوعات پیشنهادی خودم رو پیشنهاد میکنم، هر کدوم قبول کنند باهاشون کار میکنم.........
    میشه بگی اونها رو چطوری میشه پیدا کرد؟ من هر چی گشتم، نبود! اصلا نمیدونم چی باید سرچ کنم! در المان یک کلمه داره تحت عنوان Masterarbeit ( یعنی تز فوق لیسانس) که اگر اینو در مانستر جستجو کنی، بالای 600 نتیجه میده، اما وقتی معادلش رو به انگلیسی سرچ می کنم، درکل انگلیس، امریکا و استرالیا، 30 نتیجه میده! کارشناس مانستر میگفت که انجام تز فوق لیسانس در انگلیس ( و امریکا)، و اگهی کردن اون کار مرسومی نیست ........حالا میشه به من یک کمکی کنید که اون اگهی ها رو پیدا کنم؟
    ویرایش توسط dexoey : September 27th, 2012 در ساعت 12:37 AM
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

Junior Member

دوستان من به استاد مدنظرم میل زدم این جوابو واسم فرستاد:You may consider to apply for a Ph.D. program for September 2013. All information is available on our website.All the best,Reza Iravaniمیخام بدونم چطور جوابیه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط esijal نمایش پست ها
    دوستان من به استاد مدنظرم میل زدم این جوابو واسم فرستاد:You may consider to apply for a Ph.D. program for September 2013. All information is available on our website.All the best,Reza Iravaniمیخام بدونم چطور جوابیه؟
    یعنی هیچی. گفته دوست داری اپلای کن ولی نه وعده ای داده نه چیزی.

Member
    رشته و دانشگاه
    FIU

میشه نظرتون رو راجع به این ایمیل و اشکالاتش بفرمائین

,... Dear Professor

I am a M.Sc. student in the field of Nano & Microelectronic Devices at Sharif University of Technology, Iran (GPA = 17.52/20). As a Research Assistant in ... Laboratory directed by ... at Sharif University of Technology, I have currently focused my research on the field of Scanning Probe Based Nanolithography , specifically, Scanning Near-field optical Nanolithography

I am about to apply to the PhD program in ... for fall 2013. I looked at your webpage and found the research in Scanning Near-field Optical Microscopy very interesting. I have read your previous publications and am familiar with your ideas and methods in this filed
    I would be thankful to know if you are considering having new PhD students in your research group and if I would be a possible candidate

...At attachment, you may find a CV of mine. I also invite you to visit my website

Sincerely yours

Junior Member

بچه ها من می خوام به یه استادی بگم از چمد تا از مقاله هاش توی پایان نامم استفاده کردم اینطوری بنویسم خوبه؟
    I have read several of your journal articles that gave me a broad perspective on the concept of Sport Tourism and helped me a lot in writing my master's thesis