صفحه 143 از 589 نخستنخست ... 4393133134135136137138139140141142143144145146147148149150151152153193243 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,421 تا 1,430 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

بچه ها تفسیر این جواب چیه؟
    من خیلی گیج شدم چی باید جواب بدم؟؟؟
    Thank you for your interest in my research program. I would be
    interested in potentially bringing you into our research group and I
    encourage you to apply to the graduate program. We should keep in
    touch as you finish your senior year and I can update you on research
    assistantships and scholarships as they become available.
    لطفا راهنماییم کنین

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rouge_b نمایش پست ها
    بچه ها تفسیر این جواب چیه؟
    من خیلی گیج شدم چی باید جواب بدم؟؟؟
    Thank you for your interest in my research program. I would be
    interested in potentially bringing you into our research group and I
    encourage you to apply to the graduate program. We should keep in
    touch as you finish your senior year and I can update you on research
    assistantships and scholarships as they become available.
    لطفا راهنماییم کنین
    بنظرم اگر بتوني اپلاي كني خوبه. ضمنا باهاش در تماس باش و وعده داده اگر فاند جور شه شما رو هم مد نظر بگيره. اگرچه 100 درصد نيست اما من بودم حتما اپلاي ميكردم. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh_1987 نمایش پست ها
    میشه نظرتون رو راجع به این ایمیل و اشکالاتش بفرمائین

,... Dear Professor

I am a M.Sc. student in the field of Nano & Microelectronic Devices at Sharif University of Technology, Iran (GPA = 17.52/20). As a Research Assistant in ... Laboratory directed by ... at Sharif University of Technology, I have currently focused my research on the field of Scanning Probe Based Nanolithography , specifically, Scanning Near-field optical Nanolithography

I am about to apply to the PhD program in ... for fall 2013. I looked at your webpage and found the research in Scanning Near-field Optical Microscopy very interesting. I have read your previous publications and am familiar with your ideas and methods in this filed
    I would be thankful to know if you are considering having new PhD students in your research group and if I would be a possible candidate

...At attachment, you may find a CV of mine. I also invite you to visit my website

Sincerely yours
    طولانيه . به 1 پاراگارف برسونش. چيزهايي كه تو رزومه ديده ميشه و خيلي مهم نيست رو تكرار نكن. شادزي

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh_1987 نمایش پست ها
    میشه نظرتون رو راجع به این ایمیل و اشکالاتش بفرمائین

,... Dear Professor

I am a M.Sc. student in the field of Nano & Microelectronic Devices at Sharif University of Technology, Iran (GPA = 17.52/20). As a Research Assistant in ... Laboratory directed by ... at Sharif University of Technology, I have currently focused my research on the field of Scanning Probe Based Nanolithography , specifically, Scanning Near-field optical Nanolithography

I am about to apply to the PhD program in ... for fall 2013. I looked at your webpage and found the research in Scanning Near-field Optical Microscopy very interesting. I have read your previous publications and am familiar with your ideas and methods in this filed
    I would be thankful to know if you are considering having new PhD students in your research group and if I would be a possible candidate

...At attachment, you may find a CV of mine. I also invite you to visit my website

Sincerely yours
    سلام دوست عزیز، من یک نگاهی کردم، شما اشاره فاند نکردید، اگر فاند نیاز دارید این را همون اول در ایمیل قید کنید. بعد شما نوشتید من مقالات شما را خوندم، این احتمال هست که استاده ازتون سوال بپرسه راجع به مقالاتش، در این مورد هم دقت داشته باشید که همین طوری یک چیزی نگفته باشید. موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    بنظرم اگر بتوني اپلاي كني خوبه. ضمنا باهاش در تماس باش و وعده داده اگر فاند جور شه شما رو هم مد نظر بگيره. اگرچه 100 درصد نيست اما من بودم حتما اپلاي ميكردم. شادزي
    ممنون
    ولی من هیچ به ذهنم نمیرسه که الان چطور باید جواب بدم و مکالمه رو ادامه بدم؟؟؟؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rouge_b نمایش پست ها
    ممنون
    ولی من هیچ به ذهنم نمیرسه که الان چطور باید جواب بدم و مکالمه رو ادامه بدم؟؟؟؟
    فعاليتهاي اخيرش حتما تو سايتش هست. مقاله هاي جديدشو بخون اگر سوالي داري بپرس يا اگر ايده ايي به ذهنت رسيد باهاش در ميون بزار. كم كم خودش ايجاد ميشه. شادزي

سلام
    ایا به همه ی استادهایی که در نظر داریم با هم ایمیل بدیم؟
    اخه ممکن حالا یک در هزار دو نفر با هم ادم رو قبول کنند بعدش بد نمیشه به یکیشون بگیم دیگه نمیام؟
    ممنون

Global Moderator

Simon آواتار ها

[QUOTE=physics1389;924968]سلام
    ایا به همه ی استادهایی که در نظر داریم با هم ایمیل بدیم؟
    اخه ممکن حالا یک در هزار دو نفر با هم ادم رو قبول کنند بعدش بد نمیشه به یکیشون بگیم دیگه نمیام؟
    ممنون[/QU

فقط در يك دپارتمان يا دانشگاه رو همزمان نديد. شما انسان خوشبختي خواهيد بود اگر به مرحله ي انتخاب برسيد . خصوصا با وضعيت موجود. اميدوارم همچين چيزي براتون اتفاق بيوفته و اصلا بد هم نيست. راحت ميگي اون يكي فاند بيشتر ميده و زندگيم راحت تر ميگرده و ممنون از اينكه خواستيد منو بپذيريد.

شادزي

دوستان من ميل هاي زيادي زدم تا حالا اما شايد از هر 10 تا يكي دوتا استاد جواب ميدن. بعضي مي گن از طريق دانشگاه اقدام كن. بايد اين كار رو كرد؟ به نظرم ما براي اين به استاد ايميل مي زنيم كه بدونيم وضعيت فاند و اينهاشون چطوره كه مطمئن باشيم الكي پولمون رو باسه اپلاي به دانشگاه نمي ديم. بعضيام مي گن ما فاند نداريم. حالا باز هم بايد به همچين دانشگاه هايي اپلاي كرد؟ من واقعا گيج شدم. تنها راه همين ميل زدنه؟ يا دارم وقتم رو تلف مي كنم؟

Junior Member

دوستان عزیز این متن برای ایمیل به استادا خوبه ؟
    چیزی از research interest یا موارد مهم رزومم رو هم اضافه کنم ؟
    Dear Dr.xxxxx,

I'm graduated in master of Transportation engineering from Khaje nasir University of technology, Tehran, Iran and I’m enthusiastic to continue my studies under your supervision and doing research in Transportation engineering area. It is my great pleasure if you take a look at my CV (attached to Email).
    Because my master was a non-thesis period, I’m looking for an open M.Sc. or PhD position with financial support. I would appreciate it if you let me know if there is any open position in Transportation group for fall 2013.

Best Regards,

xxxxxxxxxxx