صفحه 145 از 589 نخستنخست ... 4595135136137138139140141142143144145146147148149150151152153154155195245 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,441 تا 1,450 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Senior Member blur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Horticulture-Medicinal Plants (Urmia University)

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid.chem نمایش پست ها
    1- چرا بند کردی به یه کشور؟ این کار غلطی هست که شانست رو میاره پایین. هر چه تعداد کشور و دانشگاه بیشتری تماس بگیری بهتره. سعی کن واقع بین باشی.
    2- پست1431 رو بخون.کاملا درسته. به اینزودینباید ناامید شد.تو این زمان از سال یه خورده زوده بهت جواب بدن. فعلا(تا 1 ماه) به استرالیا ایمیل بزن بعدش اروپا و آمریکا.
    اتفاقا من هنوز میل زدنو شروع نکردم و میخوام دو هفته دیگه که GREرو دادم شروع کنم...ولی همش تو استرسم که نکنه دیر شه....توضیح آرامش بخشی بودببخشین من زیاد در مورد استرالیا اطلاعات ندارم و معذرت از بابت اینکه تو تاپیک نامربوط می پرسم ولی قاطی کردم...ددلاین های دانشگاه های استرالیا حدودا چه زمانی هست که شما فرمودین این یه ماه زمان مناسبی برا میل زدن هست؟
    اگر آهسته از بال اين دره‌ی برهنه بر پنجه‌ی پا بگذريم،
    می‌بينی که همه‌ی چکاوک‌ها با دو چشم بسته می‌خوانند،
    پس بی‌جهت به هر شب تاريک شک مکن!
    گاه با پلک بسته هم می‌توان از پل به چشمه رسيد. س.ع صالحی

Junior Member armin_68 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communication Systems Group, Engineerin Dep, Aarhus University

سلام به دوستان
    من و خانمم هردومون لیسانس و فوق رو یه دانشگاه بودیم ، طبیعتا رشته یکی بوده ، 99 درصد مقالات و کارها مشابه ، هر دومون رو یه موضوع تقریبا با شاخه های مختلف کار می کنییم.

می خواهیم برای اروپا اقدام کنیم. سوالم اینه که توی ایمیلی که به استاد میزنیم بگیم که باهمیم و رزومه هردومونو اتچ کنیم یا نه ؟

و یه سوال دیگه اینکه چقدر شانس پذیرش داریم باهم ؟ اصلا الان شرایط چجوریه برای یه زوج علمی؟
    نظر دوستان چیه.

ممنون.

سلام دوستان.
    من این ایمیل زیر رو برای ارسال به اساتید در نظر گرفتم. ازتون درخواست دارم که اگر وقت دارید، یک نگاهی بهش بندازید و نظرتون رو بگید.
    بخصوص اگر به لحاظ نگارشی مشکلی داره، یا چیزی رو از قلم انداختم و ... رو بهم بگید.

Dear Professor (or Dr) X
    I am a graduated Industrial Engineering student and I am eager to apply for PhD Program in … University

In my M.Sc. thesis, I focused on the generalized traveling salesman problem (GTSP). Three papers were submitted from my thesis
    One of these papers is published and the others are under review in COR and EJOR. I’ve also done some other researches that you can find them in my CV which is attached to this email

I am interested in designing exact and heuristic algorithms for variety of problems, especially NP-Hard problems
    Inasmuch as I found your interests in line with mines, it would really be appreciated if you inform me about your plan to select a graduate student for your future researches

P.S: you may access my CV which is attached to this email as well

Sincerely yours
    AAA BBB
    در ضمن عنوان ایمیل رو هم میخوام بذارم:
    Interested in doing research on Operations Research

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_X123 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من این ایمیل زیر رو برای ارسال به اساتید در نظر گرفتم. ازتون درخواست دارم که اگر وقت دارید، یک نگاهی بهش بندازید و نظرتون رو بگید.
    بخصوص اگر به لحاظ نگارشی مشکلی داره، یا چیزی رو از قلم انداختم و ... رو بهم بگید.

Dear Professor (or Dr) X
    I am a graduated Industrial Engineering student and I am eager to apply for PhD Program in … University

In my M.Sc. thesis, I focused on the generalized traveling salesman problem (GTSP). Three papers were submitted from my thesis
    One of these papers is published and the others are under review in COR and EJOR. I’ve also done some other researches that you can find them in my CV which is attached to this email

I am interested in designing exact and heuristic algorithms for variety of problems, especially NP-Hard problems
    Inasmuch as I found your interests in line with mines, it would really be appreciated if you inform me about your plan to select a graduate student for your future researches

P.S: you may access my CV which is attached to this email as well

Sincerely yours
    AAA BBB
    در ضمن عنوان ایمیل رو هم میخوام بذارم:
    Interested in doing research on Operations Research
    نظر شخصی بنده اینه که اسم استاد رو توی عنوان ایمیل قید کنید.اگر فاند می خواید توی یه جمله کوتاه قید کنید.چیز دیگه ای به نظرم نمی رسه...در کل به نظر من که مشکلی نداره.دوستان هم نظر بدن

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedato نمایش پست ها
    دوستان من از يكي از اساتيد دانشگاه تورنتو اين جواب رو گرفتم:

you have good experience. I cannot guarantee acceptance or
    supervision at this stage, but I look forward to seeing your formal
    application in due course through our website.

به نظرتون اپلاي كنم؟ ليسانس آزاد، فوق سراسري شيراز. مقاله دارم. تافلم دسامبر مي دم.
    دوست عزیز، روال کار همینه. بعد از پاسخ مثبت استاد، شما باید از طریق سایت دانشگاه اپلای کنی و پرونده شما بررسی میشه. هیچ جایی بعد از یه ایمیل زدن به استاد، به شما نمیگن حتما همه چی OK شده، بدو بیا اینجا. همون طور که استاد خواسته اپلای کن و البته سراغ دانشگاه های دیگر هم برو و فقط به این یکی دل نبند. موفق باشی.

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

Junior Member armin_68 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communication Systems Group, Engineerin Dep, Aarhus University

نقل قول نوشته اصلی توسط armin_68 نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    من و خانمم هردومون لیسانس و فوق رو یه دانشگاه بودیم ، طبیعتا رشته یکی بوده ، 99 درصد مقالات و کارها مشابه ، هر دومون رو یه موضوع تقریبا با شاخه های مختلف کار می کنییم.

می خواهیم برای اروپا اقدام کنیم. سوالم اینه که توی ایمیلی که به استاد میزنیم بگیم که باهمیم و رزومه هردومونو اتچ کنیم یا نه ؟

و یه سوال دیگه اینکه چقدر شانس پذیرش داریم باهم ؟ اصلا الان شرایط چجوریه برای یه زوج علمی؟
    نظر دوستان چیه.

ممنون.
    دوستان لطفا راهنمایی کنید ... !!

Member
    رشته و دانشگاه
    مامایی_ازاد مشهد

نقل قول نوشته اصلی توسط falamak66 نمایش پست ها
    سلام دوستان:
    من کارشناس مامایی هستم..با سابقه تدریس در دانشگاه در ایران و حضور در یک همایش بین المللی. در حال حاضر کار تحقیق ثب شده ندارم.ولی دنبالش هستم.حقیقتا همیشه ارزوی ادامه تحصیل در PhD بیولوزی رو داشتم .میخوام به یک استاد واسه کار در research labو در حیطه کاریش email بزنم.بنظرتون چی بگم بخصوص راجع به تحقیقات و مقاله.
    موفق و شاد باشید
    چرا کسی جوابمو نداد؟در مورد تحقیق چی بگم؟

سلام دوستان
    من به یه استادی تو استرالیا ای میل زدم و همون لحظه طی چند تا ای میل بهم اکی داد اپلای کنم و ابراز علاقه کرد
    بعد که گفتم باید پروپوزال بنویسیم با هم و چه موضویی رو ترجیح میدین دیگه جواب نداد الان ده روزه
    پنج روز پیش باز همون ای میلو پارافریز کردم فرستادم
    باز کرده سه بار، ولی جواب نداده

این فرد شماره یک در یک قسمت خیلی تخصصیه که اگه من بخوام خودم ایده بدم برای پروپوزال حرفی برای گفتن ندارم در برابرش و باید کلی مقاله بخونم برای پروپوزال یه صفحه ای و خیلی زمان میبره
    از طرفی 20 روز تا ددلاین دانشگاه مونده و من این روزها درگیر دفاع از پایان نامه ام
    موندم چیکار کنم
    لطفا راهنماییم کنین

Junior Member

سلام بر دوستان عزیز
    من داشجوی ارشد صنعتی اصفهان هستم و تقریباً سه ماه دیگه ارشدم تمام میشه. می خواستم بدونم که از طریق فرستادن مقاله هام به یک استاد با زمینه مشترک در دانشگاه های آمریکا و تقاضای بررسی آن، می تونم با استاد ارتباط برقرار کنم؟ کسی بوده که از این طریق موفق به برقراری ارتباط با استاد بشه؟
    ممنون از راهنماییتون

Member marjan912 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Allameh Tabatabaei

نقل قول نوشته اصلی توسط milo2007 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من به یه استادی تو استرالیا ای میل زدم و همون لحظه طی چند تا ای میل بهم اکی داد اپلای کنم و ابراز علاقه کرد
    بعد که گفتم باید پروپوزال بنویسیم با هم و چه موضویی رو ترجیح میدین دیگه جواب نداد الان ده روزه
    پنج روز پیش باز همون ای میلو پارافریز کردم فرستادم
    باز کرده سه بار، ولی جواب نداده

این فرد شماره یک در یک قسمت خیلی تخصصیه که اگه من بخوام خودم ایده بدم برای پروپوزال حرفی برای گفتن ندارم در برابرش و باید کلی مقاله بخونم برای پروپوزال یه صفحه ای و خیلی زمان میبره
    از طرفی 20 روز تا ددلاین دانشگاه مونده و من این روزها درگیر دفاع از پایان نامه ام
    موندم چیکار کنم
    لطفا راهنماییم کنین
    دوست عزیز
    با هم پروپوزال بنویسیم دیگه چه جور روشیه؟! اونم با استادی که اصلا شما رو نمی شناسه.
    البته منم همین سوال رو در مورد این که از استاد موضوع بگیریم یا خودمون موضوع بدیم رو قبلا از دوستان تو همین فروم پرسیدم. به نتایج خوبی هم رسیدم. سرچ کنید شاید به دردتون خورد.
    خلاصه خدمتتون عرض کنم که اساتید خیلی وقت ندارن که بخوان به این کار اختصاص بدن. ضمنا این که ما هیچ ایده ای رو مطرح نکنیم اصلا خوب نیست. خیر سرش استاد محترم می خواد بعد از این رو ما برای انجام کارای تحقیقاتیش حساب کنه! پس بهتره یک موضوع که به کارای استاد ( مقالات و کتابها و علایقش رو از وب پیجش ببین و اگه قابل دسترسن اونایی که به کارت مربوط میشنو خوب بخون) مربوط میشه رو مطرح کنی و با یه ریویوو مختصر در مورد موضوعت حداقل یه نصف صفحه بنویسی ( با رفرنساش) و بعد بگی که علاقمندی رو این موضوع کار کنی. حالا بپرسی که نظرش چیه و این که اگه بخواد می تونی نبه های مورد نظر اونو تو کار بگونجونی.

یه دوست کابری به نام Simplex هستند که توصیه های خیلی خوبی رو تا کنون در این زمینه برای دوستان دیگه از جمله خود من داشتند. لطفا با دنبال کردن پست های ایشون در صفحشون، مشاوره های قبلی ایشون رو بخونین خیلی به دردتون می خوره. کلا دیدتون عوض میشه.

ضمنا شما یه استاد ایرانی که با دانشجوش پروپوزال نوشته رو به من نشون بده تا این بنده خدا هم جواب شما رو بده.
    این که فرصت ندارید، شرایط شما رو درک می کنم ولی برای یک کار آکادمیک باید آکادمیک برخورد کنید و برای هر چیز وقت اختصاص بدید و با سهل انگاری فرصت خوبی که استاد بهتون جواب خوب داده رو خراب نکنید. اگز در کنار سایر برنامه هاتون نمی تونید به این کار برسید، شاید لازم باشه وقتی سرتون خلوت شد بهتر پروستونو دنبال کنید.
    موفق باشید