صفحه 147 از 589 نخستنخست ... 4797137138139140141142143144145146147148149150151152153154155156157197247 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,461 تا 1,470 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Member lionelmessi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chem Eng

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط falamak66 نمایش پست ها
    سلام دوستان:
    جواب سوال قبلی ام رو که نگرفتم. حالا خواهشا بگید در اولین ایمیل به استاد فقط اعلام علاقه مندی به همکاری لازمه یا باید cv رو هم attach کنم؟میگم تا هنوز استاد اعلام تمایل نکرده بد نیس cv بدم؟وقت گیر نیس براشون مطالعه cv?
    بايد رزومه رو هم بفرستيد،‌به صورت PDF ، وگرنه استاد فكر ميكنه كه چيزي واسه ارائه نداري و بعدا براش دردسر ميشي،‌رزومت نشون ميده چي كاره اي و چه كارهايي رو قبلا انجام دادي، موفق باشي

Member
    رشته و دانشگاه
    مامایی_ازاد مشهد

نقل قول نوشته اصلی توسط lionelmessi نمایش پست ها
    بايد رزومه رو هم بفرستيد،‌به صورت PDF ، وگرنه استاد فكر ميكنه كه چيزي واسه ارائه نداري و بعدا براش دردسر ميشي،‌رزومت نشون ميده چي كاره اي و چه كارهايي رو قبلا انجام دادي، موفق باشي
    بسیار ممنونم از راهنماییتون.یک نکته دیگه اینکه پارسال GRE دادم باV:142 , Q:144 البته کاملا بدون امادگی .میخوام MID NOV دوباره شرکت کنم.در این مورد چی؟بگم یه بار شرکت کردم یا نه؟
    سپاس.
    موفق باشید

Member lionelmessi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chem Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط falamak66 نمایش پست ها
    بسیار ممنونم از راهنماییتون.یک نکته دیگه اینکه پارسال GRE دادم باV:142 , Q:144 البته کاملا بدون امادگی .میخوام MID NOV دوباره شرکت کنم.در این مورد چی؟بگم یه بار شرکت کردم یا نه؟
    سپاس.
    موفق باشید
    بهتره راجع به اون چيزي نگي، ETS هم يه قانون جديد گذاشته كه تو ميتوني ازشون بخواي كه نمرات قبليتو ريپرت نكنه و فقط نمره آخرتو ريپرت كنه، در گذشته اينطوري نبود و نمرات تمام امتحانات با هم ريپرت ميشد، فعلا راجه به اون چيزي نگو بعد اگه ازت پرسيدن باز هم راهنمايي بگير، موفق باشي

بچه ها کمک کنین اصلا حواسم نبود یک خرابکاری کردم توش موندم
    رزومه رو واسه چند نفر فرستادم میل نسبتا خوبی هم مرتبط با مقاله های هرکدوم زدم فقط اسم دانشگاه مورد نظر واسه ادامه تحصیل رو در رزومه اصلاح نکردم دانشگاهی که تو میل نوشتم مثلا concordia با رزومه که نوشتم windsore فرق داره حالا میگین چی کار کنم؟

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa68 نمایش پست ها
    رزومه رو واسه چند نفر فرستادم میل نسبتا خوبی هم مرتبط با مقاله های هرکدوم زدم فقط اسم دانشگاه مورد نظر واسه ادامه تحصیل رو در رزومه اصلاح نکردم دانشگاهی که تو میل نوشتم مثلا concordia با رزومه که نوشتم windsore فرق داره حالا میگین چی کار کنم؟
    این سوتی رو دیگه دادی. حالا بیخیالش شو. من اولین باره که میبینم کسی تو رزومه دانشگاه مورد علاقش رو مینویسه.وقتی شما به یه استاد ایمیل میزنی، خب معلومه که میخوای بری اونجا پیشش کار کنی. پس این قسمت کاملا بی معنی هست و برای جلو گیری از سوتی های بیشتر این قسمت رو از تو رزومه حذفش کن. بچه ها معمولا چند موضوع(Fields of Interst) رو که علاقه مند به کار کردن رو اونا هستن تو رزومه وارد می کنن نه دانشگاه رو.

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    EE/University of South Florida

Dear Friends please let me know your opinion: \سلام دوستان. من سه شنبه قبلی با استادی که پذیرشم اومده بود تو اون uni مصاحبه کردم و استاد قبل مصاحبه گفت که بعد مصاحبه بهت فاند میدم. حالا می خوام یه میل بزنم که زودتر I-20 من صادر بشه. این چطوره؟
    Sorry for bothering you, as you know, the process of application of visa for Iranian students takes more time than students from other countries. The main reason is that there is no U.S embassy in Iran, so I should travel to turkey in order to apply for visa and have an interview there which will be taken even more than 2 months. I want to know your opinion regarding my case. I impatiently look forward to hearing from you.

Junior Member razib آواتار ها

با سلام

اگر بخواهیم به استادی که قراره پذیرش ما رو مورد بررسی قرار بده و یه سری اطلاعات درخواست کرده بوده و حالا اماده شده، یه ایمیل نه خیلی رسمی و نه خیلی دوستانه بزنیم و در نهایت ازش بپرسیم که مثلا مورد ما چی شد چطور باید ایمیل رو شروع کرد؟ منظورم اینه که نمیخوام ایمیل اینجوری باشه که واسه این موضوع میل زدم بلکه هدفم مثلا احوال پرسی و ارسال اطلاعات درخواست شده بوده....(آخه استاد تاکید کرده بوده خودش خبر میده اما خبری نشده)....ممنون میشم راهنمایی کنید.
    Success has no secret but there are numerous ways to achieve it! Just find one now...

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya_shahi نمایش پست ها
    Dear Friends please let me know your opinion: \سلام دوستان. من سه شنبه قبلی با استادی که پذیرشم اومده بود تو اون uni مصاحبه کردم و استاد قبل مصاحبه گفت که بعد مصاحبه بهت فاند میدم. حالا می خوام یه میل بزنم که زودتر I-20 من صادر بشه. این چطوره؟
    Sorry for bothering you, as you know, the process of application of visa for Iranian students takes more time than students from other countries. The main reason is that there is no U.S embassy in Iran, so I should travel to turkey in order to apply for visa and have an interview there which will be taken even more than 2 months. I want to know your opinion regarding my case. I impatiently look forward to hearing from you.
    عملا ميخواي اينجوري سر در بياري كه فاند بهت داده يا نه؟ اگر من بودم كمي صبورتر عمل ميكردم. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa68 نمایش پست ها
    سخت نگير فقط ديگه زياد روش حساب نكن. ممكنه بگه اين تمپلتش اين بوده. اگر جواب داد ادامه بده وگرنه به روت نيار. يعني رو ميخواد بخواي پيگيري كني كه حالا من و ميخواي يا نه. اميدوارم موفق باشي.ضمنا دوستم حق دارن آخه تو رزومه كه اسم دانشگاه نميارن.؟ شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    EE/University of South Florida

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    عملا ميخواي اينجوري سر در بياري كه فاند بهت داده يا نه؟ اگر من بودم كمي صبورتر عمل ميكردم. شادزي
    تا کی صبر کنم؟ می ترسم اگه ببینه پیگیری نمیکنم فاند و نده...