صفحه 148 از 589 نخستنخست ... 4898138139140141142143144145146147148149150151152153154155156157158198248 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,471 تا 1,480 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط razib نمایش پست ها
    با سلام

اگر بخواهیم به استادی که قراره پذیرش ما رو مورد بررسی قرار بده و یه سری اطلاعات درخواست کرده بوده و حالا اماده شده، یه ایمیل نه خیلی رسمی و نه خیلی دوستانه بزنیم و در نهایت ازش بپرسیم که مثلا مورد ما چی شد چطور باید ایمیل رو شروع کرد؟ منظورم اینه که نمیخوام ایمیل اینجوری باشه که واسه این موضوع میل زدم بلکه هدفم مثلا احوال پرسی و ارسال اطلاعات درخواست شده بوده....(آخه استاد تاکید کرده بوده خودش خبر میده اما خبری نشده)....ممنون میشم راهنمایی کنید.
    ایمیلت رو رسمی بنویس.این احوال پرسی ها و پسر خاله شدنا اونجا جواب نمیده. رو راست بگو که واسه ارسال اطلاعات ایمیلزدم و قرار بود که یه جوابی به من بدی، جون دیدم خبری نشد خودم ایمیل زدم.
    از اینکه ببینن که آدم پیگیری هستی خوشحال هم خواهند شد چون میفهمن کشکی کشکی اپلای نکردی و واست مهمه که دنبال ادمیشن و رفتن به اونجا باشی.

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya_shahi نمایش پست ها
    تا کی صبر کنم؟ می ترسم اگه ببینه پیگیری نمیکنم فاند و نده...
    الان چقدر گذشته؟ اگر ديدي خبري نشد تلفن كني بهتره. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    EE/University of South Florida

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    الان چقدر گذشته؟ اگر ديدي خبري نشد تلفن كني بهتره. شادزي
    الان 6 روز شده. تلفنی ناراحت نشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

الان 6 روز شده. تلفنی ناراحت نشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    به نظر من که اشکالی نداره ای میل بزنی
    به احتمال زیاد تصمیمشونو همون موقع میگیرن و اکثرن سرشلوغن
    اگه پیگیری کنی جواب میگیری

Dear Friends please let me know your opinion: \سلام دوستان. من سه شنبه قبلی با استادی که پذیرشم اومده بود تو اون uni مصاحبه کردم و استاد قبل مصاحبه گفت که بعد مصاحبه بهت فاند میدم. حالا می خوام یه میل بزنم که زودتر I-20 من صادر بشه. این چطوره؟
    Sorry for bothering you, as you know, the process of application of visa for Iranian students takes more time than students from other countries. The main reason is that there is no U.S embassy in Iran, so I should travel to turkey in order to apply for visa and have an interview there which will be taken even more than 2 months. I want to know your opinion regarding my case. I impatiently look forward to hearing from you.
    شاید به جای will be taken بنویسی may take بهتر باشه

Junior Member razib آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid.chem نمایش پست ها
    ایمیلت رو رسمی بنویس.این احوال پرسی ها و پسر خاله شدنا اونجا جواب نمیده. رو راست بگو که واسه ارسال اطلاعات ایمیلزدم و قرار بود که یه جوابی به من بدی، جون دیدم خبری نشد خودم ایمیل زدم.
    از اینکه ببینن که آدم پیگیری هستی خوشحال هم خواهند شد چون میفهمن کشکی کشکی اپلای نکردی و واست مهمه که دنبال ادمیشن و رفتن به اونجا باشی.
    خیلی متشکرم از توجه و راهنمایی شما....یقینا شما تجربه و اطلاعات بیشتری در این زمینه دارید اما با شناختی که من از این استاد سالخورده دارم اتفاقا بنظر میرسه اهل اینجور پسرخاله شدنها باشه...آخه استاده ایرانیه و شاید هنوز خلق و خوی ایرانی داره!....در هر صورت متشکر میشم در نوشتن متن این حور نامه به من کمک کنید چون من فقط اندکی از نامه نگاری رسمی آگاهی دارم....متشکرم
    Success has no secret but there are numerous ways to achieve it! Just find one now...

سلام
    دوستان من و دوستم رزومه های خوبی داریم، ولی رزومه هامون خیلی شبیه هم هست! تحصیلات مشابه و مقالات شبیه هم ( اسم هردومون هست).
    حالا به نظر شما اگه ما به استادها ایمیل بزنیم و بگیم "ما به صورت گروهی کار کردیم و حالا میخوایم برای دکتری اقدام کنیم و اگه میشه هردومون رو قبول کنید و اگر نه حداقل یکیمون رو قبول کنید" باعث میشه شانسمون کمتر شه؟فکر میکنید اگر جدا میل بزنیم شانسمون بیشتره یا به این شکل؟
    البته فراموش نشه که هردو فول فاند میخوایم
    ویرایش توسط TGA : October 9th, 2012 در ساعت 08:59 AM

Senior Member Simplex آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط TGA نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من و دوستم رزومه های خوبی داریم، ولی رزومه هامون خیلی شبیه هم هست! تحصیلات مشابه و مقالات شبیه هم ( اسم هردومون هست).
    حالا به نظر شما اگه ما به استادها ایمیل بزنیم و بگیم "ما به صورت گروهی کار کردیم و حالا میخوایم برای دکتری اقدام کنیم و اگه میشه هردومون رو قبول کنید و اگر نه حداقل یکیمون رو قبول کنید" باعث میشه شانسمون کمتر شه؟فکر میکنید اگر جدا میل بزنیم شانسمون بیشتره یا به این شکل؟
    والا من اصلا این کارها را نمی تونم درک کنم. یک بار زن و شوهر می گن می خواهیم با هم ایمیل بزنیم، یک بار دو تا دوست. آخه دو تا اپلیکیشن جدا چه ربطی می تونند به هم داشته باشند؟ تا به حال شده به خاطر یکی به یک کس دیگه ای هم یک شغل رو بدهند؟ اگر این کار رو بکنند فقط از روی دلسوزیه.

اگر شما جفتتون رزومه های خوب داشته باشید و احتمال پذیرش مساوی، خب شاید جفتتون پذیرفته شید، اما اگر نه، با این کار ارزش اون یکی رو هم پایین می آرید. دوست باشید، همه چیزتون رو با هم تقسیم کنید، اما کارتون رو نه. کار رو هر کسی باید برای خودش نگه داره، فقط خودش. اصلا کارتون رو با هم شیر نکنید. حتی اگر امکانش بود که با هم ایمیل بزنید، باز این کار رو نکنید. بگذارید کار هر کسی برای خودش باشه. پی اچ دی هم یک کاره. یک شغله. این رو با هیچ کسی شیر نکنید، حتی با خواهر و برادر دوقلوتون. هر کسی باید مرز بین زندگی شخصی و کاری رو مشخص کنه. زندگی حرفه ای و کاری رو برای خودش نگه داره، و بقیه اوقاتش رو با کسانی که دوست داره شیر کنه. شماها اگر توی یک شهر و یک دانشگاه هم قبول نشید، باز می تونید دوست بمونید و با هم کار کنید.

اگر من باشم و ببینم دو نفر با هم ایمیل می زنند، تصور می کنم اون کسی که ایمیل رو نوشته آدم اصلیه، و اون یکی فقط توی سایه این داره کار می کنه. یعنی داره از زحمات این یکی استفاده می کنه و خودش حتی توانایی ایمیل زدن رو هم نداره.

هر کدومتون جداگانه تلاش کنید، جداگانه اپلای کنید، و جداگانه پذیرش بگیرید. این جوری دوستی تون پایدارتر می شه. چهار روز دیگه که زندگی تون جدی تر شد، از دست حرف های همدیگه دلخور نمی شید.

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

تو رو خدا یه خورده منطقی باشین.آخه این ... بازی ها یعنی چه؟ شما 2 نفر اگه خواستین ازدواج کنین، اون وقت میخواین چیکار کنین؟!!!
    چرا فکر می کنین که یه استاد باید 2 نفر رو همزمان بگیره و به هر دو فول فاند بده؟! این روزا واسه 1 نفر بسختی پوزیشن همراه فاند گیرمیاد چه برسه به 2 نفر.
    بر فرض که تونستین چنین چیزی پیدا کنین، چه تضمینی هست که سفارت اون کشور به هر 2 تاتون ویزا بده؟
    بنظر من، این ... بازی ها رو بذارین کنار و جداگانه کاراتون رو پیگیری کنین. استاد اگه ببینه شما چنین در خواستی دارین، 3 سوته میفهمه که با آدمای غیر حرفه ای سروکار داره که در آینده واسش مشکل ساز میشن (حالا رزومه شما هر چقدر هم عالی باشه). کسی که آکادمیک فکر کنه، چنین در خواستی نخواهد کرد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط TGA نمایش پست ها
    سلام

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط razib نمایش پست ها
    خیلی متشکرم از توجه و راهنمایی شما....یقینا شما تجربه و اطلاعات بیشتری در این زمینه دارید اما با شناختی که من از این استاد سالخورده دارم اتفاقا بنظر میرسه اهل اینجور پسرخاله شدنها باشه...آخه استاده ایرانیه و شاید هنوز خلق و خوی ایرانی داره!....در هر صورت متشکر میشم در نوشتن متن این حور نامه به من کمک کنید چون من فقط اندکی از نامه نگاری رسمی آگاهی دارم....متشکرم
    Dear Professor ...,
    I am writing to provide you with the information about ... Please find attached the requested documents.
    I was wondering if you could inform me about the...
    I am looking forward to hearing from you at your earliest convenience.
    Yours sincerely,
    Razib