صفحه 150 از 589 نخستنخست ... 50100140141142143144145146147148149150151152153154155156157158159160200250 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,491 تا 1,500 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط dexoey نمایش پست ها
    وقتی به یک استاد یا یک کمپانی، جهت انجام ریسرچ، ایمیل می زنم و رزومه و Cover letter می فرستم، بعد از چه مدت از جواب ندادنشون، میتونم بهشون ایمیل بزنم و موضوعم رو یاد اوری کنم؟
    يك هفته تا 10 روز . البته بازهم سليقه اييه. اما اين بازه خوبه. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط MohammadRT نمایش پست ها
    دوستان من این ایمیل رومیخوام واسه یکی از استاد های مورد نظرم بفرستم. لطف کنید نظر بدبد کمی و کاستیهاشرو درست کنم.
    به نظر خودم رو بحث کاری استاد زیاد مانور ندادم چونکه زمینه هردوی ما محاسباتی اما کارهای ایشون پیشرفته تره و اینکه من لیسانسه هستم.

Hello Dear professor xxxxxx
    I hope you have good time.
    دوست خوبم خليييييييييييييييييي طولانيه. چيزهايي كه در رزومه هست و خيلي مهم نيست در ايميل نگو. علاقمندي رو ببر در رزومه. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

سلام دوستان،
    من باید در 5 اسلاید و یک ایمیل با استادم درباره پروپوژالم بنویسم. از من اینطوری خواسته شده:
    in your first discussion, you should explain your ongoing work(objectoves, methods, first results, future plans) that you should have with a pwp presentation .
    به نظر شما جطوری باید به صورت کلی بنویسم که استاده به قول معروف کف کنه؟

دوستان به راهنمائیتون نیاز دارم
    من میخوام برای MSc اپلای کنم ولی 2 مشکل بزرگ دارم:
    1: برای فوق دوم در همون رشته (مهندسی پزشکی)میخوام اپلای کنم چون اصلازمینه کاری اولم (image ) رو دوست ندارم و مهمتر از اون شرایط لازم برای PHD رو هم ندارم
    2: هیچ background تحقیقاتی یا کاری مرتبطی در research filed مورد نظرندارم(Bioinstrumentation, medical devices,...)

نمیدونم چطور این 2 موضوع رو توی ایمیلم توضیح بدم که استاد قانع بشه و fund بده. چه جمله ای بنویسم ؟؟
    برای ایمیل زدن به استادا دیر شده؟
    ویرایش توسط BME84 : October 12th, 2012 در ساعت 08:57 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    بیولوژی دانشگاه تهران

سلام. دوستان من از admission office دانشگاه Duquesne پرسیدم و اونا گفتن که دانشجو های مستر معمولاً فاند و بورس نمی گیرن اما بچه های PHD می گیرن. حالا می خوام بپرسم که آیا ممکن هست شهریه رو برای بچه های مستر waive کنند یا نه؟ این سوال رو چه طوری بپرسم؟ درسته که بگم:
    is tuition waived for master students,or not?

ApplyAbroad Veteran
    sabzdarsabz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science University of North Texas

درود
    آیا فرستادن ایمیل به اساتیدی که عنوانشون Research Professor هست فایده داره؟
    adjunct چطور؟
    ​اهدای عضو اهدای زندگی | اهــدای سلول بنیادی | محک
    من اصلا فرصت خواندن پیام خصوصی رو ندارم. خواهشا سوالاتتونو در تاپیک های مربوطه مطرح کنید.
    کلی گویی آفت شعر است حرف مفت آفت ذهن
    (انقدر کلی گویی نکن! انقدر با قاطعیت صحبت نکن! نکن آقاجان نکن! )

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid.chem نمایش پست ها
    .Dear Professor xxxxxx,
    I am writing to apply for a Master Program under your supervision. I am a B.Sc graduate in the field of Applied Chemistry.
    I have participated in some research activities which resulted in some papers presented at national and international conferences and also some papers that are published in international journals.The enclosed curriculum vitae elaborates on the details of my qualifications and papers.
    I have also two year addmission award in the field of environmental toxicology and chemistry at Norwegian university of science and technology.
    The main part of my interests are as below:
    1. Environmental pollutants ( gas, solid, and liquid) monitoring via computational (DFT) and experimental researches.
    2. The calculation of electronical and interaction properties of various molecules through various nanostructures like SWCNTs, Clusters, Fullerences, Nanotubes of Group 3 and 5 of Periodic Table.
    3. Metal dopping optimization on different nanostructures such as Clusters, Fullerences, Nanotubes of Group 3 and 5 of Periodic Table.
    4.The effect of electric field on interaction properties of gas molecules on SWCNTs, Nanotubes of Group 3 and 5 of Periodic Table, and Clusters.
    5. Our latest researches are focused on adsorption consideration of cancer drugs on the outer surfaces of nanotubes and Clusters to introduce capable drug carriers.
    I have checked your research areas and I recognized that some parts of them are related to mine.
    .So, I,m really interested to be one of your M.Sc. students to improve my computational knowledge and also its applications in chemistry.
    I am looking forward to hearing from you.
    Yours Sincerely,
    name.
    دوست عزیز، من این طوری متن شما رو ویرایش کردم میتونی اون قسمتی رو که Interest شماست رو حذف کنی و تو رزومه بهش اشاره کنی. من اون قسمتی رو که Underline کردم رو متوجه نشدم که چی میخواین بگین. لطفا به فارسی توضیح بدین.
    اینجا میخوام بگم که 2 سال از دانشگاه NTNU در نروژ پذیرش فوق لیسانس داشتم.
    حالا بگم یا نه؟
    و اینکه شما بخشی که من گفتم مقاله ISI دارم رو حذف کردید. آیا بودنش استاد رو بیشتر ترغیب نمیکنه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    دوست خوبم خليييييييييييييييييي طولانيه. چيزهايي كه در رزومه هست و خيلي مهم نيست در ايميل نگو. علاقمندي رو ببر در رزومه. شادزي
    دوست من در مورد اینی که در مورد کار استاد زیاد توضیح ندادم ایراد نداره؟
    آخه اونها کارهاشون خیلی پیشرفته است و من زیاد کار همتراز با اونا ندارم؟
    حالا اگه بازم بخوام نشون بدم به کارهاشون علاقه دارم چه کنم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مامایی_ازاد مشهد

دوستان سلام:
    اين متن ايميلي هست كه ميخوام همراه با cv ارسال كنم.خواهشا ببينيد خوبه؟و راهنمايي كنيد.cv كامل هست و در ايميل اصلي attach ميكنم.
    ايشالا كه همگي موفق باشيد

Dear Dr ....:

I have a B.S degree in Midwifery from overseas. Midwifery is a special field of study which provides professionals at prevention,diagnostic and treatment of woman disease (gynecology).Besides,giving adequate education in woman physiology ,pregnancy and infertility.So, I am very interested in become a Phd student in your department because of your specification on Cervical cancer which is the second frequent woman cancers worldwide.
    I have participated in a research which was about.......which resulted in some papers presented at national and international conferences.In addition,I have been a member of international HTLV1 conference.
    Also,I have read your publications (such as Prevention and Treatment of Cervical Cancer in Mice Using Estrogen Receptor Antagonists / Requirement for Estrogen Receptor Alpha in a Mouse Model for Human Papillomavirus-Associated Cervical Cancer) and I found them really interesting.I think I can achive my goals if I have a chance to work under your supervision on HPV. since, not only is it the major etiological factor of cervical cancer but also is related to my field of study.
    For more information my CV is attached please take a look at it.
    Thank you for your consideration and valuble time.

Sincerely yours;

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط MohammadRT نمایش پست ها
    اینجا میخوام بگم که 2 سال از دانشگاه NTNU در نروژ پذیرش فوق لیسانس داشتم.
    حالا بگم یا نه؟
    و اینکه شما بخشی که من گفتم مقاله ISI دارم رو حذف کردید. آیا بودنش استاد رو بیشتر ترغیب نمیکنه؟
    اگه این استاد تو همون دانشگاه هست، گفتنش شاید بی ضرر باشه ولی اگه واسه جای دیگه هست ممکنه که فکر کنه شما 2 ساله اونا رو پیچوندی و ممکنه همین کار رو باهاش کنی. شایدم فکر کنه هر سال بیخودی به این و اون ایمیل میزنی و هنوز تصمیمت واسه رفتن قطعی نیست. به نظر من هیچ امتیاز مثبتی نداره.
    من فقط accredited journal رو حذف کردم اگه با دقت بخونی some papers رو می بینی. paper بهتر از article هست.

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get