صفحه 151 از 589 نخستنخست ... 51101141142143144145146147148149150151152153154155156157158159160161201251 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,501 تا 1,510 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط falamak66 نمایش پست ها
    دوستان سلام:
    اين متن ايميلي هست كه ميخوام همراه با cv ارسال كنم.خواهشا ببينيد خوبه؟و راهنمايي كنيد.cv كامل هست و در ايميل اصلي attach ميكنم.
    ايشالا كه همگي موفق باشيد

Dear Dr ....:

I have a B.S degree in Midwifery from overseas. Midwifery is a special field of study which provides professionals at prevention,diagnostic and treatment of woman disease (gynecology).Besides,giving adequate education in woman physiology ,pregnancy and infertility.So, I am very interested in become a Phd student in your department because of your specification on Cervical cancer which is the second frequent woman cancers worldwide.
    I have participated in a research which was about.......which resulted in some papers presented at national and international conferences.In addition,I have been a member of international HTLV1 conference.
    Also,I have read your publications (such as Prevention and Treatment of Cervical Cancer in Mice Using Estrogen Receptor Antagonists / Requirement for Estrogen Receptor Alpha in a Mouse Model for Human Papillomavirus-Associated Cervical Cancer) and I found them really interesting.I think I can achive my goals if I have a chance to work under your supervision on HPV. since, not only is it the major etiological factor of cervical cancer but also is related to my field of study.
    For more information my CV is attached please take a look at it.
    Thank you for your consideration and valuble time.

Sincerely yours;
    بجای overseas اسم دانشگاهتون رو بنویسید. چرا Midwifery رو توضیح داین؟ مگه چیزه ناشناخته ای هست که استاد نمیدونه؟!!!
    همینکه بگی چند تا از مقالاتت رو در مورد فلان و بهمان خوندم کافیه و لازم نیست اسم کامل مقالات رو بنویسی.
    این متن رو به یه استاد زبان هم نشون بدین تا با حضور خودتون اصلاحش کنه. از لحاظ ساختار و جمله بندی اشکالاتی داره که باید تصحیح بشه.من نمیتونم اینکار رو کنم چون لغات تخصصی داره که من ازش سر در نمیارم. به هرکس دیگه هم اگه بدین این متن رو، باید خودتون باشین و بهش در مورد لغات و انچه قصد داشتین بیان کنید، یه توضیحی بدین تا ویرایش درستی انجام بگیره.
    ولی تا اون جاییکه من ازش سر در آوردم، بخوبی در مورد مقالات و سابقه پژوهشی خودتون و علا علاقه مندی به این فیلد و Motivation خودتون صحبت کردین.
    موفق باشین
    ویرایش توسط vahid.chem : October 13th, 2012 در ساعت 11:46 PM

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid.chem نمایش پست ها
    اگه این استاد تو همون دانشگاه هست، گفتنش شاید بی ضرر باشه ولی اگه واسه جای دیگه هست ممکنه که فکر کنه شما 2 ساله اونا رو پیچوندی و ممکنه همین کار رو باهاش کنی. شایدم فکر کنه هر سال بیخودی به این و اون ایمیل میزنی و هنوز تصمیمت واسه رفتن قطعی نیست. به نظر من هیچ امتیاز مثبتی نداره.
    من فقط accredited journal رو حذف کردم اگه با دقت بخونی some papers رو می بینی. paper بهتر از article هست.

سلام دوست من.
    خوب دوست عزیز من سال اول به دلیل دیر اومدن جواب وبیزا که نهایتا جواب منفی بود نرسیدم و سال دئم هم که پارسال میشه خدمت بودم. با این اوصاف اگه شرح بدم موضوع رو چطوره.
    ببین من میخوام اینو بگم به نظرت سابقه پذیرش داشتن کمک به دیدبهتر استاد نمیکنه؟ با این تفسیر لگه واسه استاد توضیح بدم موضوع رو چطور؟
    یا اینکه از حوصله استاد خارح میشه موضوع اگه بخوام شرح زیاد بدم؟
    ممنون .

ApplyAbroad Veteran
    sabzdarsabz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science University of North Texas

نقل قول نوشته اصلی توسط sabzdarsabz نمایش پست ها
    درود
    آیا فرستادن ایمیل به اساتیدی که عنوانشون Research Professor هست فایده داره؟
    adjunct چطور؟
    یعنی هیشکی نمیدونه این نوع اساتید فاند دارن یا نه؟
    ​اهدای عضو اهدای زندگی | اهــدای سلول بنیادی | محک
    من اصلا فرصت خواندن پیام خصوصی رو ندارم. خواهشا سوالاتتونو در تاپیک های مربوطه مطرح کنید.
    کلی گویی آفت شعر است حرف مفت آفت ذهن
    (انقدر کلی گویی نکن! انقدر با قاطعیت صحبت نکن! نکن آقاجان نکن! )

Senior Member krig1960 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sabzdarsabz نمایش پست ها
    یعنی هیشکی نمیدونه این نوع اساتید فاند دارن یا نه؟
    سلام.
    به طور معمول Research Professors اساتیدی هستند که عضو ثابت هیئت علمی نیستند و برای مشارکت در اجرای یک طرح پژوهشی خاص یا کسب تجربه برای تصاحب کرسی هیئت علمی مدتی را در یک دانشگاه می گذرانند و خیلی محتمل هست که پس از پایان آن طرح به دانشگاه دیگری بروند. Adjunct Professors هم به اساتید مدعو و حق التدریسی اطلاق می شود که عضو هیئت علمی نیستند و عمدتاً تدریس تعدادی از درسهای دوره لیسانس ( Undergraduate courses) و بعضاً تحصیلات تکمیلی (Graduate courses) را به آنها می سپارند و این افراد چندان در امور پژوهشی دخالتی ندارند. برای پیدا کردن پوزیشن دکتری بهتر است سراغ اساتیدی بروید که عضو هیئت علمی هستند و به طور معمول در غالب پروژه های ارتباط با صنعت، Grant دریافت می کنند. البته این مطالب چیزی بود که عمدتاً در دانشگاههای آمریکا صدق می کند و ممکن است برای دانشگاههای کشورهای دیگر یا برخی دانشگاههای خاص آمریکا صدق نکند. بهترین راه این است که به اساتید مورد نظر که عنوان Research یا Adjunct دارند، ایمیل بزنید، نهایتش این است که می گویند ما امکان گرفتن دانشجوی دکتری یا تعریف پروژه تحقیقاتی نداریم یا این که شما را به اساتیدی که پوزیشن دارند حواله می دهند.
    موفق باشید.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط MohammadRT نمایش پست ها
    سلام دوست من.
    خوب دوست عزیز من سال اول به دلیل دیر اومدن جواب وبیزا که نهایتا جواب منفی بود نرسیدم و سال دئم هم که پارسال میشه خدمت بودم. با این اوصاف اگه شرح بدم موضوع رو چطوره.
    ببین من میخوام اینو بگم به نظرت سابقه پذیرش داشتن کمک به دیدبهتر استاد نمیکنه؟ با این تفسیر لگه واسه استاد توضیح بدم موضوع رو چطور؟
    یا اینکه از حوصله استاد خارح میشه موضوع اگه بخوام شرح زیاد بدم؟
    ممنون .
    1- از حوصله استاد خارجه 2- واسش اهمیتی نداره چون کمتر کسی پیدا میشه که فقط از یه جا پذیرش داشته باشه. اکثر بچه ها از چند جا ادمیشن دارن و این رو اساتید هم میدونن. هم دانشجو ها و هم استادها سعی میکنن چند نفر رو زیر سر داشته باشن و نهایتا یکی رو انتخاب می کنن. هر 2 گره اینو میدونن ولی به روی یکدیگر نمیارن.
    بنظر من هیچ فایده ای نداره که این مطلب رو تو ایمیلت وارد کنی.

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

نقل قول نوشته اصلی توسط BME84 نمایش پست ها

دوستان به راهنمائیتون نیاز دارم
    من میخوام برای MSc اپلای کنم ولی 2 مشکل بزرگ دارم:
    1: برای فوق دوم در همون رشته (مهندسی پزشکی)میخوام اپلای کنم چون اصلازمینه کاری اولم (image ) رو دوست ندارم و مهمتر از اون شرایط لازم برای PHD رو هم ندارم
    2: هیچ background تحقیقاتی یا کاری مرتبطی در research filed مورد نظرندارم(Bioinstrumentation, medical devices,...)

نمیدونم چطور این 2 موضوع رو توی ایمیلم توضیح بدم که استاد قانع بشه و fund بده. چه جمله ای بنویسم ؟؟
    برای ایمیل زدن به استادا دیر شده؟

کسی نیست که بتونه من رو راهنمائی کنه?

Member
    رشته و دانشگاه
    Brigham Young University-PhD of Chemical Engineering

من به یک استاد در کانادا ایمیل زدم و بعد از ۵ ماه این پاسخ بهم داد :
    Have you found a project for a PhD? I could have an opening on a project related to ......... If you could be interested, simply let me know. I would have a few questions for you.
    منم اعلام آمادگی کردم ، میشه دوستان بگن نظرشون راجع به این ایمیل چی؟ تا چه حد امیدوار کننده هاست؟
    من این جواب دادم والی ۵ روز خبری ازش نیست
    Thank you for your email. No, I have not found any project for my PhD so far. I am ready to pursue my PhD under your supervision in the mentioned field, and would greatly appreciate it if you kindly advise me how can I proceed it.

Senior Member krig1960 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط BME84 نمایش پست ها
    کسی نیست که بتونه من رو راهنمائی کنه?
    سلام دوست عزیز.
    به طور معمول تعداد کمک هزینه ها در مقطع فوق لیسانس به مراتب کمتر از مقطع دکتری است، ضمن این که اکثر کمک هزینه های مقطع فوق لیسانس از نوع Full نبوده و Partial می باشند، یعنی در بهترین حالت ممکن، شما از پرداخت هزینه تحصیل معاف می شوید (اگر حالات استثناء را لحاظ نکنیم). ضمناً گرفتن فاند به این صورت نیست که شما جمله ای در ایمیلتان بنویسید که به خاطر آن استاد قانع بشود و به شما فاند بدهد. قضاوت در مورد پذیرش شما براساس مجموع رزومه شما (معدل لیسانس+اعتبار دانشگاه محل اخذ مدرک + نمره زبان + SOP + REC letter + مقاله) انجام می شود که در مورد پذیرش مقطع فوق لسانس، وزن مقاله به مراتب پائین تر از معدل لیسانس است، دلیلش هم این است که کسی از فارغ التحصیل Undergraduate انتظار داشتن خروجی پژوهشی را ندارد. ضمناً داشتن یک فوق لیسانس، عملاً شانس شما را برای اخذ پذیرش مجدد در مقطع فوق لیسانس آنچنان افزایش نخواهد داد. شما بهتر است به جای ذکر مطالب مورد نظرتان در متن ایمیل خود به استاد که تاثیر چندانی هم روی تصمیم وی ندارد، بر روی نکاتی از رزومه تان تمرکز کنید که می توانند شانس شما را افزایش دهند. مثلاً اگر به طور خاص هدفتان دانشگاههای آمریکاست، داشتن نمره GRE قوی، نگارش SOP تاثیرگذار، دریافت توصیه نامه از اساتید شناخته شده می تواند تا اندازه ای شانس شما را افزایش دهد. همچنین اگر سوابق TA، همکاری در طرحهای پژوهشی، سابقه کار حرفه ای و غیره دارید خوب است در رزومه تان به آنها اشاره کنید، ولی در هر صورت بهتر است در مورد دریافت کمک هزینه در مقطع فوق لیسانس، سطح توقعتان واقع بینانه باشد.
    موفق باشید.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

Member
    رشته و دانشگاه
    مامایی_ازاد مشهد

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid.chem نمایش پست ها
    بجای overseas اسم دانشگاهتون رو بنویسید. چرا Midwifery رو توضیح داین؟ مگه چیزه ناشناخته ای هست که استاد نمیدونه؟!!!
    همینکه بگی چند تا از مقالاتت رو در مورد فلان و بهمان خوندم کافیه و لازم نیست اسم کامل مقالات رو بنویسی.
    این متن رو به یه استاد زبان هم نشون بدین تا با حضور خودتون اصلاحش کنه. از لحاظ ساختار و جمله بندی اشکالاتی داره که باید تصحیح بشه.من نمیتونم اینکار رو کنم چون لغات تخصصی داره که من ازش سر در نمیارم. به هرکس دیگه هم اگه بدین این متن رو، باید خودتون باشین و بهش در مورد لغات و انچه قصد داشتین بیان کنید، یه توضیحی بدین تا ویرایش درستی انجام بگیره.
    ولی تا اون جاییکه من ازش سر در آوردم، بخوبی در مورد مقالات و سابقه پژوهشی خودتون و علا علاقه مندی به این فیلد و Motivation خودتون صحبت کردین.
    موفق باشین
    با تشكر فراوان.ميشه بفرماييد اگر بخوام بگم كه تحقيق x در مرحله داوري كميته هست چي بايد بگم؟اخه هنوز منتشر نشده.بجاي اين clause:which resulted in some papers presented at national and international conferencesd

Member
    رشته و دانشگاه
    .Electrical Eng

? 4Tips to email Professors for Graduate School Admission in USA
    :1Subject line for Emailing professors for Graduate School Admission

Subject line is the most important piece of email. Most the emails are not even opened by professors; they just look at subject line and delete them. The main reason is, they get so much email from university, students, research, etc. If you put in subjects like ‘Hello’, ‘Hi’, ‘How are you?’ , ‘admission’, ‘scholarship’, etc. The chances are your email is not even read. They will just delete it. Here are some sample subject lines to email professors for admission:

• Fall 2011 Prospective Student: Research Info needed
    • Summer 2011 Student: Artificial Intelligence Research Question
    • Spring 2012 prospective student: Need Admission Information
    • Fall 2012 Student : Need info on Research prospects at UW-Madison
    • Summer 2012: Research Assistantships Info needed, URGENT !

The key word to mention in subject line is PROSPECTIVE STUDENT. The trick is, no professor would throw away any email if it has prospective student because, you are a potential student to the university and they will read it and reply or forward it right person if they do not know. Think about it, prospective students are the future customers for the School.