صفحه 157 از 589 نخستنخست ... 57107147148149150151152153154155156157158159160161162163164165166167207257 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,561 تا 1,570 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط volantis71 نمایش پست ها
    خیلی خیلی ممنون از راهنمایی تون.راستش من تافلم کلش خوب نشده(97) ولی رایتینگ و اسپیکینگم خوب شده(به ترتیب 27 و 24)
    بابت این مساله که فرمودین اون چیزهایی که تو رزومه هست نیاریم، خوب من احساس کردم شاید استاد حوصله نداشته باشه که رزومه من رو دانلود کنه حتی و بد نیست که یه اشاره ی کوچیک بکنم.
    به نظر شما، کل میل باید چند پاراگراف بشه؟3 پاراگراف سه -چهار خطی زیاده؟که البته من بعضی جاهاش مهمش رو(مثل معدل و تاپیک ریسرچ هامو)بولد میکنم که استاد چشمش بخوره.
    باز هم ممنون از پاسختون.
    ایمیل ایده آل یک پاراگراف نهایتا سه خطی است و CV ای هم که براش می فرستید یک صفحه همراه با لینک به CV کامل.

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط volantis71 نمایش پست ها
    خیلی خیلی ممنون از راهنمایی تون.راستش من تافلم کلش خوب نشده(97) ولی رایتینگ و اسپیکینگم خوب شده(به ترتیب 27 و 24)
    بابت این مساله که فرمودین اون چیزهایی که تو رزومه هست نیاریم، خوب من احساس کردم شاید استاد حوصله نداشته باشه که رزومه من رو دانلود کنه حتی و بد نیست که یه اشاره ی کوچیک بکنم.
    به نظر شما، کل میل باید چند پاراگراف بشه؟3 پاراگراف سه -چهار خطی زیاده؟که البته من بعضی جاهاش مهمش رو(مثل معدل و تاپیک ریسرچ هامو)بولد میکنم که استاد چشمش بخوره.
    باز هم ممنون از پاسختون.
    اینترنت اونا که مثل ما گازوئیلی نیست . 3 پارگراف خوبه ولی باز هم متنش رو کمتر کنید و به حدود 8-9 خط برسونید. خودتو بذار جای استادی که با وجود کلی کار پژوهشی و کلاس درسی و دانشجو تحصیلات تکمیلی و ...، روزانه (احتمالا) 20 ایمیل از این نوع دریافت میکنه. ولی رزومه اگه 2-3 صفحه هم باشه اشکالی نداره.
    موفق باشی

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط salazar716 نمایش پست ها
    درود.
    توصیه نامه رو استاد شما، کسی که باهاش درس پاس کردین و یا پروژه ای انجام دادین بهتون میده، که توش مینویسه که شما چه جوری هستین.
    میرین پیش استاد میگین استاد، میگه بله، میگین براتون مقدور هست که برام توصیه نامه بنویسین؟ یا قبول میکنن یا نمیکنن...درجه ی استاد و میزان شناخته شدنش هم روی اعتبار توصیه نامه تاثیر داره.
    بحث فاند با این خیلی فرق داره، این مال اینوره، فاند ماله اونوره، برین تاپیک های مربوطه رو بخونین...

خیلی ممنون از توضیحاتتون ... اون وقت کی بریم پیش استاده خوبه؟ یعنی چه قدر وقت قبل از رفتنمون ؟ بعد اینکه می گن باید بعضی هاشون با ایمیل بدن و بعضی هاشون با نامه را هم توضیح میدین؟

شما برای اپلای معمولا چندتا چیز لازم داری:
    کارنامه، نمره ی زبان، رزومه، 3تا توصیه نامه حالا بعضی جاها هم دو تا و...
    یعنی زمانی که میخواین برای یه دانشگاه اپلای کنین باید برین پیش استاد، ترجیحا یه ماه قبله اپلای که استاد بهتون اوکی رو بده، اگه اون نشد برین با یکی دیگه اوکی کنین.
    زمان اپلای هم هر دانشگاه زمانی رو مشخص میکنه که بهش میگن ددلاین که تا اون زمان وقت دارین اپلای بکنین، اگه فاند میخواین پیشنهاد میکنم اولای تایمشون اپلای کنین که اصولا شانس بیشتر میشه حالا نه خیلی ولی خب تاثیر داره.
    اینکه میگن بعضیا ایمیل میزنن یا بعضی دیگه نامه میدن بستگی به دانشگاهی که اپلای میکنین داره، یه دانشگاه خودش اصلا یه فایل به صورت آماده داره استاد پر میکنه میده دستتون، یکی ایمیل میخواد، یکی هم میگه روی یه کاغذ بنویسه استاد بده دسته شما.

Member kokomalo63 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Indusrtial engineering

میشه یکی جواب سوال منم بده. که معدلم از 20 بگم یا از 4؟ و نمره پایان نامه ام که از 18 هستش و چجوری بگم که بعد از این که مقالم چاپ شد دو نمره شو می دن و معدل ارشدم بدون نمره پایان نامه هستش؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kokomalo63 نمایش پست ها
    میشه یکی جواب سوال منم بده. که معدلم از 20 بگم یا از 4؟ و نمره پایان نامه ام که از 18 هستش و چجوری بگم که بعد از این که مقالم چاپ شد دو نمره شو می دن و معدل ارشدم بدون نمره پایان نامه هستش؟
    فرقی نداره، هر کدوم که خواستی، جفتش رو دیدم بچه ها بگن.
    سوال دوم رو متاسفانه نمیدونم...

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shahin90 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از توضیحاتتون ... اون وقت کی بریم پیش استاده خوبه؟ یعنی چه قدر وقت قبل از رفتنمون ؟ بعد اینکه می گن باید بعضی هاشون با ایمیل بدن و بعضی هاشون با نامه را هم توضیح میدین؟
    هر وقت یه دانشگاه ازت Recommendation خواست به استادت خبر بده. اکثرا از طریق ایمیل recommendation میخوان. من خودم جایی رو ندیدم که نسخه کاغذی قبول کنه.

لطفا میشه راهنمایی کنید که به چه شکلی میشه ارتباط رو با استاد حفظ کرد؟ بنظرتون جواب درستی به این ایمیل دادم؟ و از این به بعد باید چطور در ارتباط باشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ایمیل اول استاد: ابراز علاقه به رزومه بنده

ایمیل دوم استاد در زمینه فوند:
    Thank you for your speedy response. Could I ask you to keep checking with me about the availability of research funding of your graduate studies with me at ......... By mid of Feb 2013, I should know if I would be granted the funds that I am currently applying to; if I receive findings then you will be my choice of grad student to work with me! In the meantime, you and I should keep our eyes watching for any international opportunities. Good luck and please keep me posted?Have good night!

پاسخ من:
    Thank you very much for your encouraging e-mail. February 2013 would be great and I am so grateful for this opportunity. I look forward to keeping in touch with you.

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ronak1363 نمایش پست ها
    لطفا میشه راهنمایی کنید که به چه شکلی میشه ارتباط رو با استاد حفظ کرد؟ بنظرتون جواب درستی به این ایمیل دادم؟ و از این به بعد باید چطور در ارتباط باشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ایمیل اول استاد: ابراز علاقه به رزومه بنده

ایمیل دوم استاد در زمینه فوند:
    Thank you for your speedy response. Could I ask you to keep checking with me about the availability of research funding of your graduate studies with me at ......... By mid of Feb 2013, I should know if I would be granted the funds that I am currently applying to; if I receive findings then you will be my choice of grad student to work with me! In the meantime, you and I should keep our eyes watching for any international opportunities. Good luck and please keep me posted?Have good night!

پاسخ من:
    Thank you very much for your encouraging e-mail. February 2013 would be great and I am so grateful for this opportunity. I look forward to keeping in touch with you.
    استاد گفته در اواسط فوریه نتیجه اینکه بهش فاند میدن یا نه مشخص میشه و اگر فاند بگیره شما رو انتخاب خواهد کرد.
    پاسخ دادن شما کار درستی بود و برای حفظ ارتباط میتونید از سایت استاد مقاله هاشو ببینید وبهش بگید 1 رو واستون ایمیل کنه بخونید. هر 1-2 هفته چنین در خواستی کنید. یا میتونین ازش بخواین کتابی بهتون معرفی کنه که با خوندنش با اصول تئوری کارای تحقیقاتی استاد آشنا بشین.
    در کل باید بهتون بگم که نباید فقط به این استاد دلخوش کنید بلکه باید همچنان به ایمیل زدن به سایرین ادامه بدبد.
    به امید شنیدن خبرای خوش ازشما

Junior Member helious آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط helious نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تازه میخوام اولین ایمیلم رو به استاد بزنم از اونجایی که دارم اماده میشم واسه ایلتس و روی یه مقاله دارم کار میکنم میخواستم ببینم چی بنویسم

به طور خلاصه میخوام بنویسم دانشجوی سال آخر کارشناسی تغذیه هستم با معدل 14 . دارم واسه زبان اماده میشم که تا 6 ماه دیگه مدرکشو بگیرم.به فیلد شما که مربوط به دیابت هست خیلی علاقمند هستم. خودم دارم روی یه گیاه که بومی ایران هست و تاثیر زیادی روی قند خون داره کار میکنم.میخواستم ببینم اگه ایلتس رو بگیرم و معدل رو بتونم به 15 برسونم و یک مقاله در isi بدم میتونم برای مستر زیر نظر شما اقدام کنم؟

به نظرتون این متن رو چه جوری بنویسم دوستان؟ممنون میشم راهنماییم کنید

کسی واقعا نیست بتونه این لطف رو در حق بنده بکنه و منو راهنمایی کنه؟