صفحه 159 از 589 نخستنخست ... 59109149150151152153154155156157158159160161162163164165166167168169209259 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,581 تا 1,590 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

سلام دوستان
    من الان ترم 3 ارشد هستم و انشالله تابستان سال بعد دفاع می کنم. می خوام بعد از ارشد مسئله سربازیمو حل کنم و بعدش برم.
    یعنی قصد دارم برای Fall 2014 اقدام کنم و اونجا باشم.
    به نظرتون مکاتبه با اساتید و . . . . را از کی شروع کنم !!؟
    .You can either have results or excuses; not both

ApplyAbroad Veteran
    sabzdarsabz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science University of North Texas

نقل قول نوشته اصلی توسط sajad6363 نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ شما
    اول واسه یه استاد دیگه فرستاده بودم که گفت دیگه رو موضوع من کار نمیکنه و ایمیلمو فوروارد کرد به اساتید گروه قبلیش. استاد جدید هم گفت بهترین راه برای پیوستن به گروه ما اینه که اپلای کنی و گفت ددلاینش تو اکتبره. بعد ازش پرسیدم اسم تورو به عنوان سوپروایزر توو سوپ بیارم؟ گفت بیار و بگو میخوای با گروه ما کار کنی. الان حدود 2 ماه از اون ایمیل گذشته و میخوام اسمم دوباره به یادش بیاد که اپلیکیشنمو رد نکنه. وضعم بد نیست، معدل کارشناسی 17.01 و ارشدم 18.59 هست و زبان هم تافل 603.. مقاله هم یه چند تایی دارم.
    آره خوبه. فقط ازش عذرخواهی کن و بگو من در حال حاضر کار میکنم و زیاد نمیتونم رو کارای دیگه وقت بذارم. اصلا قرار نیست بگی چیکار میکنی، اونم ازت نمیپرسه.
    ​اهدای عضو اهدای زندگی | اهــدای سلول بنیادی | محک
    من اصلا فرصت خواندن پیام خصوصی رو ندارم. خواهشا سوالاتتونو در تاپیک های مربوطه مطرح کنید.
    کلی گویی آفت شعر است حرف مفت آفت ذهن
    (انقدر کلی گویی نکن! انقدر با قاطعیت صحبت نکن! نکن آقاجان نکن! )

ApplyAbroad Veteran
    sabzdarsabz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط emamsaman نمایش پست ها
    دوستان من به یه استاد توی آلمان که خیلی کارای تحقیقاتیش با من مشابه بود ایمیل زدم که سوپروایزری من رو قبول میکنی؟!! CV ام هم براش فرستادم
    بعد از 4 روز بهم ایمیل زده که فعلا نمیشه چون داریم ایستگاه تحقیقاتی مونو میبریم یه جا دیگه
    اگه بخوام مثلا بهش بگم که من علاقه ی زیادی به کار با شما دارم و ازش موضوعات مورد علاقه شو بپرسم که تا تابستان 92 چندتا مقاله رو اون زمینه ها بنویسم چطوره؟؟
    نظرتونو بگید دوستان خیلی حیاتیه
    مرسی
    از پیشنهادت بسیار خوشحال خواهد شد ولی اصلا تضمینی وجود نداره که اینهمه وقت بذاری و معطل بشی و پذیرش بگیری
    من اصلا فرصت خواندن پیام خصوصی رو ندارم. خواهشا سوالاتتونو در تاپیک های مربوطه مطرح کنید.

ApplyAbroad Veteran
    sabzdarsabz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من الان ترم 3 ارشد هستم و انشالله تابستان سال بعد دفاع می کنم. می خوام بعد از ارشد مسئله سربازیمو حل کنم و بعدش برم.
    یعنی قصد دارم برای Fall 2014 اقدام کنم و اونجا باشم.
    به نظرتون مکاتبه با اساتید و . . . . را از کی شروع کنم !!؟
    به نظرم الان زوده چون اساتید فعلا تمرکزشون روی پاییز 2013 هستش و مطمئنم اگه الان ایمیل بزنی میگن برناممون مشخص نیست و معلوم نیست اونموقع فاند داشته باشیم یا نه.
    به نظرم همون تابستون 92 جوابای خوبی میتونی بگیری. نمیدونم رو چی کار میکنی اما طبق تحقیقات من چند تا فیلده که الان حسابی پول توشه.یعنی فاند داره
    Artificial Intelligence
    Optoelectronics
    Wireless and Networks
    Biomedical
    خیلی کلی گفتما! خیلی از تحقیقات زیر مجموعه ی اینا میشه اما مهم اینه که فیلد کاریت رو یه جوری به فیلد کاریه اساتید بخورونی!
    که البته اگه بخوای بری آمریکا، روی دومی و چهارمی بهتره که کار نکنی چون احتمال ویزا نگرفتنت بالا میره. هوش مصنوعی هم یه پله پایینتر. کلا واسه آمریکا باید جوری دم استاده رو ببینی که در نامه ای که مینویسه واسه سفارت، اون آفیسر رو قانع کنه که شما قرار نیست برگردی ایران و در صنایع ممنوعه کار کنی.

من چند ماه پیش با یه استادی مصاحبه داشتم که قبول نشدم. الان تو همون دپارتمان یه استاد دیگه open position داره. به نظر شما مدارکمو برای پذیرش ارسال کنم خیلی ضایعه؟

ApplyAbroad Veteran
    sabzdarsabz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط chiaz نمایش پست ها
    من چند ماه پیش با یه استادی مصاحبه داشتم که قبول نشدم. الان تو همون دپارتمان یه استاد دیگه open position داره. به نظر شما مدارکمو برای پذیرش ارسال کنم خیلی ضایعه؟
    لطفا اطلاعاتتون رو کامل بفرمایید. چند ماه پیش؟ واسه چه ترمی؟ آیا مصاحبه بعد از قبولی مدارکتون توسط دانشکده بود؟ آیا فیلد تحقیقاتی استاد دوم خیلی با قبلی فرق داره؟

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sabzdarsabz نمایش پست ها
    به نظرم الان زوده چون اساتید فعلا تمرکزشون روی پاییز 2013 هستش و مطمئنم اگه الان ایمیل بزنی میگن برناممون مشخص نیست و معلوم نیست اونموقع فاند داشته باشیم یا نه.
    به نظرم همون تابستون 92 جوابای خوبی میتونی بگیری. نمیدونم رو چی کار میکنی اما طبق تحقیقات من چند تا فیلده که الان حسابی پول توشه.یعنی فاند داره
    Artificial Intelligence
    Optoelectronics
    Wireless and Networks
    Biomedical
    خیلی کلی گفتما! خیلی از تحقیقات زیر مجموعه ی اینا میشه اما مهم اینه که فیلد کاریت رو یه جوری به فیلد کاریه اساتید بخورونی!
    که البته اگه بخوای بری آمریکا، روی دومی و چهارمی بهتره که کار نکنی چون احتمال ویزا نگرفتنت بالا میره. هوش مصنوعی هم یه پله پایینتر. کلا واسه آمریکا باید جوری دم استاده رو ببینی که در نامه ای که مینویسه واسه سفارت، اون آفیسر رو قانع کنه که شما قرار نیست برگردی ایران و در صنایع ممنوعه کار کنی.
    خیلی ممنون دوست عزیز
    اتفاقا زمینه کاریم یه جورایی به Biomedical مربوط میشه.
    آمریکا هم نمیخام برم.
    اولویت من : اروپا - کانادا - استرالیا
    من چون متاهل هستم ، میخام جایی که میرم ، علاوه بر تاپ بودن ، فاند توپ هم بده !!
    .You can either have results or excuses; not both

Junior Member

درود

من الان ترم 3 ارشد هستم . می خوام کم کم شروع کنم برای ارتباط با استاد ها برای دوره دکترا .کشور مد نظرم آلمان هست . حالا به نظرتون در نامه اول چی بگم به استادها ؟
    یک طرح کلی که چه چیزایی باید قید کنم ؟
    در مورد فاند چطور بگم یا نه؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط sabzdarsabz نمایش پست ها
    لطفا اطلاعاتتون رو کامل بفرمایید. چند ماه پیش؟ واسه چه ترمی؟ آیا مصاحبه بعد از قبولی مدارکتون توسط دانشکده بود؟ آیا فیلد تحقیقاتی استاد دوم خیلی با قبلی فرق داره؟
    سه ماه پیش. من رزومه م رو برای استاد که فرستادم ؛ استاد به نظرش جالب بود و منشی استاد گفت که میخواد باهات مصاحبه کنه. مصاحبه بر خلاف سوالهای رایج بود که استادا میپرسن. چند سوال پرسید و ازم خواست که جوابمو با ایمیل براش بفرستم. یه سوال درسی ساده هم پرسید که من از بس که هل شده بودم نتونستم خوب جواب بدم. خلاصه اینکه در آخر گفت که جوابهای ایمیل قانع کننده بود ولی چون اون سوالو خوب جواب ندادی رد شدی

راستی یادم رفت: فیلد استاد کنونی زیاد فرقی با استاد قبلی نداره