صفحه 160 از 589 نخستنخست ... 60110150151152153154155156157158159160161162163164165166167168169170210260 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,591 تا 1,600 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

ApplyAbroad Veteran
    sabzdarsabz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science University of North Texas

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط chiaz نمایش پست ها
    سه ماه پیش. من رزومه م رو برای استاد که فرستادم ؛ استاد به نظرش جالب بود و منشی استاد گفت که میخواد باهات مصاحبه کنه. مصاحبه بر خلاف سوالهای رایج بود که استادا میپرسن. چند سوال پرسید و ازم خواست که جوابمو با ایمیل براش بفرستم. یه سوال درسی ساده هم پرسید که من از بس که هل شده بودم نتونستم خوب جواب بدم. خلاصه اینکه در آخر گفت که جوابهای ایمیل قانع کننده بود ولی چون اون سوالو خوب جواب ندادی رد شدی
    فیلد استاد کنونی زیاد فرقی با استاد قبلی نداره
    خب اول با استاده تماس بگیر ببین میخوادت یا نه. تا اون اوکی نده واسه چی الکی پول اپلای بدی؟!
    ​اهدای عضو اهدای زندگی | اهــدای سلول بنیادی | محک
    من اصلا فرصت خواندن پیام خصوصی رو ندارم. خواهشا سوالاتتونو در تاپیک های مربوطه مطرح کنید.
    کلی گویی آفت شعر است حرف مفت آفت ذهن
    (انقدر کلی گویی نکن! انقدر با قاطعیت صحبت نکن! نکن آقاجان نکن! )

Junior Member

سلام. خیلی گشتم طبقه مناسب رو پیدا کنم. اگه جاش نیست راهنمایی کنید. می خواستم بدونم جایی هست که دانشگاههای آمریکا رو بر اساس موضوع تحقیقاتیشون لیست کرده باشه. مثلاً لیست همه آزمایشگاههای فعال در زمینه فیزیک پلاسما رو لیست کرده باشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics (PhD) - University of Windsor

سلام دوستان

آیا ارسال هم زمان ایمیل به چندین استاد در یک دپارتمان که هر کدام لابراتور مخصوص به خودشون رو دارن، مشکلی داره ؟ یا اینکه چون از یک دپارتمان هستند، باید یکی یکی داد؟

با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط farsam1984 نمایش پست ها
    سلام دوستان

آیا ارسال هم زمان ایمیل به چندین استاد در یک دپارتمان که هر کدام لابراتور مخصوص به خودشون رو دارن، مشکلی داره ؟ یا اینکه چون از یک دپارتمان هستند، باید یکی یکی داد؟

با تشکر
    علما معتقدن چون ممکنه اساتید با هم صحبت بکنن در مورد اپلیکنت ها و مثلا یکی بگه امروز یه ایرانی بهم میل زد اونم بگه آره اتفاقا یه ایرانی به منم میل زد، بعد کی بود کی بود من نبودم میفهمن که به جفتشون ایمیل زدین و این رو استنباط میکنن که شما فقط دنبال پذیرش گرفتنی حالا هر استادی شد مهم نیست که ممکنه خوششون نیاد.

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

سلام دوستان

با تشکر
    بهتره که یکی یکی ایمیل بزنید یعنی اگه اولی بعد از 7-10 روز جواب نداد برین سراغ بعدی. موفق باشی

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

Banned

دوستان کپی پیست کردن reaserch interest یک استاد در رزومه خودت به عنوان area of interest تت مشکلی داره؟ وقتی زمینه کاری استاد همون چیزی باشه که تو روش کار کردی؟

Member gol آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IUST

سلام دوستان

با تشکر
    به نظر من میتونید به اولین استادی که جواب نمیده، چند بار، ایمیل اول رو بفرستید. من چندتا جواب خوب از اساتید داشتم که بعد از 3 یا 4 بار فرستادن ایمیل اولم، جواب دادند. و باهاشون در ارتباطم. پس نا امید نشید. بعضی وقتا ایمیلتون توی انبوهی از ایمیلهای دیگه، گم میشه. و با فرستادن دوباره، شانس خوندنشون بیشتر میشه. (البته اینو از تجربیات خودم گفتم. شاید نظر دوستان متفاوت باشه)
    عجیب و گنگه دنیامون، با اینکه همه چی ساده ست.....

As is a tale, so is life: not how long it is, but how good it is, is what matters. (Seneca)

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط zhozef نمایش پست ها
    دوستان کپی پیست کردن reaserch interest یک استاد در رزومه خودت به عنوان area of interest تت مشکلی داره؟ وقتی زمینه کاری استاد همون چیزی باشه که تو روش کار کردی؟
    دوست من، research interest فقط شامل 1 عنوان نیست و هرکسی به چند موضوع تحقیقاتی علاقه داره. هیچ ضرورتی وجود نداره که تمام موضوعات مورد علاقه شما بااستاد کاملا یکی باشه اگه 1-2 تاشون با هم نزدیک باشن کافیه.

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

Junior Member

سلام دوستان

با تشکر
    من از یکی از دوستام که الان کبک درس میخونه پرسیدم بهم گفت نه اصلا مهم نیست و برای هر چند تا استاد که میخوای میل بزن برای اینکه خود استاد ها میدونند که دانشجو ها به دنبال استاد میگردند و خیلی طبیعیه که به چند نفر میل بزنند

ApplyAbroad Veteran
    sabzdarsabz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science University of North Texas

نقل قول نوشته اصلی توسط leilajavan نمایش پست ها
    من از یکی از دوستام که الان کبک درس میخونه پرسیدم بهم گفت نه اصلا مهم نیست و برای هر چند تا استاد که میخوای میل بزن برای اینکه خود استاد ها میدونند که دانشجو ها به دنبال استاد میگردند و خیلی طبیعیه که به چند نفر میل بزنند
    به نظر منم احتمال اینکه دوتا استاد، بیان و ایمیل هایی که در روز براشون اومده رو با هم چک کنن خیلی کمه! چون روزی دهها ایمیل از این دست دریافت میکنن. من که در کسری از ساعت به تمامی اساتید یک دانشکده ایمیل میزدم و جوابهای نرمالی هم میگرفتم.
    با ایمیل زدن به اساتید بیشتر، شانست بیشتر میشه نسبت به وقتی که به دقت و آروم آروم ایمیل بزنی، از ترس اینکه مبادا دوتا همکار بفهمن!
    آخه عمر نوح نداریم که!
    ​اهدای عضو اهدای زندگی | اهــدای سلول بنیادی | محک
    من اصلا فرصت خواندن پیام خصوصی رو ندارم. خواهشا سوالاتتونو در تاپیک های مربوطه مطرح کنید.
    کلی گویی آفت شعر است حرف مفت آفت ذهن
    (انقدر کلی گویی نکن! انقدر با قاطعیت صحبت نکن! نکن آقاجان نکن! )