صفحه 165 از 589 نخستنخست ... 65115155156157158159160161162163164165166167168169170171172173174175215265 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,641 تا 1,650 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Member sorahi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tehran Polytechnic

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط pyman نمایش پست ها
    با سلام
    من برای یک استاد در کانادا (کبک) یک ایمیل فرستادم برای دوره دکتری. زمینه کاری این استاد دقیقا زمینه کاری دوره فوق من هست ( پروزه هایی که کار می کنه ، من عینا در یکی کار کردم ) رزومم هم خوبه و 4 شنبه بهش ایمیل دادم همراه با رزومم . تا به حال هیچ جوابی نگرفتم و البته باید بگم که 5 شنبه و جمعه در یک سمینار شرکت داشته، حالا اگر تا آخر هفته به من جوابی نده ، من اگر براش دوباره ایمیل بدم حالت خوبی داره؟؟؟؟ یا دیگه بهش ایمیل نزنم؟؟؟؟
    اصولا 2 بار ایمیل زدن حال خوشی داره ؟؟؟
    یه هفته صبر کن جواب نداد یه میل دیگه بزن..بازم جواب نداد اگه خیلی باهاش حال کردی زنگ بزن
    If you really belive in things and stick to them, VERY LITTLE is IMPOSSIBLE
    پارسال همین موقع در انتظار ویزای آلمان امسال در انتظار ویزای آمریکا
    خدا سال دیگه رو بخیر کنه !!!!!

Senior Member Simplex آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط berkeley نمایش پست ها
    سلام دوستان . الان دانشجوی ترم اول هوش مصنوعی یکی از دانشگاههای تهران هستم(دولتی).
    پایان نامه کارشناسیم رو مباحثی از شبکه بوده. و با این شرایطی که الان دارم میتونم مقالات خوبی در این زمینه بدم(هم تجربه و هم توانایی و هم امکاناتش رو دارم). حالا این سوال رو دارم که چگونه با اساتید خارجی ارتباط برقرار کنم و از راه همین ارتباط بتونم ازشون فاند بگیرم برا دکترا؟؟

کلا چطور اساتید رو پیدا کنم؟؟
    ممنون میشم جواب بدین
    می گویند که از تو حرکت از خدا برکت. تا شما خودت کاری نکرده باشی و مقاله ای نداشته باشی، کسی راغب نیست با شما کار کنه. تازه وقتی توانایی خودت برای مقاله نوشتن رو نشون دادی باید امیدوار باشی که کسی از کارت خوشش بیاد، و گرنه روزی کلی مقاله چاپ می شه و برای هیچ کس هم مهم نیست.
    مقاله هات رو بنویس و هر وقت دیدی رزومه ات قوی شده، خودت رو عرضه کن و بگو که می تونی خیلی کارها بکنی.

Junior Member berkeley آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    computer

نقل قول نوشته اصلی توسط Simplex نمایش پست ها
    می گویند که از تو حرکت از خدا برکت. تا شما خودت کاری نکرده باشی و مقاله ای نداشته باشی، کسی راغب نیست با شما کار کنه. تازه وقتی توانایی خودت برای مقاله نوشتن رو نشون دادی باید امیدوار باشی که کسی از کارت خوشش بیاد، و گرنه روزی کلی مقاله چاپ می شه و برای هیچ کس هم مهم نیست.
    مقاله هات رو بنویس و هر وقت دیدی رزومه ات قوی شده، خودت رو عرضه کن و بگو که می تونی خیلی کارها بکنی.
    ممنون مهندس. ولی وقتی راهم مشخص باشه با جونو دل تلاش میکنم. نه مثل حال حاضرم که راه هنوز برام روشن نشده. بهرحال ممنون. ولی ای کاش دوستان بیشتر راهنماییم کنن
    روزی من هم خواهم رسید.......

Member

دوستان با تجربه این ایمیل چطوره؟ (در جواب استادی که گفته دوس دارم تو گروهم باشی اما فاند ندارم)
    خودم حس میکنم کمی غیر رسمیه:

Dear Professor .....,
    Thank you very much for your consideration. I am profoundly eager to pursue my PhD studies under your supervision; however, studying abroad without any funding is difficult to me. I would like to know whether you have any TA position as well that is related to my field of experience.
    If you have, I look forward eagerly to hearing from you.
    Sincerely, .....................

نقل قول نوشته اصلی توسط sharizonas نمایش پست ها
    دوستان با تجربه این ایمیل چطوره؟ (در جواب استادی که گفته دوس دارم تو گروهم باشی اما فاند ندارم)

Dear Professor .....,
    Thank you very much for your consideration. I am profoundly eager to pursue my PhD studies under your supervision; however, studying abroad without any funding is difficult to me. I would like to know whether you have any TA position as well that is related to my field of experience.
    به نظرم خوبه. فقط اونجا باید بنویسین It is difficult for me ..... موفق باشید .

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sharizonas نمایش پست ها

Dear Professor .....,
    پرسيدن TA‌شايد از استاد جوابگو نباشه. چون اين دانشگاهه كه از بين متقاضيان كساني رو كه تشخيص بده عالين TA ميكنه. لذا اين ايميل به استاد معني خاصي نداره. فقط ميتوني ابراز علاقه كني و بگي اپلاي ميكنم و مداركمو ببينيد به اميد پذيرش . براي اون يكي از طريق پر كردن فرم هاي مربوطه و ثبت نام بايد اقدام كنيد. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Banned

دوستان عزیز وقتی استاد جواب ایمیل نمیده متن ایمیل دوم به همون اساتید محترم چی می تونه و یا چی باید باشه

Member kokomalo63 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Indusrtial engineering

منم همین سوال دارم. واقعا چرا بعضی استادا جواب نمی دن. خوب یدونه بنویسن I can't. خیلی انتظار بده

Member sorahi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tehran Polytechnic

نقل قول نوشته اصلی توسط kokomalo63 نمایش پست ها
    منم همین سوال دارم. واقعا چرا بعضی استادا جواب نمی دن. خوب یدونه بنویسن I can't. خیلی انتظار بده
    شما خودتو بذار جای یه استاد !
    روزی 100 نفر بهت میل میزنن و تو یا پوزیشن نداری یا فاند نداری یا از زمینه کاریشون خوشت نمیاد ..
    اگه بخوای به هرکدو حتی یه ایمیل تمپلیت بزنی 1 دقیقه وقت بگیره میشه 100 دقیقه !! به نظرت استادی که 100 دقیقه تو هر روز وقتشو الکی دور میریزه اصلا ارزش داره ادم باهاش دکتری بخوانه؟
    If you really belive in things and stick to them, VERY LITTLE is IMPOSSIBLE
    پارسال همین موقع در انتظار ویزای آلمان امسال در انتظار ویزای آمریکا
    خدا سال دیگه رو بخیر کنه !!!!!

Banned

پس شما می گین اگه جواب نداد دیگه به اون استاد ایمیل نزنیم؟ آخه من شنیدم باید ازشون بپرسی چرا جواب ایمیل منو ندادین کاری که تمامه دانشجویان چینی انجام میدن گویا