صفحه 168 از 589 نخستنخست ... 68118158159160161162163164165166167168169170171172173174175176177178218268 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,671 تا 1,680 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط kokomalo63 نمایش پست ها
    با سلام
    من برای یه استاد 3 میل زدم جوای نداده. این استاد برام خیلی مهمه . یه میل دیگه می خوام براش بزنم که خیلی تاثیرگذار باشه و جواب بده. ممنون میشم از دوستان که راهنمایی کنم چی بنویسم.ممنون
    دوست عزیز سؤالت خیلی کلیه، و به نظرم نمیشه جواب داد. خیلی تأثیرگذار یعنی چی؟ اگه میل قبلیت طولانی بوده، کمترش کن شاید حوصله خوندن متن طولانی نداشته. اگر توش فقط یه‌سری کلیات گفتی، ایندفه یکم تخصصی‌ترش کن (همین دلایلی که میگی این استاد برات خیلی مهمه رو شاخص‌تر کن). اگر هم واقعاً خیلی مهمه بهش زنگ بزن، اینطوری به احتمال زیاد جواب میگیری. موفق باشی.

Member younalta آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech Eng - NCSU

نقل قول نوشته اصلی توسط kokomalo63 نمایش پست ها
    با سلام
    من برای یه استاد 3 میل زدم جوای نداده. این استاد برام خیلی مهمه . یه میل دیگه می خوام براش بزنم که خیلی تاثیرگذار باشه و جواب بده. ممنون میشم از دوستان که راهنمایی کنم چی بنویسم.ممنون
    دلایل مختلفی می‌تونه داشته باشه که بهت جواب نداده. یکی ایکه اصلا ایمیل‌هات رو نخونده. سابجکت ایمیل‌هات طوری بوده که بدون اینکه بازشون کنه دیلیت کرده. یا اینکه اصلا پوزیشن نداشته. اگر می‌خوای باز هم بهش ایمیل بزنی سعی کن سابجکت رو عوض کنی و همچنین سعی کن این دفعه خودت رو بهتر پرزنت کنی. ولی به نظر من بهتره اگر خیلی بهش علاقه داری زنگ بزنی بهش. بمن خودم بعد از دو سه تا ایمیل به استادها زنگ می‌زدم و می‌گفتم که چند تا ایمیل زدم ولی چون چیزی از طرف اون‌ها نشنیدم تصمیم گرفتم زنگ بزنم. تو 90 درصد مواقع هم اساتید استقبال کردند. اگر ازت خواست که رزومه رو براش بفرستی، خیلی سریع بعد از تلفنت این کار رو بکن و سابجکت ایمیلت رو هم طوری انتخاب کن که بفهمه همونی هستی که چند دقیقه پیش بهش زنگ زده بود. بعد از چند روز اگر دیدی خبری نشد، دوباره زنگ بزن و پیگیری کن ببین رزومت رو چطور دیده. تلفن زدن هیچ فایده‌ای نداشته باشه، حداقل بهت کمک می‌کنه بفهمی علت اینکه جواب نداده چی بوده و خیالت راحت می‌شه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Simplex نمایش پست ها
    خودت بشین فکر کن چرا باید کسی که شما را نمی شناسد و هیچ تصوری از دانش و توانایی های شما ندارد و هیچ خیری از شما بهش نمی رسد، چرا باید به شما کمک کند؟ خود شما چند بار این جوری به بقیه کمک کرده ای و چقدر برای آدم های غریبه وقت گذاشته ای؟
    توی دنیای بیزنس که دانشگاه هم جزئی از آن است، باید خودت به خودت کمک کنی، تا رشد کنی و گرنه که کسی قرار نیست دلش به حال شما بسوزد.
    ممنون... اما بنظرم تصورتون اشتباهه.... آدمها اونقدر هم که فکرمیکنید بیزینسی نیستند... امروز ، به فاصله چندساعت پس ازارسالم، ایمیلی از یکی از اساتید خارج از کشور حاوی لینکها ومطالب مفیدی در مورد تز دریافت کردم .... هنوز هم هستند کسانیکه بدون دریافت منفعت کمک میکنند

رشته و دانشگاه
    Mech Eng - NCSU

نقل قول نوشته اصلی توسط mariah2012 نمایش پست ها
    ممنون... اما بنظرم تصورتون اشتباهه.... آدمها اونقدر هم که فکرمیکنید بیزینسی نیستند... امروز ، به فاصله چندساعت پس ازارسالم، ایمیلی از یکی از اساتید خارج از کشور حاوی لینکها ومطالب مفیدی در مورد تز دریافت کردم .... هنوز هم هستند کسانیکه بدون دریافت منفعت کمک میکنند
    من نمی‌گم بزینیسی هستند. ولی خوب معمولا فرصت این کار رو ندارند. به نظر من اگر شما از الان تونستید با استادی ارتباط برقرار کنید. این ارتباط رو حتما حفظ کنید. در اینده حتما به دردتون می‌خوره.

من cv خودم رو آماده کردم. الان دانشگاهی که می خوام براش اپلای کنم 2 تا استاد داره توی رشته من.
    حالا سوالم اینه که من می تونم به هر 2 استاد همزمان ایمیل بزنم و زر رو میل کنم یا اینکه کار جالبی نیست و اول با یکی لینک بزنم اگه جواب نداد برم رو دومی؟

رشته و دانشگاه
    Mech Eng - NCSU

نقل قول نوشته اصلی توسط aroun نمایش پست ها
    من تازه می‌خام شروع کنم به ایمیل زدن کسی هست که نکات کلی مهم رو بگه؟(مثلا اینکه کلا چی بنویسم و اینکه چه مدارکی رو بفرستم واسش)
    یه خورده حوصله به خرج بدید، فروم رو بخونید همه چی دستتون می‌آد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی

کسی می تونه راهنمایی کنه که میل اساتیدی که تو سایتشون نیست رو چه جوری می شه پیدا کرد؟ مثل دانشگاه مک گیل؟

رشته و دانشگاه
    Mech Eng - NCSU

نقل قول نوشته اصلی توسط changiz_khan نمایش پست ها
    کسی می تونه راهنمایی کنه که میل اساتیدی که تو سایتشون نیست رو چه جوری می شه پیدا کرد؟ مثل دانشگاه مک گیل؟
    بگرد مقاله‌هاشون رو پیدا کن احتمالا اونجا بتونی ایمیلی ازشون پیدا کنی.

Junior Member

درود دوستان
    من به برخی از استادها ایمل زدم، اونایی که از CV من خوششون اومدش، جواب دادن به هر حال، حالا می خواستم بدونم، در تماس های بعدی چطوری بهشون بفهمونم من فاند می خوام؟!
    میشه یه مثال بزنید که من چی باید بگم ؟!
    ممنون

Junior Member

سلام
    من دانشجوی کارشناسی ام و 2 ژورنال سابمیت شده دارم. می خواستم بپرسم لازمه تو نامه ای که به استاد می زنم بگم که 2 ژورنال سابمیت شده دارم؟؟ اگه خوبه گفتنش، چه جوری بگم خوبه؟ 1 نمونه بگید ممنون می شم.