صفحه 169 از 589 نخستنخست ... 69119159160161162163164165166167168169170171172173174175176177178179219269 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,681 تا 1,690 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_69426 نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی کارشناسی ام و 2 ژورنال سابمیت شده دارم. می خواستم بپرسم لازمه تو نامه ای که به استاد می زنم بگم که 2 ژورنال سابمیت شده دارم؟؟ اگه خوبه گفتنش، چه جوری بگم خوبه؟ 1 نمونه بگید ممنون می شم.
    همراه اون ایمیل، رزومه خودتون رو اتچ کنید و در رزومه به مقاله های سابمیت شده اشاره کنید. برای کوتاه تر بودن ایمیل، بهتره این موضوع در رزومه ذکر بشه.

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

Junior Member

درود دوباره دوستان
    می خواستم یه مثال بزنید ازینکه چی باید بگم به استادایی از CV من خوششون اومده که چقدر می تونن فاند بدن!!
    سپاس

Member younalta آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech Eng - NCSU

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_dudu نمایش پست ها
    درود دوستان
    من به برخی از استادها ایمل زدم، اونایی که از CV من خوششون اومدش، جواب دادن به هر حال، حالا می خواستم بدونم، در تماس های بعدی چطوری بهشون بفهمونم من فاند می خوام؟!
    میشه یه مثال بزنید که من چی باید بگم ؟!
    ممنون
    لازم نیست حتما تاکید کنید که فاند می‌خواهید. چون اصولا وقتی دارید با استاد مکاتبه می‌کنید به صورت دیفال معنی‌اش اینه که دنبال فاند هستید. برای همین من توصیه نمی‌کنم. اما اگر می‌خواهید حتما ازش بپرسید از این جمله استفاده کنید. ولی اگر کی‌خواهید همچین سوالی رو بکنید رک و راست ازش بپرسید که برای تحصیل در اون دانشگاه احتیاج به فاند خواهید داشت و می‌خواهید مطمئن شوید که آیا همچین موقعیتی در گروه ایشان وجود دارد.

As I need to find a source of financial assistance to enroll in the program, I would be very thankful if you could let me know whether the position is funded.

رشته و دانشگاه
    Mech Eng - NCSU

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_69426 نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی کارشناسی ام و 2 ژورنال سابمیت شده دارم. می خواستم بپرسم لازمه تو نامه ای که به استاد می زنم بگم که 2 ژورنال سابمیت شده دارم؟؟ اگه خوبه گفتنش، چه جوری بگم خوبه؟ 1 نمونه بگید ممنون می شم.
    ژورنال سابمیت شده خیلی امتیاز محسوب نمی‌شه. شما حتما اون‌ها رو تو رزومه‌تون بیارید ولی خیلی جالب نخواهد بود اگر تو متن ایمیل‌تون هم بهش اشاره کنید. کلا بهتره بنویسید که تو فلان زمینه‌ها کار کردید.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    EE/University of South Florida

نقل قول نوشته اصلی توسط changiz_khan نمایش پست ها
    کسی می تونه راهنمایی کنه که میل اساتیدی که تو سایتشون نیست رو چه جوری می شه پیدا کرد؟ مثل دانشگاه مک گیل؟
    یه راه خوب اینه که اسم اون استاد رو بعلاوه email یا اسم دانشگاه یا مثلا زمینه کاری تو گوگل search کنید و از میان پیج ها بگردید دنبال آدرس ایمیل.

Senior Member vv_matin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UTSA

سلام. دوستان.
    من تازگیها با یه استاد تماس داشتم و ازش جواب نسبتاً خوبی گرفتم. خودم رو هم علاقمند نشون دادم و خلاصه یکی دو باری مکاتباتمون ادامه پیدا کرده و اون هم علاقمند تر شده.
    حالا من یه مشکل کوچیکی دارم!
    زمینه های کاری استاد مورد نظر اینهاست:
    Research interests include:
    • Sustainable and Resilient Urban Infrastructure Planning
    • Complex Systems
    • Infrastructure Network Design
    • Network Science
    • Urban Economics
    همونطور که میدونید، توی لیست Technological Alert List یا همون TAL که مربوط به زمینه هایی هست که یه مقدار شبهه ناک(!) هستند و ممکنه در گرفتن ویزا خللی ایجاد کنند، یکی از زمینه هایی که ذکر شده، این زمینه هست:

O. URBAN PLANNING: Expertise in construction or design of systems or technologies necessary to sustain modern urban societies. (PLEASE NOTE: Urban Planning may not fall under the purview of INA section 212 (a)(3)(a), U.S. technology transfer laws, or any other U.S. law or regulation. However, Urban Planning is a special interest item and posts are requested to refer such visa application requests to CA/VO/L/C for further review.) Look for technologies/skills associated with:• Architecture
    • Civil engineering
    • Community development
    • Environmental planning
    • Geography
    • Housing
    • Landscape architecture
    • Land use and comprehensive planning
    • Urban design
    حالا نمیدونم، به نظرتون چطور این موضوع رو با استاد در میون بگذارم؟ از یک طرف خیلی به زمینه کارهاش علاقمند شدم، و از یک طرف نمیدونم این مسئله چقدر ممکنه در روند احتمالی اخذ ویزای من مشکلی ایجاد کنه. آیا اصولاً راجع به این موضوع باید حساسیتی به خرج بدم و استاد رو در جریان بگذارم؟
    ممنون.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه تماس گرفتن با اساتید در مورد RA

سلام
    من به استاد تو امریکا ایمیل زدم. گفت اوکی اپلای کن و رزومت خوبه و اگه سوالی داشتی بپرس. چطوری به استاد بگم من GRE ندارم و باید چیکار کنم؟

رشته و دانشگاه
    Mech Eng - NCSU

نقل قول نوشته اصلی توسط vv_matin نمایش پست ها
    سلام. دوستان.
    من تازگیها با یه استاد تماس داشتم و ازش جواب نسبتاً خوبی گرفتم. خودم رو هم علاقمند نشون دادم و خلاصه یکی دو باری مکاتباتمون ادامه پیدا کرده و اون هم علاقمند تر شده.
    حالا من یه مشکل کوچیکی دارم!
    زمینه های کاری استاد مورد نظر اینهاست:

همونطور که میدونید، توی لیست Technological Alert List یا همون TAL که مربوط به زمینه هایی هست که یه مقدار شبهه ناک(!) هستند و ممکنه در گرفتن ویزا خللی ایجاد کنند، یکی از زمینه هایی که ذکر شده، این زمینه هست:

حالا نمیدونم، به نظرتون چطور این موضوع رو با استاد در میون بگذارم؟ از یک طرف خیلی به زمینه کارهاش علاقمند شدم، و از یک طرف نمیدونم این مسئله چقدر ممکنه در روند احتمالی اخذ ویزای من مشکلی ایجاد کنه. آیا اصولاً راجع به این موضوع باید حساسیتی به خرج بدم و استاد رو در جریان بگذارم؟
    ممنون.

مبادا از الان صحبت مشکلات ویزای مربوط به ایرانی‌ها رو باهاش بکنید. قطعا تاثیر منفی می‌ذاره. بگذارید حالا بهتون پذیرش و فاند بده، اون موقع که همه چی قطعی شده و استاد دیگه نمی‌تونه زیرش بزنه و شما انشالله دارین می‌رین برای ویزا، ازش بخوایید که یک ریسرچ پلن صلح آمیز براتون بنویسه.

رشته و دانشگاه
    Mech Eng - NCSU

پیش فرض پاسخ : نحوه تماس گرفتن با اساتید در مورد RA

نقل قول نوشته اصلی توسط bbbt نمایش پست ها
    سلام
    من به استاد تو امریکا ایمیل زدم. گفت اوکی اپلای کن و رزومت خوبه و اگه سوالی داشتی بپرس. چطوری به استاد بگم من GRE ندارم و باید چیکار کنم؟
    وقتی که ازتون نپرسیده، شما چرا بهش بگید و الکی برای خودتون دردسر درست کنید. سری که درد نمی‌کنه دستمال نبندین. سعی کنید سریع یه امتحان ثبت نام کنید و اپلای کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    جامعه شناسی دانشگاه تهران

سلام
    من میخوام به یک استاد ایرانی در یک دانشگاه آمریکایی، که به فارسی هم کتاب نوشته و منتشر کرده ایمیل بزنم و توش هم میخوام اشاره کنم که کتابش رو خوندم. به نظرتون فارسی بزنم یا انگلیسی؟ غیر از اینکه طبیعتا تسلطم به فارسی خیلی بیشتره خب!