صفحه 170 از 589 نخستنخست ... 70120160161162163164165166167168169170171172173174175176177178179180220270 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,691 تا 1,700 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Member younalta آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech Eng - NCSU

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط sagharb نمایش پست ها
    سلام
    من میخوام به یک استاد ایرانی در یک دانشگاه آمریکایی، که به فارسی هم کتاب نوشته و منتشر کرده ایمیل بزنم و توش هم میخوام اشاره کنم که کتابش رو خوندم. به نظرتون فارسی بزنم یا انگلیسی؟ غیر از اینکه طبیعتا تسلطم به فارسی خیلی بیشتره خب!
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post981139

Banned

در مورد دوستان ایرانی که گفته بودین قادرند رزومه ما رو به استادایی که جوابمونو نمی دن نشون بدن از کدوم قسمت سایت دانشگاه ها می شه به آدرس ایمیل این عزیزان دسترسی داشت
    ای خدا من که هرچی ریمایندر می زنم به استادا جوابمو نمی دن

Member gol آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط zhozef نمایش پست ها
    در مورد دوستان ایرانی که گفته بودین قادرند رزومه ما رو به استادایی که جوابمونو نمی دن نشون بدن از کدوم قسمت سایت دانشگاه ها می شه به آدرس ایمیل این عزیزان دسترسی داشت
    دوست من، این دوستان ایرانی رو از تو سایت نباید پیدا کنید که! اینها در واقع دوستان قبلی شما هستند که شمارو میشناختن و الان تو دانشگاه مورد نظر شما پذیرش گرفتند و در حال تحصیل اند. شما میتونید با این افراد در تماس باشید و ازشون بخواین که رزومه شمارو شخصا به اساتید نشون بدن. نه اینکه از افراد غریبه، صرفا به این خاطر که ایرانی هستن، انتظار این کارو داشته باشید.
    موفق باشید.
    عجیب و گنگه دنیامون، با اینکه همه چی ساده ست.....

As is a tale, so is life: not how long it is, but how good it is, is what matters. (Seneca)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. Mechanical Engineering-Gazi university

دوستان لطفا در مورد ایمیلی که می خوام ارسال کنم نظر بدین... اگه هم ایرادی داره خوشحال میشم بشنوم... به نظر خودم که خیلی خلاصه و ساده گفتم که چی می خوام

Spring 2014 prospective student: Interested in Doing Research on Solid Mechanics

Dear Sir...AAA

I am a second year M.Sc. student in field of mechanic at Gazi University of Ankara, Turkey. I have read your papers; you had worked on solid mechanic and mechanical design
    And I am really interested in your works. My thesis is design and manufacturing of supportive device to disabled people. I am interested in your works and I was wondering if it’s possible that I come and work in your lab. I like to do research in this area, how is the funding situation for new students in this area? Since I can’t afford to pay my tuition fees and cost of living, I'll appreciate if you let me know about your plan to select a PhD student and financially support him or her in the next year. For more information my CV is attached please take a look at it. Don’t hesitate to write me back
    Thanks for your attention

Best regards

رشته و دانشگاه
    Mech Eng - NCSU

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadrafigi نمایش پست ها
    دوستان لطفا در مورد ایمیلی که می خوام ارسال کنم نظر بدین... اگه هم ایرادی داره خوشحال میشم بشنوم... به نظر خودم که خیلی خلاصه و ساده گفتم که چی می خوام

Spring 2014 prospective student: Interested in Doing Research on Solid Mechanics

Dear Sir...AAA

I am a second year M.Sc. student in field of mechanic at Gazi University of Ankara, Turkey. I have read your papers; you had worked on solid mechanic and mechanical design
    And I am really interested in your works. My thesis is design and manufacturing of supportive device to disabled people. I am interested in your works and I was wondering if it’s possible that I come and work in your lab. I like to do research in this area, how is the funding situation for new students in this area? Since I can’t afford to pay my tuition fees and cost of living, I'll appreciate if you let me know about your plan to select a PhD student and financially support him or her in the next year. For more information my CV is attached please take a look at it. Don’t hesitate to write me back
    Thanks for your attention

Best regards
    عنوان‌تون خیلی طولانیه و در ضمن مقطع رو هم توش قید نکردید. به نظر من عنوان‌تون رو به این شکل دربیارید.

Prospective PhD student: Interested in Solid Mechanics

Solid Mechanics و Mechanical Design خیلی عناوین کلی هستند و اینطور به نظر می‌رسه که شما یه ایمیل کلی نوشتید و اون رو به همه‌ی استادها می‌فرستید. سعی کنید چند تا کی‌وورد از ریسرچ‌های استاد مورد نظرتون بردارید و اون‌ها رو به جای این دو عنوان بنویسید. جمله‌ی مربوطه رو هم این شکلی بنویسید بهتره.

I have read some of your papers on folan and folan and I am very interested to do research in these areas.

به نظر من در مورد وضعیت فاندینگ صوال نکنید بهتره. وقتی شما به استاد ایمیل می‌زنید به صورت دیفالت یعنی دنبال فاندید و استاد هم این رو می‌دونه. مخصوصا که شما هم خیلی این قضیه رو کش دادین. همینکه ازش می‌پرسید که آیا امکانش هست که شما عضو گروهش بشید کافیه. اینطوری ایمیل‌تون هم کوتاه‌تر می‌شه که خیلی مسئله‌ی مهمیه.

رشته و دانشگاه
    Mech Eng - NCSU

نقل قول نوشته اصلی توسط zhozef نمایش پست ها
    من یه توضیح تکمیلی در مورد تماس با دانشجوهای ایرانی و یا غیر ایرانی بدم.

من وقتی از چند تا استاد جواب نگرفتم. شروع کردم به ایمیل زدن به دانشجوهاشون که در مورد وضعیت فاندینگ استادشون سوال کنم. خوب طبعتا ایمیل این دانشجوها رو از سایت آزمایش‌گاه استاد و بخشی که اعضا رو معرفی می‌کنه پیدا کردم. بعد از اینکه چند تا ایمیل باهاشون رد و بدل کردم و تا حدی باهاشون پسر خاله شدم. خیلی خیلی مودبانه ازشون خواستم که اگر امکان داره رزومم رو به استاد نشون بدن. البته بعضی‌هاشون این کار رو نکردند. ولی چند مورد بود که این لطف رو در حق من کردند. همه‌ی موارد هم دانشجوها ایرانی نبودند. چینی یا اروپایی بودند.

غیر از این من وقتی می‌خواستم راجع به وضعیت کلی اساتید تو یه دانشگاه خاص اطلاعات بگیرم. چند تا از بروبکس هم‌وطن رو از طریق سایت دانشگاه پیدا می‌کردم که تو اون دانشکده بودن و خوب استادها رو می‌شناختند. باهاشون مکاتبه می‌کردم و تو خیلی از موارد بچه‌های ایرانی بهم کمک کردند. همه‌ی دانشگاه‌ها تو سایت‌شون بخش‌هایی دارند که شما می‌تونید لیست و ایمیل دانشجوهای دکتری رو پیدا کنید. لزومی هم نداره قبلا باهاسون رفیق باشید یا حتی هموطن‌تون باشند. از طریق فیسبوک هم قطعا می‌شه این کار رو کرد.

سلام به دوستان
    من براي مستر ميخوام اقدام كنم.استاد مورد نظرم رو هم پيدا كردم البته هنوز يهش ايميل نزدم.تو سايت دانشگاه ديدم كه چند تا از دانشجوي ها دكترا و assistant ها ايراني هستن.به نظرتوم فايده اي داره قبل از استاد به اوناايميل بزنم و ازشون راهنمايي بخوام؟

رشته و دانشگاه
    Mech Eng - NCSU

نقل قول نوشته اصلی توسط polaris_nk7 نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    من براي مستر ميخوام اقدام كنم.استاد مورد نظرم رو هم پيدا كردم البته هنوز يهش ايميل نزدم.تو سايت دانشگاه ديدم كه چند تا از دانشجوي ها دكترا و assistant ها ايراني هستن.به نظرتوم فايده اي داره قبل از استاد به اوناايميل بزنم و ازشون راهنمايي بخوام؟
    مسلما اول برید سراغ استاد بعد به روش‌های جایگزین فکر کنید. فقط تو نحوه‌ی نوشتن ایمیل‌تون دقیت کنید که نکاتی که دوستان تو فروم اشاره کردند رو رعایت کنید تا موفق بشید. یه خورده هم عجله کنید تا دیر نشه. انشالله که جواب می‌گیرید.

Member marjan912 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Allameh Tabatabaei

دوستان
    من قبلا با استادی تماس گرفته بودم که گفت اپلای کن و اسمو منو هم بنویس
    بعد اپلای براش ایمیل زدم که اپلای کردمو و اسمتونو نوشتم
    تا یک ماه دیگه جواب میاد و الان پرونده ها در دست بررسیه
    چطوری با چه بهونه ای دوباره بهشون ایمیل بزنم که یاد آوری بشه؟
    آخرین ایمیلم 20 روز پیش بود که تشکر کرد بهش اطلاع دادم اپلای کردم.

با سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. Mechanical Engineering-Gazi university

با تشکر از دوست عزیز... عنوان به نطر من هم طولانیه... اما چون ای ایمیل کلی واسه همون از موضوعات کلی بحث کردم... در ضمن به نظر من اگه کسی فاند می خواد باید صریحا اعلام کنه... تا استاد در جریان باشه... ولی نظر شمام محترم... مرسی از ریوازی که انجام دادین
    نقل قول نوشته اصلی توسط younalta نمایش پست ها
    عنوان‌تون خیلی طولانیه و در ضمن مقطع رو هم توش قید نکردید. به نظر من عنوان‌تون رو به این شکل دربیارید.

Prospective PhD student: Interested in Solid Mechanics

Solid Mechanics و Mechanical Design خیلی عناوین کلی هستند و اینطور به نظر می‌رسه که شما یه ایمیل کلی نوشتید و اون رو به همه‌ی استادها می‌فرستید. سعی کنید چند تا کی‌وورد از ریسرچ‌های استاد مورد نظرتون بردارید و اون‌ها رو به جای این دو عنوان بنویسید. جمله‌ی مربوطه رو هم این شکلی بنویسید بهتره.

I have read some of your papers on folan and folan and I am very interested to do research in these areas.

به نظر من در مورد وضعیت فاندینگ صوال نکنید بهتره. وقتی شما به استاد ایمیل می‌زنید به صورت دیفالت یعنی دنبال فاندید و استاد هم این رو می‌دونه. مخصوصا که شما هم خیلی این قضیه رو کش دادین. همینکه ازش می‌پرسید که آیا امکانش هست که شما عضو گروهش بشید کافیه. اینطوری ایمیل‌تون هم کوتاه‌تر می‌شه که خیلی مسئله‌ی مهمیه.