صفحه 171 از 589 نخستنخست ... 71121161162163164165166167168169170171172173174175176177178179180181221271 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,701 تا 1,710 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Member younalta آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech Eng - NCSU

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan912 نمایش پست ها
    دوستان
    من قبلا با استادی تماس گرفته بودم که گفت اپلای کن و اسمو منو هم بنویس
    بعد اپلای براش ایمیل زدم که اپلای کردمو و اسمتونو نوشتم
    تا یک ماه دیگه جواب میاد و الان پرونده ها در دست بررسیه
    چطوری با چه بهونه ای دوباره بهشون ایمیل بزنم که یاد آوری بشه؟
    آخرین ایمیلم 20 روز پیش بود که تشکر کرد بهش اطلاع دادم اپلای کردم.

با سپاس
    یکی دو تا از مقاله‌هاشون رو بخونید و بهش ایمیل بزنید و توش صریحا بنویسید که احتمالا شانستون برای عضویت در گروه ایشون افزایش پیدا می‌کنه اگر بدونن که اخیرا شما برای اینکه بیشتر با ریسرچ ایشون اشنا بشید چند تا ازمقاله‌هاشون رو در زمینه‌های فلان و فلان خوندید. چند تا جمله براشون بنوسید که علاقه‌تون به فیلد خیلی بیشتر شده و احساس می‌کنید با توجه به توانایی‌هایی که در تحقیقات قبلی‌تون به دست آوردید تو این زمینه هم به خوبی می‌تونید نتیجه بگیرید. بنویسید که منتظرید خبرهای خوبی بهتون بده.

Junior Member

دوستان با استادی تماس داشتم بعد از چند تاایمیل و توضیح در مورد تز ارشد و غیره من، بهم این ایمیل رو زده:
    I admire the fact that you could elaborate this research program and effectively realized it under the circumstances I can imagine. And, I observe a nearness between your position and mine resp.
    In fine, I would sincerely appreciate very much to count on you in unixxxx. Probably, the definitive research program for your PhD project will be defined still during your first semester at the unixxxx

اما هیچ حرفی از بورس و فاند نزده
    از اونجایی که دانشگاه مورد نظر آلمانه من از چند نفر شنیدم که آلمان خیلی سخت بورس میدهند حالا نظرتون رو میخوام بدونم
    چه طوری جواب ایمیل رو بدم که هم تشکر و اینا توش باشه هم درم ورد بورس یا فاند پرسیده باشم؟
    ممنون میشم خیلی اگه راهنماییم کنید

رشته و دانشگاه
    Mech Eng - NCSU

نقل قول نوشته اصلی توسط leilajavan نمایش پست ها
    دوستان با استادی تماس داشتم بعد از چند تاایمیل و توضیح در مورد تز ارشد و غیره من، بهم این ایمیل رو زده:
    I admire the fact that you could elaborate this research program and effectively realized it under the circumstances I can imagine. And, I observe a nearness between your position and mine resp.
    In fine, I would sincerely appreciate very much to count on you in unixxxx. Probably, the definitive research program for your PhD project will be defined still during your first semester at the unixxxx

اما هیچ حرفی از بورس و فاند نزده
    از اونجایی که دانشگاه مورد نظر آلمانه من از چند نفر شنیدم که آلمان خیلی سخت بورس میدهند حالا نظرتون رو میخوام بدونم
    چه طوری جواب ایمیل رو بدم که هم تشکر و اینا توش باشه هم درم ورد بورس یا فاند پرسیده باشم؟
    ممنون میشم خیلی اگه راهنماییم کنید
    بنویسد که خیلی مایه‌ی افتخارتونه که همچین فرصتی گیرتون بیاد و زیر نظر ایشون ریسرچ انجام بدید و از اینکه این امکان بهتون داده می‌شه حسابی قدردان هستید. اما برای اینکه بتونید تو اون دانشگاه ثبت‌نام کنید احتیاج به ساپورت مالی دارید. از استاد بخواهید که راجع به شانس شما برای به دست آوردن ساپورت مالی نظر بده. مستقیم ازش نپرسید که آیا اون فاند داره یا نه. ممکنه بتونه از دانشگاه براتون جور کنه. غیر مستقیم بپرسید و ادب رو هم کاملا رعایت کنید. آخر ایمیل باز هم به خاطر حسن توجه استاد تشکر کنید و بگید بی‌صبرانه منتظرید که تحصیل‌تون رو زیر نظر ایشون شروع کنید.

Junior Member

دوستان اگه علاوه بر cv ، فایل Sop رو هم بفرستیم مشکلی پیش میاد . به هر ترتیب توی Sop هر شخصی به نوعی به استاد می گه که ماهیت خودش و کارش چطوریه!!!!!!!!!!!

رشته و دانشگاه
    Mech Eng - NCSU

نقل قول نوشته اصلی توسط iran90 نمایش پست ها
    دوستان اگه علاوه بر cv ، فایل Sop رو هم بفرستیم مشکلی پیش میاد . به هر ترتیب توی Sop هر شخصی به نوعی به استاد می گه که ماهیت خودش و کارش چطوریه!!!!!!!!!!!
    عموما استادها وقت نمی‌کنند ایمیل شما رو کامل بخونند چه برسه به اینکه SOP رو بخونند. من حتی بعد از اپلای هم که با استادها حرف می‌زدم می‌دیدم که SOP خونده نشده بود.

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط iran90 نمایش پست ها
    دوست من، ماهیت SOP در اینه که شما توضیحات زیادی در مورد a,b,c, .... میدی که معمولا جند صفحه ای میشه. استاد اون قدر وقت نداره که اون مطالب رو بخونه چون روزانه چندیییییین ایمیل از این تیپ دریافت میکنه.اگه شما رزومه خوبی داشته باشی و در متن ایمیل ارسالی توجه استاد رو جلب کنی، در زمان اپلای کردن میتونی بهمراه مدارک دیگر SOP رو بفرستی که توسط کمیته ادمیشن بررسی خواهد شد. موفق باشی

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

Junior Member

من به یه استادی میل زدم
    در جواب میلم گفته که من دارم میرم دانشگاه منچستر ترم بعد،اگه علاقه داری من خوشحال میشم که تو رو با پی اچ دی آفیس اونجا در تماس قرار بدم و خبرش رو بهم بده
    حالا مشکلی که اینجا هست اون دانشگاه آیلتس 7 میخواد با رایتینگ 7 اما من آیلتس 6.5 دارم با رایتینگ 6!
    حالا به نظرتون تو همون نامه اول به استاده بگم این رو؟ به نظرتون میتونن قبول کنن که من مدارکم رو بفرستم و آیلتسم رو بعدن بفرستم؟ نمیدونم بیخیالش بشم چون آبلتسم نمیخوره یا نه

Junior Member

سلام دوستان، من به یکی از استادای شاخ رشته ام ، کسی که یکی از پروژه هاش کاملا در فیلد کاری و اینترست منه، میل زدم و این جوابو داد بهم:

Thanks for your interest in my research program. Looks like you've done a lot of interesting work. However, I don't have a means to support you as a foreign graduate student. Funding is very tight now in the US, and most research grants limit foreign participation.

I wish you the best of luck pursing your research in astrodynamics

به نظر شما دور اینو خط بکشم یا میشه یه جوابی داد دلش به حال ما بسوزه یا راضی بشه دانشجوی خارجی بگیره؟ اصلا این جواب یعنی تمـــــــــــــــــــــــ ـــام؟

اینم جواب یکی دیگست؟ این امیدوار کنندست؟ به این چی بگم؟ در مورد فاند چجوری بپرسم؟

Thank you for your email. I strongly encourage you to apply to ... . After acceptance, you can evaluate the various research opportunities at ... . While some of my areas are aligned with yours, it appears that most of your interest is in the field of Astrodynamics. This university is very strong in this area, and I encourage you to contact the corresponding faculty in that area as well. Good luck

نقل قول نوشته اصلی توسط leilajavan نمایش پست ها
    من به یه استادی میل زدم
    در جواب میلم گفته که من دارم میرم دانشگاه منچستر ترم بعد،اگه علاقه داری من خوشحال میشم که تو رو با پی اچ دی آفیس اونجا در تماس قرار بدم و خبرش رو بهم بده
    حالا مشکلی که اینجا هست اون دانشگاه آیلتس 7 میخواد با رایتینگ 7 اما من آیلتس 6.5 دارم با رایتینگ 6!
    حالا به نظرتون تو همون نامه اول به استاده بگم این رو؟ به نظرتون میتونن قبول کنن که من مدارکم رو بفرستم و آیلتسم رو بعدن بفرستم؟ نمیدونم بیخیالش بشم چون آبلتسم نمیخوره یا نه

مهم موافقت استاده. اگه اون قبول کنه لازم نیست حتی دوباره آیلتس بدین. البته این چیزی که من میگم سیستم آمریکاست.

Junior Member

به نظر من اولیه که گفته من بورس نمیدم و اینا اگه دنبال بورسی دورشو خط بکش اما اگه نیستی می تونی بهش بگی که من پول خودمو خودم میدم
    دومی هم، میتونی خوب همونکاری که گفته رو بکنی، یعنی به اونهایی که گفته میل بزنی ببینی اونها چی میگن، یا ازش بخوای که چند نفر رو بهت معرفی کنه بعد تو همون نامه رو فوروارد کنی با یه متنی از خودت و برای اونها بفرستی

نقل قول نوشته اصلی توسط hazem نمایش پست ها
    سلام دوستان، من به یکی از استادای شاخ رشته ام ، کسی که یکی از پروژه هاش کاملا در فیلد کاری و اینترست منه، میل زدم و این جوابو داد بهم:

Thanks for your interest in my research program. Looks like you've done a lot of interesting work. However, I don't have a means to support you as a foreign graduate student. Funding is very tight now in the US, and most research grants limit foreign participation.

I wish you the best of luck pursing your research in astrodynamics

به نظر شما دور اینو خط بکشم یا میشه یه جوابی داد دلش به حال ما بسوزه یا راضی بشه دانشجوی خارجی بگیره؟ اصلا این جواب یعنی تمـــــــــــــــــــــــ ـــام؟

اینم جواب یکی دیگست؟ این امیدوار کنندست؟ به این چی بگم؟ در مورد فاند چجوری بپرسم؟

Thank you for your email. I strongly encourage you to apply to ... . After acceptance, you can evaluate the various research opportunities at ... . While some of my areas are aligned with yours, it appears that most of your interest is in the field of Astrodynamics. This university is very strong in this area, and I encourage you to contact the corresponding faculty in that area as well. Good luck