صفحه 173 از 589 نخستنخست ... 73123163164165166167168169170171172173174175176177178179180181182183223273 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,721 تا 1,730 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط simin23 نمایش پست ها
    دوستان در بعضی از دانشگاهها اصلاً مکاتبه با استاد شرط لازم برای پذیرش هست و اصلاً بدون اون نمی شه. آیا برای دانشگاهی که مثلاً deadline اون تا 5 دسامبر هست الان ایمیل زدن به استاد نکته منفی به حساب نمی آید که مثلاً الان برای این کار دیره؟
    دوست عزیز دیر هست ولی چاره ای نیست.خب وقتی داشتن یک استاد در بعضی از دانشگاهها ضروریه، اگر به نکته ی منفی فکر کنید و تماس نگیرید که اصلا شانسی در این نوع دانشگاهها نخواهید داشت.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

سلام دوستان.
    به نظرتون مکاتبه با بیش از ۲ استاد از یک دپارتمان به صورت همزمان کار اشتباهیه؟

Member younalta آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech Eng - NCSU

نقل قول نوشته اصلی توسط AzadArchitect نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    به نظرتون مکاتبه با بیش از ۲ استاد از یک دپارتمان به صورت همزمان کار اشتباهیه؟
    اگر هر دو به شما قول داده باشند، قطعا کار اشتباهیه. چون کافیه بفهمند که شما با هر دو ارتباط داشتید، جفت‌شون رو از دست خواهید داد.

رشته و دانشگاه
    Mech Eng - NCSU

نقل قول نوشته اصلی توسط simin23 نمایش پست ها
    دوستان در بعضی از دانشگاهها اصلاً مکاتبه با استاد شرط لازم برای پذیرش هست و اصلاً بدون اون نمی شه. آیا برای دانشگاهی که مثلاً deadline اون تا 5 دسامبر هست الان ایمیل زدن به استاد نکته منفی به حساب نمی آید که مثلاً الان برای این کار دیره؟
    بهتر بود زودتر ایمیل می‌زدید ولی خوب حتی بعد از اپلای هم می‌شه ایمیل زد. تازه خیلی از استادها هنوز نمی‌دونند که آیا برای Fall 2013 فاند خواهند داشت یا نه.

نقل قول نوشته اصلی توسط younalta نمایش پست ها
    اگر هر دو به شما قول داده باشند، قطعا کار اشتباهیه. چون کافیه بفهمند که شما با هر دو ارتباط داشتید، جفت‌شون رو از دست خواهید داد.
    ممنون دوست عزیز
    پس واسه ایمیل های اول مشکلی پیش نمیاد؟ من ۳ استاد تو یه دپارتمان پیدا کردم میخوام هم زمان به هر سه ایمیل بدم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی

یه استادی بگه نمره gre ام کمه چه جوری شانسمو ازش دوباره بپرسم؟

رشته و دانشگاه
    Mech Eng - NCSU

نقل قول نوشته اصلی توسط AzadArchitect نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز
    پس واسه ایمیل های اول مشکلی پیش نمیاد؟ من ۳ استاد تو یه دپارتمان پیدا کردم میخوام هم زمان به هر سه ایمیل بدم
    چرا عجله دارید خوب؟ با چند روز فاصله بهشون ایمیل بزنید. خیلی وقت‌ها پیش می‌آد شما به یه استاد ایمیل می‌زنید ولی پوزیشن نداره و چون می‌دونه اون یکی استاد که شما می‌خواستین بهش ایمیل بزنید پوزیشن داره، ایمیل شما رو براش فوروارد می‌کنه. حالا اگر شما خودتون هم بهش ایمیل زده باشین صورت جالبی نخواهد داشت.

Junior Member

من با استادی مکاتبه داشتم. اون از رزومه ام خوشش اومد و چند تا سوال ازم پرسید. من جواب دادم و بعد خواست مقالاتمو بفرستم. بعد هم ایمیل زد که مقاله رو بررسی می کنه. از زمان فرستادن مقاله دو هفته می گذره اما هنوز جوابی نداده. باید منتظر بمونم یا ایمیل بزنم؟

رشته و دانشگاه
    Mech Eng - NCSU

نقل قول نوشته اصلی توسط naeeme نمایش پست ها
    من با استادی مکاتبه داشتم. اون از رزومه ام خوشش اومد و چند تا سوال ازم پرسید. من جواب دادم و بعد خواست مقالاتمو بفرستم. بعد هم ایمیل زد که مقاله رو بررسی می کنه. از زمان فرستادن مقاله دو هفته می گذره اما هنوز جوابی نداده. باید منتظر بمونم یا ایمیل بزنم؟
    ایمیل بزنید و پیگیری کنید. اگر پیگیر نباشید ممکنه استاد خیال کنه شما نظرتون برگشته. همیشه خودتون رو پیگیر و علاقه‌مند نشون بدید. این شاید خیلی مهم‌تر از رزومه‌تون باشه.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط changiz_khan نمایش پست ها
    یه استادی بگه نمره gre ام کمه چه جوری شانسمو ازش دوباره بپرسم؟
    اين يعني شما ممكنه از كميته رد نشي كه پذيرش داشته باشي و ما بتونيم براي آينده صحبت كنيم.دست استاد نيست. ولي بازم ميتوني بپرسي اگر بهبودش بدم براي فاند شانسي دارم يا نه. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.