صفحه 178 از 589 نخستنخست ... 78128168169170171172173174175176177178179180181182183184185186187188228278 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,771 تا 1,780 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

سلام. ممکنه درخواستم غیر معمول باشه.امکانش هست یه سمپل ایمیل اولیه با سی وی و کاور لتر با حذف نام و مشخصات برام بذارین؟ممنون میشم. خیلی برام حیاتیه مقایسه کنم .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

سلام
    من دنبال یه متن برای میل زدن به استاد میگردم.
    اگه کسی داره لطفا بذازه. در ضمن یه نگاهی هم به این متن بندازید.
    Dear professor Horstemeyer
    I am a graduate student of Mechanical Engineering from AmirKabir University of Technology (Tehran, Iran).
    The background on composite materials has solidified my desire to pursue my graduate study from the Sep. 2006. I am highly interested in your research area and would like to join your research group and continue my PhD under your guidance and supervision.
    I would greatly appreciate if you could provide me any advice or insight on this endeavor. I have some research papers and many academic and industrial experiences in this field. Therefore, I was wondering if there is any chance for me to be one of your students in spring 2012.
    It would be highly appreciated if you could take a look at my resume, I have attached my resume as a PDF file.

Kind regards,
    MNP

Member
    رشته و دانشگاه
    Earth Sciences ANU

نقل قول نوشته اصلی توسط mechmnp نمایش پست ها
    سلام
    من دنبال یه متن برای میل زدن به استاد میگردم.
    اگه کسی داره لطفا بذازه. در ضمن یه نگاهی هم به این متن بندازید.
    دوست عزيز اين متن ايميل شما خيلي طولانيه به نظر من. استادا روزي كلي از اين ايميلا دريافت ميكنن. بنابراين بايد اونقدر مختصر باشه ايميلتون كه استاده حوصله داشته باشه بخونتش.
    من يه كم متنتون رو كوتاه كردم و تعارفات اضافي رو حذف كردم. در مورد مقاله و تجربه هم تو رزمتون هست ديگه. استاده بخواد خودش ميخونه. ضمناً به نظر من نگيد براي چه ترمي ميخواين اپلاي كنين چون شايد اون استاد براي مثلاً پاييز پوزيشن داشته باشه.

Dear professor Horstemeyer,

I am a graduate student of Mechanical Engineering from AmirKabir University of Technology (Tehran, Iran) with a background on composite materials, highly interested in your research area. I am eager to join your research group; therefore, I would appreciate if you could provide me any advice on this endeavor, wondering if there is any chance for me to be one of your PhD students. For more information, I have attached my resume as a PDF file

Kind regards,
    MNP

درود....
    من یه سوال دارم...
    من کارشناسی ارشد کامپیوتر هستم با معدل 17.70 از دانشگاه آزاد قزوین
    موضوع پایان نامه ام را خیلی دوست دارم و پایان نامه ام در حد دکترا بوده است 20 شدم . و تا بحال 3 تا ژورنال خارجی و 2 کنفرانس ازش درآوردم که البته تا 16 تا مقاله ازش در میاد.....من هنوز بخشهای اصلی پایان نامه ام رو مقاله نکرده ام.
    زمانی که برای پایان نامه تحقیق میکردم اکثر مقالاتی که میخوندم مال یه استادی بود از بلژیک ایشان در زمینه کاری من بسیار فعال هستند. این پروفوسور یکسری پروژه تعریف کرده که من به یکی از آنها علاقه دارم و البته یه طورایی ادامه موضوع پایان نامه ارشدم هست.
    من مدرک زبان ندارم دارم برای آیلتس مطالعه می ککنم
    حالا سوالی که دارم اینه که
    آیا قبل از مدرک زبان و تکمیل مقالاتم با ایشان بهتر است تماس بگیرم یا بعدش.....؟
    فکر میکنم که شانش پذیرش و فاند بالایی دارم در مورد این استاد این حسی وفکری بوده که من دو سال است در ذهنم پرورشش دادم.

ApplyAbroad Veteran
    sabzdarsabz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science University of North Texas

نقل قول نوشته اصلی توسط saraesf2007 نمایش پست ها
    درود....
    من یه سوال دارم...
    من کارشناسی ارشد کامپیوتر هستم با معدل 17.70 از دانشگاه آزاد قزوین
    موضوع پایان نامه ام را خیلی دوست دارم و پایان نامه ام در حد دکترا بوده است 20 شدم . و تا بحال 3 تا ژورنال خارجی و 2 کنفرانس ازش درآوردم که البته تا 16 تا مقاله ازش در میاد.....من هنوز بخشهای اصلی پایان نامه ام رو مقاله نکرده ام.
    زمانی که برای پایان نامه تحقیق میکردم اکثر مقالاتی که میخوندم مال یه استادی بود از بلژیک ایشان در زمینه کاری من بسیار فعال هستند. این پروفوسور یکسری پروژه تعریف کرده که من به یکی از آنها علاقه دارم و البته یه طورایی ادامه موضوع پایان نامه ارشدم هست.
    من مدرک زبان ندارم دارم برای آیلتس مطالعه می ککنم
    حالا سوالی که دارم اینه که
    آیا قبل از مدرک زبان و تکمیل مقالاتم با ایشان بهتر است تماس بگیرم یا بعدش.....؟
    فکر میکنم که شانش پذیرش و فاند بالایی دارم در مورد این استاد این حسی وفکری بوده که من دو سال است در ذهنم پرورشش دادم.
    شما هرچه سریعتر باهاش ارتباط برقرار کن. در بعضی موارد(بسته به سیاست های دانشگاه مورد نظر) اگه استاد بخوادت حتی میتونه با دانشکده صحبت کنه تا به شما پذیرش مشروط بدن، تا زمانیکه یه نمره ی زبان براشون بفرستی.
    ​اهدای عضو اهدای زندگی | اهــدای سلول بنیادی | محک
    من اصلا فرصت خواندن پیام خصوصی رو ندارم. خواهشا سوالاتتونو در تاپیک های مربوطه مطرح کنید.
    کلی گویی آفت شعر است حرف مفت آفت ذهن
    (انقدر کلی گویی نکن! انقدر با قاطعیت صحبت نکن! نکن آقاجان نکن! )

Member
    رشته و دانشگاه
    Florida State University, Biophysics

سلام دوستان

من می خواهم بعد 3 4 هفته از آخرین تماسم با استادی که خواسته بود سریعتر مدارکمو برای بررسی اپلیکیشن بفرستم، ایمیل بزنم. یه طوری که منظورم این باشه که همونطور که از رزومه من خوشتون اومده بود و در خلال بحث مون به من گفتین پوزیشن دارین. اون وقت الان مودبانه چه ایمیلی باید بزنم که بگم اپلای کردمو امیدوارم منو بگیرید؟؟؟ میشه راهنمایی کنید، چی باید بنویسم؟؟ یکم عجله دارم.
    ممنون.

Member
    رشته و دانشگاه
    Earth Sciences ANU

نقل قول نوشته اصلی توسط golnaz_h نمایش پست ها
    سلام دوستان

من می خواهم بعد 3 4 هفته از آخرین تماسم با استادی که خواسته بود سریعتر مدارکمو برای بررسی اپلیکیشن بفرستم، ایمیل بزنم. یه طوری که منظورم این باشه که همونطور که از رزومه من خوشتون اومده بود و در خلال بحث مون به من گفتین پوزیشن دارین. اون وقت الان مودبانه چه ایمیلی باید بزنم که بگم اپلای کردمو امیدوارم منو بگیرید؟؟؟ میشه راهنمایی کنید، چی باید بنویسم؟؟ یکم عجله دارم.
    ممنون.
    براي اينكه بهش بگين كه قبلاً شما خوشتون اومده بود از رزومه كافيه ايميلتون رو به صورت reply در جواب آخرين ايميلي كه بهتون زده بفرستين.
    متن هم ميتونه به اين صورت باشه:

Dear Professor XXX,

I prepared all the documents required and applied through the university website. I will be really happy if I can do my PhD under your supervision.
    Please let me know if there is any further activity I should do.

Yours Faithfully,
    XXXX

Member
    رشته و دانشگاه
    Florida State University, Biophysics

سلام دوستان. من چون بعد حدودا 1 ماه به استادم ایمیل زدم که مدارکم فرستاده شده، الان خیلی نگرانم، هنوز جوابی نداده. من دیروز به وقت کانادا صبح ساعت 9 شون ایمیل و دادم. و جوابی تا الان نگرفتم، در حالی که این استاد به من قبلا خیلی سریع ایمیل جواب میداد. نگرانم که کس دیگه ای و گرفته باشه. چقدر باید منتظر بمونم تا یه ایمیل دیگه دوباره بزنم؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Earth Sciences ANU

نقل قول نوشته اصلی توسط golnaz_h نمایش پست ها
    سلام دوستان. من چون بعد حدودا 1 ماه به استادم ایمیل زدم که مدارکم فرستاده شده، الان خیلی نگرانم، هنوز جوابی نداده. من دیروز به وقت کانادا صبح ساعت 9 شون ایمیل و دادم. و جوابی تا الان نگرفتم، در حالی که این استاد به من قبلا خیلی سریع ایمیل جواب میداد. نگرانم که کس دیگه ای و گرفته باشه. چقدر باید منتظر بمونم تا یه ایمیل دیگه دوباره بزنم؟
    ممنون
    اقلاً يكي دو روز صبر كنين. شايد دفترش نباشه يا سرش شلوغ باشه...

Junior Member

سلام. یکی از استادها این ایمیل رو در جواب من زده:

What is your ranking within the department for undergraduate and graduate education?

اما نه دانشگاه لیسانس و نه ارشد هیچ کدوم رتبه منو در کلاس در اختیارم نمی ذارن. نمی دونم چطوری جوابشو بدم. حدسی؟