صفحه 198 از 589 نخستنخست ... 98148188189190191192193194195196197198199200201202203204205206207208248298 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,971 تا 1,980 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

سلام دوستان عزیز. من یه جواب نسبتا خوب از یه استاد UBC داشتم. ددلاین 1 دسامبر بوده و من الان میخوام یه میل بزنم و از استاد خبر بگیرم ببینم که انتخابشو کرده یا نه! نمیدونم چطور بگم! خودمو دوباره معرفی کنم؟ اگه یه متن پیشنهادی دم دست دارین، بذارین اینجا تا من یه ایده ای داشته باشم. خیلی ممنون
    ویرایش توسط opt : February 15th, 2013 در ساعت 11:59 PM

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    EE/University of South Florida

نقل قول نوشته اصلی توسط opt نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز. من یه جواب نسبتا خوب از یه استاد UBC داشتم. ددلاین 1 دسامبر بوده و من الان میخوام یه میل بزنم و از استاد خبر بگیرم ببینم که انتخابشو کرده یا نه! نمیدونم چطور بگم! خودمو دوباره معرفی کنم؟ اگه یه متن پیشنهادی دم دست دارین، بذارین اینجا تا من یه ایده ای داشته باشم. خیلی ممنون
    سلام دوست من
    آیا شما اپلای کردی؟ آیا ادمیشن داری؟‌ای کاش کامل تو ضیح میدادی شرایط رو. الان با این فرض که شما اپلای کردی و ادمیشن هم داری، حالا فاند میخوای، اینو امتحان کن:‌
    يDear Prof ...
    I have applied for the Fall semester as you recommended me, and now I have been admitted for Ph.D in ..., I am wondering whether I can hold any positions in your group or not. Specified information of mine is briefly mentioned in the attached CV
    Especially it would be very kind of you to let me know if I have the chance to become a member of your team with assistantships. If you want additional details on my works and goals, I will be happy to answer.
    اگه هم که اپلای نکردی، خوب ایمیل زدن هم بعد ددلاین بیخوده. اگه اپلای کردی و منتظر ادمیشن هستی، بهتره باز هم ایمیل نزنی چون اساتید تو ادمیشن زیاد دخالت نمیکنن و خوششونم نمیاد وقتی خودشون بحثی نمیکنن یکی بهشون هی فشار بیاره اینطوری .
    “Sometimes people are beautiful.
    Not in looks.
    Not in what they say.
    Just in what they are.”

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya_shahi نمایش پست ها
    سلام دوست من
    آیا شما اپلای کردی؟ آیا ادمیشن داری؟‌ای کاش کامل تو ضیح میدادی شرایط رو. الان با این فرض که شما اپلای کردی و ادمیشن هم داری، حالا فاند میخوای، اینو امتحان کن:‌
    يDear Prof ...
    I have applied for the Fall semester as you recommended me, and now I have been admitted for Ph.D in ..., I am wondering whether I can hold any positions in your group or not. Specified information of mine is briefly mentioned in the attached CV
    Especially it would be very kind of you to let me know if I have the chance to become a member of your team with assistantships. If you want additional details on my works and goals, I will be happy to answer.
    اگه هم که اپلای نکردی، خوب ایمیل زدن هم بعد ددلاین بیخوده. اگه اپلای کردی و منتظر ادمیشن هستی، بهتره باز هم ایمیل نزنی چون اساتید تو ادمیشن زیاد دخالت نمیکنن و خوششونم نمیاد وقتی خودشون بحثی نمیکنن یکی بهشون هی فشار بیاره اینطوری .
    مرسی بابت توجهت! من اپلای کردم و منتظر ادمیشن هستم! پس می گی میل نزنم؟ آخه شنیدم تو این دانشگاه کانادایی استاد همه کارست!

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    EE/University of South Florida

مرسی بابت توجهت! من اپلای کردم و منتظر ادمیشن هستم! پس می گی میل نزنم؟ آخه شنیدم تو این دانشگاه کانادایی استاد همه کارست!
    با یه بهونه دیگه میل بزن. مثلا: یکی از مقاله هاشو بخون و در مورد یه قسمتی سوال کن. اولشم خودتو معرفی کن و بگو که منتظر نتیجه ی اپلای هستی.
    موفق باشی.
    “Sometimes people are beautiful.
    Not in looks.
    Not in what they say.
    Just in what they are.”

پیش فرض پاسخ : نحوه تماس گرفتن با اساتید در مورد RA

سلام من ارشد صنایع غذایی خوندم اما دوباره می خوام برای فوق اقدام کمن.به نظر شما این نکته منفیه؟ یا نه؟ چه طوری باید به استاد توی ایمیلم به این موضوع اشاره کنم؟

Junior Member innertide آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

پیش فرض پاسخ : نحوه تماس گرفتن با اساتید در مورد RA

بچه ها من قبل از اپلای به یکی از استادها میل زدم گفت اپلای کن. الان 10 روزه ادمیشن گرفتم. 7 و 3 روز پیش با استاد تماس گرفتم برای فاند. ولی جوابمو نمیده. حالا به نظرتون چکار کنم؟ آیا به استاد دیگه ای ایمل بزنم؟ لطفا اونایی که تجربه دارن راهمنمایی کنن.

Junior Member

سلام! دوستان یه استادی بهم گفته کارم به کارش می خوره و دنبال دانشجو هست. می خوام بش بگم منو در جریان کاراش بذاره این خوبه؟ آخه تو پیجش زیاد توضیح نداده و تو این دانشگاه استاد جدیدی هست!
    I was looking for your publications to find your recent activities, but unfortunately, I could not find any. Could you please let me know how does your name appears on your papers? I will be thankful if you send me some of your recent publication.

ApplyAbroad Guru

سلام! دوستان یه استادی بهم گفته کارم به کارش می خوره و دنبال دانشجو هست. می خوام بش بگم منو در جریان کاراش بذاره این خوبه؟ آخه تو پیجش زیاد توضیح نداده و تو این دانشگاه استاد جدیدی هست!
    I was looking for your publications to find your recent activities, but unfortunately, I could not find any. Could you please let me know how does your name appears on your papers? I will be thankful if you send me some of your recent publication.
    این متن لحن مناسبی نداره. فقط ازش خواهش کنید چند تا از مقاله های جدیدش رو برای شما بفرسته.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    این متن لحن مناسبی نداره. فقط ازش خواهش کنید چند تا از مقاله های جدیدش رو برای شما بفرسته.
    مرسی! پیشنهادی هم دارین؟

ApplyAbroad Guru

مرسی! پیشنهادی هم دارین؟
    همون جمله آخر خودتون خوبه: I will be thankful if you send me some of your recent publications so that I can familiarize myself with your research.