صفحه 201 از 589 نخستنخست ... 101151191192193194195196197198199200201202203204205206207208209210211251301 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,001 تا 2,010 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

با سلام
    ببخشید من یک سوال داشتم ممنون می شم که راهنمایی ام کنید. من برای یکی از دانشگاه های سوئد دعوت به مصاحبه تلفنی شدم و مصاحبه خیلی خوب بود و نظر اساتید هم که 4 نفر هم بودند خوب بود ولی برای من ایمیل زدند و گفتند که به خاطر رقابت خیلی شدید این پوزیشن به فرد دیگری داده شده ولی شمانفر دوم هستید و ممکن است که پوزیشن بعدی که ماه دیگست به شما offer شه ،
    به نظر شما من نامه بزنم به استاد و بگم که مشتاقاانه منتظر اعلام پوزیشن هستم یا به یه نحوی منظور رو برسونم که من منتظر هستم؟

یا این که منتظر باشم تا اعلام بشه و اگر اسمم نبود دوباره اپلای کنم؟

خیلی ممنون می شم که کمکم کنین
    با تشکر

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط Yaldaa64 نمایش پست ها
    با سلام
    ببخشید من یک سوال داشتم ممنون می شم که راهنمایی ام کنید. من برای یکی از دانشگاه های سوئد دعوت به مصاحبه تلفنی شدم و مصاحبه خیلی خوب بود و نظر اساتید هم که 4 نفر هم بودند خوب بود ولی برای من ایمیل زدند و گفتند که به خاطر رقابت خیلی شدید این پوزیشن به فرد دیگری داده شده ولی شمانفر دوم هستید و ممکن است که پوزیشن بعدی که ماه دیگست به شما offer شه ،
    به نظر شما من نامه بزنم به استاد و بگم که مشتاقاانه منتظر اعلام پوزیشن هستم یا به یه نحوی منظور رو برسونم که من منتظر هستم؟

یا این که منتظر باشم تا اعلام بشه و اگر اسمم نبود دوباره اپلای کنم؟

خیلی ممنون می شم که کمکم کنین
    با تشکر
    ایمیل بزنید، تشکر کنید ازشون و بگید که خیلی علاقه دارید در اون گروه کار کنید و منتظر خبر اونها هستید.
    حتما بعد از مصاحبه، یه ایمیل به مصاحبه کننده ها بزنید و از اینکه باهاتون مصاحبه کردند تشکر کنید. تاثیر مثبت زیادی داره و توصیه می شه.
    موفق باشید
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

Junior Member

سلام.
    با یه استادی از دانشگاه های اسپانیا مکاتبه داشتم و خوشش اومده که اپلای کنم ولی پول نداره،میگه از طریق بورس دولت یا خودت بیا. بورس دولت تو ماه june باز میشه. چجوری بنویسم تا اون ماه استاده نظرش عوض نشه و بهم کمک کنه برای پذیرش. چجوری ارتباطمو حفظ کنم. این ایمیل اونه

There are only two possibilities: either you get a scholarship for your own country to do the thesis with us, or choose any of the grant programs of the Gvernment or Spanish Ministry when opened (opened in June).

If you need some help for your grant documentation, please, let me know.

Best regards,

Junior Member

ببخشید اگر به چندتا استاد که توی یه دانشگاه هستن ایمیل بزنم همزمان، اشکالی نداره؟ ضایع نیست

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط imanpost نمایش پست ها
    ببخشید اگر به چندتا استاد که توی یه دانشگاه هستن ایمیل بزنم همزمان، اشکالی نداره؟ ضایع نیست
    نه اشکالی نداره در ابتدای کار ولی اگه کارتون جدی شد (مصاحبه و ...) باید بهشون اطلاع بدید.

Junior Member

سلام دوستان
    تو اولین ایمیل به اساتید فقط رزمه رو ضمیمه ایمیل کنم یا اینکه اس او پی و ریز نمره رو هم با ایمیل بفرستم؟
    حجم رزومه چقدر باید باشه؟ رزومه من میشه 3 صفحه!!!
    برای ایمیل به اساتید از gmail استفاده کنم یا ایمیل دانشگاهی؟ آخه ایمیل دانشگاهی ما خیلی ضعیفه و باهاش خیلی سخت میشه به بقیه سایت ها ایمیل فرستاد

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soroushb نمایش پست ها
    سلام دوستان
    تو اولین ایمیل به اساتید فقط رزمه رو ضمیمه ایمیل کنم یا اینکه اس او پی و ریز نمره رو هم با ایمیل بفرستم؟
    حجم رزومه چقدر باید باشه؟ رزومه من میشه 3 صفحه!!!
    برای ایمیل به اساتید از gmail استفاده کنم یا ایمیل دانشگاهی؟ آخه ایمیل دانشگاهی ما خیلی ضعیفه و باهاش خیلی سخت میشه به بقیه سایت ها ایمیل فرستاد
    در اولین ایمیل معمولا فقط رزومه رو ضمیمه میکنن. مگر در شرایطی که استاده قید کرده باشه دانشجوهای علاقه مند، SOP و ریزنمراتو هم بفرستن. اگر 3 صفحه میشه که خوب نرماله.
    معمولا توصیه میشه از ایمیل دانشگاهی استفاده شه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط baharsama نمایش پست ها
    در اولین ایمیل معمولا فقط رزومه رو ضمیمه میکنن. مگر در شرایطی که استاده قید کرده باشه دانشجوهای علاقه مند، SOP و ریزنمراتو هم بفرستن. اگر 3 صفحه میشه که خوب نرماله.
    معمولا توصیه میشه از ایمیل دانشگاهی استفاده شه
    ممنون از راهنماییت baharsama
    به نظرت تو رزومم اسم و توضیح مختصری از پروزه های دوره تحصیلیم بنویسم یا نه؟ استاد راهنمام میگه ننویس ولی تو منابع اینترنتی دیدم که میگن پروژه ها رو بیارین

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soroushb نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییت baharsama
    به نظرت تو رزومم اسم و توضیح مختصری از پروزه های دوره تحصیلیم بنویسم یا نه؟ استاد راهنمام میگه ننویس ولی تو منابع اینترنتی دیدم که میگن پروژه ها رو بیارین
    عجیبه که میگه ننویسید!
    بله بهتره که بنویسید، این پروژه ها نشون دهنده فعالیت های شما در طول دوران تحصیله و میتونه دید مثبتی در مورد شما ایجاد کنه.
    اگر لیست وار هم بهشون اشاره کنید کافیه

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

نقل قول نوشته اصلی توسط baharsama نمایش پست ها
    عجیبه که میگه ننویسید!
    بله بهتره که بنویسید، این پروژه ها نشون دهنده فعالیت های شما در طول دوران تحصیله و میتونه دید مثبتی در مورد شما ایجاد کنه.
    اگر لیست وار هم بهشون اشاره کنید کافیه
    دوست من همون اسماشون کافیه دیگه مختصر
    ممنون
    قرمز باشین