صفحه 208 از 589 نخستنخست ... 108158198199200201202203204205206207208209210211212213214215216217218258308 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,071 تا 2,080 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Senior Member don_omid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - University of South Carolina

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط soroushb نمایش پست ها
    سلام
    در جواب ایمیل هام به اساتید بهم گفتن که رزومه خوبی دارم، اپلای کنم و برام ددلاین فرستادن، الآن که میخوام در مورد فاند و کمک هزینه ازشون بپرسم، چگونه درخواستم رو بیان کنم و چی بگم؟
    سلام.
    این جواب رو کم و بیش میدن اما هیچ تضمینی به حرفشون نیس و ممکن هم هست که تمپلیت باشه.. سعی کن تماستو باش به یه نحوی ادامه بدی
    حرفه پول رو نزن اصلا..اگه نداشته باشه خودش میگه..بهش بگو میخاسم ببینم این شانسو دارم که زیر نظر شما کار کنم و شما استاد راهنمام باشین یانه؟ کلا سعی کن یجوری پیگیر شی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط don_omid نمایش پست ها
    سلام.
    این جواب رو کم و بیش میدن اما هیچ تضمینی به حرفشون نیس و ممکن هم هست که تمپلیت باشه.. سعی کن تماستو باش به یه نحوی ادامه بدی
    حرفه پول رو نزن اصلا..اگه نداشته باشه خودش میگه..بهش بگو میخاسم ببینم این شانسو دارم که زیر نظر شما کار کنم و شما استاد راهنمام باشین یانه؟ کلا سعی کن یجوری پیگیر شی
    آخه اکثرا بهم میگن اسمشونو به عنوان سوپروایزرم تو اپلیکیشنم ذکر کنم و من الآن موندم چه ایمیلی بهشون بدم و تو ایمیلهام چی بگم؟

رشته و دانشگاه

آخه اکثرا بهم میگن اسمشونو به عنوان سوپروایزرم تو اپلیکیشنم ذکر کنم و من الآن موندم چه ایمیلی بهشون بدم و تو ایمیلهام چی بگم؟
    این استاده کاناداس یا آمریکا و دانشگاهش استاد محوره یا کمیته محور؟

Junior Member

این استاده کاناداس یا آمریکا و دانشگاهش استاد محوره یا کمیته محور؟
    کانادا هس و اساتیدی که به ایمیل هام جواب دادن از دانشگاه های زیر هستند:
    university of guelph, regina, toronto and simon fraser university and new brunswik
    که البته نیو برانسویک، خودشون گفتن که بعد از فرستادن اپلیکیشن باید واسه فاند اقدام کرد

رشته و دانشگاه

کانادا هس و اساتیدی که به ایمیل هام جواب دادن از دانشگاه های زیر هستند:
    university of guelph, regina, toronto and simon fraser university and new brunswik
    که البته نیو برانسویک، خودشون گفتن که بعد از فرستادن اپلیکیشن باید واسه فاند اقدام کرد
    ببین دوست عزیز تا اونجا که من میدونم دانشگاه های کانادا در غیاث با امریکا بیشتر متکی به استادن و استاد نفوذ بیشتری داره تا آمریکا (توجه کنید که من در حالت کلی جرف میزنم و نه لزوما دانشگاه های خاص، در خود آمریکا هم معمولا دانشگاه با رنک های پایین تر استاد نفوذ زیادی داره) حتی تا اونجا که اطلاع دارم و یه دوستام که توو کاناداس میگفت توو خیلی از دانشگاه کمیته وجود نداره و اسم اپلیکنت ها توو سیستم وارد میشه و استادا میرن اونا که ب دردشون میخورنو انتخاب میکننو طبیعتا باقیه رجکتی تلقی میشن... در مورد کیس شما اینجور که خودتون میگین و معتقدین که تمپلیتی نیست شانستون طبیعتا بد نیست..
    راستش من خودم توو موردای اینجوری مستقیم زنگ میزدم دفتر استاد و باهاش حرف میزدم. اینجوری آدم خیلی بهتر میفهمه که استاد واقعا طالبه یا صرفا میخاد آدمو بخابونه توو آب نمک..
    نظر منم اینه که شما یه تماسی باهاش بگیر اگه مشکل زبان نداری خیلی..درمورده هزینه تماسم با جی تاک میتونی مجانی بحرفی..
    درمورد مطرح کردن پول و فاند هم من کماکان میگم مستقیم مطرح نکن..میتونی یجوری تلویحی توو حرفات بگی که مثلا شانس اینو دارم که به عنوان Research Assistant زیر نظرتون کار کنم یا نه؟
    امیدوارم کمک کرده باشم..
    موفق باشی

Junior Member

ببین دوست عزیز تا اونجا که من میدونم دانشگاه های کانادا در غیاث با امریکا بیشتر متکی به استادن و استاد نفوذ بیشتری داره تا آمریکا (توجه کنید که من در حالت کلی جرف میزنم و نه لزوما دانشگاه های خاص، در خود آمریکا هم معمولا دانشگاه با رنک های پایین تر استاد نفوذ زیادی داره) حتی تا اونجا که اطلاع دارم و یه دوستام که توو کاناداس میگفت توو خیلی از دانشگاه کمیته وجود نداره و اسم اپلیکنت ها توو سیستم وارد میشه و استادا میرن اونا که ب دردشون میخورنو انتخاب میکننو طبیعتا باقیه رجکتی تلقی میشن... در مورد کیس شما اینجور که خودتون میگین و معتقدین که تمپلیتی نیست شانستون طبیعتا بد نیست..
    راستش من خودم توو موردای اینجوری مستقیم زنگ میزدم دفتر استاد و باهاش حرف میزدم. اینجوری آدم خیلی بهتر میفهمه که استاد واقعا طالبه یا صرفا میخاد آدمو بخابونه توو آب نمک..
    نظر منم اینه که شما یه تماسی باهاش بگیر اگه مشکل زبان نداری خیلی..درمورده هزینه تماسم با جی تاک میتونی مجانی بحرفی..
    درمورد مطرح کردن پول و فاند هم من کماکان میگم مستقیم مطرح نکن..میتونی یجوری تلویحی توو حرفات بگی که مثلا شانس اینو دارم که به عنوان Research Assistant زیر نظرتون کار کنم یا نه؟
    امیدوارم کمک کرده باشم..
    موفق باشی
    آره شما درست میگی بهترین کار اینه که بهشون بگم میتونم TA or RA باشم
    ممنون از راهنماییت
    من برم ایمیل بزنم

Member lionelmessi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chem Eng

سلام دوستان، الان براي تماس با استادا واسه ژانويه زوده؟‌چرا هيچ استادي جواب نميده؟؟؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط lionelmessi نمایش پست ها
    سلام دوستان، الان براي تماس با استادا واسه ژانويه زوده؟‌چرا هيچ استادي جواب نميده؟؟؟
    ‌يه كم زود نيست؟ ميخواي يه 6 ماه ديگه شروع كني؟ شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Member Renegade آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

نقل قول نوشته اصلی توسط lionelmessi نمایش پست ها
    سلام
    واسه ژانویه؟ منظورتون چه مقطعی هست؟ دکتری یا ارشد؟

Member lionelmessi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chem Eng

واسه دكتري، (كانادا و استراليا و اروپا) جواب نميدن اصلا، دارم كم كم به رزومم شك مي كنم !!!!