صفحه 210 از 589 نخستنخست ... 110160200201202203204205206207208209210211212213214215216217218219220260310 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,091 تا 2,100 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط Solaris111 نمایش پست ها
    من به تشویق یک استاد در یکی از دانشگاههای آمریکا برای اونجا اپلای کردم. قبل از اپلای بهم گفته بود شانس خیلی زیادی دارم. حالا بعد از یکماه و نیم بهم جواب داده که تعداد متقاضیان واجد شرایط خیلی زیاده و اگه هنوز مایل به ورود به گروهش هستم قرار یک مصاحبه تلفنی را باهاشون بذارم.
    مساله من اینه که 2 تا پذیرش قطعی دیگه دارم که منتظر جواب فاندشون هستم و رنک اون 2 تا دانشگاه ازین یکی آخری بهتره. بنابراین چیزیکه بیشتر از همه برام مهمه مقدار فاند و کلا بود و نبودشه! دلم میخواد قبل از قبول مصاحبه ازین استاد بپرسم که بر فرض قبولی و گرفتن پذیرش میزان فاند من چقدره؟
    آیا پرسیدن این سوال در این مقطع درسته؟ و آیا خیلی رک بهش بگم که 2 تا آفر دیگه دارم و میزان فاند برام مهمه؟؟!!
    مگه مصاحبه بيشتر از نيم ساعته؟ من به نظرم اين كار و انجام بده بعد بپرس. چيزي از دست نميدي. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Senior Member don_omid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - University of South Carolina

نقل قول نوشته اصلی توسط torkanturk نمایش پست ها
    اسپیرینگ معمولا ژانویه شروع میشه کلاسا چطور اسفند؟
    قرمز باشی
    منظورم سال قبلشه دوست عزیز
    به نجربه توو شهریور و اسفند خیلی بهتر جواب میدن..
    موفق باشی

Junior Member

سلام دوستان میشه لطفا راهنماییم کنید
    من جواب بورسیه و آفرم آمده و استادم بهم ایمیل زد و پرسید که می خوای اکسپت کنی یا نه و اگه آره به من یه زمانی تقریبی بگو که کی میرسی که من باشم. این استاد خیلی پیگیرر کارای من بود و در حقیقت خیلی مشتاق بود و من هم تا الان خیلی خودمو مشتاق نشون دادم برای پروژش اما حقیقتا الان اگر نتایج اراسموس موندوس که برای ایران است بیاد حتما اونو انتخاب میکنم. حالا موندم جواب ایمیل این استادو چی بدم میشه لطفا راهنماییم کنید گیج شدم
    به نظر شما بهش بگم اگه اراسموس قبول شم اونو میرم و معلوم نیست تا 10 روزز آینده؟؟ یا نامه بورسیه رو اکسپت کنم و کاراشو بکنم اگه خواستم برم اراسموس همون موقع بگک من نمی تونم بیام چون اینجا Full Fund ؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط anita67 نمایش پست ها
    من جواب بورسیه و آفرم آمده و استادم بهم ایمیل زد و پرسید که می خوای اکسپت کنی یا نه و اگه آره به من یه زمانی تقریبی بگو که کی میرسی که من باشم. این استاد خیلی پیگیرر کارای من بود و در حقیقت خیلی مشتاق بود و من هم تا الان خیلی خودمو مشتاق نشون دادم برای پروژش اما حقیقتا الان اگر نتایج اراسموس موندوس که برای ایران است بیاد حتما اونو انتخاب میکنم. حالا موندم جواب ایمیل این استادو چی بدم میشه لطفا راهنماییم کنید گیج شدم
    به نظر شما بهش بگم اگه اراسموس قبول شم اونو میرم و معلوم نیست تا 10 روزز آینده؟؟ یا نامه بورسیه رو اکسپت کنم و کاراشو بکنم اگه خواستم برم اراسموس همون موقع بگک من نمی تونم بیام چون اینجا Full Fund ؟
    ممنون
    حقیقتو بگو. استادهای اونجا اصلا طوری که ما فکر میکنیم نیستن. بهشون بگو که منتظر جواب اراسموس هستید و اونها هم میدونن که روند کار همینه که دانشجو حق انتخاب داره. ازش فرصت بخواه و اون هم مطمئن باشید با خوشحالی بهت فرصت میده و در نهایتم اگه پیشنهادشو رد کنی، نه تنها ناراحت نمیشه بلکه به خاطر اینکه بهش قول الکی ندادی تشکر هم میکنه. من خودم تا آخرین روز ممکن ازشون فرصت خواستم و بعد هم رد کردم و اونها هم خیلی محترمانه برخورد کردن. به این فک کن که اگه آفر اون رو اکسپت کنی و بعدا نری، استاد اون فاندی که قرار بوده بده و دانشجو بگیره ر از دست میده. یعنی با بخشی از حیثیت کاریش بازی شده. این موضوع شاید تا سالها واست عذاب وجدان بیاره
    اگر با تبعیض جنسیتی زیاد آشنا نیستید، مستند (2011) Miss Representation را ببینید تا با شدت این نوع تبعیض در آمریکا بیشتر آشنا شوید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer & Software Engineering at University of Waterloo

نقل قول نوشته اصلی توسط anita67 نمایش پست ها
    ممنون
    دوست عزیز من تو شرایط مشابه بودم و می دونم که سخته! اینکه خب آدم با استادش صادق نباشه، واقعاً رفتار بدی واسه اونها محسوب می شه. اما مسئله ای که واسه خودم خیلی مهم بود این بود که آدم یه جور بهانه قابل قبول و منطقی بیاره که اعتبار ایرانی ها خراب نشه و یه جوری نشه که اون استاد دیگه دانشجوی ایرانی نخواد بگیره!

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط lionelmessi نمایش پست ها
    سلام دوستان، الان براي تماس با استادا واسه ژانويه زوده؟‌چرا هيچ استادي جواب نميده؟؟؟
    دوست عزیز ایمیل زدن به اساتید، پروسه ایه که باید از لحظه ای که تصمیم می گیری واسه اپلای، تا روزی که پات به اونجا می رسه، مرتب پیگیری کنی و انجامش بدی!! ایمیل خوب زدن، خیلی مهمه! باید بری زمینه های کاری استادی که می خوای ایمیل بزنی رو خوب مطالعه کنی و تو ایمیلت نشون بدی که به درد کار اون استاد می خوری. مهم ترین نکته این که هیچ وقت نا امید و خسته نشو. واسه یه پذیرش و فاند خوب باید کم کم 200 تا ایمیل بزنی!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ffshahani نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ایا هر استادی تو ایمیلش گفت رزومت خوبه اپلای کن باید انحام بدی ؟
    چون هزیته ها بالاست واسه اپلای کردن!
    البته منظورم برای دانشگاه های استرلیا و کاناداس

یه سوال دیگه هم این که این حرف درسته که اساتید کانادا سرشون شلوغتر از استرالیا س؟؟
    یکی از دوستان گفته بود چون توجه بیشتری روی دانشگاه های کاناداس اخه!!

ممنووووونم
    بعضی از اساتید، منتظر می مونن تا طرف اپلای کنه و ببینن جدی هستن و بعد بهش جواب قطعی می دن. نمی شه جواب مشخصی به سوال اول شما داد. خودت باید با توجه به شرایط ارزیابی کنی. در مورد جواب سوال دومت باید بگم که همه ی استادها سرشون شلوغه و تو بازه های اپلای ممکنه روزانه بیش از 50 تا ایمیل یا حتی بیشتر واسشون بیاد که خب جواب دادن به همه شون خیلی سخته. ایمیل خوب زدن، Subject خوب داشتن و محتوای خوب داشتن، خیلی مهمه.

سلام بچه ها
    من چند روز پیش همزمان به 2 تا از استادهای یه دانشگاه که البته یکیش مکانیک و یکی دیگش کنترل و اتوماسیون بود ایمیل زدم.رشته تحصیلی من نرم افزار کامپیوتر بوده اما مکاترونیک کار کردم و توی زمینه هر 2 استاد هم تونستم مقاله بدم.با استاد کنترل که پروژش طراحی کنترلرهای یه کشتی غول پیکر هست ایمیل های زیادی فرستادیم توی این چند روز و گفت فاند عالی می ده بهم.گفت حتی هزینه خوابگاه و هزینه نهار و شام هم به عهده اون.گفت هر چه سریعتر دوست داره بیام و گفت قبل از ادمیشن دانشگاه درخواست ویزای ریسرچری می ده و برام می فرسته.حتی هزینه بلیت هواپیما رو هم قبول کرد.علاوه بر اون هر ماه 1000 دلار حقوق می ده.
    امروز استاد مکانیکه که 2 بار ایمیل به هم دادیم و پروژش ساخت ربات انسان نما هست ایمیل داد و گفت رزومت بسیار قوی هست و من خیلی دوست دارم باهات کار کنم.پروژه های دیگش هم ساخت ربات زیردریایی هست.گفت از لحاظ مالی ساپورتت می کنم و هر جور کمکی بخوام کمکم می کنه.
    من زمینه کار استاد مکانیکه رو بیشتر دوست دارم.همینطور فول پروفسور هست اما اولیه اسوشیتد پروفسور هست.اما فکر می کنم الان که با استاد اولیه این همه توافق کردیم کار زشتی باشه که بخوام بپیچونمش.کسی راه حلی به نظرش می رسه؟
    در ضمن اگه رزومه من رو کسی می خواد بدونه:
    معدل کارشناسی: 17:30.
    10 مقاله ژورنالی (4 تاش اسم اول)
    تافل:94
    رتبه اول دانشگاه
    3 سال سابقه کار مرتبط پاره وقت زمان دانشجویی
    3 ریکام قوی

Member Renegade آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

نقل قول نوشته اصلی توسط aminjoon نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    من چند روز پیش همزمان به 2 تا از استادهای یه دانشگاه که البته یکیش مکانیک و یکی دیگش کنترل و اتوماسیون بود ایمیل زدم.رشته تحصیلی من نرم افزار کامپیوتر بوده اما مکاترونیک کار کردم و توی زمینه هر 2 استاد هم تونستم مقاله بدم.با استاد کنترل که پروژش طراحی کنترلرهای یه کشتی غول پیکر هست ایمیل های زیادی فرستادیم توی این چند روز و گفت فاند عالی می ده بهم.گفت حتی هزینه خوابگاه و هزینه نهار و شام هم به عهده اون.گفت هر چه سریعتر دوست داره بیام و گفت قبل از ادمیشن دانشگاه درخواست ویزای ریسرچری می ده و برام می فرسته.حتی هزینه بلیت هواپیما رو هم قبول کرد.علاوه بر اون هر ماه 1000 دلار حقوق می ده.
    امروز استاد مکانیکه که 2 بار ایمیل به هم دادیم و پروژش ساخت ربات انسان نما هست ایمیل داد و گفت رزومت بسیار قوی هست و من خیلی دوست دارم باهات کار کنم.پروژه های دیگش هم ساخت ربات زیردریایی هست.گفت از لحاظ مالی ساپورتت می کنم و هر جور کمکی بخوام کمکم می کنه.
    من زمینه کار استاد مکانیکه رو بیشتر دوست دارم.همینطور فول پروفسور هست اما اولیه اسوشیتد پروفسور هست.اما فکر می کنم الان که با استاد اولیه این همه توافق کردیم کار زشتی باشه که بخوام بپیچونمش.کسی راه حلی به نظرش می رسه؟
    رتبه اول دانشگاه
    3 ریکام قوی
    اول این که طرف فول پروفسور هست و اون یکی نیست نمی تونه نتیجه گیری در مورد قوی بودن افراد کرد.
    دوم این که در این شرایط 70% علاقه شما به زمینه کاری اهمیت داره و 30% بازار کار آینده اون رشته. در مورد این که اگه به استاد بگید که یه جای دیگه می خواید برید مشکلی نیست، شما به عنوان کسی که می خواید با استاد کار کنید باید همون قدر احساس خوبی داشته باشید که استاد هم داره، پس این حق شماست که بین چندتا گزینه اونی که دوست دارید و انتخاب کنید، نگران این قسمتش نباشید

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط aminjoon نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    رتبه اول دانشگاه
    3 ریکام قوی
    دوست عزیز، اگه دومی که رباتیک کار هست را نخواستی قبول کنی به من یک پیام بده شاید من را بگیره