صفحه 211 از 589 نخستنخست ... 111161201202203204205206207208209210211212213214215216217218219220221261311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,101 تا 2,110 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Junior Member Waiter آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Machine System Automation Engineering, University of Tehran

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

درود بر دوستان
    یه سوال
    میگم چطور میشه ایمیل دانشجوهای ارشد یا دکتری دانشگاه ها رو پیدا کرد.؟ چون معمولاً اسمشون توی Lab هست اما ایمیلشون نیست.
    مرسی

Global Moderator

Simon آواتار ها

[QUOTE=Waiter;1159172]درود بر دوستان
    یه سوال
    میگم چطور میشه ایمیل دانشجوهای ارشد یا دکتری دانشگاه ها رو پیدا کرد.؟ چون معمولاً اسمشون توی Lab هست اما ایمیلشون نیست.
    مرسی

تو سايت خود استاد قسمت People . اگر اينجا نيست خودشون نخواستن باشه. بعضي هاشون دارن همه ي اطلاعات رو. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

سلام
    من میخوام برا دکترا اپلای کنم ولی هنوز استاد پیدا نکردم به نظرتون میتونم بدون پیدا کردن استاد مدارکمو برا گرفتن پذیرش بفرستم؟

Member Renegade آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

نقل قول نوشته اصلی توسط samanehmoshfeg نمایش پست ها
    سلام
    من میخوام برا دکترا اپلای کنم ولی هنوز استاد پیدا نکردم به نظرتون میتونم بدون پیدا کردن استاد مدارکمو برا گرفتن پذیرش بفرستم؟
    بستگی به دانشگاه داره، بعضی دانشگاه ها در زمانی که اپلیکیشن فرم و پر می کنید اسم استاد هم می خواد، بعضی ها نمی خواد. اما در کل اگر استاد خاصی مد نظرتون باشه خیلی می تونه کمک کننده باشه

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام
    برخي دانشگاه ها به صراحت عنوان مي كنند اگر استاد پيدا نكرديد اپلاي نكنيد. حتما سايت دانشگاه رو با دقت بخونيد تا پولتون هدر نشه. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Olympia آواتار ها

سلام
    همونطور که دوستان گفتن بهترین مرجع وبسایت دانشگاه مورد نظر هست. البته تا حدودی هم به رشته بستگی داره مثلا برای بعضی از رشته ای علوم انسانی در برخی دانشگاهها ( هر چند عمومیت نداره) کمیته پذیرش تصمیم گیرنده است. علاوه بر مطالعه وب سایت می تونید ایمیل بزنید و از خودشون هم بپرسین.

Senior Member don_omid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - University of South Carolina

نقل قول نوشته اصلی توسط Waiter نمایش پست ها
    درود بر دوستان
    یه سوال
    مرسی
    سلام دوست عزیز
    میتونی به منشی دانشکده میل بزنی و بگی که با فلان دانشجوی دکترا واسه کارهای پژوهشیم کار دارم..بعد اونها ایمیلتو فوروارد میکنن واسه اون طرف و من خودم توو 99% موارد جواب میگرفتم و خود دانشجو بهم میل میزد که کاری داشتی؟
    موفق باشی

سلام
    کشور مورد نظر کجاست چون خیلی فرق داره.
    بدون استاد از آمریکا میشه راحت پذیرش گرفت ولی فاند احتمالش کمه.
    در مورد کانادا بدون استاد احتمال پذیرش هم کمه مگر رزومه شما خوب باشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Groningen

سلام لطفا دوستانی که در مورد المان تخصص دارن کمکم کنن.
    میخواستم بدونم ایا این ایمیل زدن به اساتید و جواب گرفتن از استادا برای مقطع فوق برای دانشگاه های المان هم شرط اپلای هست؟ من برای امریکا که اپلای میکردم دنبال استاد بودم ولی نمیدونم برای المان هم باید استاد پیدا کنی یا نه... البته از یکی از دانشجوهاشون پرسیدم گفت بعید میدونم استادی وقت داشته باشه بخواد جواب ایمیل بده و با ایمیل دانشجو برداره... حالا چه کنم؟من برای فاند نمیخوام ابمیل بزنم چون هزینه اش رو تا حدی میتونم بپردازم ولی میخوام پذیرش بگیرم ...

بچه ها جون نظرتون در مورد این ایمیل چیه؟ Iam *** and I am going to apply for pursing my academic studies. I am graduated with M.Sc. in ***** at the Psychology Department *** University of Iran.
    Since 2005, I’ve worked as a consultant in ministry of education of Iran.
    I had a chance to read your articles. I really enjoyed them and they gave me many ideas for my future research. I'm very interested in your researches field and eager to continue my studies in this area. If it will be possible, I wish to join your research group as a master or doctorate student. I would be very grateful if you would kindly consider my attached CV and let me know if I may have the opportunity to contribute to your research projects and continue my studies under your supervision.
    Sincerely