صفحه 212 از 589 نخستنخست ... 112162202203204205206207208209210211212213214215216217218219220221222262312 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,111 تا 2,120 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

سلام دوستان.یه سوال داشتم..من از یه دانشگاه واسه پاییز 2013 پذیرش گرفتم ولی بدون پیدا کردن استاد...میخوام بدونم الان میتونم به استادا ایمیل بزنم و "بگم من پذیرش گرفتم و دارم میام ایا میتونین منو توی گروهتون جا بدین؟"
    بد نیست؟؟؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط golmangoli نمایش پست ها
    سلام دوستان.یه سوال داشتم..من از یه دانشگاه واسه پاییز 2013 پذیرش گرفتم ولی بدون پیدا کردن استاد...میخوام بدونم الان میتونم به استادا ایمیل بزنم و "بگم من پذیرش گرفتم و دارم میام ایا میتونین منو توی گروهتون جا بدین؟"
    بد نیست؟؟؟
    به هیچ عنوان بد نیست، حتما ایمیل بزنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    به هیچ عنوان بد نیست، حتما ایمیل بزنید.
    مرسی.شما هیچ ایده ای واسه اینکه عنوان میل رو چی بنویسم دارین؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط golmangoli نمایش پست ها
    مرسی.شما هیچ ایده ای واسه اینکه عنوان میل رو چی بنویسم دارین؟

Subject: Admitted Student Interested in XXXXXX

تو قسمت XXXX زمینه تحقیقاتی اون استادی رو که دارید بهش میل میزنید و علاقه مند هستید بنویسید.
    جواب هم ندادن چند بار ایمیل رو فوروارد کنید. در نهایت میتونید به مدیر گروه دپارتمان هم ایمیل بزنید و باهاش مشورت کنید. اون در جریان هست که چه اساتیدی ممکنه دنبال دانشچو باشن.

Member hazy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - University of Helsinki

سلام دوستان. حدود یک هفته پیش ایمیلی از یکی از استاد های دانشگاهی که در کانادا اپلای کرده بودم دریافت کردم که گفته بود از اپلیکیشن من خوشش اومده و اینکه آیا دوس دارم توی آزمایشگاهش کار کنم یا نه، که من هم جواب دادم دوس دارم و این یکی از موضوع ها مورد علاقه من برای تحقیق هستش. که بلافاصله هم ایشون جواب دادن که خیلی خوبه و من اسمتو به گروه میدم که میخوام بات کار کنم، هم چنین به من گفتن که اگه دوس داری با افراد آزمایشگاشون ارتباط برقرار کنم.
    بعد از گذشت ۵ روز و اینکه خبر دیگه ای ازین استاد و این دانشگاه نگرفتم، به استاد میل زدم و پرسیدم که آیا دانشگاه به من پذیرش میده؟ و اینکه آیا فاند هم به من تعلق میگیره؟ و توی ایمیل ذکر کردم که من چندتا آفر دارم و باید سریعتر جواب بدم به اونها.
    حالا این استاد دیگه جواب منو نداده... آیا من کار بدی کردم که گفتم باید سریع تصمیم بگیرم و از چندجا پذیرش دارم؟ چه ایمیل جدیدی میتونم به این استاد بزنم؟ آیا ممکنه به خاطر این ایمیل من از پذیرش من صرف نظر کنه و اینکه به نظرتون چند روز باید صبر کنم تا ایمیل جدید بدم به ایشون؟
    - You can't quit until you try -

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hazy نمایش پست ها
    سلام دوستان. حدود یک هفته پیش ایمیلی از یکی از استاد های دانشگاهی که در کانادا اپلای کرده بودم دریافت کردم که گفته بود از اپلیکیشن من خوشش اومده و اینکه آیا دوس دارم توی آزمایشگاهش کار کنم یا نه، که من هم جواب دادم دوس دارم و این یکی از موضوع ها مورد علاقه من برای تحقیق هستش. که بلافاصله هم ایشون جواب دادن که خیلی خوبه و من اسمتو به گروه میدم که میخوام بات کار کنم، هم چنین به من گفتن که اگه دوس داری با افراد آزمایشگاشون ارتباط برقرار کنم.
    بعد از گذشت ۵ روز و اینکه خبر دیگه ای ازین استاد و این دانشگاه نگرفتم، به استاد میل زدم و پرسیدم که آیا دانشگاه به من پذیرش میده؟ و اینکه آیا فاند هم به من تعلق میگیره؟ و توی ایمیل ذکر کردم که من چندتا آفر دارم و باید سریعتر جواب بدم به اونها.
    حالا این استاد دیگه جواب منو نداده... آیا من کار بدی کردم که گفتم باید سریع تصمیم بگیرم و از چندجا پذیرش دارم؟ چه ایمیل جدیدی میتونم به این استاد بزنم؟ آیا ممکنه به خاطر این ایمیل من از پذیرش من صرف نظر کنه و اینکه به نظرتون چند روز باید صبر کنم تا ایمیل جدید بدم به ایشون؟
    کار اشتباهی نکردید. پروسه پذیرش حتی اگر استادی صد در صد بخوادتون کمی زبان بره و یکسری روند اداری هست که از دست استاد خارجه. بنابراین شما باید بهشون حق بدید. چند روز دیگه مجددا ایمیل بزنید. تو ایمیل هاتون به جای استفاده از عباراتی مثل "باید خیلی سریع تصمیم بگیرم" میتونید بگید:

I really appreciate it if you can let me know about the earliest possible date in which I would be informed of the application decision. Is there anything I can do to accelerate this process
    یا همچین چیزایی. البته این نظر منه. حالا دوستان دیگه هم نظراشونو بگن شاید بهتر بتونن کمکتون کنن.

Member
    رشته و دانشگاه
    Water Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط baharsama نمایش پست ها
    کار اشتباهی نکردید. پروسه پذیرش حتی اگر استادی صد در صد بخوادتون کمی زبان بره و یکسری روند اداری هست که از دست استاد خارجه. بنابراین شما باید بهشون حق بدید. چند روز دیگه مجددا ایمیل بزنید. تو ایمیل هاتون به جای استفاده از عباراتی مثل "باید خیلی سریع تصمیم بگیرم" میتونید بگید:

I really appreciate it if you can let me know about the earliest possible date in which I would be informed of the application decision. Is there anything I can do to accelerate this process
    یا همچین چیزایی. البته این نظر منه. حالا دوستان دیگه هم نظراشونو بگن شاید بهتر بتونن کمکتون کنن.
    ,I would really appreciate it if you would let me know the application decision as early as possible, Besides, anything I can do to accelerate the process

Member lionelmessi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chem Eng

با سلام، آقا براي اساتيد خارج اگر با ايميل گوگل ميل بزنيم يا با ايميل دانشگاه خيلي فرق بينشون هست؟ يعني در اون صورت جواب ميل رو ميدن؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط lionelmessi نمایش پست ها
    با سلام، آقا براي اساتيد خارج اگر با ايميل گوگل ميل بزنيم يا با ايميل دانشگاه خيلي فرق بينشون هست؟ يعني در اون صورت جواب ميل رو ميدن؟؟؟
    مشکلی نیست. جواب میدن.
    پاسخهای دیگران به سوالات ما از روی لطف است نه وظیفه، پس با تشکر کردن پاسخگوی لطف دیگران باشیم

Member

سلام دوستان. (مدیر محترم تاپیک, ببخشید, اما من واقعا جائی برای پرسیدن سوالم پیدا نکردم. )
    من در عرض یک ماه, از یه دانشگاهی دو بار پرسیدم که جوابم پس چی شد؟!؟؟
    بار اول منشی گروه گفت رو میز دکتر فلانیه (خودم فک میکنم تو کمیته پذیرشن ایشون)
    بار دوم که بعد از یک ماه بود, ایشون (منشی) در جوابم فقط گفت: تو فاند داری واسه دکتری خوندن؟ (منظورشون پول خودم بود.)
    منم گفتم: آره, این Bank Statement منه.... دیگه جواب نداد.!!
    فرداش گفتم خوب پس چی شد جواب اپلای من؟؟
    سریع ایمیل زد که هنوووز رو میز همون دکتر فلانیه!!! و بعد گفت: پس می گی که پول خودتو داری که دکتری بخونی؟؟
    منم نوشتم: آره, اما این پول دو سومش قرض از خانوادمه و اگه بتونم یه فاند حتی پارشل هم بگیرم, خیلی خوب میشه و من مدیون اونا نمیشم...
    ایمیل زد که ببخشید این همه ازت سوال جواب کردم که پول داری یا نداری و از این جور حرفا, و بعد گفت من پروندتو واسه چند تا استاد فرستادم اما نگفتم بهشون هنوز که خودت پول داری! حالا خودت برو ببینم از بینشون کسی رو پیدا میکنی که بهت RA بده و خبرشو بهم بده!
    خلاصه من کسی را نیافتم (جواب ایمیلام داده نشد).
    حالا به نظر شما, اینا می خوان به من پذیرش بدن و فقط سر فاندش موندن یا اینکه نه! منظورم اینه دوشنبه به منشیه بگم کسی یافت نشد و دیگه BS مو نشون بده به کمیته یا نه؟؟؟ بعد از BS نشون دادن میتونم همچنان دنبال فاند از استادا باشم (تا قبل شروع ترم)؟؟؟
    و یه چیز مهمتر اینکه, ممکنه من BS رو نشونشون بدم ولی اونا حتی بدون فاند هم بهم پذیرش ندن؟؟!!!
    (من خودم میگم اگه فاند هم نیست, فعلا پذیرش رو کاش بدن بهم و این دانشگاه از دستم نره...)
    اما اگه شما بودید در این شرایط, نظرتون چی بود و چکار میکردید؟؟؟
    مرسی.