صفحه 216 از 589 نخستنخست ... 116166206207208209210211212213214215216217218219220221222223224225226266316 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,151 تا 2,160 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Senior Member don_omid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - University of South Carolina

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط Solaris111 نمایش پست ها
    من از یه دانشگاهی در امریکا پذیرش گرفتم منتهی دنبال استادم برای فاند. به یکی از اساتید ایمیل فرستادم و گفتم که با توجه به زمینه تحقیقاتی مشترکش با من، آیا پوزیشن خالی داره و من میتونم دانشجوش باشم. البته حرفی مستقیما از فاند نزدم. ( قبلش به چند تا از استادای دیگه دپارتمان که ایمیل فرستاده بودم که بهم گفتن پوزیشن ندارن) حالا این یکی استاد( که اتفاقا استاد قدری هم هست و میدونم منابع فاند خوبی داره) این جوابو بهم داده:
    Thank you for the email and choosing our university. I am looking forward to meeting you in the fall.
    به نظر شما این جواب چقدر میتونه برای فاند گرفتن امیدوار کننده باشه؟ الان صحبت از فاند بکنم؟ و اگه آره چجوری؟
    اکیدا بهتون توصیه میکنم باهاش تماس تلفنی داشته باشین... با چند دقیقه صحبت کردن راحت میتونین همه چی دستگیرتون شه.. سعی کنین تماستونو باهاش حتما حفظ کنین..با مطرح کردن این موضوع که واسه موضوع رو فلان چیز کار کنم یا نه؟
    موفق باشین

نقل قول نوشته اصلی توسط don_omid نمایش پست ها
    اکیدا بهتون توصیه میکنم باهاش تماس تلفنی داشته باشین... با چند دقیقه صحبت کردن راحت میتونین همه چی دستگیرتون شه.. سعی کنین تماستونو باهاش حتما حفظ کنین..با مطرح کردن این موضوع که واسه موضوع رو فلان چیز کار کنم یا نه؟
    موفق باشین
    خیلی ممنون دوست عزیز.
    دوستان دیگه احیانا نظری ندارن؟
    پاسخهای دیگران به سوالات ما از روی لطف است نه وظیفه، پس با تشکر کردن پاسخگوی لطف دیگران باشیم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhakimi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من این نامه رو میخوام برای یه استاد ارسال کنم. به نظرتون خوبه متنش؟

Dear ...
    I have master of science in IT management and want to continue my education in Phd degree of Information System Engineering. I've made a quick review on your profile and found it quite interesting as one of your research interests is "Requirement Engineering". The focus of my recent studies is identical to your work as I focused on requirements of SMEs in selecting their software solutions. The result of my research is abstracted into a research paper which I'd presented it in 2nd International Conference on Management of Technology - Iran (2012).

It's 5 years that I'm working on ERP field in large companies like Unilever and one of my main specialties is in field of "Software Requirement Specification" in ERP implementation.

I worked on another research in 2010 with the focus on Network Intrusion Detection by means of fuzzy data mining. The result of that research presented as a research paper in Iran Data Mining Conference (IDMC 2010).

I'm official reviewer of "European Journal of Operational Research (EJOR)" by Elsevier since 2012.

I'm also author of a book entitled "MIS: What Organizations Need to Be Succeed". You can find more information about the book in the link below on Amazon:

http://www.amazon.ca/Management-Info.../dp/3843375003

I've get my TOEFL (iBT) score on April, 2013 with overall score of 97 and sub-scores of R22/L27/S23/W25.

I'm really interested to work with you in my Phd and I need to know if you accepting new Phd research student. It also would be nice if you provide me with some information about the chance of getting financial aids and funds (if any) for me. You can find my Resume attached to this mail.

Thanks for taking a moment to read this. Please do not hesitate to contact me for further information. I'm looking forward to hearing from you.
    دوست عزیز متنش خیلیییی طولانیه.. قطعا رغبتی به خوندن نمیکنه استاد... خیلی از مطالبی که گفتیو میشه خیلییی خلاصه تر بیان کرد و یا حتی توو رزومه اورد.. یا اینکه به صورت فهرست وار بیاری که خلاصه شه متنت...من به شدت میگم که یه نقطه ضعفه این طولانی بودن متنت..هرچند با چیزایی که نوشتی رزومت خوبه..
    موفق باشی
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    من برات خلاصه کردم وقتی رزومه و پروپوزالت را ببینه خودش میفهمه همه چیز را پس دوباره لازم نیست در ایمیل بگی

Dear
    I have Master of Science in IT management and want to carry my Phd study in Information System Engineering. I've made a quick review on your profile and found it quite interesting. The focus of my recent studies is identical to your work as I focused on requirements of SMEs in selecting their software solutions.
    I'm really interested to work with you in my Ph.D. and I need to know if you accepting new Ph.D. research student. Would you please study my P.R and C.V and advise me?

I'm looking forward to hearing from you.
    Best Regards,
    ,,,,,,,,,,,,,,

ممنون از شما دوستان خوبم.
    به نظرتون این بهتره؟ یا باید خلاصه ترش کنم؟

Dear professor,
    I'm willing to pursue my Ph.D in ......... Here is a brief information about me:
    M.Sc degree in IT management
    B.Sc degree in Industrial Engineering
    official reviewer of "European Journal of Operational Research (EJOR)" by Elsevier
    Author of MIS book in international market. Link & more info: http://www.amazon.ca/Management-Info.../dp/3843375003
    A MADM model for ERP selection based on Promethee, IRAMOT 2012
    5 years of intense work experience in large companies like Unilever
    Holder of TOEFL iBT with overall score of 97 and sub-scores of R22/L27/S23/W25 (April, 2013)

I'm really interested to work with you in my Ph.D and I need to know if you accepting new student. It would be perfect if you take a look into my C.V and P.R and advise me.

Thanks for taking a moment to read this. Please do not hesitate to contact me for further information. I'm looking forward to hearing from you

البته همه به صورت bullet خواهد بود در متن اصلی.

بازهم ممنون

ApplyAbroad Veteran

من از یه دانشگاهی در امریکا پذیرش گرفتم منتهی دنبال استادم برای فاند. به یکی از اساتید ایمیل فرستادم و گفتم که با توجه به زمینه تحقیقاتی مشترکش با من، آیا پوزیشن خالی داره و من میتونم دانشجوش باشم. البته حرفی مستقیما از فاند نزدم. ( قبلش به چند تا از استادای دیگه دپارتمان که ایمیل فرستاده بودم که بهم گفتن پوزیشن ندارن) حالا این یکی استاد( که اتفاقا استاد قدری هم هست و میدونم منابع فاند خوبی داره) این جوابو بهم داده:
    Thank you for the email and choosing our university. I am looking forward to meeting you in the fall.
    به نظر شما این جواب چقدر میتونه برای فاند گرفتن امیدوار کننده باشه؟ الان صحبت از فاند بکنم؟ و اگه آره چجوری؟
    من یه جایی در مورد سوال کردن دربازه فاند توضیح دادم، دقیقا یادم نیست کجا که شما رو ارجاع بدم، ولی یادتون باشه که پرسیدن در مورد احتمال داشتن فاند به هیچ عنوان بد نیست، شما در ازای هزینه ای که دریافت می کنید برای استاد تحقیق و یا وظیفه کمک استادی انجام میدید برای درسی که ایشون درس میدند. ایمیل بزنید و توضیح بدید که بدون فاند براتون سخته و بگید:

As you might know, supporting study costs in US is a difficult task for my family and me with these days Iran's economic situation, but I don't like this issue to cause a limitation for me to continue my study and following my dreams. So I wonder If I can know is there any funding available in your research group for me (both TA and RA) or is that any hope to receive any sort of that.
    Please let me know your opinion about this issue,

I appreciate you help and concerns.

Junior Member

پیش فرض سوال ساده

با سلام و عرض ادب.
    از سوال ساده ساده ام قبلا عذر می خواهم. با این وجود از راهنمایی های شما استفاده خواهم کرد.
    چه زمانی (از نظر ماه) بهترین زمان برای ارسال ایمیل به اساتید امریکا، به منظور ادامه تحصیل دکترا می باشد؟
    امیدوارم سوال در جای نامناسبی بیان نشده باشد

رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : سوال ساده

نقل قول نوشته اصلی توسط ravantik نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب.
    از سوال ساده ساده ام قبلا عذر می خواهم. با این وجود از راهنمایی های شما استفاده خواهم کرد.
    چه زمانی (از نظر ماه) بهترین زمان برای ارسال ایمیل به اساتید امریکا، به منظور ادامه تحصیل دکترا می باشد؟
    امیدوارم سوال در جای نامناسبی بیان نشده باشد
    واسه چه ترمی میخای اپلای کنی دوست عزیز؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhakimi نمایش پست ها
    ممنون از شما دوستان خوبم.
    به نظرتون این بهتره؟ یا باید خلاصه ترش کنم؟

Dear professor,
    I'm willing to pursue my Ph.D in ......... Here is a brief information about me:
    M.Sc degree in IT management
    B.Sc degree in Industrial Engineering
    official reviewer of "European Journal of Operational Research (EJOR)" by Elsevier
    Author of MIS book in international market. Link & more info: http://www.amazon.ca/Management-Info.../dp/3843375003
    A MADM model for ERP selection based on Promethee, IRAMOT 2012
    5 years of intense work experience in large companies like Unilever
    Holder of TOEFL iBT with overall score of 97 and sub-scores of R22/L27/S23/W25 (April, 2013)

I'm really interested to work with you in my Ph.D and I need to know if you accepting new student. It would be perfect if you take a look into my C.V and P.R and advise me.

Thanks for taking a moment to read this. Please do not hesitate to contact me for further information. I'm looking forward to hearing from you

البته همه به صورت bullet خواهد بود در متن اصلی.

بازهم ممنون
    به نظر من خیلیی بهتر شده..هرچن میتونی مثلا جزئیات تافلو نگی یا تاریخشو.. و توو رزومت ذکر کنی
    موفق باشی

Global Moderator

Simon آواتار ها

استادها با دانشجوي كه رسيده دانشگاه ميتونن 1-2 جلسه آشنايي و همچنين در مورد موضوع مورد تحقيق بحث داشته باشند. اگر ديدند كه به كارشون مياد يا اين پتانسل رو داره بهش فاند هم بدن. اما اين بعد از رسيدن شما مشخص ميشه و 100 در صد هم نيست. لذا گزينه ي خوبيه اما از نظر من جنراله و ايشون در حال حاضر به هر كي در اون دانشگاه پذيرفته شه و همچين درخواستي بده ميگه خوشحال ميشم ببينمت و گپي بزنيم. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanics engineering

سلام. دمتون گرم خداییش اینجا رو ترکندین.
    اقا من می خوام Direct PhD اپلای کنم. نامه ی استاد رو اینطوری نوشتم. نمی دونم چه جوری و کجای نامه بنویسم Direct PhD می خوام.
    Dear Prof. ...
    I am senior B.Sc. student of Mechanical Engineering at Islamic Azad University, Mashhad, Iran with GPA of .../20. My main interests are HVAC with special emphasize on Refrigeration, air conditioning systems, and its control. In addition, I have shown my interest in this field by experienced enough by my father who is HVAC engineer, too. It is detailed in my C.V.
    I have visited your homepage in .... university found your research projects fascinating and really close to my interests and experiences; esp. HVAC (Air conditioning).
    I am planning to apply to graduate program at .... for Fall 2014 based on your assessment of my abilities. I would be really grateful if you could tell me whether I can join your group or not.
    I am looking forward your king reply.
    P.S. I have attached a brief resume of my work to this mail.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال ساده

با تشکر از پاسخگویی شما.
    فرمودید در چه زمانی و برای چه ترمی. عارضم که در نزدیکترین زمان ممکن به زمان حال ، یعنی اردیبشهت 1392 (می 2013). امیدوارم توضیح رندانه بنده جوابی داشته باشد