صفحه 217 از 589 نخستنخست ... 117167207208209210211212213214215216217218219220221222223224225226227267317 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,161 تا 2,170 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

پیش فرض پاسخ : سوال ساده

نقل قول نوشته اصلی توسط ravantik نمایش پست ها
    با تشکر از پاسخگویی شما.
    فرمودید در چه زمانی و برای چه ترمی. عارضم که در نزدیکترین زمان ممکن به زمان حال ، یعنی اردیبشهت 1392 (می 2013). امیدوارم توضیح رندانه بنده جوابی داشته باشد
    یعنی چی واسه اردیبهشت؟
    دوست من پذیرش واسهپاییز و زمستان و اول بهار و تابستان هستش..
    شما بعد یه مدت اواخر خرداد میتونی واسه ترم زمستان برا استادا ایمیل بزنی
    سربلند باشی

Senior Member don_omid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - University of South Carolina

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط Navid_92 نمایش پست ها
    سلام. دمتون گرم خداییش اینجا رو ترکندین.
    اقا من می خوام Direct PhD اپلای کنم. نامه ی استاد رو اینطوری نوشتم. نمی دونم چه جوری و کجای نامه بنویسم Direct PhD می خوام.
    Dear Prof. ...
    I am senior B.Sc. student of Mechanical Engineering at Islamic Azad University, Mashhad, Iran with GPA of .../20. My main interests are HVAC with special emphasize on Refrigeration, air conditioning systems, and its control. In addition, I have shown my interest in this field by experienced enough by my father who is HVAC engineer, too. It is detailed in my C.V.
    I have visited your homepage in .... university found your research projects fascinating and really close to my interests and experiences; esp. HVAC (Air conditioning).
    I am planning to apply to graduate program at .... for Fall 2014 based on your assessment of my abilities. I would be really grateful if you could tell me whether I can join your group or not.
    I am looking forward your king reply.
    P.S. I have attached a brief resume of my work to this mail.
    سلام دوست عزیز...
    اگه قصدت صد درصد Direct PhD میتونی بنویسی:
    I am planning to apply for PhD (Direct PhD) at ... for Fall 2014
    من خودمم همینجور مینوشتم توو نامه هام
    ضمن ایینکه اون آخر کار باید بنویسی kind reply نه king reply...:-) جواب شاهانه که نمیخای
    موفق باشی

Senior Member ahmadlove آواتار ها

سلام
    من میخوام فال امسال اپلای کنم برای پی اچ دی منتهی نمیدونم کی باید با استادا تماس بگیرم! اواخر جولای میخوام ایلتس رو دوباره امتحان بدم چون قبلی باطل شده و اوایل سپتامبر هم میخوام جی ار ای رو بدم. حالا یکی از دوستان باتجربه که امریکا درس میخونه توصیه کرد که تو تماس اول باید رزومت رو کامل کرده باشی و برای استاد بفرستی پس نیاز به نمرات زبانت داری. اینجوری من حداکثر میتونم اواسط سپتامبر شروع کنم برای تماس با استادا. میخواستم بدونم دیر نیست این زمان؟ اگر دیر میشه پس باید تاریخ جی ار ای رو بیارم جلوتر درسته؟
    ممنون
    انتخاب هدف. پیدا کردن راههای موجود. بررسی هرکدوم از راهها. انتخاب یک راه. و رسیدن به هدف.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadlove نمایش پست ها
    سلام
    من میخوام فال امسال اپلای کنم برای پی اچ دی منتهی نمیدونم کی باید با استادا تماس بگیرم! اواخر جولای میخوام ایلتس رو دوباره امتحان بدم چون قبلی باطل شده و اوایل سپتامبر هم میخوام جی ار ای رو بدم. حالا یکی از دوستان باتجربه که امریکا درس میخونه توصیه کرد که تو تماس اول باید رزومت رو کامل کرده باشی و برای استاد بفرستی پس نیاز به نمرات زبانت داری. اینجوری من حداکثر میتونم اواسط سپتامبر شروع کنم برای تماس با استادا. میخواستم بدونم دیر نیست این زمان؟ اگر دیر میشه پس باید تاریخ جی ار ای رو بیارم جلوتر درسته؟
    ممنون
    نه دوست من دیر نیست. همون سپتامبر بهترین زمانه.

Junior Member

نظر خواهی در مورد ایمیل به Advisor دانشگاه
    من می خوام برای fall 2014 اپلای کنم و نمره آیلتس دارم. می خوام از مشاور داانشگاه سوال کنم که شما در سایتتون نمره آیلتس نذاشتین می تونم از نمره معادل آن به جای تافل استفاده کنم. علاوه بر ون می خوام بپرسم آیا برای گرفتن فاند لازمه قبلش با استاداتون هماهنگ کنم. به نظرتون این ایمیل خوبه و یا جای اصلاح داره؟ ممنون
    Dear Dr Shen

I am Alireza Zangouie, a graduate in structural engineering from AmirKabir University of Technology in Iran. I have a definite plan to apply for The Florida International University in PhD degree, however I couldn't find minimum IELTS score for regular admission on the website. Can I represent Equivalent IELTS score instead of TOEFL in order to applying? Moreover,is it essential or recommended to have a contact with the faculty members and being accepted by one professor before starting admission procedures?
    I am looking forward your kind reply

Yours sincerely

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط arzedaily نمایش پست ها
    نظر خواهی در مورد ایمیل به Advisor دانشگاه
    من می خوام برای fall 2014 اپلای کنم و نمره آیلتس دارم. می خوام از مشاور داانشگاه سوال کنم که شما در سایتتون نمره آیلتس نذاشتین می تونم از نمره معادل آن به جای تافل استفاده کنم. علاوه بر ون می خوام بپرسم آیا برای گرفتن فاند لازمه قبلش با استاداتون هماهنگ کنم. به نظرتون این ایمیل خوبه و یا جای اصلاح داره؟ ممنون
    Dear Dr Shen

I am Alireza Zangouie, a graduate in structural engineering from AmirKabir University of Technology in Iran. I have a definite plan to apply for The Florida International University in PhD degree, however I couldn't find minimum IELTS score for regular admission on the website. Can I represent Equivalent IELTS score instead of TOEFL in order to applying? Moreover,is it essential or recommended to have a contact with the faculty members and being accepted by one professor before starting admission procedures?
    I am looking forward your kind reply

Yours sincerely
    لازم نیست اینقدر توضیح اضافه بدید، خیلی ساده سوالتون رو بپرسید و مطمئن باشید اونها ترجیح میدن سوال شما رو خیلی راحت و دقیق ببینند به جای اینکه بین جمله های طولانی و غیرضروری قرار داده بشه:

Dear ...

I'm a perspective PhD student and I have two questions about your program at **** University :

1. Do you accept IELTS scores as alternative for TOEFL?
    2. Do you recommend contacting faculty members before submitting the application?

...

Junior Member

سلام می خوام تو جواب یه استاد بنویسم که این دو تا راه که تو ایمیل قبلی زده تفاوتی تو شانس پذیرش و گرفتن فاند ایجاد می کنه یا نه. خودم این ایمیل به نظرم رسید. از دوستان خواهش می کنم یه تصحیحی بفرمایند ممنون
    Thank you for your quick reply, however, is there any potential difference to receive funding from the university or the department?

Member
    رشته و دانشگاه
    Water Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط arzedaily نمایش پست ها
    سلام می خوام تو جواب یه استاد بنویسم که این دو تا راه که تو ایمیل قبلی زده تفاوتی تو شانس پذیرش و گرفتن فاند ایجاد می کنه یا نه. خودم این ایمیل به نظرم رسید. از دوستان خواهش می کنم یه تصحیحی بفرمایند ممنون
    Thank you for your quick reply, however, is there any potential difference to receive funding from the university or the department?
    ?Thank you for your consideration. Regarding funding (Assistantship), is there any difference in accepting it from the university or the department

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Doctor of Philosophy in Business, Massey University, New Zealand

با سلام
    دوستان، من پستهای قبلی رو تا جایی که فرصت داشتم خوندم اما وجدانا نمیشه از صفحه اول شروع کرد تا آخر خوند
    با وجود اینکه حتما بوده اند کسانی که این سوال رو پرسیدند، از اونجا که من در چند صفحه گذشته جواب قطعی پیدا نکردم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید:
    بالاخره برای ارسال ایمیل به استادا چه زمانی مناسبه؟ برای تمامی ترمها راهنمایی کنید لطفا. چه ترم تابستان چه زمستان.
    ممنون میشم

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Kousar نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان، من پستهای قبلی رو تا جایی که فرصت داشتم خوندم اما وجدانا نمیشه از صفحه اول شروع کرد تا آخر خوند
    با وجود اینکه حتما بوده اند کسانی که این سوال رو پرسیدند، از اونجا که من در چند صفحه گذشته جواب قطعی پیدا نکردم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید:
    بالاخره برای ارسال ایمیل به استادا چه زمانی مناسبه؟ برای تمامی ترمها راهنمایی کنید لطفا. چه ترم تابستان چه زمستان.
    ممنون میشم
    سلام دوست عزیز
    برای هر ترمی که میخاید اقدام بکنید ، ددلاینش را از سایت دانشگاه دربیارید ؛ بعد بهترین زمان ایمیل زدن به اساتید 5-6 ماه قبل از ددلاین است.
    البته توجه کنید که ایمیل تان را روزهای شنبه و یکشنبه نزنید ، چون تعطیل هستند و ایمیل تان انباشته میشه.
    موقع ایمیل زدن تفاوت زمانی را هم در نظر بگیرید.
    موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both