صفحه 219 از 589 نخستنخست ... 119169209210211212213214215216217218219220221222223224225226227228229269319 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,181 تا 2,190 , از مجموع 5888

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Doctor of Philosophy in Business, Massey University, New Zealand

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

سلام دوستان
    ببخشید ی سوال
    در مورد دانشگاه های استرالیا که موقع apply کردن باید برای بورسیه فرم scholarship پر کرده و ثبت کنیم، ضرورت داره که حتما فقط به professor یا associate professor ایمیل بزنیم؟
    یعنی lecturer ها نمی تونن فاند بدن؟
    مرسی

Junior Member

سلام دوستان
    من ترم پیش از یه استاد آفر داشتم ولی متاسفانه نتونستم به موقع ویزا بگیرم، به استاد ایمیل زدم و گفت شما را برای ترم بعد با دیگر کاندیدها مقایسه می کنم و ممکنه بهتون آفر بدم یا نه. الان میخوام بهش ایمیل بزنم. یه ایمیل آماده کردم نظرتون رو میخواستم. میخوام حتمن آفر بگیرم. گرنتش خیلی خوب بود. مرسی

Hi professor ...

n the last email, you mentioned that you are working for selecting
    candidates. I wonder if you could let me know weather or not you have
    selected candidates for fall semester. I have one offer from another
    university but I am still very interested in your research areas and I
    am doing my best to join your valuable research group and start my
    Ph.D. with uyour supervision.

Looking forward to your reply.

Best regards.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام به همگی
    چقدر خلوت شده اینجا، جواب سوال آخرمو نگرفتم
    یه سوال دیگه پیش اومده
    خواهش می کنم راهنمایی کنید
    دوستان من همزمان از 3 تا استاد اوکی گرفتم باهاشون کار کنم!
    یکیشون که گفت برای 2015 میتونه، اما دو تای دیگه زودتر می تونند
    سوالم اینجاست که آیا کار درستی هست با توجه به اینکه هنوز هیچ کدام قطعی نیستند و دانشگاه باید نظر آخرو بده، با هردوشون در ارتباط باشم تا نهایتا یکیشون جور بشه؟؟؟
    یا فعلا اون استاد که ددلاینش جلوتره انتخاب کنم؟؟؟
    مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mrjamal62 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ترم پیش از یه استاد آفر داشتم ولی متاسفانه نتونستم به موقع ویزا بگیرم، به استاد ایمیل زدم و گفت شما را برای ترم بعد با دیگر کاندیدها مقایسه می کنم و ممکنه بهتون آفر بدم یا نه. الان میخوام بهش ایمیل بزنم. یه ایمیل آماده کردم نظرتون رو میخواستم. میخوام حتمن آفر بگیرم. گرنتش خیلی خوب بود. مرسی

Dear Professor....
    in your last email, you mentioned that you're busy selecting
    the new potential candidates. I'm wondering if I could be within the selected ones for the fall semester. I have an offer from another
    university but I am still very interested in your research areas and I
    am doing my best to join your valuable research group and start my
    Ph.D. under your supervision.

Looking forward to hearing from you.

Best regards.
    سلام دوست عزیز
    من متن شمارو خوندم و در حد اطلاعاتم یه تغییراتی دادم
    امیدوارم مفید باشه

Senior Member aida8404 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Kousar نمایش پست ها
    سلام به همگی
    چقدر خلوت شده اینجا، جواب سوال آخرمو نگرفتم
    یه سوال دیگه پیش اومده
    خواهش می کنم راهنمایی کنید
    دوستان من همزمان از 3 تا استاد اوکی گرفتم باهاشون کار کنم!
    یکیشون که گفت برای 2015 میتونه، اما دو تای دیگه زودتر می تونند
    سوالم اینجاست که آیا کار درستی هست با توجه به اینکه هنوز هیچ کدام قطعی نیستند و دانشگاه باید نظر آخرو بده، با هردوشون در ارتباط باشم تا نهایتا یکیشون جور بشه؟؟؟
    یا فعلا اون استاد که ددلاینش جلوتره انتخاب کنم؟؟؟
    مرسی
    دوست عزیز اطلاعات کامل بدید لطفا. 3 استاد از 1 دانشگاه و 1 دانشکده هستن؟
    وقتی زندگی برايت خيلی سخت شد يادت باشه که دريای آروم ناخدای قهرمان نميسازه...

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط aida8404 نمایش پست ها
    دوست عزیز اطلاعات کامل بدید لطفا. 3 استاد از 1 دانشگاه و 1 دانشکده هستن؟
    سلام
    نه از یک دانشگاه نیستند
    فکر اینجاشو کرده بودم از اول که بد نشه
    تو هر دانشگاه فقط به یک نفر ایمیل زدم
    3 نفر همزمان جواب دادند و خواستند که مراحل بعدی رو طی کنم! ثبت پروپزال و ...
    نمی دونم چی کار کنم
    از اونجا که هیچ کدوم نهایی نشدن میشه هر3 دانشگاه رو اپلای کنم هر کدوم جور شد برم؟؟
    مرسی

ApplyAbroad Senior Veteran
    PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر/نرم افزار

سلام دوستان لطفا نظر بدید و در صورت امکان اصلاح کنید

Dear professor...

I have just completed my Bachelor’s studies in Software Engineering at ............. . I have acquired the basic knowledge of...... by passing an optional course entitled as ....... during my studies as a BSc student which are indicated in my CV, attached to this email. I have also read some of your papers published in the ...project. I am very eager to know your opinion regarding my case in applying to ......... University and my chance in joining your group. I don't want to apply for funds; my goal is to pursue my academic career as an M.Sc and later PHD researcher. I am capable of supporting myself for two or three years if needed. I look forward to your opinion. Thank you for your consideration.
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیام های خصوصی معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Kousar نمایش پست ها
    سلام
    نه از یک دانشگاه نیستند
    فکر اینجاشو کرده بودم از اول که بد نشه
    تو هر دانشگاه فقط به یک نفر ایمیل زدم
    3 نفر همزمان جواب دادند و خواستند که مراحل بعدی رو طی کنم! ثبت پروپزال و ...
    نمی دونم چی کار کنم
    از اونجا که هیچ کدوم نهایی نشدن میشه هر3 دانشگاه رو اپلای کنم هر کدوم جور شد برم؟؟
    مرسی
    معلومه که میتونید دوست عزیز. برای 3 دانشگاه اقدام کنید و برای همشون خیلی جدی باشید. خیلی از دوستان بیش از 15 دانشگاه اقدام میکنن و بعد تصمیم میگیرن کجا برن. همیشه احتمالات را در نظر بگیرید و با جدیت بیافتید دنبال کارتون. (اگه از نظر هزینه اپلای مشکلی ندارید میتونید شانستون را برای جاهای دیگه هم امتحان کنید). موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط PILAPILA نمایش پست ها
    سلام دوستان لطفا نظر بدید و در صورت امکان اصلاح کنید

Dear professor...

I have just completed my Bachelor’s studies in Software Engineering at ............. . I have acquired the basic knowledge of...... by passing an optional course entitled as ....... during my studies as a BSc student which are indicated in my CV, attached to this email. I have also read some of your papers published in the ...project. I am very eager to know your opinion regarding my case in applying to ......... University and my chance in joining your group. I don't want to apply for funds; my goal is to pursue my academic career as an M.Sc and later PHD researcher. I am capable of supporting myself for two or three years if needed. I look forward to your opinion. Thank you for your consideration.
    دوست عزیز
    اگه منظورتون از اصلاح غلط گرامری هست که مشکلی نداره. ولی اگه منظورتون متن هست باید بگم که خیلی میتونید جذاب تر از این بنویسید. اولا که لازم نیست اشاره کنید که فاند نمیخواید. اگه نداشته باشن خودشون میگن ندارم ولی دوست دارم بیایی تو گروهم . دوما بهتره به موضوع مورد علاقتون در مقاله های استاد اشاره کنی و در ایمیلتون یکم توضیح بدی که چرا برات جالبه و اطلاعاتت را به رخ استاد بکشی. ایمیلی که شما نوشتی ساده ترین نوع ایمیل هست. شما باید یه کاری کنید که استاد را جذب کنید. اینم بگم که توضیحتون کافیه 2 خط باشه یا حداکثر 3 خط که ایمیل طولانی نشه. در عوض این قسمت ایمیل را پایین ایمیل و به حالت پ.ن. بیارید (کوتاه تر و منسجم تر میشه ایمیتون)
    I have acquired the basic knowledge of...... by passing an optional course entitled as ....... during my studies as a BSc student which are indicated in my CV, attached to this email.

ApplyAbroad Senior Veteran
    PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر/نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط aida8404 نمایش پست ها
    دوست عزیز
    اگه منظورتون از اصلاح غلط گرامری هست که مشکلی نداره. ولی اگه منظورتون متن هست باید بگم که خیلی میتونید جذاب تر از این بنویسید. اولا که لازم نیست اشاره کنید که فاند نمیخواید. اگه نداشته باشن خودشون میگن ندارم ولی دوست دارم بیایی تو گروهم . دوما بهتره به موضوع مورد علاقتون در مقاله های استاد اشاره کنی و در ایمیلتون یکم توضیح بدی که چرا برات جالبه و اطلاعاتت را به رخ استاد بکشی. ایمیلی که شما نوشتی ساده ترین نوع ایمیل هست. شما باید یه کاری کنید که استاد را جذب کنید. اینم بگم که توضیحتون کافیه 2 خط باشه یا حداکثر 3 خط که ایمیل طولانی نشه. در عوض این قسمت ایمیل را پایین ایمیل و به حالت پ.ن. بیارید (کوتاه تر و منسجم تر میشه ایمیتون)
    I have acquired the basic knowledge of...... by passing an optional course entitled as ....... during my studies as a BSc student which are indicated in my CV, attached to this email.
    ممنون از توجهت دوست عزیز و بابت توصیت سپاسگذارم
    - من به دلیل این گفتم فاند نمی خوام که معدلم پایین هست(13.89) و دانشگاهم هم دانشگاه مطرح و یا حتی معمولی هم نیست و به این ترتیب خواستم طرف رو ترغیب کنم که به رزومم یه نگاه عمیق بندازه و همچنین شانسم رو برای انتخاب شدن بالا ببرم. با این توضیحات چطور فکر می کنید؟

- در مورد بحث مقاله درست می فرمایید و حتما روش کار می کنم.

- نظرتون در مورد این جمله چی هست؟
    I am really interested in the field of image processing and i have worked on iris segmentation(a novel method for the inner boundary detection) as the final project and object detection by neural network.
    تنها نکته مثبت در رزومه من فکر می کنم پروژه پایانیم و حوزه کاری مربوط به اون باشه نمی دونم درسته که این جمله آخر رو هم بیارم یا نه.
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیام های خصوصی معذورم.