صفحه 24 از 589 نخستنخست ... 14151617181920212223242526272829303132333474124524 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Junior Member Samnic آواتار ها

پیش فرض اظهار علاقه به همکاری در زمینه ای که قبلا کار نکرده ای

سلام دوستان

اگر بخواهم در زمینه ای به استاد ایمیل بزنم که قبل از این تجربه کار در مورد اون رو نداشته ام اما به اون موضوع علاقه شدید دارم، و در ضمن این نکته رو در ایمیل قید نکنم آیا مشکل بعدا میتونه داشته باشه!؟

ممنونم
    The world says: Your wish is my command

Banned

پیش فرض پاسخ : اظهار علاقه به همکاری در زمینه ای که قبلا کار نکرده ای

نقل قول نوشته اصلی توسط Samnic نمایش پست ها
    سلام دوستان

اگر بخواهم در زمینه ای به استاد ایمیل بزنم که قبل از این تجربه کار در مورد اون رو نداشته ام اما به اون موضوع علاقه شدید دارم، و در ضمن این نکته رو در ایمیل قید نکنم آیا مشکل بعدا میتونه داشته باشه!؟

ممنونم
    وردار 2-3 تا از مقاله های اون استاد رو بخون بعد ببین کجاش احتیاج به دیولوپمنت داره. بعدش روش یه Research Proposal بنویس براشون بقرست بعد اگه بهت پذیرش ندادند بیا بزن تو گوش من !

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinab نمایش پست ها
    وردار 2-3 تا از مقاله های اون استاد رو بخون بعد ببین کجاش احتیاج به دیولوپمنت داره. بعدش روش یه Research Proposal بنویس براشون بقرست بعد اگه بهت پذیرش ندادند بیا بزن تو گوش من !
    شما تو زمينه اى كه كار نكرده باشى چجورى ميخواى با خوندن مقاله تشخيص بدى كجاش ديولوپ ميخواد كه خود اون استاد حاليش نشده تا حالا ؟! مياد يه حرفى به استاد ميزنه بدتر خودشو خراب ميكنه ! اين چه مشاوره ايه كه شما ميدي؟ تو گوش شما بزنن چه چيزى جبران ميشه ؟
    آقا جان شما فقط حقيقت رو بگو, بگو در اين زمينه ها قبلا كار كردم و به اين زمينه هم علاقه ى شديد دارم و ميخوام كار كنم, اون پروپوزال به سبكى كه ايشون گفتن بدون دانش كافى وجهه ى علمى رو كه هيچى, شخصيت آدم رو هم زير سوال ميبره

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinab نمایش پست ها
    حسین جان ممنونم از این که راهنمایی ام کردی ولی فکر می کنم دو خطی رو که در بالا ننوشتم درست نخوندی. من کارشناسی نرم افزار دارم و میخوام در گرایش تصویربرداری پزشکی و پردازش تصویر عضو لابراتوار تحقیقاتی اون استاد بشم ولی متاسفانه در این دو زمینه تجربه چندانی ندارم. حالا می خوام بدونم دوستانی که تجربه اش رو دارند موردی بوده که استاد دانشجویی رو قبول کنه که معلوماتش در اون زمینه خیلی کم باشه و بخواد در طی مراحل تحصیل در اون دانشگاه گاماس گاماس پیش بره و کارهای تحقیقاتیش رو هم انجام بده؟ آیا استاد همچین دانشجویی رو قبول میکنه

دوست عزیز "حامدی" از راهنمایی شما هم ممنونم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Samnic نمایش پست ها
    حسین جان ممنونم از این که راهنمایی ام کردی ولی فکر می کنم دو خطی رو که در بالا ننوشتم درست نخوندی. من کارشناسی نرم افزار دارم و میخوام در گرایش تصویربرداری پزشکی و پردازش تصویر عضو لابراتوار تحقیقاتی اون استاد بشم ولی متاسفانه در این دو زمینه تجربه چندانی ندارم. حالا می خوام بدونم دوستانی که تجربه اش رو دارند موردی بوده که استاد دانشجویی رو قبول کنه که معلوماتش در اون زمینه خیلی کم باشه و بخواد در طی مراحل تحصیل در اون دانشگاه گاماس گاماس پیش بره و کارهای تحقیقاتیش رو هم انجام بده؟ آیا استاد همچین دانشجویی رو قبول میکنه
    مسلما اگر شرایط شما خوب باشد شانس دارید. اکثر اساتید در زمینه های تخصصی کار می کنند که بیشتر فارغ التحصیلان لیسانس اسمش را هم نشنیده اند چه برسد به اینکه سابقه اش را داشته باشند. نکته مهم این است که شما اولا نشان بدهید که خیلی به این زمینه علاقمند هستید (یک دلیل هم بیاورید - مثلا نمونه های تحقیق یا محصول یا مقاله ای را دیده اید و به موضوع علاقمند شده اید). سعی کنید پیداکنید چه شرایطی برای کار در این زمینه لازم است. مثلا من حدس می زنم برای پردازش تصویر آشنایی با MATLAB یا نرم افزارهای تخصصی مشابه کمک می کند (میتوانید صفحه پژوهشی استاد را چک کنید و ببنید آیا ذکر کرده چه نرم افزاری استفاده می کنند) تا فرصت دارید سریع خود را با نرم افزار مربوطه آشنا کنید ولو در حد مقدماتی. همه اینها کمک می کند که استاد شما را قبول کند.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    مسلما اگر شرایط شما خوب باشد شانس دارید. اکثر اساتید در زمینه های تخصصی کار می کنند که بیشتر فارغ التحصیلان لیسانس اسمش را هم نشنیده اند چه برسد به اینکه سابقه اش را داشته باشند. نکته مهم این است که شما اولا نشان بدهید که خیلی به این زمینه علاقمند هستید (یک دلیل هم بیاورید - مثلا نمونه های تحقیق یا محصول یا مقاله ای را دیده اید و به موضوع علاقمند شده اید). سعی کنید پیداکنید چه شرایطی برای کار در این زمینه لازم است. مثلا من حدس می زنم برای پردازش تصویر آشنایی با MATLAB یا نرم افزارهای تخصصی مشابه کمک می کند (میتوانید صفحه پژوهشی استاد را چک کنید و ببنید آیا ذکر کرده چه نرم افزاری استفاده می کنند) تا فرصت دارید سریع خود را با نرم افزار مربوطه آشنا کنید ولو در حد مقدماتی. همه اینها کمک می کند که استاد شما را قبول کند.
    اگه همه اساتید این طور که شما میگین باشن خیلی خوبه و پروسه پذیرش راحتتر پیش میره.
    مرسی

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

دوستان من واقعا نمي دونم سوالمو كجا مطرح كنم!
    من چند تا استاد دارم تو يه دپارتمان كه اينها adjunct professor هستند. سوالم اينه كه آيا اينا هم ميتونن دانشجوي دكترا بردارن ؟ و ميتونن فاند بدن؟ ميتونيم به اينا هم ميل بزنيم؟
    مرسي
    I love you USA

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    دوستان من واقعا نمي دونم سوالمو كجا مطرح كنم!
    من چند تا استاد دارم تو يه دپارتمان كه اينها adjunct professor هستند. سوالم اينه كه آيا اينا هم ميتونن دانشجوي دكترا بردارن ؟ و ميتونن فاند بدن؟ ميتونيم به اينا هم ميل بزنيم؟
    مرسي
    البته بستگی به روال دانشگاه دارد ولی معمولا adjunct professor عضو رسمی هیئت علمی دانشکده مورد نظر نیست. بعضا از صنعت می آیند و گاهی هم عضو هیئت علمی دانشگده های دیگر هستند. در اکثر موارد adjunct فقط میتواند دانشجو را co-supervise کند یعنی همراه یک استاد رسمی بصورت مشترک، و معمولا فاندینگ هم ندارند. بهرحال بهترین راه این است که با استاد مورد نظر تماس بگیرید و از خودش بپرسید. خرجش یک ایمیل است!

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

يه استادي هست توي دپارتماني كه پذيرش گرفتم ايرانيه و lecturer هست. به نظرتون ميل بزنم و بگم كه منو راهنمائي كنه تو پيدا كردن supervisor مناسب ، ضايع نيست؟
    I love you USA

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    يه استادي هست توي دپارتماني كه پذيرش گرفتم ايرانيه و lecturer هست. به نظرتون ميل بزنم و بگم كه منو راهنمائي كنه تو پيدا كردن supervisor مناسب ، ضايع نيست؟
    درنامه پذیرش شما استاد راهنما رو مشخص نکردند؟ بدنیست که قبل از تماس خودتون زمینه های کاری استادها را بررسی کنید و بعد میتونید یک ایمیل بزنید بپرسید که آیا ایشون فرد خاصی رو برای زمینه مورد نظر شما توصیه میکنه یا نه. بهرحال انتظار زیادی نداشته باشین. حتی اگر بعضی از استادها خوب نباشند بهرحال ایشون که پشت سر همکارش بدگویی نخواهدکرد. ولی ممکنه مثلا بتونه اطلاعی در مورد یک استاد که تازه grant بزرگی گرفته و فاندینگ کافی داره به شما بده.