صفحه 25 از 589 نخستنخست ... 15161718192021222324252627282930313233343575125525 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

اگه تو ی دانشگاه چندتا استاد با علایق نزدیک ب من وجود داشته باشه،منطقیه ک ب همشون نامه بزنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaarcher نمایش پست ها
    اگه تو ی دانشگاه چندتا استاد با علایق نزدیک ب من وجود داشته باشه،منطقیه ک ب همشون نامه بزنم؟
    خیر اصلا کار درستی نیست.
    اول با یکیشون شروع کن به ارتباط اگه جواب نداد یا جواب منفی داد برو سراغ یکی دیگه

Senior Member naeemtop آواتار ها

سلام

من یه دانشگاهی استاد رسما بهم اعلام کرد که بهت TA میدیم (قبل پذیرش). و همزمان ایمیل منو به مسئول گراد پروگرم فرستاد و اونم باهام تماس گرفت گفت اپلای کن من پیگیری میکنم

من الان اکسپت شدم ولی به مسئول گرد پروگرم در مورد TA که ایمیل میزنم اصلا جواب نمیده چیکار باید بکنم؟ بهش زنگ بزنم یا با استاد تماس بگیرم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط naeemtop نمایش پست ها
    سلام

من یه دانشگاهی استاد رسما بهم اعلام کرد که بهت TA میدیم (قبل پذیرش). و همزمان ایمیل منو به مسئول گراد پروگرم فرستاد و اونم باهام تماس گرفت گفت اپلای کن من پیگیری میکنم

من الان اکسپت شدم ولی به مسئول گرد پروگرم در مورد TA که ایمیل میزنم اصلا جواب نمیده چیکار باید بکنم؟ بهش زنگ بزنم یا با استاد تماس بگیرم؟
    نامه پذیرشتون در مورد TA چیزی گفته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    نامه پذیرشتون در مورد TA چیزی گفته؟
    نامه پذیرش منظورتون چی هست؟

برام نامه ای نیومد فقط یه ایمیل اومد که شما قبول شدید همین. در مورد TAچیزی نگفته به نظرتون باید چیکار کنم؟

باید صبر کنم؟

ApplyAbroad Guru

نامه پذیرش منظورتون چی هست؟

برام نامه ای نیومد فقط یه ایمیل اومد که شما قبول شدید همین. در مورد TAچیزی نگفته به نظرتون باید چیکار کنم؟

باید صبر کنم؟
    معمولا باید بالاخره یه نامه کتبی رسمی پذیرش از دانشگاه بیاد (که شما اون رو برای ویزا به سفارت ببرید). اگر مسئول grad program جواب نمیده میتونید از استادتون بپرسید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    معمولا باید بالاخره یه نامه کتبی رسمی پذیرش از دانشگاه بیاد (که شما اون رو برای ویزا به سفارت ببرید). اگر مسئول grad program جواب نمیده میتونید از استادتون بپرسید.
    سلام

اخه من هنوز 100 درصد این دانشگاه رو انتخاب نکردم. اینا گفتن فرم نشون دهنده گواهی مالی رو بفرست تا i-20 بفرستیم (آیا اگه بگم i-20 بفرستن بقیه دانشگاهها رو نباید بزارم کنار؟چون از یه دانشگاه میشه فقط i20 گرفت به نظرم)

به نظرتون به استاد اینطوری ایمیل بزنم خوبه ؟

Dear Dr ...
    I have been accepted to the program but dr ... is not answering to my emails regarding possibility of TA positions. Can you track my application?

راستی من تو این دانشگاه یه کار بد کردم و اونم اینه که به 2 استاد با فیلد کاری مختلف ایمیل زدم که یکیش همین جناب کرد پروگرم بود

موفق باشید

ApplyAbroad Guru

من حقیقتش در خصوص i20 اطلاعی ندارم ولی برای تماس با استاد ایمیل زیر رو پیشنهاد میکنم:

Dear Professor ....
    I have just been notified by the graduate office that I have been accepted to the program for fall 2011.
    The acceptance email does not mention anything about TA funding and I was not able to get any information in this regard from the graduate office. Would you be kind enough to let me know whether any TA award is included in this admission package?
    Thank you in advance.

Regards

Junior Member thunder آواتار ها

سلام

اخه من هنوز 100 درصد این دانشگاه رو انتخاب نکردم. اینا گفتن فرم نشون دهنده گواهی مالی رو بفرست تا i-20 بفرستیم (آیا اگه بگم i-20 بفرستن بقیه دانشگاهها رو نباید بزارم کنار؟چون از یه دانشگاه میشه فقط i20 گرفت به نظرم)

به نظرتون به استاد اینطوری ایمیل بزنم خوبه ؟

Dear Dr ...
    I have been accepted to the program but dr ... is not answering to my emails regarding possibility of TA positions. Can you track my application?

راستی من تو این دانشگاه یه کار بد کردم و اونم اینه که به 2 استاد با فیلد کاری مختلف ایمیل زدم که یکیش همین جناب کرد پروگرم بود

موفق باشید
    مشابه همبن مشکل واسه من هم پیش اومده بهم گفتن که گواهی مالی و فرم مخصوصشو بفرستم و .... ولی نگفتن واسه i20. ولی بالای فرمه نوشته واسه i20.
    استاده من رو قبول کردهRA ولی مبلغ نگقته دانشگگاه هم گفته گواهی مالی بفرست من چی بگمممم به استاد؟؟؟؟
    اصن من کلی جای دیگه منتظر جوابشونم

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

دوستان اگه ميل بزنيم به استادمون و در مورد وضعيت اپليكشنمون بپرسيم بد نيست؟
    با اومدن نتايج ريجكت ديگه كم كم دارم نگران ميشم....نياز به يه انر‍ي مثبت دارم...
    I love you USA