صفحه 28 از 589 نخستنخست ... 18192021222324252627282930313233343536373878128528 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط daffodil نمایش پست ها
    استاد گفته که فاند زیاد نداریم. و پرسید که می‌تونی بدون فاند بیای یا نه. اگر نمی‌تونی باید صبر کنیم. به نظرتون این درسته که از تحریم ایران و مشکلات انتقال پول از ایران به امریکا بگم؟ و مشکل ویزا؟ ایمیلی که براش می‌فرستم می‌خوام قانعش کنه که به فاند نیاز دارم.
    اگر فاند نداره استدلال شما که تولید فاند نمیکنه! البته میتونید بهش بگید که بدون فاند این موقعیت رو نمیتونید قبول کنید.

Member daffodil آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT

استاد گفته که فاند زیاد نداریم. و پرسید که می‌تونی بدون فاند بیای یا نه. اگر نمی‌تونی باید صبر کنیم. به نظرتون این درسته که از تحریم ایران و مشکلات انتقال پول از ایران به امریکا بگم؟ و مشکل ویزا؟ ایمیلی که براش می‌فرستم می‌خوام قانعش کنه که به فاند نیاز دارم.
    ممنون از sabz1983. می‌تونم در مورد این که آیا بعد از ترم یا سال اول امکان گرفتن فاند هست یا نه بپرسم؟ و این که گفته در غیر این صورت باید صبر کنیم، بپرسم که چه قدر باید صبر کنیم؟

ApplyAbroad Veteran
    sabz1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Rutgers

ممنون از sabz1983. می‌تونم در مورد این که آیا بعد از ترم یا سال اول امکان گرفتن فاند هست یا نه بپرسم؟ و این که گفته در غیر این صورت باید صبر کنیم، بپرسم که چه قدر باید صبر کنیم؟
    You most definitely could! But try to have these two in mind
    Be crystal clear about your financial status... don't keep them in the dark!
    Try to establish connections with the grad STUDENTS (call preferably) to find out about the common funding status for other fellow students in that particular department... Unless the professor is the head of admissions or something, he probably doesn't know as much as the students
    لا حول و لا قوه الا بالله

Member daffodil آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اگر فاند نداره استدلال شما که تولید فاند نمیکنه! البته میتونید بهش بگید که بدون فاند این موقعیت رو نمیتونید قبول کنید.
    درسته. البته دانشگاهش ارزشش رو داره اگه یک ترم یا یک سال بدون فاند بمونم. برای همین نمی‌خوام قطعی بگم نه و درها رو ببندم. این که یه جوری بگم که نهایت یک یا دو ترم می‌تونم هزینه شو بپردازم چی؟ (البته واقیعت هم همینه)

ApplyAbroad Veteran
    Arash_Mohebi7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UT

سلام به همگی..
    من ترم 6 لیسانس هستم و میخوام ایمیل به اساتید (امریکا) رو شروع کنم. از دوستان با تجربه میخوام کمکم کنن که بدونم چه چیزی باعث میشه استاد به یه دانشجوی ارشد RA یا TA بده.. میدونم تو این مقطع سخته. ولی فکر نمیکنم غیر ممکن باشه. به هرحال به امتحانش میارزه.
    سابقه پژوهشی فقط دوتا همایشی داخلی خوب دارم و مقاله هایی که ممکنه از سمینارم در بیاد که الان چیزی نیست. گفتم ترم 6 هستم. ولی بنیه قوی دارم برای کارهای پژوهشی در آینده.. معدل 18..
    دوستان با تجربه خط بدن که من چجوری شروع کنم ایمیل به اساتید رو..

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash_Mohebi7 نمایش پست ها
    سلام به همگی..
    من ترم 6 لیسانس هستم و میخوام ایمیل به اساتید (امریکا) رو شروع کنم. از دوستان با تجربه میخوام کمکم کنن که بدونم چه چیزی باعث میشه استاد به یه دانشجوی ارشد RA یا TA بده.. میدونم تو این مقطع سخته. ولی فکر نمیکنم غیر ممکن باشه. به هرحال به امتحانش میارزه.
    سابقه پژوهشی فقط دوتا همایشی داخلی خوب دارم و مقاله هایی که ممکنه از سمینارم در بیاد که الان چیزی نیست. گفتم ترم 6 هستم. ولی بنیه قوی دارم برای کارهای پژوهشی در آینده.. معدل 18..
    dude:
    every thing depends on your resume, the most important factor which attracts professors to hire you and offer you financial ids is your publication.
    All I can say to you is that try to publish some papers(very fantastic if you publish ISI, but still better if you present in some credible international conferences). meanwhile, stay focused on English proficiency exams (TOEFl and GRE), and keep in your mind that having good scores in these exams are inevitable parameters in a successful application. You have plenty of time now, and You have a good GPA. I'm sure you can do it.
    I love you USA

ApplyAbroad Guru

مسلما بهتره که این نکات رو بپرسید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash_Mohebi7 نمایش پست ها
    سلام به همگی..
    گرفتن RA و TA در مقطع فوق لیسانس اصلا غیرممکن نیست، فقط یک کمی رقابتی تره. بنابراین هرچه رزومه تون قوی تر باشه بهتره. در مورد RA علاوه بر نکاتی که دوستان گفتند شما در نظر داشته باشید که استاد دستیار پژوهشی رو ترجیح میده که که هرچه سریعتر بتونه کار پروژه رو به جریان بندازه و با موفقیت پیش ببره. بنابراین به رزومه ای توجه میکنه که هم سابقه موفق پژوهش رو نشون بده و هم background کافی در زمینه موردنظرش، مثلا آشنائی کافی با زمینه مربوطه، نرم افزارها و ابزارهای موردنیاز و غیره. شما الآن دیگه باید بتونید بتدریج یک زمینه خاص پژوهشی رو انتخاب کنید، مراکز تحقیقاتی قوی در اون زمینه رو پیداکنید و ببینید روی چه پروژه هائی کار میکنند و چه ابزارهائی استفاده میکنند و نظیر آن.

درمورد TA بستگی به روال دانشکده داره. بعضی دانشگاهها استاد خودش TA رو انتخاب میکنه و بعضی دانشگاههای دیگر توسط دانشکده منصوب میشه. سابقه TAداشتن و زبان قوی کمک میکنه.

Junior Member

سلام دوستان
    من نامه پذیرشم اومده، تو اون نامه فعلا حرفی از فاند نزده. فقط یه استادی رو معرفی کرده به عنوان Department Contact
    من اسم این استاد رو تو SOP آورده بودم به عنوان کسی که دوس دارم باهاش کار کنم (associate chair یکی از labهای اصلی دانشکدست). حالا نمی دونم اینکه اسم ایشون رو تو این نامه پذیرش آوردن، معنای خاصی داره؟ یعنی به عنوان graduate advisor بهش باید نگاه کنم یا قراره ساپورت مالی ارائه بده مثلا؟ خود دانشگاه مثل اینکه spring breakه جواب نمیدن

ApplyAbroad Veteran
    SIG آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط thearsalan نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من نامه پذیرشم اومده، تو اون نامه فعلا حرفی از فاند نزده. فقط یه استادی رو معرفی کرده به عنوان Department Contact
    من اسم این استاد رو تو SOP آورده بودم به عنوان کسی که دوس دارم باهاش کار کنم (associate chair یکی از labهای اصلی دانشکدست). حالا نمی دونم اینکه اسم ایشون رو تو این نامه پذیرش آوردن، معنای خاصی داره؟ یعنی به عنوان graduate advisor بهش باید نگاه کنم یا قراره ساپورت مالی ارائه بده مثلا؟ خود دانشگاه مثل اینکه spring breakه جواب نمیدن
    چرا از همون استاد نمی پرسی؟ اگه سوپروایزرت نشه که دلیلی نداره اون تورو ساپورت مالی کنه. فاندم دانشگاه یا دانشکده می ده اما اگه graduate advisor باشه می تونی ازش درباره فاند سوال کنی که آیا بهت تعلق می گیره یا کی قراره تکلیف فاندها مشخص بشه و اینکه تو چقدر شانس اینو داری که فاند بگیری؟ تو میل اول بهش بگو اسمش تو نامه پذیرش بعنوان .... بوده و تو اسمشو تو sop آورده بودی ....آیا قبول کرده که سوپروایزرت بشه و بعدا می تونی ازش درباره فاند بپرسی.
    دوستان لطفا پیام نفرستید. پیام های خصوصی و ... چک نمی کنم.