صفحه 28 از 561 نخستنخست ... 18192021222324252627282930313233343536373878128528 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 5888

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

من درمورد ایمیل زدن زیاد تجربه ندارم ولی اولین چیزی که راجع ایمیل شما از نظر من جلب توجه کرد طولانی بودنش بود به نظرم استادی که هر روز چندین ایماز همه جا میگیره حوصله نداره انقدر ایمیل طولانی بخونه و دوم به نظرم یه مقدار زیادی خواستید قابلیت هاتون رو بگید با خیلی جزییات به نظرم اگر تو ایمیل فقط در مورد موقعیت تحصیلی شغلی الان و علاقه به زمینه تحقیقاتی استادمیگفتید بهتر بعد اگر ایمیلتون رو میپسندید بقیه موارد رو تو رزومه شما نگاه میکرد در اخر باز به نظرم هر چه ایمیل کوتاهر باشه استاد بیشتر تمایل به خوندنش داره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hajizahra66 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    ممنون میشم نظرتون رو راجع به ایمیل زیر بدونم.
    Dear professor

I am an MSc graduate student in medical physics at Tehran University of Medical Science (TUMS), Tehran, Iran. I studied the effect of radiation and nano particles on cancer cells during my thesis. After graduation I work as a medical physicist in Yazd radiation oncology center, which helped me to learn more about radiotherapy, as well as working in interdisciplinary work environments. As a medical physicist, I also do clinical tasks and work on practical research projects in our department.
    Beyond my research successes (including 2 conference proceedings and 3 journal articles to date), I have actively participated in workshops and congresses in my hometown country. I have also taken many relevant courses, which have helped me to enhance my capabilities. So, when I visited your research group website, I found that my research interests in line with you. I found a great interest on IMRT, IGRT and 4D treatment planning as advanced precise radiotherapy methods and eager to do research in these areas. Thus, I am quite interested in the ongoing research program at your institute.
    I would like to know if there is any chance for me to pursue my PhD under your supervision. Please kindly consider my CV attached to this e-mail for more information. I look forward to hearing from you.
    Best,
    Zahra Hajikarimi Meybodi
    من درمورد ایمیل زدن زیاد تجربه ندارم ولی اولین چیزی که راجع ایمیل شما از نظر من جلب توجه کرد طولانی بودنش بود به نظرم استادی که هر روز چندین ایماز همه جا میگیره حوصله نداره انقدر ایمیل طولانی بخونه و دوم به نظرم یه مقدار زیادی خواستید قابلیت هاتون رو بگید با خیلی جزییات به نظرم اگر تو ایمیل فقط در مورد موقعیت تحصیلی شغلی الان و علاقه به زمینه تحقیقاتی استادمیگفتید بهتر بعد اگر ایمیلتون رو میپسندید بقیه موارد رو تو رزومه شما نگاه میکرد در اخر باز به نظرم هر چه ایمیل کوتاهر باشه استاد بیشتر تمایل به خوندنش داره

lممنون از نظرات مفیدی که ارائه دادین. حتما اصلاح میکنم.
    به نظرتون از نطر گرامری و ساختاری زبان مشکلی نداره؟

Junior Member Samnic آواتار ها

پیش فرض اظهار علاقه به همکاری در زمینه ای که قبلا کار نکرده ای

سلام دوستان

اگر بخواهم در زمینه ای به استاد ایمیل بزنم که قبل از این تجربه کار در مورد اون رو نداشته ام اما به اون موضوع علاقه شدید دارم، و در ضمن این نکته رو در ایمیل قید نکنم آیا مشکل بعدا میتونه داشته باشه!؟

ممنونم
    The world says: Your wish is my command

Banned

پیش فرض پاسخ : اظهار علاقه به همکاری در زمینه ای که قبلا کار نکرده ای

نقل قول نوشته اصلی توسط Samnic نمایش پست ها
    سلام دوستان

اگر بخواهم در زمینه ای به استاد ایمیل بزنم که قبل از این تجربه کار در مورد اون رو نداشته ام اما به اون موضوع علاقه شدید دارم، و در ضمن این نکته رو در ایمیل قید نکنم آیا مشکل بعدا میتونه داشته باشه!؟

ممنونم
    وردار 2-3 تا از مقاله های اون استاد رو بخون بعد ببین کجاش احتیاج به دیولوپمنت داره. بعدش روش یه Research Proposal بنویس براشون بقرست بعد اگه بهت پذیرش ندادند بیا بزن تو گوش من !

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinab نمایش پست ها
    وردار 2-3 تا از مقاله های اون استاد رو بخون بعد ببین کجاش احتیاج به دیولوپمنت داره. بعدش روش یه Research Proposal بنویس براشون بقرست بعد اگه بهت پذیرش ندادند بیا بزن تو گوش من !
    شما تو زمينه اى كه كار نكرده باشى چجورى ميخواى با خوندن مقاله تشخيص بدى كجاش ديولوپ ميخواد كه خود اون استاد حاليش نشده تا حالا ؟! مياد يه حرفى به استاد ميزنه بدتر خودشو خراب ميكنه ! اين چه مشاوره ايه كه شما ميدي؟ تو گوش شما بزنن چه چيزى جبران ميشه ؟
    آقا جان شما فقط حقيقت رو بگو, بگو در اين زمينه ها قبلا كار كردم و به اين زمينه هم علاقه ى شديد دارم و ميخوام كار كنم, اون پروپوزال به سبكى كه ايشون گفتن بدون دانش كافى وجهه ى علمى رو كه هيچى, شخصيت آدم رو هم زير سوال ميبره

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinab نمایش پست ها
    حسین جان ممنونم از این که راهنمایی ام کردی ولی فکر می کنم دو خطی رو که در بالا ننوشتم درست نخوندی. من کارشناسی نرم افزار دارم و میخوام در گرایش تصویربرداری پزشکی و پردازش تصویر عضو لابراتوار تحقیقاتی اون استاد بشم ولی متاسفانه در این دو زمینه تجربه چندانی ندارم. حالا می خوام بدونم دوستانی که تجربه اش رو دارند موردی بوده که استاد دانشجویی رو قبول کنه که معلوماتش در اون زمینه خیلی کم باشه و بخواد در طی مراحل تحصیل در اون دانشگاه گاماس گاماس پیش بره و کارهای تحقیقاتیش رو هم انجام بده؟ آیا استاد همچین دانشجویی رو قبول میکنه

دوست عزیز "حامدی" از راهنمایی شما هم ممنونم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Samnic نمایش پست ها
    حسین جان ممنونم از این که راهنمایی ام کردی ولی فکر می کنم دو خطی رو که در بالا ننوشتم درست نخوندی. من کارشناسی نرم افزار دارم و میخوام در گرایش تصویربرداری پزشکی و پردازش تصویر عضو لابراتوار تحقیقاتی اون استاد بشم ولی متاسفانه در این دو زمینه تجربه چندانی ندارم. حالا می خوام بدونم دوستانی که تجربه اش رو دارند موردی بوده که استاد دانشجویی رو قبول کنه که معلوماتش در اون زمینه خیلی کم باشه و بخواد در طی مراحل تحصیل در اون دانشگاه گاماس گاماس پیش بره و کارهای تحقیقاتیش رو هم انجام بده؟ آیا استاد همچین دانشجویی رو قبول میکنه
    مسلما اگر شرایط شما خوب باشد شانس دارید. اکثر اساتید در زمینه های تخصصی کار می کنند که بیشتر فارغ التحصیلان لیسانس اسمش را هم نشنیده اند چه برسد به اینکه سابقه اش را داشته باشند. نکته مهم این است که شما اولا نشان بدهید که خیلی به این زمینه علاقمند هستید (یک دلیل هم بیاورید - مثلا نمونه های تحقیق یا محصول یا مقاله ای را دیده اید و به موضوع علاقمند شده اید). سعی کنید پیداکنید چه شرایطی برای کار در این زمینه لازم است. مثلا من حدس می زنم برای پردازش تصویر آشنایی با MATLAB یا نرم افزارهای تخصصی مشابه کمک می کند (میتوانید صفحه پژوهشی استاد را چک کنید و ببنید آیا ذکر کرده چه نرم افزاری استفاده می کنند) تا فرصت دارید سریع خود را با نرم افزار مربوطه آشنا کنید ولو در حد مقدماتی. همه اینها کمک می کند که استاد شما را قبول کند.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    مسلما اگر شرایط شما خوب باشد شانس دارید. اکثر اساتید در زمینه های تخصصی کار می کنند که بیشتر فارغ التحصیلان لیسانس اسمش را هم نشنیده اند چه برسد به اینکه سابقه اش را داشته باشند. نکته مهم این است که شما اولا نشان بدهید که خیلی به این زمینه علاقمند هستید (یک دلیل هم بیاورید - مثلا نمونه های تحقیق یا محصول یا مقاله ای را دیده اید و به موضوع علاقمند شده اید). سعی کنید پیداکنید چه شرایطی برای کار در این زمینه لازم است. مثلا من حدس می زنم برای پردازش تصویر آشنایی با MATLAB یا نرم افزارهای تخصصی مشابه کمک می کند (میتوانید صفحه پژوهشی استاد را چک کنید و ببنید آیا ذکر کرده چه نرم افزاری استفاده می کنند) تا فرصت دارید سریع خود را با نرم افزار مربوطه آشنا کنید ولو در حد مقدماتی. همه اینها کمک می کند که استاد شما را قبول کند.
    اگه همه اساتید این طور که شما میگین باشن خیلی خوبه و پروسه پذیرش راحتتر پیش میره.
    مرسی

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

دوستان من واقعا نمي دونم سوالمو كجا مطرح كنم!
    من چند تا استاد دارم تو يه دپارتمان كه اينها adjunct professor هستند. سوالم اينه كه آيا اينا هم ميتونن دانشجوي دكترا بردارن ؟ و ميتونن فاند بدن؟ ميتونيم به اينا هم ميل بزنيم؟
    مرسي
    I love you USA