صفحه 29 از 589 نخستنخست ... 19202122232425262728293031323334353637383979129529 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط thearsalan نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من نامه پذیرشم اومده، تو اون نامه فعلا حرفی از فاند نزده. فقط یه استادی رو معرفی کرده به عنوان Department Contact
    من اسم این استاد رو تو SOP آورده بودم به عنوان کسی که دوس دارم باهاش کار کنم (associate chair یکی از labهای اصلی دانشکدست). حالا نمی دونم اینکه اسم ایشون رو تو این نامه پذیرش آوردن، معنای خاصی داره؟ یعنی به عنوان graduate advisor بهش باید نگاه کنم یا قراره ساپورت مالی ارائه بده مثلا؟ خود دانشگاه مثل اینکه spring breakه جواب نمیدن
    if he is a graduate advisor of the department, you usually can see this information in his webpage, your department stuff and people webpage. read his webpage and department's webpage again, maybe you can find your answer.
    ویرایش توسط majidi123 : March 28th, 2011 در ساعت 11:13 PM
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

Junior Member

سلام دوستان
    من میخوام به این استاد جواب بدم و بگم که به فاند نیاز دارم....

good to hear from you, and thanks for sending the (certainly impressive) details of your CV. One question up-front: are you still looking for funding, or have you already secured this?

کسی میتونه بهم کمک کنه تا بهش یک ایمل بزنم تا هم منظورم رو برسونم وهم بی احترامی نکرده باشم...

ممنون

ApplyAbroad Guru

یک خط جواب مثل این بنویسید:

Dear Professor xxx
    Many thanks for your response. I still need funding for my studies. Would you kindly let me know if there is any chance of getting financial support at university of YYYY?

Junior Member

دوستان سلام
    كسي كه پذيرش بدون فاند گرفته باشه چطوري بايد با استاد ها براي گرفتن فاند تماس بگيره
    ویرایش توسط maroofih : March 30th, 2011 در ساعت 02:19 PM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط maroofih نمایش پست ها
    دوستان سلام
    كسي كه پذيرش بدون فاند گرفته باشه چطوري بايد با استاد ها براي گرفتن فاند تماس بگيره
    کدوم مقطع؟ در نامه پذیرش براتون سوپروایزرتون رو مشخص کرده اند؟

Junior Member

سلام دوستان
    در جواب ایمیلی که به یکی از استادا زده بودم گفته که من تواون دانشگاه Post-doc هستم و ایمیلم رو فرستاده به Head research group تا بررسی کنه... ولی نگفته که من بهش ایمیل بزنم .....اما مواردی که میخوام بدونم اینه که :
    1- بنظر شما به این شخصی که ایشون من رو refer کرده ایمیل بزنم و بگم فلانی معرفی کرده یا نه صبر کنم تا خودش جواب بده؟!!!
    2-از این استاده که اول براش ایمیل فرستادم تشکر کنم یا نه؟!!!!!
    متن چجوری باشه؟!!!!!!!!نمی خوام خیلی چاپلوسی کنم.....

نقل قول نوشته اصلی توسط msc87 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در جواب ایمیلی که به یکی از استادا زده بودم گفته که من تواون دانشگاه Post-doc هستم و ایمیلم رو فرستاده به Head research group تا بررسی کنه... ولی نگفته که من بهش ایمیل بزنم .....اما مواردی که میخوام بدونم اینه که :
    1- بنظر شما به این شخصی که ایشون من رو refer کرده ایمیل بزنم و بگم فلانی معرفی کرده یا نه صبر کنم تا خودش جواب بده؟!!!
    دوست عزيز، post doc ، مسئوليت و اجازه اي در مورد پذيرش دانشجو نداره و براي اينكه درخواست شما بي جواب نمونه و به نتيجه اي برسه براي كس ديگه يا گروه ديگه اي فرستاده. يه تشكر ازش خوبه.
    حالا ببينيد با اين نفر دوم مي تونيد ارتباط برقرار كنيد و ماچ بشيد يا نه
    كساني كه در گرفتن وقت از سفارت عجله مي كنند، يا وقت هاي چند گانه مي گيرند، باعث ضايع شدن حق افراد بعدي مي شوند... وقتي يك دانشجو مي تواند وقت اضطراري بگيرد، با وسواس خود باعث جدايي اعضاي خانواده هاي ديگر و دور شدن همسران از هم يا از بچه هايشان مي شود.

Junior Member

دوباره سلام
    نمیدونم من خیلی ناشیم یا اینکه خیلی هول کردم.... امروز به هرکی ایمیل زدم در عرض 2 تا 3 ساعت جواب داد البته همشون تو اروپا بودن (نمیدونم عادی یا نه؟!!!!!)
    آخری هم که جواب داده گفته که آخر هفته (فردا یا پس فردا) با استادم که گویا میَناستش صحبت میکنه و بعدش به من خبر میده......
    نمیدونم بهش الان باید یه جوابی بدم یا نه....آیا بی ادبی نیست که جوابی بهش ندم و منتظر شم تا خودش دوباره ایمیل بزنه.....

thanks a lot for your prompt response.
    I am so happy to hear that and eagerly waiting for that moment.....

می خوام این رو براش بفرستم نظرتون چیه؟!!!!!!

دوباره سلام
    نمیدونم من خیلی ناشیم یا اینکه خیلی هول کردم.... امروز به هرکی ایمیل زدم در عرض 2 تا 3 ساعت جواب داد البته همشون تو اروپا بودن (نمیدونم عادی یا نه؟!!!!!)
    آخری هم که جواب داده گفته که آخر هفته (فردا یا پس فردا) با استادم که گویا میَناستش صحبت میکنه و بعدش به من خبر میده......
    نمیدونم بهش الان باید یه جوابی بدم یا نه....آیا بی ادبی نیست که جوابی بهش ندم و منتظر شم تا خودش دوباره ایمیل بزنه.....

thanks a lot for your prompt response.
    I am so happy to hear that and eagerly waiting for that moment.....

می خوام این رو براش بفرستم نظرتون چیه؟!!!!!!
    به نظرم متن همين جملات خوبه.
    وقتي استادي در خارج، استاد داخل شما رو بشناسه شانستون ميره بالا. يعني اگه معدل و تست ها مورد نظر استاد باشن، خيلي محتمل هست كه شما رو بگيره.
    كساني كه در گرفتن وقت از سفارت عجله مي كنند، يا وقت هاي چند گانه مي گيرند، باعث ضايع شدن حق افراد بعدي مي شوند... وقتي يك دانشجو مي تواند وقت اضطراري بگيرد، با وسواس خود باعث جدايي اعضاي خانواده هاي ديگر و دور شدن همسران از هم يا از بچه هايشان مي شود.

ApplyAbroad Guru

سلام دوستان
    post-doc استاد نیست! دستیار پژوهشی است.