صفحه 306 از 589 نخستنخست ... 206256296297298299300301302303304305306307308309310311312313314315316356406 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,051 تا 3,060 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

سلام دوستان
    من امروز به یکی از استادا که بهم گفته بود اپلای کن ایمیل زدم که مدارکمو بررسی کنه و نظرشونو بگه
    بعد الان فهمیدم امروز روز Mlk هست و دانشگاه تعطیله( مثلا می خواستم روز دوشنبه اول وقت ایمیل زده باشم!)
    به نظرتون اگه استاد بعد از تعطیلات به ایمیل من جواب نداد ،دوباره ایمیل رو براش بفرستم؟(همیشه زود جواب می داد)
    می ترسم باکسش پر بشه تا فردا و ایمیل منو نبینه.

این روز Mlk همه جای امریکا تعطیله؟

ممنون می شم راهنمایی کنید
    ویرایش توسط sahar_2013 : January 20th, 2014 در ساعت 11:46 PM

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Neda2012 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امروز به یکی از استادا که بهم گفته بود اپلای کن ایمیل زدم که مدارکمو بررسی کنه و نظرشونو بگه
    بعد الان فهمیدم امروز روز Mlk هست و دانشگاه تعطیله( مثلا می خواستم روز دوشنبه اول وقت ایمیل زده باشم!)
    به نظرتون اگه استاد بعد از تعطیلات به ایمیل من جواب نداد ،دوباره ایمیل رو براش بفرستم؟(همیشه زود جواب می داد)
    می ترسم باکسش پر بشه تا فردا و ایمیل منو نبینه.

این روز Mlk همه جای امریکا تعطیله؟

ممنون می شم راهنمایی کنید

سلام
    اگر جواب ندادند تكرار كنيد موردي نداره. گاهي برخي از اساتيد در تعطيلات هم ايميلشون رو چك مي كنند البته درصد خيلي انگشت شماري. به هر حال تكرار ايميل بعد از 2-3 روز به اين بهانه كه ايميل شما در باكس ايشون گم شده باشه موردي از نظر من نداره.
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

سلام لطفا مرا راهنمایی کنید
    الان من به اکثر استاد هایی که ایمیل می زنم از طرف همون دانشگاه ایمیل می یاد که زمان ددلاین ما برای فال 2014 تموم شده و so the earliest term you could apply for is Fall 2015. The application deadline is December 15, 2014 so you have lots of time to complete your application
    چرا خود استاد ها جواب نمیدن؟ یعنی بعد اپلای و پذیرش باید استاد پیدا کنم.همیشه که برعکس این بود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

سلام به روی گل همه
    دوستان یه سوال... ببینید من تازه میخوام به استادا میل بزنم یه سوال اینکه ممکنه تا الان گرفته باشن و خوش و خرم؟ با اینکه ددلاینا هنوز تموم نشده تو این دانشگاهای من! ولی برفرض اینکه اینطوری باشه، گفتم وقتی به استاد مورد نظر که ایمیل میزنم بگم یا فال یا وینتر؟! (یعنی خب با یه تیر دو نشان )
    بعد یه سوال خیلی کلی، کلا برای مستر پژوهشی پذیرش دانشجو تا آخر ددلاین هست یا نه؟!
    مرسی

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    EE/University of South Florida

نقل قول نوشته اصلی توسط fahime92 نمایش پست ها
    سلام لطفا مرا راهنمایی کنید
    الان من به اکثر استاد هایی که ایمیل می زنم از طرف همون دانشگاه ایمیل می یاد که زمان ددلاین ما برای فال 2014 تموم شده و so the earliest term you could apply for is Fall 2015. The application deadline is December 15, 2014 so you have lots of time to complete your application
    چرا خود استاد ها جواب نمیدن؟ یعنی بعد اپلای و پذیرش باید استاد پیدا کنم.همیشه که برعکس این بود.
    Hi firend
    Cause the deadline has passed, the professors refer these emails to the graduate school to see whether they accept the application or not.
    You are too late to apply for this semester, and also it is too early to send emails for the next semester.
    you should wait till the next semester's deadline. Usually, two months before the application deadline is very nice to start sending emails to the professors.
    Good luck.
    “Sometimes people are beautiful.
    Not in looks.
    Not in what they say.
    Just in what they are.”

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    EE/University of South Florida

نقل قول نوشته اصلی توسط origin نمایش پست ها
    سلام به روی گل همه
    دوستان یه سوال... ببینید من تازه میخوام به استادا میل بزنم یه سوال اینکه ممکنه تا الان گرفته باشن و خوش و خرم؟ با اینکه ددلاینا هنوز تموم نشده تو این دانشگاهای من! ولی برفرض اینکه اینطوری باشه، گفتم وقتی به استاد مورد نظر که ایمیل میزنم بگم یا فال یا وینتر؟! (یعنی خب با یه تیر دو نشان )
    بعد یه سوال خیلی کلی، کلا برای مستر پژوهشی پذیرش دانشجو تا آخر ددلاین هست یا نه؟!
    مرسی
    Hi friend, now, Spring semester has been started. For next Fall, most of the university's deadline is on Jan and Dec,. For sending Emails, you should start around one or two months before this deadlines ( if you are seeking funding) if you don't mind offers, you can send your documents before the deadline and they will evaluate.
    If you want to send email now, don't mention any semester, if he has opening for this semester, he will let you know, if not, you will be eligible for the next semester.
    Good luck
    “Sometimes people are beautiful.
    Not in looks.
    Not in what they say.
    Just in what they are.”

Junior Member

یه استاد تو استرالیا به من گفته: با این معدل لیسانس (15.1) فقط هزینه دانشگاهت رو می تونم بدم و شانسی برای فول فاند نداری. منم دارم شانسم رو تو دانشگاههای دیگه امتحان می کنم. برای اینکه این استاده تو این مدت از دست ندم چکار کنم؟

سلام- هر چی تاپیکهای مختلف رو نگاه کردم مناسب تر از اینجا رو برای سوالم پیدا نکردم:
    فرضا کسی قبل از اپلای، با استادی ارتباط نداشته باشد، مدارک را بفرستد و درsop و یا در قسمت هایی از online application که باید اسم چند تا از اساتیدی که در اینده به عنوانsupervisor ما باشند را نوشته یا انتخاب کرده باشد، در این حالت بعد از ارسال مدارک، ایا بهتر است به همان اساتید مورد نظر اطلاع داد که مدارک فرستاده شده ببین، یا بهتر است بدون هیچ گونه مکاتبه ای، منتظر امدن نتایج بود? کدوم حالت بهتر است? مرسی

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal85 نمایش پست ها
    سلام- هر چی تاپیکهای مختلف رو نگاه کردم مناسب تر از اینجا رو برای سوالم پیدا نکردم:
    فرضا کسی قبل از اپلای، با استادی ارتباط نداشته باشد، مدارک را بفرستد و درsop و یا در قسمت هایی از online application که باید اسم چند تا از اساتیدی که در اینده به عنوانsupervisor ما باشند را نوشته یا انتخاب کرده باشد، در این حالت بعد از ارسال مدارک، ایا بهتر است به همان اساتید مورد نظر اطلاع داد که مدارک فرستاده شده ببین، یا بهتر است بدون هیچ گونه مکاتبه ای، منتظر امدن نتایج بود? کدوم حالت بهتر است? مرسی
    اگر منتظر بمونید تا نتیجۀ پذیرش بیاد و بعدش به استاد ای میل بزنید، هیچ ایرادی نداره؛ ولی ممکنه که استاد مورد نظر، قبلاً با دانشجوی دیگری سر مسائل مالی (RA) به توافق رسیده باشه و در نتیجه، شما بدون فاند (RA) بمونید.

به همین خاطر، بهتر این هست که وقتی کل مدارک رو ارسال کردید، به استاد یا استادهای مورد نظرتون هم اطلاع بدید که اپلای کردید و اسمی از اونها بردید و توی ای میل، رزومه هم برای استاد بفرستید. اینطوری اگر سودی نبرید، ضرری هم نمیکنید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    اگر منتظر بمونید تا نتیجۀ پذیرش بیاد و بعدش به استاد ای میل بزنید، هیچ ایرادی نداره؛ ولی ممکنه که استاد مورد نظر، قبلاً با دانشجوی دیگری سر مسائل مالی (RA) به توافق رسیده باشه و در نتیجه، شما بدون فاند (RA) بمونید.

به همین خاطر، بهتر این هست که وقتی کل مدارک رو ارسال کردید، به استاد یا استادهای مورد نظرتون هم اطلاع بدید که اپلای کردید و اسمی از اونها بردید و توی ای میل، رزومه هم برای استاد بفرستید. اینطوری اگر سودی نبرید، ضرری هم نمیکنید.
    به نظر شما توی این ایمیل چی بهتره بگیم؟
    مثلا من اپلای کردم و اسم شما را در اس او پی نوشتم...خوب بعدش چی؟؟