صفحه 307 از 589 نخستنخست ... 207257297298299300301302303304305306307308309310311312313314315316317357407 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,061 تا 3,070 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط sansansan نمایش پست ها
    به نظر شما توی این ایمیل چی بهتره بگیم؟
    مثلا من اپلای کردم و اسم شما را در اس او پی نوشتم...خوب بعدش چی؟؟

سلام

اگر امكان داره مدارك من رو بررسي بفرماييد و به من بگيد آيا از نظر شما با اين رزومه من براي دريافت كمك هزينه از جانب شما شانسي دارم يا خير. (به فرض پذيرش از طرف دانشگاه )

شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

بی زحمت یه نگاهی به ای میل من میندازین؟ مرسی

Dear professor xxxxx
    It is with great interest that I am applying for Ph.D. position in xxxxxxxx. I am currently studying for a Master’s Degree in Mechatronics at Isfahan University and will graduate next May. I believe this is an opportunity by which I can fully apply my education, professional experiences and personal interests.
    Among your current projects, the project xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx is very consistent with my master thesis, and previous coursework. My thesis subject is xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx” and it has expanded my knowledge of xxxxxxx and xxxxxxxxxxxxx as well as experience of working with ROS. One of the relevant coursework I did was simulating automatic navigation of mobile robots in unknown environments using two approaches of neural networks and potential field control.
    I'll be very thankful if you could please assess my background and abilities through my CV and let me know if I have the chance to become a member of your team.
    ویرایش توسط pouya7 : January 24th, 2014 در ساعت 10:47 AM

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya7 نمایش پست ها
    بی زحمت یه نگاهی به ای میل من میندازین؟ مرسی

Dear professor xxxxx
    It is with great interest that I am applying for Ph.D. position in xxxxxxxx. I am currently studying for a Master’s Degree in Mechatronics at Isfahan University and will graduate next May. I believe this is an opportunity by which I can fully apply my education, professional experiences and personal interests.
    Among your current projects, the project xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx is very consistent with my master thesis, and previous coursework. My thesis subject is xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx” and it has expanded my knowledge of xxxxxxx and xxxxxxxxxxxxx as well as experience of working with ROS. One of the relevant coursework I did was simulating automatic navigation of mobile robots in unknown environments using two approaches of neural networks and potential field control.
    I'll be very thankful if you could please assess my background and abilities through my CV and let me know if I have the chance to become a member of your team.
    طولانيه كمي. البته اگر چيزهايي كه گفتيد توجه استاد رو جلب كنه خوبه. يعني به استادي ارسال شه كه به اين كلمات تخصصي علاقه داشته باشه. ولي در كل بشه كوتاهتر شه بهتره. اينطوري ديگه تو رزومه ي شما چي رو بخونه؟
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

سلام دوستان
    تقریبا یه ماهی میشه که کارای اپلای به 14 دانشگاه مورد نظرم تو امریکا رو تموم کردم. لِهِ لِه شدم. حالا به نظرتون الان فایده ای داره که به اساتید ایمیل بزنم و بگم که من اپلای کردم و اپلیکیشن منو در نظر بگیرید؟
    الان دیگه چیکار باید کرد به جز انتظار؟
    یک انسان که به هدفش ایمان دارد از نود و نه نفر که برای رسیدن به هدفشان سخت تلاش می کنند موفق تر است.......دکتر حسابی ... روحش شاد

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط jacob2014 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    تقریبا یه ماهی میشه که کارای اپلای به 14 دانشگاه مورد نظرم تو امریکا رو تموم کردم. لِهِ لِه شدم. حالا به نظرتون الان فایده ای داره که به اساتید ایمیل بزنم و بگم که من اپلای کردم و اپلیکیشن منو در نظر بگیرید؟
    الان دیگه چیکار باید کرد به جز انتظار؟
    بهتر بود که زمانی که ارسال مدارک لازم، کامل شده بود، به استادهایی که توی SoP ازشون اسم بردید یا استادهایی که مایل بودید باهاشون کار کنید، ای میل بزنید و اطلاع بدید.

اگر تا حالا انجام ندادید، ضرری نداره که حالا اطلاع بدید.

جز انتظار، کار خاصی لازم نیست؛ فقط سعی کنید توی این روزا کمی اسپیکینگ داشته باشید تا اگر استادی خواست بعد از اخذ پذیرش، در مورد پروژه و سایر مسائل باهاتون اسکایپ کنه، آمادگی نسبی داشته باشید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    بهتر بود که زمانی که ارسال مدارک لازم، کامل شده بود، به استادهایی که توی SoP ازشون اسم بردید یا استادهایی که مایل بودید باهاشون کار کنید، ای میل بزنید و اطلاع بدید.

اگر تا حالا انجام ندادید، ضرری نداره که حالا اطلاع بدید.

جز انتظار، کار خاصی لازم نیست؛ فقط سعی کنید توی این روزا کمی اسپیکینگ داشته باشید تا اگر استادی خواست بعد از اخذ پذیرش، در مورد پروژه و سایر مسائل باهاتون اسکایپ کنه، آمادگی نسبی داشته باشید.
    ------------
    به استادهایی که تو sop نامشون رو بردم ایمیل زدم. البته تو این هفته دوباره به همشون ایمیل میزنم. مرسی از راهنمایی تون. اسپیکینگ هم ایده ی خوبیه. نباید مثلا تماس تلفنی بگیرم با منشی دانشکده تا ببینم وضعیت کارم چطور پیش میره؟ (میدونم لازم نیست و باید آنلاین چک کنیم ولی میگم آیا تفکرم درسته؟ زنگ بزنیم محض احتیاط خوب نیست؟)
    یک انسان که به هدفش ایمان دارد از نود و نه نفر که برای رسیدن به هدفشان سخت تلاش می کنند موفق تر است.......دکتر حسابی ... روحش شاد

سلام

من با یه استادی در تماس بودم .الان هیچ جوابی نمی‌ده. چی ازش بپرسم ؟ چی انگلیسی بپرسم که مشکل چیه؟ ناراحته ؟ معلوم نیست کجاس

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط jacob2014 نمایش پست ها
    ------------
    به استادهایی که تو sop نامشون رو بردم ایمیل زدم. البته تو این هفته دوباره به همشون ایمیل میزنم. مرسی از راهنمایی تون. اسپیکینگ هم ایده ی خوبیه. نباید مثلا تماس تلفنی بگیرم با منشی دانشکده تا ببینم وضعیت کارم چطور پیش میره؟ (میدونم لازم نیست و باید آنلاین چک کنیم ولی میگم آیا تفکرم درسته؟ زنگ بزنیم محض احتیاط خوب نیست؟)
    زمانی که مشکلی توی کارها پیش نیامده و توی پروفایل هم میشه وضعیت رو چک کرد و روال طبیعی کارها در حال انجام هست، تماس گرفتن با منشی دپارتمان، ضرورتی نداره. سیستم آنلاین برای همین موارد راه اندازی شده تا حجم تماس ها و نامه ها کاهش پیدا کنه.

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط snima نمایش پست ها
    سلام

من با یه استادی در تماس بودم .الان هیچ جوابی نمی‌ده. چی ازش بپرسم ؟ چی انگلیسی بپرسم که مشکل چیه؟ ناراحته ؟ معلوم نیست کجاس
    به صورت کلی نمیشه نظری داد. توضیح بیشتری بدید که توی تماس هاتون در مورد چه آیتم های صحبت داشتید و چه قول و قرارهایی داشتید و چه مدارکی براشون فرستادید و الان منتظر چه جوابی هستید؛ در این صورت، دوستان حاضر میتونند راهنمایی بهتری بکنند.

Junior Member

با سلام به همگی
    همسر من می خواد برای گرفتن پذیرش واسه دکتری اقدام کنه. که البته به علت مشغله من کارای پذیرشو انجام می دم. و همه مدارک آمادست غیر از زبان. و برای اوایل تیر می خواد آزمون بده. سوالم اینه که آیا ما از الان مکاتبه با اساتید رو شروع کنیم؟ اگه پاسختون بله هست سوال بعدی اینه که: من شنیدم بهتره به استاد نگید که مدرک زبانتون الان آماده نیست و بهتره مثلا بگید تا تیر ماه درگیر پروژه تحقیقاتی هستید. اگه استاد در مورد نمره زبان پرسید ما چی باید بگیم. ممنون می شم جواب بدید.