صفحه 308 از 589 نخستنخست ... 208258298299300301302303304305306307308309310311312313314315316317318358408 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,071 تا 3,080 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط nikoo674 نمایش پست ها
    با سلام به همگی
    همسر من می خواد برای گرفتن پذیرش واسه دکتری اقدام کنه. که البته به علت مشغله من کارای پذیرشو انجام می دم. و همه مدارک آمادست غیر از زبان. و برای اوایل تیر می خواد آزمون بده. سوالم اینه که آیا ما از الان مکاتبه با اساتید رو شروع کنیم؟ اگه پاسختون بله هست سوال بعدی اینه که: من شنیدم بهتره به استاد نگید که مدرک زبانتون الان آماده نیست و بهتره مثلا بگید تا تیر ماه درگیر پروژه تحقیقاتی هستید. اگه استاد در مورد نمره زبان پرسید ما چی باید بگیم. ممنون می شم جواب بدید.
    سلام
    يه كم خيلي زوده از الان. همون تير و مرداد و شهريور هم شروع كنيد خوبه. از الان كه براي 2 سال بعد نميدونن وضعيتشون چيه فاند دارن پوزيشن دارن و...
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

سلام آیا اینکه می گن برای ترم زمستان فاند کمه صحت داره ؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط giga نمایش پست ها
    سلام آیا اینکه می گن برای ترم زمستان فاند کمه صحت داره ؟
    بله صحت داره، ظرفیت پذیرش هم کمتر از ترم پاییز هست.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member Sprout آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Architecture

سلام دوستان
    من امسال هرچي به استادا ايميل مي زدم اونا فقط بهم مي گفتن "از علاقتون ممنونم ولي شما بايد به صورت رسمي اپلاي كنيد." منم ديگه جوابي نمي دادم بهشون. كه البته نتيجه اي هم نگرفتم براي امسال. مي خوام خواهش كنم كه دوستان راهنمايي كنن كه براي سال بعد كه مي خوام ايميل بزنم در جواب اين استادا بايد چي بگم كه بتونم مكالمه رو ادامه بدم باهاشون.

ممنونم از راهنمايي تون.
    ویرایش توسط sahar_2013 : April 10th, 2014 در ساعت 03:16 AM

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Sprout نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امسال هرچي به استادا ايميل مي زدم اونا فقط بهم مي گفتن "از علاقتون ممنونم ولي شما بايد به صورت رسمي اپلاي كنيد." منم ديگه جوابي نمي دادم بهشون. كه البته نتيجه اي هم نگرفتم براي امسال. مي خوام خواهش كنم كه دوستان راهنمايي كنن كه براي سال بعد كه مي خوام ايميل بزنم در جواب اين استادا بايد چي بگم كه بتونم مكالمه رو ادامه بدم باهاشون.

ممنونم از راهنمايي تون.
    سلام
    اگر رزومه سال بعد همين باشه باز هم جوابهاتون بهتر از اين نخواهد بود. بايد مقالاتشون رو بخونيد نظرتون رو بگيد نشون بديد كه قطعا به اون فيلد هم علاقه داريد هم تسلط. ضمن اينكه ديگه اساتيد به تنهايي تصميم گيرنده نيستند و اگر شما از سد كميته رد شدي ميتوني روي فاند اساتيد حساب كنيد. به هر حال به اين فكر كنيد كه رزومه رو بهبود بديد نه اينكه ايميلتون چه متني داشته باشه. زمانش كه برسه روي اون هم بررسي ميكنيد.
    شادزي
    ویرایش توسط sahar_2013 : April 10th, 2014 در ساعت 03:16 AM

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

سلام به دوستان گرامی. من تا جایی که تونستم این تاپیک رو مطالعه کردم ، یه سوال از دوستان دارم و اون این هستش که وقتی ما برای اولین بار با یه استاد مکاتبه میکنیم ، به نظرتون حتما لازمه که جزییات مربوط به کارمون رو تو اولین نامه بیاریم( البته به همراه این نامه cv رو هم برای استاد ایمیل میکنیم)؟ سوال دیگه من این هست که: من چند مدل نامه که دوستان نوشته بودند رو نگاه کردم که یکیشون به نظرم خوب اومد و البته یه چیزایشو حذف کردم. به نظرتون این نامه میتونه برای اولین بار که با استاد مکاتبه میکنیم مناسب باشه. ناگفته نمونه که من این نامه رو به همراه cv به 3 تا استاد ایمیل زدم( یه 4 روزی میشه) ولی فقط یکیشون جواب داده که اونم یه جواب اتوماتیکیه. به نظرتون متن نامه اینقدر بده که تا حالا جواب ندادن؟ ممنون میشم که نظرتون رو بگید. Dear Professor ………………… I am …………, a M.Sc. graduate from …………. University, Iran. I have studied …………. and worked on …………….. for my theses in M.Sc. under the supervision of Professor ………. and …………….. . I have followed some of your recent researches. I identify your researches with quality and innovation and I believe that I have a combination of experience and enthusiasm that will make a contribution to your research activities. I am highly interested in obtaining a position of PhD Research Fellowship in your research team. I have also submitted my curriculum vitae, including my publication record. I look forward to your response, and I appreciate your time and consideration. Yours sincerely

Junior Member

سلام دوستان
    من با یه استادی در تماس بودم بهم گفته بود اپلای کن به احتمال زیاد پذیرش میگیری، الان من اپلای کردم. فقط بهم گفته بود یه بار دیگه تافل بده تا بتونیم بهت TA بدیم. حالا من میخوام تصمیم بگیرم که تمرکزم رو بذارم روی تافل و به همین سه چهار جایی که اپلای کردم قناعت کنم و هزینه هم نکنم دیگه یا برم دنبال پیدا کردن دانشگاهای دیگه؟
    حالا سوالم اینه که اگه من این سوال رو از همون استاد بپرسم اشکالی داره؟!

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط shanyj نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من با یه استادی در تماس بودم بهم گفته بود اپلای کن به احتمال زیاد پذیرش میگیری، الان من اپلای کردم. فقط بهم گفته بود یه بار دیگه تافل بده تا بتونیم بهت TA بدیم. حالا من میخوام تصمیم بگیرم که تمرکزم رو بذارم روی تافل و به همین سه چهار جایی که اپلای کردم قناعت کنم و هزینه هم نکنم دیگه یا برم دنبال پیدا کردن دانشگاهای دیگه؟
    شما بهتره واسه دانشگاه های دیگه هم اپلای کنی در کنار آماده سازی خودت واسه تافل. استاد ممکنه یک دانشجوی دیگه گیرش بیاد و علارغم اینکه نمره تافلت هم خوب شده باشه تو را برنداره.
    بهتره این سوال از استاد نکنی چون اصلا ربطی بهش نداره. در ارتباطاتت سعی کن خودت mature جلوه بدی که خودت قادر هستی تصمیم درست بگیری و بنابراین نیازی نیست که با استاد در این مورد صحبت کنی.

Junior Member

یه استاد توی استرالیا گفته برو بخش scholarship سایت ثبت نام کن. دو تا بخش داره postgraduate coursework student و postgraduate research student. من باید کدوم بخش برم؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shanyj نمایش پست ها
    سلام دوستان

براي جاي ديگه اقدام كنيد اما من بودم از ايشون ميپرسيدم كه جناب من دارم هزينه و وقت ميزارم. شما نمره ي چند مد نظرتونه. و آيا با داشتن اين نمره قضيه حله؟ به هر حال بدونيد داريد رو چي سرمايه گذاري ميكنيد. ولي لازم نيست بهش بگيد من جاي ديگه هم ادام كنم يا خير؟ خودتون اگر صلاح ميدونيد با قطعيت منتظر اين مورد نشيد.شادزي