صفحه 322 از 589 نخستنخست ... 222272312313314315316317318319320321322323324325326327328329330331332372422 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,211 تا 3,220 , از مجموع 5888

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط rks نمایش پست ها
    سلام بچه ها- یه استادی توی علایقش نوشتهABC
    من از این زمینه ABCخوشم میاد بهش میل زدم- در پاسخ چن فایل در مورد پروژه هایی که الان داره کارمیکنه بهم فرستاده اما ظاهرا داره روی پروزه هایی کار می کنه که تاثیر ABC روی پروژه های عمرانی بررسی می کنه!!- در حالی که من اصلا از عمران و اینا اطللاعی ندارم و چیزی متوجه نمی شم!!! و خواسته پروپوزال بدم !!!! حالا این فایل هاشو که خوندم پشیمون شدم از میل زدنم به استاد - ایا باید یه میل تشکر بش بزنم الان ?? یا یه چند روزی مطالعه بیشتر کنم ببینم ازپسش بر میام یا نه !!! یعنی میل بزنم ازش وقت بگیرم واسه نوشتن پروپوزال ?? یا هر وقت پروپوزال رو نوشتم میل ج بدم و اون مقع تشکر کنم?? شما اگه بودین چه کا می کردین ??- نمی دونم من چه کا کنم الان--مرسی
    کار درست اینه که استادی روکه فاند داره رو از دست ندید و باهاش در ارتباط باشید. اگه از موضوع سرشته ندارید و مهمتر از همه علاقه ندارید بهتره ایمیل بزنید و بگید که علاقه مند نیستید، ولی اگه دوست دارید و فقط اطلاع ندارید در این مورد بهتره کمی مطالعه کنید و بعد صادقانه بهش بگید که اطلاع چندانی ندارید ولی علاقه مند هستید و ازش کمک بخواهید تا پروپوزال رو بنویسید.

سلام دوستان عیدتون مبارک ... نظر شما در مورد تبریک سال نو به استاد ایرانی که قرار استاد آینده شما بشه چی هست؟ اگر اوکی هست فارسی بهتره یا انگلیسی؟ ایمیل های قبلی همگی انگلیسی بوده ولی نمی دونم تبریک عید هم انگلیسی باشه یا ... ؟؟ اگر متن مناسبی هم داشته باشید ممنون میشم اینجا بذارید ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, MSc

نقل قول نوشته اصلی توسط hoomi2011 نمایش پست ها
    سلام دوستان عیدتون مبارک ... نظر شما در مورد تبریک سال نو به استاد ایرانی که قرار استاد آینده شما بشه چی هست؟ اگر اوکی هست فارسی بهتره یا انگلیسی؟ ایمیل های قبلی همگی انگلیسی بوده ولی نمی دونم تبریک عید هم انگلیسی باشه یا ... ؟؟ اگر متن مناسبی هم داشته باشید ممنون میشم اینجا بذارید ...
    سلام، به نظر من مهم نیست انگلیسی باشه یا فارسی، مهم نفس عمل هست! موفق باشید.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hoomi2011 نمایش پست ها
    سلام
    اگر قطعي شده كه به نظر منم بد نباشه چون به هر حال با اين آيين آشنا هستند. به نظر خودم فارسي بودن اين تبريك رو زيباتر ميكنه
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering, Univeristy of Tehran

دوستان یه استادی بعد از چندتا ایمیل آفر آر ای دادش.
    Mohammad,

I am very glad to inform you that I would like to recruit you as a RA. You will be paid $1,600/month. We need a mailing address for you to prepare your offer letter. Since we could not mail a letter to Iran, so do you have an alternative address outside of Iran that we could mail you the offer letter and I-20. Congratulations again.

من هنوز مطمئن نیستم که اینجا رو میخوام برم یا نه. چون آفر دیگه ای هم دارم و منتظر بقیه جاها هم هستم. به نظرتون این متن خوبه بفرستم براش

Dear Dr. xxx,
    Thanks for your email and your RA offer. It'd be my honor to work in your research group. I'd appreciate if you give me some time to think about it. Also, I'm waiting for Virginia tech's results. It will be released soon. Then, I can respond to your offer.
    Best
    ویرایش توسط abdollaahi : March 26th, 2014 در ساعت 01:33 PM
    BS GPA:15.48---MS GPA:18.51---TOEFL:97 (R:23, L:23, S:24, W:27)---V:149, Q:165, AW:3
    Applied: Ross school of Business, Vtech,Rutgers , UCF, USF, UT Arlington, Wayne State (Full fund), Mississippi State (Full fund) i

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط abdollaahi نمایش پست ها
    دوستان یه استادی بعد از چندتا ایمیل آفر آر ای دادش.
    Mohammad,

I am very glad to inform you that I would like to recruit you as a RA. You will be paid $1,600/month. We need a mailing address for you to prepare your offer letter. Since we could not mail a letter to Iran, so do you have an alternative address outside of Iran that we could mail you the offer letter and I-20. Congratulations again.

من هنوز مطمئن نیستم که اینجا رو میخوام برم یا نه. چون آفر دیگه ای هم دارم و منتظر بقیه جاها هم هستم. به نظرتون این متن خوبه بفرستم براش

Dear Dr. xxx,
    Thanks for your email and your RA offer. It'd be my honor to work in your research group. I'd appreciate if you give me some time to think about it. Also, I'm waiting for Virginia tech's results. It will be released soon. Then, I can respond to your offer.
    Best
    Never mention the name of institutes that you have applied or even got admissions. They know each other very well and they just do not like it
    Just telling him that you are trying to make your decision and you need some time
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

سلـــــــــــــــــــــــ ــــــام... سال نوی همه مبارک... یه کُپه آرزوهای خوب خوب برا همه تو سال جدید... ایشاالله به هرچی میخواین برسین...

دانشگاه به من ایمیل زده که سلام و اینا ما خوشحالیم که به شما بگیم شما از سطح معیارها بالاترید و fundable هم هستید و حالا ما شمارو تشویق میکنیم با استادای مورد نظرتون صحبت کنید... حالــــــــــا ازونجایی که این تازه بسم الله کاره... میخواستم یه پیشنهادی بدید که متنی که به استاد ایمیل بزنم تو چه مایه ها باشه بهتره... اینو بخونید نظرتون رو بگید:

Dear Dr. XXX,
    I am a bachelor of chemical engineering from ***, Iran. I have just received an email from the Department of Chemical & Biological Engineering that my application exceeds the minimum criteria for consideration and I am fundable.
    I have read your recent publications, ***, and found them in line with my interests. I am interested in “*******”. I have studied about *** and conducted research on ***. (Explaining my related works)
    I would appreciate if you could have a look at my application, and let me know if it could be acceptable to pursue my education under your supervision.
    I am looking forward to hearing from you at your earlier convenience.
    Regards,
    (My name)

فقط خیلی ضایع نیست من بگم ایمیل اومده که من فاندبلم و اینا :|!!
    قربون همتون
    فعلا

ا سلام
    من دانشجوی ارشدم، ۳،۴ ماهی‌ می‌شه کار پایان ناممو شروع کردم اما هنوز به نتیجهٔ نهایی نرسیدم و مشغولم، احتمالا ترم ۵ بتونم جمش کنم، با این حال اگه بخوام اپلای کنم باید تابستون مکاتبه با اساتید رو شروع کنم، اما با توجه به اینکه هنوز پایان نامم تموم نشده چی‌ باید تواین نامه بنویسم؟
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    من چند وقت پیش با یه گروهی که مربوط به پروسه ادمیشن میشد مصاحبه داشتم و میخوام از استادم با ایمیل بپرسم که نتیجه مصاحبه چی شد ؟ آیا امیدی هست بهش یا نه؟؟ به نظرتون چطوری موضوع رو شروع کنم؟؟

سلام دوستان من به یک استاد ایمیل زدم این برای جوابم فرستاده من دوباره بهش میل بزنم یا نه ؟ چون فقط زمینه کاریش برام مهمه دانشگاهش مهم نیست چی بگم؟؟؟ لطفا کمکم کنید

Dear Maryam Asadiyani
    Thank you for your interest in my group.

I will be moving to Ghent University in Belgium from July 2014

Regards, Mark