صفحه 323 از 589 نخستنخست ... 223273313314315316317318319320321322323324325326327328329330331332333373423 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,221 تا 3,230 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam_asa نمایش پست ها
    سلام دوستان من به یک استاد ایمیل زدم این برای جوابم فرستاده من دوباره بهش میل بزنم یا نه ؟ چون فقط زمینه کاریش برام مهمه دانشگاهش مهم نیست چی بگم؟؟؟ لطفا کمکم کنید

Dear Maryam XXX
    Thank you for your interest in my group.

I will be moving to XXX University in Belgium from July 2014

Regards, XXX
    استاد داره میگه که از جولای 2014 دیگه اون دپارتمان نخواهد بود و داره از اون دانشگاه میره.
    اگر شما به زمینۀ کاری خود استاد علاقمند هستید و دانشگاه براتون مهم نیست، میتونید در وهلۀ اول بگید که به حوزۀ کاریش علاقمند هستید و اینکه کجا دانشجوی ایشان باشید براتون حساسیت برانگیز نیست. بلژیک هم براتون انتخاب خوبی هست.
    دوم اینکه ازش بپرسید آیا زمینۀ تحقیقاتیش در بلژیک هم همین زمینه های فعلی خواهد بود یا نه.
    سوم بپرسید که آیا برنامه ای برای گرفتن دانشجو در بلژیک داره یا نه.

پی نوشت: بهتره وقتی توی این فروم از دوستان مختلف کمک میگیرید، آیتم های شخصی موجود در ای میل های رد و بدل شده رو پاک کنید. آیتم هایی مثل اسم خودتون، اسم استاد، اسم دانشگاه.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Information Technology

سلام دوستان،
    من حدود 6 ماه پیش به یکی از اساتید میل زده بودم برای همکاری راه دور و رزومه هم فرستاده بودم ( قصد اپلای نداشتم در اون زمان چون مدارکم هنوز آماده نبود). استاد اما چند تا مقاله فرستاد و گفت که براساس اونها پروپوزال آماده کنم و برای phd درخواست بفرستم. به خاطر آماده نبودن مدارک و با توجه به نظر استاد من دیگه درخواست ادامه ندادم. الان قصد اپلای همون دانشگاه و استاد دارم. به نظرتون در میلی که میفرستم درمورد میل قبلی هم بنویسم و دلیل بیارم که چون مدارکم آماده نبوده ادامه ندادم یا اینکه فقط در مورد درخواست دکتری توضیح بدم. میترسم ادامه ندادن روند اپلای درمرحله قبل نظر استاد تغییر داده باشه و دیگه جوابی بهم نده

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط sara29 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من حدود 6 ماه پیش به یکی از اساتید میل زده بودم برای همکاری راه دور و رزومه هم فرستاده بودم ( قصد اپلای نداشتم در اون زمان چون مدارکم هنوز آماده نبود). استاد اما چند تا مقاله فرستاد و گفت که براساس اونها پروپوزال آماده کنم و برای phd درخواست بفرستم. به خاطر آماده نبودن مدارک و با توجه به نظر استاد من دیگه درخواست ادامه ندادم. الان قصد اپلای همون دانشگاه و استاد دارم. به نظرتون در میلی که میفرستم درمورد میل قبلی هم بنویسم و دلیل بیارم که چون مدارکم آماده نبوده ادامه ندادم یا اینکه فقط در مورد درخواست دکتری توضیح بدم. میترسم ادامه ندادن روند اپلای درمرحله قبل نظر استاد تغییر داده باشه و دیگه جوابی بهم نده
    به نظر من، اگر بهش بگید که چرا ادامه ندادید، بهتره. فقط باید جملات خوب و هنرمندانه ای به کار بگیرید. مثلاً اینکه چون تخمین دقیقی از زمان آماده شدن مدارک نمیتونستید بزنید، بهتر دیدید که زمان استاد رو درگیر نکنید و بعد از آماده شدن مدارک، مکاتبۀ مجدد کنید.

حتماً تلاش کنید که در ای میل جدیدتون، نشانه هایی ارائه کنید که توی این مدت، پیگیر مطالعۀ کارهای تحقیقاتی ایشان و استادهای هم زمینۀ ایشان بودید و در واقع از مسیر تحقیق خارج نشدید.

فاصلۀ 6 ماهه خیلی زیاد نیست که مشکل ایجاد کنه. بستگی داره که شما چطور دوباره باب سخن رو باز کنید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

سلام
    بچه ها من به این استاد گفتم زمینه کاری برام مهمه دانشگاه زیاد مهم نیست بعد 5 دقیقه بعد اینو برای من فرستاد
    I will have openings at ? University. Have a look at ? . Have a look at our recent publications in the area of catalysis ? and feel free to send me your application if you are interested

من همه مدارکو دارم فقط میخوام تافل 3-4 ماه دیگه امتحان بدم چی باید بگم
    تو اپلیکیشن فرم گفته بود نمره تافل رو هم بذارید

سلام دوستان
    من از ریسرچ های phd coordinator خوشم میاد و میخوام باهاش کار کنم. به نظرتون من متن زیر رو بهش بفرستم خوبه یا نه؟ که هم در مورد فاند بپرسم و هم اینکه میتونه سوپروایزرم باشه یا نه؟
    خیلی ممنون میشم راهنمایی م کنید
    ,Dear Professor XXX

.I hope you are keeping well

My application status is still "Under evaluation for Assistsntship Offer", I am wondering when the department will decide about Financial aid?
    .I have another inquiry, I would be thankful if you answer
    I have explored the department's website in detail and your research area is an excellent fit for me. I read some of your papers about IT outsourcing and your paper about human clouds, and I really enjoyed them. Your papers gave me many ideas for my future research

?I hope you don’t mind my getting in touch, I’d like to inquire whether you are currently accepting PhD students

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Potential نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از ریسرچ های phd coordinator خوشم میاد و میخوام باهاش کار کنم. به نظرتون من متن زیر رو بهش بفرستم خوبه یا نه؟ که هم در مورد فاند بپرسم و هم اینکه میتونه سوپروایزرم باشه یا نه؟
    خیلی ممنون میشم راهنمایی م کنید
    ,Dear Professor XXX

.I hope you are keeping well

My application status is still "Under evaluation for Assistsntship Offer", I am wondering when the department will decide about Financial aid?
    .I have another inquiry, I would be thankful if you answer
    I have explored the department's website in detail and your research area is an excellent fit for me. I read some of your papers about IT outsourcing and your paper about human clouds, and I really enjoyed them. Your papers gave me many ideas for my future research

?I hope you don’t mind my getting in touch, I’d like to inquire whether you are currently accepting PhD students

سلام
    مشکلی نداره الان فرصت خیلی خوبی برای ایمیل زدن به ایشونه اگر که قبلا انتخاب خودش رو نکرده باشه. در مورد فاندم بپرسید ایرادی نداره. فلسفه ی ایمیل زدن اول فاند هست و بعد علاقه . حداقل برای خیلی از دوستان. این جمله نیازه ؟ .I have another inquiry, I would be thankful if you answer
    به نظرم حذفش کنید.
    شادزی
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

خیلی ممنون از جواب تون.

ایمیل زدم و سریع جواب دادن. میخواستم بپرسم این 20000 دلاری که گفتن علاوه بر شهریه دانشگاه هست؟

I sent the LSU Graduate School (on March 11) our recommendation that you be admitted into our PhD program and given a $20,000/yr stipend.
    we have made the recommendation that you be admitted into our program along with a Research Assistantship.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar123 نمایش پست ها
    ا سلام
    من دانشجوی ارشدم، ۳،۴ ماهی‌ می‌شه کار پایان ناممو شروع کردم اما هنوز به نتیجهٔ نهایی نرسیدم و مشغولم، احتمالا ترم ۵ بتونم جمش کنم، با این حال اگه بخوام اپلای کنم باید تابستون مکاتبه با اساتید رو شروع کنم، اما با توجه به اینکه هنوز پایان نامم تموم نشده چی‌ باید تواین نامه بنویسم؟
    ممنون
    سلام داداش، من دیدم کسی به شما پاسخ نداد گفتم شاید من بتونم کمکی باشم. (البته من خودمم کارم گیر اساتیده )
    از نظر من اگر که این اساتید کارشون مرتبط با پایان نامه شماست بهترین فرصته که با استادا مکاتبه داشته باشید. زمان بندیتونم دست خودتونه میتونید با عنوان راهنمایی گرفتن از استاد جلو برید و خودتونو بشناسونید اینطوری اگه از تارخ فارغ التحصیلیتون هم مطمئن نیستید تو این مدت اساتیدی هستند که شمارو میشناسن و قدم بعدی براتون راحت تره.
    راه دیگه هم اینه که نامه ای با مضمون همیشگی (معرفی: I am a second-year master student in X. I am currently working on Y، علاقه مندی خودتون و لینکش با علاقه مندی های استاد و اینکه دوست دارید در این زمینه کارتونو ادامه بدید.) بعد هم میگید که Expected graduation dateتون فلان تاریخه و میخواید ببینید برای ترم مثلا فال 2015 دانشجوی دکترا میگیره یا نه... تو رزومتون هم قطعا این تاریخ فارغ التحصیلیتون رو بنویسید.

ببخشید دیگه من خودمم خیلی وارد نیستم ولی خب گفتم یه هم فکری کرده باشم

سربلند باشید

Junior Member

سلام

دوستان من یک سوال در مورد ارسال ایمیل به استادی دارم که قبلا برای apply تشویقم کرده بود ( با رد و بدل شدن چند ایمیل). بنظرتون چی بهش بگم. هنوز جوابا نیومدن و حالتم تو application ارسال به دپارتمان هست. گفته بود من پیگیری میکنم حدود دو ماه پیش ولی فعلا خبری نیست. البته منم بهش ایمیل تا حالا نفرستادم (گفتم نرم رو مخش کلا بگه نمیخوام). نظرتون چیه. میخوام ایمیل بزنم و بهش یاداوری کنم. چی بنویسم خوبه؟

ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    من برای فرصت مطالعاتی میرم SFU و از اول گفته بودم قراره هزینه رو کشور خودم بده. حالا بورس ایرانم کنسل شده و پولی که وزارت میده برای غیر بورسی ها جوابگو نیست. به نظرتون الان میتونم بهه استادم بگم فاندی برای کمک به من داره یا نه؟ کسی تجربه مشابهی داشته؟
    ویرایش توسط sahar_2013 : April 5th, 2014 در ساعت 10:06 PM