صفحه 330 از 589 نخستنخست ... 230280320321322323324325326327328329330331332333334335336337338339340380430 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,291 تا 3,300 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط nikoo674 نمایش پست ها
    سلام
    من به استادی ایمیل زدم و بعد از 1 ماه جواب داد که زمینه کاری ما با ایشون همخوانی داره و چند سوال پرسیده بود. من هم جوابش رو دادم (شخص دیگه ای ایمیلمو تنظیم کرده بود) اما متاسفانه من ایمیل رو نخونده سند کردم و سالی رو که مد نظرم بود (2015) برای apply‌ به اشتباه 2016 توشته شده بود و یه اشتباه دیگه اینکه من مدرک زبانم رو تا شهریور می گیرم و به اشتباه spring 2016 نوشته شده بود . بعد از گذشت 10 روز متوجه شدم اشتباه ایمیل زدم. میشه کمکم کنید چطور الان باید اینو درستش کنم؟؟؟؟
    این متن ایمیل هست:
    [FONT="]Thank you very much for your attention. I would like to inform that:

[/FONT][FONT="][/FONT]

• [FONT="]I have been studying on the potential role of … . I am very interested in studying … and I think that studying the potential role of … is very interested.[/FONT][FONT="][/FONT]
    • [FONT="]I want to do a PhD for learning new techniques and more scientific subjects in plant molecular biology and also I want to achieve greater successes. I would like to dedicate my life to research and I plan to apply my experiences and knowledge to service world people.[/FONT][FONT="] [/FONT]
    • [FONT="]I would be considering beginning a PhD program [/FONT][FONT="]in spring 2016[/FONT][FONT="]. Now, I am taking an English language class to improve my English language. I think that I can get TOEFL iBT until spring 2016.[/FONT][FONT="][/FONT]
    • [FONT="]I plan to get a full scholarship because I cannot afford my living and education expenses in Canada by myself.[/FONT]

Spring 2016!!!!!
    Tell him that you have changed your schedule and now you have booked a tofel exam in fall 2014

Therefore you will be able to apply for the next year since his research topics are really interesting
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

Junior Member

سلام دوستان

اگه امکان داره یه نمونه از متن ایمیل ارسالی واسه استاد رو بذارید. من رزومه رو آماده کردم فقط واسه خود ایمیل ارسالی به استاد یه مدل می خوام.

با سپاس

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد-صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط ahashemi نمایش پست ها
    سلام دوستان

اگه امکان داره یه نمونه از متن ایمیل ارسالی واسه استاد رو بذارید. من رزومه رو آماده کردم فقط واسه خود ایمیل ارسالی به استاد یه مدل می خوام.

با سپاس
    Dear Prof. XXXX

I amYYYY and now, after two years of study on ZZZ
    Science under supervision of Dr. X , I have made my decision
    to apply for PhD level for fall 2014.
    In my opinion, my research interests are among your fields of
    activity. No need to say that I know you from your website,
    publications, and my supervisor. So, I am totally eager to work with
    you in your group.
    HERE SHORTLY EXPLAIN YOUR CURRENT CONCENTRATION(VERY SHORT)
    Considering my academic background, it would be the most kind of you
    if inform me of any PhD positions available for the next year and my
    chance of
    acceptance in your research group.

I have attached my resume to this e-mail. I also appreciate hearing
    any personal points of view from you.
    I'm looking forward to hearing from you.

All the Bests,

For GPA Conversion See INJA

Junior Member

دوستان من يه پذيرش بدون فاند دارم كه استاد به من گفته بود وضعيت فاند ماه مي مشخص ميشه...از اول هم دوتا پروژه تعريف كرده بود و ازم پرسيده بود كدوم رو ميخواي كار كني كه من گفتم اولي...حالا براي دومي فاند گرفته...من كه تماس گرفتم گفت يادمه تو ميخواستي موضوع اول رو كار كني ولي من براي دومي فاند گرفتم!
    اما واقعا براي من فرق نميكنه و موضوع فانده...حالا ميخوام بهش ايميل بزنم كه من برام دو تا موضوع جالبه و فرقي نميكنه...اوني كه فاند داره بهتره اصلا ...ميتونين راهنماييم كنين چه جوري بگم كه خيلي تو ذوق نزنه و استاد نگه كه اين دانشجو فقط بخاطر پول ميخواد بياد و ازين داستانا...

نقل قول نوشته اصلی توسط maryjane نمایش پست ها
    دوستان من يه پذيرش بدون فاند دارم كه استاد به من گفته بود وضعيت فاند ماه مي مشخص ميشه...از اول هم دوتا پروژه تعريف كرده بود و ازم پرسيده بود كدوم رو ميخواي كار كني كه من گفتم اولي...حالا براي دومي فاند گرفته...من كه تماس گرفتم گفت يادمه تو ميخواستي موضوع اول رو كار كني ولي من براي دومي فاند گرفتم!
    اما واقعا براي من فرق نميكنه و موضوع فانده...حالا ميخوام بهش ايميل بزنم كه من برام دو تا موضوع جالبه و فرقي نميكنه...اوني كه فاند داره بهتره اصلا ...ميتونين راهنماييم كنين چه جوري بگم كه خيلي تو ذوق نزنه و استاد نگه كه اين دانشجو فقط بخاطر پول ميخواد بياد و ازين داستانا...
    به هیچوجه نگید که اونیکه فاند داره بهتره . یعنی نباید جوری نشون بدین که نظرتون براحتی تغییر کرده.بیشتر بحث رو بسمت اين ببرین که علاقه شما به هر دو موضوع خيلی نزديکه و مهمتر از همه دوست دارين ايشون سوپروايزرتون بشن.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط maryjane نمایش پست ها
    علاوه بر نظر دوستمون yas12، پیشنهاد میکنم که خیلی زود در مورد موضوع دومی که فاند گرفته شده، تحقیقی انجام بدید و اگر استاد مربوطه مقالاتی در این حوزه منتشر کرده، چکیدۀ اونها رو بخونید و ای میل بزنید و بگید که در این مدتی که منتظر نتیجۀ فاند ایشان بودید، در مورد موضوع دوم هم مطالعه کردید و فلان و فلان قسمت این پروژه هم براتون جذاب هست. یعنی با آدرس دهی درست، به استاد نشون بدید که میدونید سراغ چه پروژه ای دارید میرید. اینطوری استاد مربوطه چنین احساسی بهش دست نمیده که شما براتون موضوع پروژه اهمیتی نداره. چون انگیزۀ دانشجو هنگام انجام پروژه، اثر زیادی روی راندمان کار داره.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Banned

من اومدم تا از تابستان شروع کنم به درس خواندن و چند واحد هم برداشته ام. الان میخوام با یکی از استادا که زمینش نزدیک به من هستش برم و صحبت کنم تا حداقل دیگه از ترم پاییز بتونم شهریه رو waive کنم و یا حتی یه فاندی واسه خودم جمع و جور کنم. با توجه به اینکه مستر هستم میتونین کمکم کنید که اولا من برم به استاد دقیقا چی بگم؟( اخه من 3 ماه زودتر اومدم تا بتونم خودم رو نشون بدم و از پاییز فاند رو بگیرم حداقل به صورت waive شهریه) همون اولش بپرسم من چطور میتونم eligible بشم واسه فاند مثلا هر کاری بگید تو این سه ماه انجام میدم تا شما به advisor شدن من راغب بشید؟!در واقع میخوام تز رو با ایشون کار کنم. رزومم هم خوبه حتی direct phd هم میتونستم پذیرش بگیرم ولی هدفم یه چیز دیگست کلا.
    کلا نمیخوام از دستش بدم چون میگن استاد خیلی خوبی هستش.
    لطفا کمک کنید.

Junior Member

سلام دوستان و خسته نباشید
    یه سوالی داشتم. آیا نوشتن معدل و نمره زبان تو متن ای میل کار درستیه یا خیر؟
    ممنونم از راهنماییتون

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط red_skn نمایش پست ها
    سلام دوستان و خسته نباشید
    یه سوالی داشتم. آیا نوشتن معدل و نمره زبان تو متن ای میل کار درستیه یا خیر؟
    ممنونم از راهنماییتون
    اگه درخشان باشه، اتفاقاً راهی هست برای جلب نظر سریع استاد؛ البته باید با ظرافت خاصی مطرح بشه. اگر هم درخشان نیست، اصلاً توی ای میل ننویسید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software engginering

چگونه از یک استاد انگلیسی زبان درخواست موضوع پایان نامه ارشد بکنیم ؟

ارشد رو دارم تو ایران میخونم و برای دکتری میخوام اپلای کنم اما موضوع پایان نامه ارشدم میخوام مرتبط با تخصص استاد باشه که واسه اپلای دکتری کارم راحت تر شه

یک نمونه ایمیل می خوام