صفحه 334 از 589 نخستنخست ... 234284324325326327328329330331332333334335336337338339340341342343344384434 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,331 تا 3,340 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

نه نیازی نیست
    نقل قول نوشته اصلی توسط tafshar11332 نمایش پست ها
    دوستان آیا لزومی هست که حتما تو ایمیل اولیه ای که به استاد میزنیم معدل رو بیاریم آخه من معدلم خیلی جالب نیس ارشدم 16 و کارشناسی 14.45 شده
    از پاسخ به سوال های تکراری معذورم. لطفا پست های قبل رو مطالعه کنید. لطفا سوالاتتون رو در تاپیک مرتبط با موضوع مطرح کنید.

Junior Member

بچه ها من برای Spring 2015 به یکی از اساتیدی که رمینه کاریش بهم نزدیکه می خوام این ایمیل رو بزنم. میشه خواهش کنم سریع نظراتتون رو بدید.
    Subject: Prospective Ph.D Student
    Dear Professor xxx
    I am xxx, holder of MSc. in Chemical Engineering from xxx University, Iran. My GPA in MSc and my exam scores are
    GPA: 17.76/20, GRE General: 320, TOEFL iBT: 90
    My field of interest is Membrane process, Catalyst, Environment. I have gotten rewarding experiences in Separation Processes through more than two years doing research in these fields. During my studies, I have published one and submitted 4 papers
    I have tracked some of your publications (Name of paper xxx, 2014) and found them closely connected to my interest. I believe with my solid theoretical background and practical lab experience, I can be a successful and valuable member of your research team. Regarding this, I would really appreciate it if you could consider the attached CV and let me know if I might have the opportunity to continue my education towards Ph.D (Spring 2015) under your supervision
    Thank you for your consideration. I am looking forward to hearing from you

Kindly Regards
    Mohammadali

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط MA2008 نمایش پست ها
    بچه ها من برای Spring 2015 به یکی از اساتیدی که رمینه کاریش بهم نزدیکه می خوام این ایمیل رو بزنم. میشه خواهش کنم سریع نظراتتون رو بدید.
    Dear Professor xxx
    I am xxx, holder of MSc. in Chemical Engineering from xxx University, Iran. My GPA in MSc and my exam scores are
    My field of interest is Membrane process, Catalyst, Environment. I have gotten rewarding experiences in Separation Processes through more than two years doing research in these fields. During my studies, I have published one and submitted 4 papers
    I have tracked some of your publications (Name of paper xxx, 2014) and found them closely connected to my interest. I believe with my solid theoretical background and practical lab experience, I can be a successful and valuable member of your research team. Regarding this, I would really appreciate it if you could consider the attached CV and let me know if I might have the opportunity to continue my education towards Ph.D (Spring 2015) under your supervision

Kindly Regards
    Mohammadali
    اگه رزومتونو دارید میفرستید پس بهتره نمره های آزمون و معدل هارو داخل متن نیارید.
    در کل متن خوبیه اما به نظرم یک کم الکی طولانی شده. میشه بعضی جمله هارو حذف کرد و یه سری جمله هارو هم کوتاه تر بیان کرد.
    در آخر ایمیل هم نام کامل خودتو بیارید.
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

بعضی وقتا استادا نمیرن رزومه رو نگاه کنن اکه نامه جذبشون نکنه بنابراین گذاشتن نمرات میتونه کمک کنه. من خودم این کار رو کردم. gpa رو از 4 حساب کنید بزارید.
    I have got درسته نه gotten و در ضمن استفاده از have got در spoken English هست نه written English فقط از I have ... استفاده کنید. بقیه رو با قرمز درست کردم.
    اسمتون هم اخرش کامل بنویسید

نقل قول نوشته اصلی توسط MA2008 نمایش پست ها
    Dear Professor xxx
    My fields of interest are Membrane process, Catalyst and Environment. I have got rewarding experiences in Separation Processes through more than two years of doing research in these fields. During my studies, I have published one and submitted 4 papers
    I have tracked some of your publications (Name of paper xxx, 2014) and found them closely connected to my interest. I believe with my solid theoretical background and practical lab experience, I can be a successful and valuable member of your research team. In this regard, I would really appreciate it if you could consider the attached CV and let me know if I might have the opportunity to continue my education towards Ph.D (Spring 2015) under your supervision

Best Regards
    Mohammadali
    از پاسخ به سوال های تکراری معذورم. لطفا پست های قبل رو مطالعه کنید. لطفا سوالاتتون رو در تاپیک مرتبط با موضوع مطرح کنید.

Junior Member

ممنون از نظراتت دوست من.
    من از gmail استفاده می کنم. راهی هست که بفهمم استاد ایمیل رو خونده یا نه؟

بچه ها استادی که باهاش برای تز ارشدم در ارتباط بودم بهم پیشنهاد دکتری داده. جه طوری میشه مودبانه جوریکه بعدا بشه باهم کارای دیگه بکنیم بگم نه؟
    بهونه بیارم؟
    میشه نمونه ایمیل هم بزارین؟

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mmaryam1020 نمایش پست ها
    بچه ها استادی که باهاش برای تز ارشدم در ارتباط بودم بهم پیشنهاد دکتری داده. جه طوری میشه مودبانه جوریکه بعدا بشه باهم کارای دیگه بکنیم بگم نه؟
    بهونه بیارم؟
    میشه نمونه ایمیل هم بزارین؟
    If you want to stay in the same department just tell him that you are more interested in the new topic but you would value collaborations and his inputs
    If you are leaving the institute then it is unlikely to be able to work more together
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

بچه ها من تازه وارد فروم شدم و کلی از حرفاتونو خوندم فقط گیج شدم. یکی که تجربه داره ویا حتی با ایمیل زدن به اساتید فاند گرفته منو راهنمایی کنه که چطور این کارو انجام بدم

Junior Member

با سلام و خسته نباشید
    میخواستم بپرسم که به استادی که به ایمیلمان جواب داده و ما را تشویق به اپلای کرده چطور باید جواب بدهیم. در حقیقت راهنمایی میخواستم که یک ایمیل مودبانه در جواب به این اساتید بنویسم که از اینکه وقت گذاشتند و جواب دادند تشکر کنم و در ضمن تاکید کنم که به کارشان علاقه مندم و ابراز امیدواری کنم که در آینده همکاری داشته باشیم
    ممنون

پست 3335 رو که من تصحیح کردم یه نمونه هست. فقط خیلی مهمه که دوستان کپی پیستی انجام ندین این قضیه رو که به ضرر خودتونه. به عنوان نمونه استفاده کنید که بفهمید چی باید بگید کلا و بعد نامه ی خودتون رو بنویسید. اگه جواب داد بعد قدم بعدی فاند و این حرفاست.

نقل قول نوشته اصلی توسط s_ailar نمایش پست ها
    بچه ها من تازه وارد فروم شدم و کلی از حرفاتونو خوندم فقط گیج شدم. یکی که تجربه داره ویا حتی با ایمیل زدن به اساتید فاند گرفته منو راهنمایی کنه که چطور این کارو انجام بدم