صفحه 347 از 589 نخستنخست ... 247297337338339340341342343344345346347348349350351352353354355356357397447 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,461 تا 3,470 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط hpmoner نمایش پست ها
    یعنی مثلا اگه دانشگاهی 7-8تا استاد داره که زمینه هاشون حدود 70-80درصد با زمینه ی کاری ما شباهت داره، میگید خوب نیست که در یک زمان برای همه شون ایمیل فرستاد؟
    و نکته ی دوم اینکه فکر نمی کنم مثلا استادا بیان به هم بگن که چه کسی چه ایمیلی بهشون داده واسه همین فکر نمی کنم متوجه بشن که این ایمیل برای چند نفر فرستاده شده مگه اینکه متنش جوری باشه که مشخص باشه تمپلیت هست!
    One can take that risk and do something like that, but I personally dont recommend it at all.
    If a department has 7-8 professors with quit similar research interest (70-80 % similarity), it simply means they should work in a larger research group together. If they have different research interests but all cover what I like, it simply mean I dont have any specific research interest, and I am interested in everything!
    About talking together about emails that they receive from students, the answer is "for 99.9% of emails that they receive NO, they wont talk to other professors" , but when they want to make a serious decision about a student like admit him/her for graduate program, they usually talk about their prospect applicants with each other and for case with several professors in a large research group, for sure they will do that and discuss the quality of different students that they were keep in touch with.
    So, consider a case in which two professors talk about a person and of course those two professors dont plan to work on exactly the same topic! be sure that that person wont have any chance for getting admission if something like this happen.
    You may say something like this has a probability like 0.00001 to happen, it is fine, up to you to take this risk or not.
    But by re-writing our research interests in more details and ranking professors again based on detailed interests and some patients, we can decrease this risk to zero.

Good Luck
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

Senior Member EHSM آواتار ها

سلام
    برای ایمیل زدن به اساتید باید به ریسرچ اونها به صورت دقیق اشاره کرد یا اشاره کلی که مثلا به این زمینه و این زمینه که شما کار می کنید علاقمند هستم، کافیست؟؟؟
    نمی دونم چرا اساتید حتی بصورت تمپلیت هم که شده جواب ایمیلها رو نمیدن!!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط EHSM نمایش پست ها
    سلام
    برای ایمیل زدن به اساتید باید به ریسرچ اونها به صورت دقیق اشاره کرد یا اشاره کلی که مثلا به این زمینه و این زمینه که شما کار می کنید علاقمند هستم، کافیست؟؟؟
    نمی دونم چرا اساتید حتی بصورت تمپلیت هم که شده جواب ایمیلها رو نمیدن!!
    باید ایمیلتون متمایز با سایرین باشه و شکل ایمیل هایی که برای 200 نفر می فرستید نباشه. اشاره به زمینه کاری و نشون دادن آشنایی باهاش خیلی خوب است.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hpmoner نمایش پست ها
    فرقی نداره. اگه غیر رسمیه مهم اینه که صادقانه باشه.
    شاید استاد سرش شلوغ بوده. یک ایمیل یادآوری بفرستید.
    مرسی هر دوش ترجمه شدست و نمره ها هم دقیق در هر دوعین هم وارد شده از لحاظ امنیتی منظورمه
    نمونه متن رو لطفا نظر بدید ایا متن خیلی کوتاه نیست چه چیز دیگه ای بنویسم ایاادبیات متن برای ارسال به استاد خوبه ییا نه
    Dear Prof .....
    Hope you are doing well
    I am contacting you with regard to know your opinion about my transcripts.
    regards

Junior Member

با سلام
    کسی میتونه کمک کنه که چجوری ذکر کنم که بدون کنکور میتونم ارشد بخونم اینجا ... یکی از دوستان گفت اصطلاح خاصی داره مثل این که ولی متاسفانه هرچی گشتم پیدا نکردم.
    سوال دومم اینه که من مقاله هام در حال انجام شدن هست و وسط کارم چطوری اینو ذکر کنم؟ ممنون میشم اگه کمک کنید...

لطفا كمكم كنيد ، به كلي گيج شدم
    من ميخواهم براي دانشگاههاي امريكا اقدام كنم. توي سايت ها شون نوشتند با استاد ها تماس بگيريد ولي وقتي با استادها تماس ميكيرم بهم ميگند اول بايد مداركتو به ادميشن بفرستي واپلاي كني . از طرفي ديگر توي همين سايت همش نوشته بايد با استادها تماس بگيريد و همچنين تعداد زيادي هم ديدم كه ميگند ما ١٠٠٠ تا ايميل داديم تا تونستيم پذيرش بگيريم
    كلا چي كار كنم ، به استادها ايميل بزنم يا فقط اپلاي كنم ؟ ؟.

Member
    رشته و دانشگاه
    BS. Polymer Eng./MS. Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط mojarad نمایش پست ها
    لطفا كمكم كنيد ، به كلي گيج شدم
    من ميخواهم براي دانشگاههاي امريكا اقدام كنم. توي سايت ها شون نوشتند با استاد ها تماس بگيريد ولي وقتي با استادها تماس ميكيرم بهم ميگند اول بايد مداركتو به ادميشن بفرستي واپلاي كني . از طرفي ديگر توي همين سايت همش نوشته بايد با استادها تماس بگيريد و همچنين تعداد زيادي هم ديدم كه ميگند ما ١٠٠٠ تا ايميل داديم تا تونستيم پذيرش بگيريم
    كلا چي كار كنم ، به استادها ايميل بزنم يا فقط اپلاي كنم ؟ ؟.

بعضی دانشگاهها استاد محور هستند معمولا باید نظر استادی رو جلب کنید تا پذیرش و فاند بگیرید. ولی اکثر دانشگاهها کمیته محور هستند. یعنی کمیته پذیرش ادمیشن رو مشخص میکنند. معمولا تو این دانشگاهها شما اول اپلای میکنید بعد از قبولی، شما با استادی تماس میگیرین و نظرش رو برای دریافت فاند یا کار کردن باهاشون جلب میکنید. تماس با اساتید از این جهت اهمیت داره که بعضی وقتا استاد از رزومه شما خوشش میاد و با توصیه کردن شما به کمیته پذیرش باعث قبولی و فاند شما میشه. پس تماس با اساتید قبل اپلای توصیه میشه.

Junior Member crane آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

با سلام و تشکر از نظرات همگی
    منم گفتم بیام اینجا هم تجربه ام رو بنویسم و هم نظرم رو بگم در مورد ایمیل به استادا..مرتبط ترین قسمت به صحبتم فکر کردم که این پسته، امیدوارم که درست باشه.

بچه ها، من یه دانشگاه خوب و شناخته شده درس خوندم. اما خیلی اذیت شدم به خاطر استادام. استاد راهنما م اصلا وقت نداشت، چون خودشو کلی درگیر کارهای دیگه کرده بود! به همین دلیل قرار بود یکی از دانشجوهای قبلی خودش، که تازه عضو هیت علمی شده بود، استاد مشاورم بشه و کمک کنه. سرتون رو در نیاورم که ایشون من هر موقع ازش سوال می کردم نه وقت میزاشت و نه حوصله داشت و هر سری هم یه نکته ای می خواست بگه، یه چیزی اشتباهی می گفت و منو کلی عقب می انداخت. پروژه ی ارشدم هم خیلی سخت و غیر منطقی تعریف شده بود. که حتی من مقاله های موجود رو هم بردم، گفتن که زشته که عنوان پروپزال تغییر کنه...خلاصه که من ترم پنجی شدم...کلی از من بیگاری کشیدن..شاید شما هم نمونه هایی از تجربه بد من به یاد داشته باشین..ولی خدایی، من هر چقدر از دور و بری هام می پرسیدم، هیشکی شرایطش مث من نشده بود..یعنی واقعا به چشم خودم دیدم که استاد دانشجو رو یا به عرش می رسونه یا به فرش..
    تازه هیچ تقدیری نشد، که تمام وقت صرف پروژه کردم و برخوردها هم اینطوری بود:
    "I am sorry for my French, They Treat students like a piece of a shit"

با توجه به تجربه ی خیلی بدی که داشتم، می خواستم قید ادامه تحصیل رو بزنم، اما....
    بچه ها،من الان که می خوام به استادها ایمیل میزنم، دست و پام میلرزه که گیر استادهای مشابهی بیافتم. گیرم، هر چقدم دانشگاه خوب باشه، استاد کلی مقاله داشته باشه، به چه کارم میاد؟ واسه همین فک می کنم، علاوه از همه کارهایی که می کنین برای استاد پیدا کردن، به دانشجوهاش هم ایمیل بزنین بپرسین که چه جوره روند کار استاده. امیدوارم دانشجوهاش آدم های خوبی باشن و حقیقت رو بهتون بگن و بعدا هم مشکل ایجاد نکنن..

با آرزوی موفقیت همگی
    I wanna experience many things in my life like traveling around and visiting different places- trying different things. I don't want to
    just have had "scratched the surface" of life when I die
    مدیران محترم خواهشمندم به اعتراض دوست خوبمان emeliano رسیدگی کنید.

Junior Member

دوستان میشه نطرتون و راجع متن ایمیل که میفرستم بدونم
    به نظرتون تمپلیت حساب میشه؟اونا که underline کردم و با توجه کار استاد تغییر میدم.
    متشکرم
    Dear Dr. XX,

I visited your lab webpage. I am really interested to research on miRNA functions and post-transcriptional modification. I hold a B.Sc. in the major of cellular and molecular biology genetics from the University of Isfahan, Iran. Moreover I have more than three year’s research experience on miRNA basis and cancer.

I am planning to attend master program. So I have attached my resume to this email for considering is there any possibility to work under your supervision.

Let me thank you in advance for your time and consideration.
    Best Regards

Member manizani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    civil engineering- Khajeh Nasir

سلام دوستان
    سال گذشته من با یکی از اساتید مکاتبه کردم و نظرش نسبت به من کاملا مثبت بود اما متاسفانه من نتونستم نمره زبان حداقل رو بگیرم و استاد بهم گفت که نمیتونه صبر کنه
    به نظرتون امسال که میخوام دوباره اپلای کنم بهش دوباره نامه بزنم و این موضوع رو بهش اشاره بکنم؟
    **Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve**